Ykkönen: Sarjataulukko

OVTHMP
AC Oulu22004-16
KTP21104-14
EIF21103-04
AC Kajaani21104-24
FF Jaro21104-34
KPV21103-24
VPS10100-01
MP10011-20
MYPA10011-20
MuSa10010-20
Gnistan20021-40
SJK Akatemia20020-60
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut

Ykkönen
KTP KTP - MuSa MuSa
11.7. 16:00
Ykkönen
VPS VPS - MYPA MYPA
11.7. 16:30
Ykkönen
KPV KPV - EIF EIF
11.7. 17:00
Ykkönen
AC Kajaani AC Kajaani - Gnistan Gnistan
11.7. 17:00
Ykkönen
AC Oulu AC Oulu - SJK Akatemia SJK Akatemia
11.7. 17:00
Ykkönen
FF Jaro FF Jaro - MP MP
12.7. 18:30
Ykkönen
VPS VPS - MuSa MuSa
15.7. 19:00
Ykkönen
SJK Akatemia SJK Akatemia - MuSa MuSa
18.7. 15:00
Ykkönen
EIF EIF - FF Jaro FF Jaro
18.7. 16:00
Ykkönen
MYPA MYPA - KPV KPV
18.7. 17:00
Ykkönen
AC Oulu AC Oulu - VPS VPS
18.7. 17:00
Ykkönen
MP MP - AC Kajaani AC Kajaani
19.7. 18:30
Ykkönen
Gnistan Gnistan - KTP KTP
19.7. 18:30
Ykkönen
VPS VPS - SJK Akatemia SJK Akatemia
24.7. 18:30
Ykkönen
KTP KTP - MP MP
25.7. 16:00
Ykkönen
KPV KPV - AC Oulu AC Oulu
25.7. 17:00
Ykkönen
AC Kajaani AC Kajaani - EIF EIF
25.7. 17:00
Ykkönen
MuSa MuSa - Gnistan Gnistan
25.7. 17:00
Ykkönen
FF Jaro FF Jaro - MYPA MYPA
26.7. 18:30
Ykkönen
EIF EIF - KTP KTP
1.8. 16:00
Ykkönen
VPS VPS - KPV KPV
1.8. 16:30
Ykkönen
MYPA MYPA - AC Kajaani AC Kajaani
1.8. 17:00
Ykkönen
AC Oulu AC Oulu - FF Jaro FF Jaro
1.8. 17:00
Ykkönen
SJK Akatemia SJK Akatemia - Gnistan Gnistan
2.8. 15:00
Ykkönen
MP MP - MuSa MuSa
2.8. 18:30
Ykkönen
KPV KPV - SJK Akatemia SJK Akatemia
5.8. 18:30
Ykkönen
FF Jaro FF Jaro - VPS VPS
5.8. 18:30
Ykkönen
AC Kajaani AC Kajaani - AC Oulu AC Oulu
5.8. 18:30
Ykkönen
KTP KTP - MYPA MYPA
5.8. 18:30
Ykkönen
Gnistan Gnistan - MP MP
6.8. 18:30
Ykkönen
MuSa MuSa - EIF EIF
6.8. 18:30
Ykkönen
AC Oulu AC Oulu - KTP KTP
8.8. 17:00
Ykkönen
VPS VPS - AC Kajaani AC Kajaani
9.8. 16:30
Ykkönen
KPV KPV - FF Jaro FF Jaro
9.8. 18:30
Ykkönen
MuSa MuSa - MYPA MYPA
10.8. 18:30
Ykkönen
SJK Akatemia SJK Akatemia - MP MP
10.8. 18:30
Ykkönen
EIF EIF - Gnistan Gnistan
10.8. 18:30
Ykkönen
KTP KTP - VPS VPS
15.8. 16:00
Ykkönen
MuSa MuSa - AC Oulu AC Oulu
15.8. 17:00
Ykkönen
FF Jaro FF Jaro - SJK Akatemia SJK Akatemia
16.8. 18:30
Ykkönen
AC Kajaani AC Kajaani - KPV KPV
16.8. 18:30
Ykkönen
MP MP - EIF EIF
16.8. 18:30
Ykkönen
Gnistan Gnistan - MYPA MYPA
16.8. 18:30
Ykkönen
AC Oulu AC Oulu - EIF EIF
21.8. 18:30
Ykkönen
VPS VPS - MP MP
22.8. 16:30
Ykkönen
MYPA MYPA - SJK Akatemia SJK Akatemia
22.8. 17:00
Ykkönen
KPV KPV - Gnistan Gnistan
22.8. 17:00
Ykkönen
AC Kajaani AC Kajaani - KTP KTP
22.8. 17:00
Ykkönen
FF Jaro FF Jaro - MuSa MuSa
23.8. 18:30
Ykkönen
MYPA MYPA - MP MP
26.8. 18:30
Ykkönen
EIF EIF - MYPA MYPA
29.8. 16:00
Ykkönen
MuSa MuSa - KPV KPV
29.8. 17:00
Ykkönen
SJK Akatemia SJK Akatemia - AC Kajaani AC Kajaani
30.8. 15:00
Ykkönen
Gnistan Gnistan - VPS VPS
30.8. 17:00
Ykkönen
KTP KTP - FF Jaro FF Jaro
30.8. 18:30
Ykkönen
MP MP - AC Oulu AC Oulu
30.8. 18:30
Ykkönen
VPS VPS - EIF EIF
5.9. 16:30
Ykkönen
KPV KPV - MP MP
5.9. 17:00
Ykkönen
AC Kajaani AC Kajaani - MuSa MuSa
5.9. 17:00
