Tulospalvelu

Jalkapallotulokset ja tulevat ottelut sinulle tuo Suomen kattavin tulospalvelu

TULOSPALVELUARKISTO    VANHAN SIVUSTON TULOSPALVELU

Tänään pelataan 23 ottelua.Valitse muu päivä Mikäli haluat etsiä pelaajan nimellä, haku täältä.

Voit hakea millä tahansa näistä

  • Sarja
  • Joukkue
  • Paikkakunta
  • Pelikentän nimi
Valitse sarja
Jalkapallo
  • Miehet
    • Valtakunnallinen
      • JKKI 35
      • Veikkausliiga
      • Ykkönen
      • JKKI 40
      • JKKI 45
      • Kakkonen
      • JKKI 50
      • Miesten Respect Suomen Cup
      • Regions Cup
      • JKKI 55
      • JKKI 60
      • JKKI 65
      • Pekka Hämäläinen SM 70 -turnaus
      • Ykkösen nousukarsinnat
    • Helsinki
      • Miehet Harraste
      • Kolmonen talvi
      • Miehet Fair Play
      • Kolmonen
      • Miehet Respect
      • Nelonen
      • Vitonen
      • Kutonen
      • Seiska
      • KKI-35
      • KKI-40
      • KKI-45
      • KKI-45 7v7
      • KKI-50
      • KKI-55
      • KKI-60
      • KKI-65
    • Itä-Suomi
      • Kolmonen
      • Nelonen
      • Viitonen
      • JKKI/40
      • JKKI/45 7v7
    • Kaakkois-Suomi
      • Kolmonen
      • Nelonen
      • Vitonen
      • Kutonen
      • Miehet JKKI35
      • JKKI35 SM
    • Keski-Pohjanmaa
      • Kolmonen
      • Nelonen
      • Vitonen
      • Kutonen
      • Seiska
    • Keski-Suomi
      • Kolmonen
      • Nelonen
      • Viitonen
      • Kuutonen
      • Miesten Respect Suomen Cup
      • Regions Cup
      • Miehet Piiriliiga 7v7
    • Länsi-Suomi
      • Kolmonen
      • Nelonen
      • Vitonen
      • Kutonen
      • M35
      • M40 8v8
      • M45 8v8
      • M50 8v8
      • M55 8v8
      • Urheilutukku -piiricup
    • Pohjois-Suomi
      • Miehet Kolmonen
      • Miehet Nelonen
      • Miehet Viitonen
    • Tampere
      • Kolmonen
      • Nelonen
      • Vitonen
      • Kutonen
      • Seiska
      • M35 Ykkönen
      • M35 Kakkonen
      • M45 Ykkönen
      • M45 Kakkonen
      • M50
      • M55
      • M60
    • Uusimaa
      • Miehet Viking Line Uusimaa Cup
      • Miehet Kolmonen
      • Miehet Nelonen
      • Miehet Vitonen
      • Miehet Kutonen
      • KKI 35 Valio
      • KKI 35 Perus
      • KKI 40
      • KKI 45 7v7
      • KKI 50 7v7
      • KKI 55 7v7
      • Harraste Miehet 7v7
      • PRIME testi
      • Miehet, VP
      • Miehet, EP
      • Harraste Miehet 5v5
      • KKI 55 5v5
      • KKI 50 5v5
      • KKI 45 5v5
      • Miesten Vitonen Heinola
    • Vaasa
      • 45
        • Ikämiehet 45 8v8
      • 35
        • Ikämiehet 35
      • Kolmonen
      • Nelonen
      • Vitonen
      • Kutonen
      • Ikämiehet 35 8v8
      • Ikämiehet 50 8v8
    • Åland
      • Träningsmatcher
      • Trean
      • Fyran
      • HERR Upplandsserien div 6
      • HERR Upplandsserien div 7
      • Ålands mästerskap herr
  • Naiset
    • Valtakunnallinen
      • Naisten Liiga
      • Naisten Ykkönen
      • JKKI 30
      • Naisten Kakkonen
      • Naisten Respect Suomen Cup
      • Naisten Liigakarsinta
    • Helsinki
      • Naiset Harraste
      • Naiset Fair Play
      • Naiset Kolmonen
      • Naiset Nelonen
      • Naiset Vitonen
      • Naiset KKI35 7v7
      • Naiset KKI40 7v7
    • Itä-Suomi
      • Naiset/B-tytöt pienkenttä 7v7
    • Kaakkois-Suomi
      • Naiset Kolmonen
      • Naiset 7v7
      • Naiset 7v7 Harraste Uusimaa
    • Keski-Pohjanmaa
      • Naisten Kolmonen
      • Naisten 7v7
    • Keski-Suomi
      • Naiset Piiriliiga 8v8
    • Länsi-Suomi
      • Kuntoliiga Naiset
      • Naisten Kolmonen
      • Naisten Nelonen
      • Naiset 8v8
    • Pohjois-Suomi
      • Naiset Kolmonen
      • Naiset Harrastesarja
    • Tampere
      • Naiset Kolmonen
      • Naiset Nelonen
      • Naiset 7v7
      • Naiset 7v7 Extra
    • Uusimaa
      • Naiset Kolmonen
      • Naiset Nelonen
      • Naiset Vitonen
      • LKKI 35 7v7
      • LKKI 35 5v5
      • LKKI 40 7v7
      • LKKI 40 5v5
      • Naiset Harraste 7v7
      • Harraste Naiset 5v5
      • D-Cuppi