Ykkönen
AC Oulu AC Oulu - MYPA MYPA
5.9. 17:00
Ykkönen
FF Jaro FF Jaro - Gnistan Gnistan
6.9. 18:30
Ykkönen
KTP KTP - SJK Akatemia SJK Akatemia
7.9. 18:30
Ykkönen
MP MP - FF Jaro FF Jaro
11.9. 18:30
Ykkönen
Gnistan Gnistan - AC Kajaani AC Kajaani
12.9. 15:00
Ykkönen
SJK Akatemia SJK Akatemia - AC Oulu AC Oulu
12.9. 15:00
Ykkönen
EIF EIF - KPV KPV
12.9. 16:00
Ykkönen
MYPA MYPA - VPS VPS
12.9. 17:00
Ykkönen
MuSa MuSa - KTP KTP
12.9. 17:00
Ykkönen
KPV KPV - MYPA MYPA
16.9. 17:00
Ykkönen
FF Jaro FF Jaro - EIF EIF
16.9. 18:30
Ykkönen
VPS VPS - AC Oulu AC Oulu
16.9. 18:30
Ykkönen
AC Kajaani AC Kajaani - MP MP
16.9. 18:30
Ykkönen
KTP KTP - Gnistan Gnistan
16.9. 18:30
Ykkönen
MuSa MuSa - SJK Akatemia SJK Akatemia
16.9. 18:30
Ykkönen
SJK Akatemia SJK Akatemia - VPS VPS
20.9. 15:00
Ykkönen
MYPA MYPA - FF Jaro FF Jaro
20.9. 17:00
Ykkönen
EIF EIF - AC Kajaani AC Kajaani
20.9. 17:00
Ykkönen
AC Oulu AC Oulu - KPV KPV
20.9. 18:30
Ykkönen
Gnistan Gnistan - MuSa MuSa
20.9. 18:30
Ykkönen
MP MP - KTP KTP
20.9. 18:30
Ykkönen
FF Jaro FF Jaro - AC Oulu AC Oulu
25.9. 18:30
Ykkönen
KTP KTP - EIF EIF
25.9. 18:30
Ykkönen
KPV KPV - VPS VPS
26.9. 15:00
Ykkönen
AC Kajaani AC Kajaani - MYPA MYPA
26.9. 17:00
Ykkönen
MuSa MuSa - MP MP
26.9. 17:00
Ykkönen
Gnistan Gnistan - SJK Akatemia SJK Akatemia
26.9. 18:30
Ykkönen
VPS VPS - FF Jaro FF Jaro
30.9. 18:30
Ykkönen
MYPA MYPA - KTP KTP
30.9. 18:30
Ykkönen
MP MP - Gnistan Gnistan
30.9. 18:30
Ykkönen
SJK Akatemia SJK Akatemia - KPV KPV
30.9. 18:30
Ykkönen
EIF EIF - MuSa MuSa
30.9. 18:30
Ykkönen
AC Oulu AC Oulu - AC Kajaani AC Kajaani
30.9. 18:30
Ykkönen
MP MP - SJK Akatemia SJK Akatemia
4.10. 16:00
Ykkönen
FF Jaro FF Jaro - KPV KPV
4.10. 16:00
Ykkönen
AC Kajaani AC Kajaani - VPS VPS
4.10. 16:00
Ykkönen
KTP KTP - AC Oulu AC Oulu
4.10. 16:00
Ykkönen
MYPA MYPA - MuSa MuSa
4.10. 17:00
Ykkönen
Gnistan Gnistan - EIF EIF
4.10. 18:30
Ykkönen
KPV KPV - AC Kajaani AC Kajaani
10.10. 14:00
Ykkönen
SJK Akatemia SJK Akatemia - FF Jaro FF Jaro
10.10. 14:00
Ykkönen
EIF EIF - MP MP
10.10. 14:00
Ykkönen
AC Oulu AC Oulu - MuSa MuSa
10.10. 14:00
Ykkönen
VPS VPS - KTP KTP
10.10. 17:00
Ykkönen
MYPA MYPA - Gnistan Gnistan
10.10. 17:00
Ykkönen
MuSa MuSa - VPS VPS
17.10. 14:00
Ykkönen
EIF EIF - SJK Akatemia SJK Akatemia
17.10. 14:00
Ykkönen
MP MP - MYPA MYPA
17.10. 14:00
Ykkönen
KTP KTP - KPV KPV
17.10. 14:00
Ykkönen
FF Jaro FF Jaro - AC Kajaani AC Kajaani
17.10. 14:00
Ykkönen
Gnistan Gnistan - AC Oulu AC Oulu
17.10. 15:00
Ykkönen
KPV KPV - MuSa MuSa
24.10. 14:00
Ykkönen
VPS VPS - Gnistan Gnistan
24.10. 14:00
Ykkönen
AC Kajaani AC Kajaani - SJK Akatemia SJK Akatemia
24.10. 14:00
Ykkönen
AC Oulu AC Oulu - MP MP
24.10. 14:00
Ykkönen
FF Jaro FF Jaro - KTP KTP
24.10. 17:00
Ykkönen
MYPA MYPA - EIF EIF
24.10. 17:00
Ykkönen
KTP KTP - AC Kajaani AC Kajaani
31.10.
Ykkönen
MP MP - VPS VPS
31.10.
Ykkönen
MuSa MuSa - FF Jaro FF Jaro
31.10.
Ykkönen
Gnistan Gnistan - KPV KPV
31.10.
Ykkönen
SJK Akatemia SJK Akatemia - MYPA MYPA
31.10.
Ykkönen
EIF EIF - AC Oulu AC Oulu
31.10.
Näytä lisää

Tulokset

Ykkönen
Gnistan Gnistan 1 - 2 FF Jaro FF Jaro
5.7.2020 klo 18:30
Ykkönen
MP MP 1 - 2 KPV KPV
5.7.2020 klo 18:30
Ykkönen
SJK Akatemia SJK Akatemia 0 - 3 KTP KTP
4.7.2020 klo 17:00
Ykkönen
MuSa MuSa 0 - 2 AC Kajaani AC Kajaani
4.7.2020 klo 17:00
Ykkönen
MYPA MYPA 1 - 2 AC Oulu AC Oulu
4.7.2020 klo 17:00
Ykkönen
EIF EIF 0 - 0 VPS VPS
4.7.2020 klo 16:00
Ykkönen
AC Oulu AC Oulu 2 - 0 Gnistan Gnistan
27.6.2020 klo 17:00
Ykkönen
AC Kajaani AC Kajaani 2 - 2 FF Jaro FF Jaro
27.6.2020 klo 17:00
Ykkönen
KPV KPV 1 - 1 KTP KTP
27.6.2020 klo 17:00
Ykkönen
SJK Akatemia SJK Akatemia 0 - 3 EIF EIF
27.6.2020 klo 15:00
Näytä lisää

Miesten Ykkönen

Liigakarsinnat Ensisijaiset pelipäivämäärät: ke 31.10. ja la 3.11. Varalla to 1.11. ja su 4.11. Ykkösen nousukarsinnat Ensisijaiset pelipäivämäärät: la 6.10. ja la 13.10. Varalla su 7.10. ja su 14.10.

Ykkönen SOMEssa