      • C-Cuppi
      • B-Cuppi
      • A-Cuppi
      • Naiset, VP
      • Naiset, EP
    • Vaasa
      • Naisten Kolmonen
      • Naisten Nelonen
      • Ladies-30
    • Åland
      • Uppland dam div 3
      • DAM Upplandsserien div 5
      • Ålands mästerskap dam
  • Pojat
    • Valtakunnallinen
      • 20
        • P20 SM-karsinta
        • P20 SM
        • P20 Ykkönen
      • 17
        • P17 SM-karsinta
        • P17 SM
        • P17 Ykkönen
      • P17 Ykkönen syksy
      • Huuhkaja
    • Helsinki
      • 20
        • P20 Kakkonen
        • P20 Kolmonen
        • P20 8v8
        • P20 5v5
        • P20 SM-karsinta
        • P20 SM
        • P20 Ykkönen
      • 17
        • P17 Kakkonen
        • P17 Kolmonen
        • P17 8v8
        • P17 5v5
        • P17 SM-karsinta
        • P17 SM
        • P17 Ykkönen
      • 16
        • P16
        • P16 8v8
        • P16 5v5
      • 15
        • P15 ELL karsinta
        • P15 ELL
        • P15 Alue
        • P15 Ykkönen
        • P15 Kakkonen
        • P15 Kolmonen
        • P15-16 8v8
        • P15 5v5
      • 14
        • P14 ELL karsinta
        • P14 ELL
        • P14 Alue
        • P14 Ykkönen
        • P14 Kakkonen
        • P14 Kolmonen
        • P14 Nelonen
        • P14 8v8
        • P14 5v5
      • 13
        • P13 ELL karsinta
        • P13 ELL
        • P13 Alue
        • P13 Ykkönen
        • P13 Kakkonen
        • P13 Kolmonen
        • P13 Nelonen
        • P13 Vitonen
        • P13 5v5
      • 12
        • P12 ELL
        • P12 ELL karsinta
        • P12 Alue
        • P12 Ykkönen
        • P12 Kakkonen
        • P12 Kolmonen
        • P12 Nelonen
        • P12 Vitonen
        • P12 Kutonen
        • P12 5v5
      • 11
        • P11
      • 10
        • P10
      • 9
        • P9 8v8
        • P9
        • P9 Peli-illat
      • 8
        • P8
        • P8 peli-illat
      • 7
        • P7 peli-illat
    • Itä-Suomi
      • P20 Kakkonen (-97)
      • P17 Kakkonen (-00)
      • P17 (-00) Kolmonen
      • P17/P15 (00-02) pienkenttä 8v8
      • P15 (-02) normaalikenttä
      • P15 (-02) pienkenttä 8v8
      • P15 (-02) cup
      • P15 (-02) PSL
      • P15 (-02) PSL aluekarsinta
      • P15 (-02) PSL karsinta
      • P14 (-03) normaalikenttä
      • P14 (-03) cup
      • P14 (-03) pienkenttä 8v8
      • P14 (-03) PSL
      • P13 (-04) 8v8 Ykkönen
      • P13 (-04) 8v8 Kakkonen
      • P13 (-04) cup 8v8
      • P13 (-04) PSL
      • P13 (-04) PSL jatkokarsinta
      • P13 (-04) PSL karsinta
      • P12 (-05) 8v8 Ykkönen
      • P12 (-05) 8v8 Kakkonen
      • P12 (-05) cup 8v8
      • P11 (-06) 8v8
      • P10 (-07) 8v8
      • P9 (-08) 5v5
      • P8 (-09) 5v5
    • Kaakkois-Suomi
      • 2010
        • P7 EK Kortteli
      • 2009
        • P8 EK Kortteli
      • 2006-2007
        • P11-10 EK Kortteli
      • 2004
        • Huuhkajapäivät, P13 (2004)
      • 2003
        • Huuhkajapäivät, P14 (2003)
      • 11
        • Taitokoulupelit, P11 (2006)
      • 10
        • Taitokoulupelit, P10 (2007)
      • P9 EK Kortteli
      • Kykykoulusarja, Pojat
      • P20 Kakkonen
      • P17 Kakkonen
      • P17 Kakkosen piirikarsinta
      • P17 Kolmonen
      • P15 ELL/Aluesarja piirikarsinta
      • P15 ELL karsinta
      • P15 Alue
      • P15
      • P15
      • P15 Kakkonen Uusimaa
      • P15 8v8
      • P14 ELL/Aluesarja piirikarsinta
      • P14 ELL karsinta
      • P14 ELL
      • P14 Alue
      • P14 Alue
      • P14
      • P14 Kakkonen Uusimaa
      • P13 ELL/Aluesarja piirikarsinta
      • P13 ELL karsinta
      • P13 ELL
      • P13 Alue
      • P13 Alue
      • P13
      • P13 Ykkönen Uusimaa
      • P12 ELL/Aluesarja piirikarsinta
      • P12 ELL karsinta
      • P12 ELL
      • P12 Alue karsinta
      • P12 Alue karsinta
      • P12
      • P12 Ykkönen karsinta Uusimaa
      • P11
      • P11 Uusimaa
      • P10
      • P9
      • P8-pojat A-taso (2010)
      • P9-pojat B-taso (2009)
      • P9-pojat AB-taso (2009)
      • P8-pojat B-taso (2010)
      • P14-pojat B-taso (2004)
      • P13-pojat B-taso (2005)
      • P12-pojat B-taso (2006)
      • P11-pojat B-taso (2007)
      • P11-pojat A-taso (2007)
      • P10-pojat B-taso (2008)
      • P10-pojat A-taso (2008)
    • Keski-Pohjanmaa
      • P17 Kakkonen
      • P15 PSL
      • P15 PSL karsinta
      • P15 Aluesarja
      • P15 Ykkönen
      • P14 PSL
      • P14 PSL karsinta
      • P14 Aluesarja
      • P14 Ykkönen
      • P13 PSL
      • P13 Aluesarja
      • P13 Ykkönen
      • P13 Kakkonen
      • P12
      • P17 Ykkösen karsinta / syksy
      • P17 Ykkösen karsinta / kevät
    • Keski-Suomi
      • 2005
        • E-pojat piirisarja 8v8 (06)
      • P20SM
      • P171
      • A-pojat Ykkönen
      • P17 Kakkonen (00,01)
      • B-pojat Kolmonen (00,01)
      • C15 (02) PS-liiga karsinta (alue)
      • C15 (02) PS-liiga
      • C14 (03) PS-liiga karsinta
      • C14 (03) PS-liiga
      • D13 (04) PS-liiga karsinta
      • D13 (04) PS-liiga
      • A-pojat (97,98,99) Aluesarja
      • C-pojat piirisarja (02)
      • Cn-pojat piirisarja (03)
      • D-pojat piirisarja 8v8 (04)
      • Dn-pojat piirisarja 8v8 (05)
      • B-pojat (00,01) peli-ilta 8v8
      • C-pojat (02,03) peli-ilta 8v8
      • D-pojat (04) peli-ilta 8v8
      • Dn-pojat (05) peli-ilta 8v8
      • E-pojat (06) peli-ilta 8v8 taso 1
      • E-pojat (06) peli-ilta 8v8 taso 2
      • En-pojat (07) peli-ilta 8v8 taso 1
      • En-pojat (07) peli-ilta 8v8 taso 2
      • F-pojat (08) peli-ilta 5v5 taso 1
      • F-pojat (08) peli-ilta 5v5 taso 2
      • Fn-pojat (09) peli-ilta 5v5 taso 1
      • Fn-pojat (09) peli-ilta 5v5 taso 2
      • G-pojat (10) peli-ilta 5v5
    • Länsi-Suomi
      • 20
        • P20 Kakkonen
      • 17
        • P17 Kakkonen
        • P17 Kolmonen
      • 15
        • P15 ELL
        • P15 AL
        • P15 Liiga
        • P15 8v8
        • P15 Ykkönen
        • P15 I-tason karsinta
      • 14
        • P14 ELL
        • P14 ELL-karsinta (P15/2017)
        • P14 AL
        • P14 AL-karsinta
        • P14 Liiga
        • P14 8v8
        • P14 I-tason karsinta
      • 13
        • P13 ELL
        • P13 ELL-karsinta (P14/2017)
        • P13 AL 8v8
        • P13 Liiga 8v8
        • P13 Ykkönen 8v8
        • P13 Kakkonen 8v8
        • P13 I-tason karsinta
      • 12
        • P12 ELL-karsinta (P13/2017)
        • P12 AL 8v8
        • P12 AL-karsinta 8v8
        • P12 Liiga 8v8
        • P12 Ykkönen 8v8
        • P12 Kakkonen 8v8
        • P12 ELL 8v8
      • 11
        • P11 Liiga 8v8
        • P11 Ykkönen 8v8
      • 10
        • P10 Liiga 8v8
        • P10 Ykkönen 5v5
      • 9
        • P9 Liiga 5v5
        • P9 Ykkönen 5v5
      • 8
        • P8 Liiga 5v5
        • P8 Ykkönen 5v5
      • 7
        • P7 5v5
      • 6
        • P6 4v4
      • Pojat-11 enemmän Satak. Kevätturnaus
      • Pojat-12 Satak. Kevätturnaus
      • Pojat-13 Satak. Kevätturnaus
      • FCT
      • KNP20
      • KNP10
      • KNP11
      • Miniturnaus P13
      • KNP9
      • KNP8
      • KNP7
      • KNP17
      • KNP15
      • KNP14
      • KNP13
      • KNP12
    • Pohjois-Suomi
      • Pojat 17 Kakkonen
      • Pojat 15 Puolen Suomen Liiga
      • Pojat 15 Puolen Suomen Liiga: Jatkokarsinta
      • Pojat 15 Puolen Suomen Liiga: Piirin karsinta
      • Pojat 15 Mestaruussarja
      • Pojat 15 Lopputurnauskarsinta
      • Pojat 15-14 Harrastesarja
      • Pojat 14 Puolen Suomen Liiga
      • Pojat 14 Puolen Suomen Liiga: Jatkokarsinta
      • Pojat 14 Mestaruussarja
      • Pojat 14 Ykkönen
      • Pojat 14 Lopputurnauskarsinta
      • Pojat 13 Puolen Suomen Liiga
      • Pojat 13 Puolen Suomen Liiga: Jatkokarsinta
      • Pojat 13 Puolen Suomen Liiga: Piirin karsinta
      • Pojat 13 Mestaruussarja
      • Pojat 13 Ykkönen
      • Pojat 13 Kakkonen
      • Pojat 13 Lopputurnauskarsinta
      • Pojat 13-12 Harrastesarja
      • Pojat 12 Mestaruussarja
      • Pojat 12 Ykkönen
      • Pojat 12 Kakkonen
      • Pojat 12 Kaleva-turnaus
      • Pojat 12 Mestaruussarjakarsinta 2018
      • Pojat 11 Taso 1
      • Pojat 11 Taso 2
      • Pojat 11 Taso 3
      • Pojat 10 Taso 1
      • Pojat 10 Tasot 2-3
      • Pojat 9 Enemmän pelanneet
      • Pojat 9 Vähemmän pelanneet
      • Pojat 8
      • Pojat 17 Nousukarsinta, syksy
      • Pojat 12 Kaleva-turnaus karsinta
      • Pojat 17 Nousukarsinta, kevät
    • Tampere
      • 15
        • P15 ELL
      • 14
        • P14 ELL
      • 13
        • P13 ELL
      • 12
        • P12 ELL
      • P20 Kakkonen
      • P20 Kolmonen
      • P17 Kakkonen
      • P17 Kolmonen
      • P17 7v7
      • P15 AL
      • P15 Liiga
      • P15 Ykkönen
      • P14 AL
      • P14 Alueliigakarsinta
      • P14 Liiga
      • P14 Ykkönen
      • P15 7v7
      • P13 AL 8v8
      • P13 Liiga
      • P13 Ykkönen
      • P13 Kakkonen
      • P12 AL 8v8
      • P12 AL piirikarsinta 8v8
      • P12 Liiga
      • P12 Ykkönen
      • P12 Kakkonen
      • P12 Kolmonen syksy
      • P11 Liiga
      • P11 Ykkönen
      • P11 Kakkonen
      • P11 Aluekarsinta 2018 P12
      • P10 Liiga
      • P10 Ykkönen
      • P10 Kakkonen
      • P9 Liiga
      • P9 Ykkönen
      • P9 Kakkonen
      • P8 Liiga
      • P8 Ykkönen
      • P8 Kakkonen
      • P7 Liiga
      • P7 Ykkönen
      • Kykypelit pojat
      • Urheiluoppilaitokset
      • P10 Kakkonen karnevaali
      • P11 Kakkonen karnevaali
      • P10 Ykkönen karnevaali
      • P11 Ykkönen karnevaali
      • P9 Ykkönen karnevaali
      • P12 SuperLiiga syksy
      • P9 Kakkonen karnevaali
      • P8 Ykkönen karnevaali
      • P8 Kakkonen karnevaali
      • P8 Liiga karnevaali
      • P7 Ykkönen karnevaali
      • P7 Liiga karnevaali
      • P14 SuperYkkönen syksy
      • P13 SuperYkkönen syksy
      • P13 SuperLiiga syksy
      • P12 SuperYkkönen syksy
    • Uusimaa
      • 20
        • P20 Kakkonen
        • P20 Kolmonen
        • P20 8v8
        • P20 5v5
      • 17
        • P17 Kakkonen
        • P17 Kolmonen
        • P17 8v8
        • P17 5v5
      • 16
        • P16
        • P16 8v8
        • P16 5v5
      • 15
        • P15 ELL karsinta
        • P15 ELL
        • P15 Alue
        • P15 Ykkönen
        • P15 Kakkonen
        • P15 Kolmonen
        • P15-16 8v8
        • P15 5v5
      • 14
        • P14 ELL karsinta
        • P14 ELL
        • P14 Alue
        • P14 Ykkönen
        • P14 Kakkonen
        • P14 Kolmonen
        • P14 8v8
        • P14 5v5
        • Pojat 14 Heinola
        • P14 ELL-karsinta
      • 13
        • P13 ELL karsinta
        • P13 ELL
        • P13 Alue
        • P13 Ykkönen 8v8
        • P13 Kakkonen 8v8
        • P13 Kolmonen 8v8
        • P12-13 5v5
        • Pojat 13 Heinola
        • D13-pojat (02) Heinola
      • 12
        • P12 ELL karsinta
        • P12 Aluesarja
        • P12 Ykkönen
        • P12 Kakkonen
        • P12 Kolmonen
        • P12 5v5
        • Pojat 12 Heinola
        • P12 ELL
      • 11
        • P11, taso 1 Mäntsälä
        • P11, taso 1 Mäntsälä
        • P11, taso 2 Jokela
        • P11, taso 2 Jokela (1.9.)
        • P11, taso 2 Jokela (1.9.)
        • P11, taso 3 Mäntsälä (28.8.)
        • P11, taso 3 Mäntsälä (28.8.)
        • P11
      • 10
        • P10, taso 1 Rajamäki
        • P10, taso 1 Rajamäki
        • P10, taso 2 Jokela
        • P10, taso 1 Järvenpää
        • P10, taso 2 Rajamäki
        • P10, taso 2 Rajamäki
        • P10, taso 3 Rajamäki
        • P10, taso 3 Rajamäki
        • P10
        • P10, taso 2 Veikkola
      • 9
        • P9, EP Koivukylä
        • P9, VP Koivukylä
        • P9, EP Mäntsälä
        • P9, VP Mäntsälä
        • P9, EP Sipoo
        • P9, VP Sipoo
        • P9
        • P9, EP Porvoo
        • P9, VP Inkoo
        • P9, VP Jokela
        • P9, EP Inkoo
        • P9, VP Porvoo
      • 8
        • P8, EP Hanko (13.5.)
        • P8, VP Hanko (13.5.)
        • P8, EP Porvoo (14.5.)
        • P8, VP Porvoo (14.5.)
        • P8
        • P8, VP Rajamäki 9.9.
        • P8, EP Rajamäki 9.9.
      • 7
        • P7, EP Hanko (13.5.)
        • P7, VP Hanko (13.5.)
        • P7, EP Porvoo (13.5.)
        • P7, VP Porvoo (13.5.)
        • P7, EP Järvenpää 9.9.
        • P7, EP Rajamäki 10.9.
        • P7, VP Järvenpää 9.9.
        • P7, VP Rajamäki 10.9.
      • P13 ELL-karsinta
    • Vaasa
      • 17
        • P17 Kakkonen
        • P17 Kolmonen
        • P17 8v8
      • 15
        • P15 (02) PS-liiga
        • P15 Ykkönen
      • 14
        • P14 Ykkönen
      • 13
        • P13 Ykkönen
        • P13 Kakkonen
        • P13 Kolmonen
      • 12
        • P12 I div karsinta
        • P12 Ykkönen
        • P12 Kakkonen
        • P12 Kolmonen
      • 11
        • P11
        • P11-10 Taso II
      • 10
        • P10
      • 9
        • P9
        • P9-8 Taso II
      • 8
        • P8
      • P14 Huuhkajat
      • P13 Huuhkajat
      • P20 Kakkonen
      • P20 8v8
      • P17 Kakkonen nousukarsinta
      • P15 (02) PS-liiga karsinta
      • P15 Alue
      • P15 8v8
      • P14 (03) PS-liiga
      • P14 (03) PS-liiga karsinta
      • P14 Alue
      • P14 Kakkonen
      • P14 Kolmonen
      • P14 8v8
      • P13 (04) PS-liiga
      • P13 (04) PS-liiga karsinta
      • P13 PSL Jatkokarsinta
      • P14 Alue karsinta
      • P13 Alue
    • Åland
      • P16/17 Upplandsserien grund
      • Ålands mästerskap pojkar 15-16
      • P15 Upplandsserien grund
      • Pojkar 15
      • P14 Upplandsserien grund
      • Ålands mästerskap pojkar 13-14
      • P13 Upplandsserien grund
      • P15 ELL
    • SPL Turnaukset
      • Kai Pahlman -lopputurnaus
      • SPL -lopputurnaus PC15 taso 2
      • SPL -lopputurnaus PC14 taso 1
      • SPL -lopputurnaus PC14 taso 2
      • SPL -lopputurnaus PD13 taso 1
      • SPL -lopputurnaus PD13 taso 2
  • Tytöt
    • Valtakunnallinen
      • 18
        • T18 SM-karsinta
      • 17
        • T18 SM
        • T18 Ykkönen
      • Helmari
    • Helsinki
      • T18 Kakkonen
      • T18 Kolmonen
      • T18 Nelonen
      • T18 8v8
      • T18 5v5
      • TC15 ELL karsinta
      • T15 ELL
      • T15 Alue
      • T15 Ykkönen
      • T15 8v8
      • T15 5v5
      • T14 ELL
      • T14 Alue
      • T14 Ykkönen
      • T14 Kakkonen
      • T14 8v8
      • T14 5v5
      • T13 ELL
      • T13 Alue
      • T13 Ykkönen
      • T13 Kakkonen
      • T13 Kolmonen
      • T12-13 5v5
      • T12 Alue
      • T12 Ykkönen
      • T12 Kakkonen
      • T12 Kolmonen
      • T12 5v5
      • T11
      • T10
      • T9
      • T8 peli-illat
      • T7 peli-illat
      • T15 Kakkonen
    • Itä-Suomi
      • T18 Aluesarja
      • T18 Ykkösen karsinta
      • T15 (-02) aluesarja 11v11
      • T15 (-02) cup 8v8
      • T15 (-02) pienkenttä 8v8
      • T15 (-02) PSL
      • T15 (-02) PSL karsinta
      • T14 (-03) PSL
      • T14 (-03) II-tason karsinta 11v11
      • T14 (-03) pienkenttä 8v8
      • T14 (-03) cup 8v8
      • T13 (-04) PSL 11v11
      • T13 (-04) PSL karsinta 11v11
      • T13 (-04) 8v8
      • T13 (-04) II-tason karsinta 8v8
      • T13 (-04) cup 8v8
      • T12 (-05) 8v8
      • T12 (-05) cup 8v8
      • TE11 (-06) 8v8
      • TE10 (-07) 8v8
      • T9 (-08) 5v5
    • Kaakkois-Suomi
      • 2003
        • Helmaripäivät T14(2003)
      • 2002
        • Helmaripäivät, T15 (2002)
      • 11
        • Taitokoulupelit, T11 (2006)
      • 10
        • Taitokoulupelit, T10 (2007)
      • Kykykoulusarja, Tytöt
      • T18 Kakkonen
      • T18 Ykkönen karsinta
      • T15 ELL/Aluesarja piirikarsinta
      • T15 ELL-karsinta
      • T15 ELL
      • T15 Alue
      • C-tytöt Alue (02)
      • T15
      • T15 Ykkönen Uusimaa
      • T15 8v8
      • T14 Aluesarja piirikarsinta
      • T14 ELL
      • T14 Alue
      • T13 Aluesarja piirikarsinta
      • T13 ELL
      • T13 Alue
      • T13
      • T13
      • T13 Kakkonen Uusimaa
      • T12
      • T11
      • T11
      • Harraste tytöt 10-11 5v5
      • Harraste tytöt 12-13 5v5
      • T9-tytöt (2009)
      • T18 8v8 (2000)
      • T15 8v8 (2003)
    • Keski-Pohjanmaa
      • T18 Kakkonen
      • T15 PSL
      • T15 Ykkönen
      • T14 PSL
      • T14 Ykkönen
      • T13 PSL
      • T13 Ykkönen
      • T12 Ykkönen
      • T18 Ykkösen karsinta / syksy
    • Keski-Suomi
      • T18SM
      • T181
      • B-tytöt (99,00,01) Aluesarja
      • TC15 (02) PS-liiga
      • TC14 (03) PS-liiga
      • TD13 (04) PS-liiga
      • C-tytöt Alue (02)
      • D-tytöt piirisarja 8v8 (04)
      • E-tytöt piirisarja 8v8 (06)
      • B-tytöt (99,00,01) peli-ilta 8v8
      • C-tytöt (02,03) peli-ilta 8v8
      • D-tytöt (04,05) peli-ilta 8v8
      • E-tytöt (06) peli-ilta 8v8
      • En-tytöt (07) peli-ilta 8v8
      • F-tytöt (08,09) peli-ilta 5v5
    • Länsi-Suomi
      • 18
        • T18 Kakkonen
        • T18 Kolmonen
      • 15
        • T15 ELL
        • T15 ELL-karsinta
        • T15 AL
        • T15 Liiga
        • T15 8v8
        • T15 I-tason karsinta
      • 14
        • T14 AL
        • T14 ELL
      • 13
        • T13 AL 8v8
        • T13 AL-karsinta 8v8
        • T13 Liiga 8v8
        • T13 Ykkönen 8v8
        • T13 ELL
      • 12
        • T12 8v8
        • T12 Ykkönen 8v8
        • T12 Liiga 8v8
      • 11
        • T11 8v8
      • 10
        • T10 8v8
        • T10 Ykkönen 5v5
      • 9
        • T9 5v5
      • 8
        • T8 5v5
      • 7
        • T7 5v5
      • 6
        • T6 4v4
      • Tytöt-D Satak. Kevätturnaus
      • Kaarina T14
      • Kaarina T13
      • Kaarina T12
      • Kaarina T15
    • Pohjois-Suomi
      • Tytöt 18 Kakkonen
      • Tytöt 15 Puolen Suomen Liiga
      • Tytöt 15-14 Mestaruussarja
      • Tytöt 14 Puolen Suomen Liiga
      • Tytöt 14-13 Mestaruussarja
      • Tytöt 13 Puolen Suomen Liiga
      • Tytöt 13-12 Mestaruussarja
      • Tytöt 12-11 Mestaruussarja
      • Tytöt 11-10 Piirisarja
      • Tytöt 9-8 Piirisarja
      • Tytöt Harrastesarja
      • Tytöt Muut sarjat
      • Tytöt 12 Kaleva-turnaus
      • Tytöt II-tason valtakunnalliset lopputurnaukset
      • Tytöt 18 Nousukarsinta, syksy
      • Ylimääräinen
      • Tytöt 18 Nousukarsinta, kevät
    • Tampere
      • 15
        • T15 ELL
      • 14
        • T14 ELL
      • 13
        • T13 ELL
      • T18 Kakkonen
      • T18 Kolmonen
      • T18 7v7
      • T15 ELL-karsinta
      • T15 AL
      • T14 AL
      • T15
      • T15 7v7
      • T13 AL 8v8
      • T13 Liiga
      • T13 Ykkönen
      • T11 Liiga
      • T11 Ykkönen
      • T8-9
      • T9 Ykkönen
      • T8 Liiga
      • T8 Ykkönen
      • Kykypelit tytöt
      • T11 Ykkönen karnevaali
      • T13 SuperYkkönen syksy
      • T13 SuperLiiga syksy
    • Uusimaa
      • 18
        • T16-18 Kakkonen
        • T16-18 Kolmonen
        • T16-18 Nelonen
        • T16-18 8v8
        • T16-18 5v5
      • 17
        • T17 5v5
        • T17 8v8
      • 16
        • T16 8v8
        • T16 5v5
      • 15
        • T15 ELL karsinta
        • T15 ELL
        • T15 Alue
        • T15 Ykkönen
        • T14-15 8v8
        • T15 5v5
        • T15 Laura Kalmari karsinta
        • C15-tytöt (00-01) Heinola
      • 14
        • T14 Alue
        • T14 Ykkönen
        • T14 Kakkonen
        • T14 8v8
        • T14 5v5
        • T14 ELL
      • 13
        • T13 Alue
        • T13 Ykkönen
        • T13 Kakkonen
        • T13 Kolmonen
        • T12-13 5v5
        • D13-tytöt (02-03) Heinola
        • T13 ELL
      • 12
        • T12 Alue
        • T12 Ykkönen
        • T12 Kakkonen
        • T12 Kolmonen
        • T12 5v5
      • 11
        • T11, taso 1-2 Jokela
        • T11, taso 3 Rajamäki
        • T11, taso 3 Rajamäki
        • T11
        • T11, taso 2 Rajamäki
        • T11, taso 1 Rajamäki
      • 10
        • T10, taso 1 Jokela
        • T10, taso 1 Jokela
        • T10, taso 2 Jokela (1.9.)
        • T10, taso 2 Jokela (1.9.)
        • T10, taso 3 Veikkola
        • T10, taso 3 Veikkola
        • T10
      • 9
        • T9, EP Metsämaa
        • T9, EP Metsämaa
        • T9, VP Jokela
        • T9, VP Jokela
        • T9
        • T9, VP Metsämaa
      • 8
        • T8, EP Jokela 10.9.
        • T8, EP Jokela 10.9.
        • T8, VP Jokela 9.9.
        • T8, VP Jokela 9.9.
        • T8
      • 7
        • T7, EP Metsämaa 9.9.
        • T7, EP Metsämaa 9.9.
        • T7, VP Metsämaa 9.9.
        • T7, VP Metsämaa 9.9.
    • Vaasa
      • 18
        • T18 Kakkonen
      • 15
        • T15 (02) PS-liiga
        • T15 Ykkönen
      • 14
        • T14 Ykkönen
      • 13
        • T13 Ykkönen
        • T13 Kakkonen
      • 12
        • T12
      • 11
        • T11
      • 10
        • T10
      • 9
        • T9
      • 8
        • T8
      • T15 Helmarit
      • T14 Helmarit
      • T13 Helmarit
      • T18 8v8
      • T15 (02) PS-liiga karsinta
      • T15 8v8
      • T14 (03) PS-liiga
      • T14 (03) PS-liiga karsinta
      • T14 8v8
      • T13 (04) PS-liiga
      • T13 (04) PS-liiga karsinta
      • T18 nousukarsinta syksy
      • 9.8. turnaus
      • T18 nousukarsinta
    • Åland
      • Flickor 18 div 2
      • F16 Upplandsserien grund
      • F13/14 Upplandsserien grund
    • SPL Turnaukset
      • Laura Kalmari -lopputurnaus
      • SPL -lopputurnaus TC15 taso 2
      • SPL -lopputurnaus TC14 taso 1
      • SPL -lopputurnaus TC14 taso 2
      • SPL -lopputurnaus TD13 taso 1
      • SPL -lopputurnaus TD13 taso 2
  • Muut
    • Valtakunnallinen
      • Talentti et kevät
      • sarja
    • Helsinki
      • Peli-ilta
      • Miehet 11v11
      • 7v7 Mestaruus
      • 7v7 Ykkönen
      • 7v7 Kakkonen
      • 7v7 Kolmonen
      • Miehet 5v5
      • Naiset 7v7 Mestaruus
      • Naiset 7v7 Ykkönen
      • Naiset 7v7 Kakkonen
      • T18 SM-karsinta
      • SHA
      • TU16 alueturnaus
      • Mosa Cup
      • PJ13
      • PJ12
      • PJT14
      • PJT13
      • Helmaripäivät T15
      • Yksittäisvuorot
      • Kilpasarja, soveltava
      • B-sarja
      • Harrastesarja, soveltava
      • Nuoret
      • Harjoitusottelu M2
      • Harjoitusottelu M3
      • Harjoitusottelu M4
      • Harjoitusottelu M5
      • Harjoitusottelu M6
      • Harjoitusottelu M7
      • Harjoitusottelu N1
      • Harjoitusottelu N2
      • Harjoitusottelu N3
      • Harjoitusottelu N4
      • Harjoitusottelu N5
      • Harjoitusottelu P1
      • Harjoitusottelu P10
      • Harjoitusottelu P2
      • Harjoitusottelu P3
      • Harjoitusottelu P4
      • Harjoitusottelu P5
      • Harjoitusottelu P5
      • Harjoitusottelu P6
      • Harjoitusottelu P7
      • Harjoitusottelu P8
      • Harjoitusottelu P9
      • Harjoitusottelu T1
      • Harjoitusottelu T2
      • Harjoitusottelu T3
      • Harjoitusottelu T4
      • Harjoitusottelu T5
      • Harjoitusottelu T6
      • PJ16
      • Regions Cup
      • T18 SM
      • T18 Ykkönen
      • Käpylä Cup
      • Huuhkajapäivät C14 (P03)
      • AC Football Five
      • AC F5 miehet
      • Tähtitarha P02
      • PJT16
      • PJT15
      • PJ14
      • KKI35 SM
      • Naiset 7v7 Kolmonen
      • Copa Helsinki hupi
      • Copa Helsinki
      • AC F5 P08
      • Helsinki Open
      • Talviliiga T06
      • Talviliiga P07
      • Talviliiga P05
      • Football5
    • Kaakkois-Suomi
    • Keski-Suomi
    • Länsi-Suomi
      • LS
      • Kuntoliiga Mestaruus
      • Kuntoliiga Harraste
      • Kimppaliiga
      • 3BOLD T/P 10 - 11
      • 3BOLD T 8 - 9
      • P20 SM
      • P20 Ykkönen
      • P17 SM
      • P17 Ykkönen
      • T18 SM
      • T18 Ykkönen
      • Regions Cup
      • P-Iirot
      • ÅIFK T14/13
      • ÅIFK T12/11
      • ÅIFK P14
      • ÅIFK P13
      • ÅIFK P12
      • ÅIFK P11
      • Lieto P13
      • TPK P12
      • Salo
      • PaiHa M
      • TPK P14H
      • TPK P13
      • TPK P14K
      • TPK P15
      • Aura P13 Kutsu
      • Aura P13 8v8
      • Aura P12 8v8
      • TPK P17
    • Pohjois-Suomi
      • Harjoituspelit2017
    • Tampere
      • Aamusarja
      • Harrastecup
      • Tukifutis
      • Minisoccer
      • Puistofutis
      • Puistofutis KKI-sarja
      • Naisten Kuntopallo
      • Kesälomaturnaus Miehet
      • Kesälomaturnaus Sekasarja
      • Huuhkajapäivät
      • Helmaripäivät
      • POISTA
    • Uusimaa
      • Harjoitusottelut Miehet M1
      • Harjoitusottelut Miehet M1
      • Uusimaa harjott 2017
      • Uusimaa harjott 2017
      • Harjoitusottelut Miehet M2
      • Harjoitusottelut T2
      • Harjoitusottelut T1
      • Harjoitusottelut Pojat P2
      • Harjoitusottelut Pojat P1
      • Harjoitusottelut T2
      • Harjoitusottelut T1
      • Harjoitusottelut P03
      • Harjoitusottelut P1
      • Harjoitusottelut Miehet M2
      • Uusimaa harjott 2017
      • Harjoitusottelut Miehet M5
      • Harjoitusottelut P04
      • Uusimaa harjott 2017
      • EEK
      • Miehet Nelonen Heinola
      • Miehet Kutonen Heinola
      • Naisten Kolmonen Heinola
      • Kilpasarja, soveltava
      • Harrastesarja, soveltava
      • Nordic Academy
      • AKP2017
      • YKT Kilpa
      • YKT Harraste
      • YKP Kilpa
      • YKP Harraste
      • Reipas E10
      • Lukiotytöt
      • Lukiopojat
      • MesLiiga
      • FCECup17
      • Sairaala-SM
      • AKT2017
      • Soveltava, SOFT
      • Urheiluoppilaitosten turnaus 2017
      • TESTI
      • Sekasarja
      • Soveltava, kilpa
      • Pelikiellot
      • FCK07mini
      • OPedot sij
      • FCKT03Paju
      • AY turnaus 2017
      • FC Kuusysi T05-turnaus
      • FCK P06-turnaus
      • FCKP07Haaste
      • FCKP07Kilpa
      • FC Kuusysi T12 Pajulahti
      • KUJEK
      • LePaCup17
      • LePaCup2017
      • OPedot B
      • OPedot A
      • Vantaa Cup 2017
      • RISE N
      • RISE M
      • FC Kuusysi P05 Vierumäki
    • SPL Turnaukset
      • A-lohko
      • B-lohko
      • C-lohko
      • D-lohko
      • Hämeenlinna.SOFT<15v.
      • Hämeenlinna.SOFT<15v.
      • Poikien urheiluoppilaitosten turnaus
Futsal
  • Miehet
    • Valtakunnallinen
      • Miesten Super Cup
      • Miesten U21 Futsal-Liiga
      • Miesten Futsal-Liiga
      • Miesten Futsal-Ykkönen
    • Helsinki
      • Futsal Kakkonen
      • Futsal Kolmonen
      • Futsal Nelonen
      • Futsal Vitonen
      • Futsal KKI-35 Valio
      • Futsal KKI-35
      • Futsal Kutonen
    • Itä-Suomi
      • Futsal Kakkonen
      • Futsal Miehet-piirisarja
      • Futsal KKI40
      • Futsal Kolmonen
    • Keski-Pohjanmaa
      • Futsal Kakkonen
    • Keski-Suomi
      • Futsal Kakkonen Miehet
      • Futsal Kolmonen Miehet
      • Futsal Harrastesarja Miehet
      • Futsal Harrastesarja Miehet
      • Futsal Kolmonen Miehet
      • Futsal Kakkonen M
      • Miehet futsal Ykkönen
      • Futsal Miehet Liiga
      • Miehet futsal-liiga
    • Länsi-Suomi
      • Futsal Kakkonen
      • Futsal Kolmonen
      • Futsal Nelonen
      • Futsal M35
    • Pohjois-Suomi
      • Miehet Kakkonen
      • Miehet Kolmonen
      • Miehet Nelonen
      • Miehet Nelonen Pohjoislohko
      • Miehet Nelonen Etelälohko
    • Tampere
      • FM Liittocup
      • Futsal Kakkonen
      • Futsal Kolmonen
      • Futsal Nelonen
      • Futsal Vitonen
      • Futsal M35
      • Futsal M45
      • Futsal M50
      • FM35 SM-karsinta
    • Uusimaa
      • Futsal Kakkonen
      • Futsal Kolmonen
      • Futsal Nelonen
      • Futsal Vitonen
      • FM35
    • Vaasa
      • Futsal Kakkonen
      • Futsal Kolmonen
      • Futsal Nelonen
      • Futsal Vitonen
    • SPL Futsal
      • Nordic Champions
  • Naiset
    • Valtakunnallinen
      • Naisten Super Cup
      • Naisten Futsal-Liiga
      • Naisten Futsal-Ykkönen
    • Helsinki
      • Futsal Naiset Kakkonen
      • Futsal Naiset Kolmonen
    • Itä-Suomi
      • Futsal Naiset
    • Keski-Suomi
      • Futsal Harrastesarja Naiset
      • Futsal Harrastesarja Naiset
      • Futsal Kakkonen Naiset
      • Futsal Kakkonen Naiset
      • Naisten futsal liiga
    • Länsi-Suomi
      • Futsal Naisten Kakkonen
      • Futsal Naisten Kolmonen
    • Pohjois-Suomi
      • Naiset Kakkonen
    • Tampere
      • Futsal Naiset Kakkonen
      • Futsal Naiset Liittocup
    • Uusimaa
      • Futsal Naiset Kakkonen
      • Futsal Naiset Kolmonen
    • Vaasa
      • Futsal Naisten Kakkonen
  • Pojat
    • Valtakunnallinen
      • Poikien U19 Futsal-Liiga
    • Helsinki
      • 17
        • Futsal P17 (2001)
      • 16
        • Futsal P16 (2002)
      • 15
        • Futsal P15 (2003)
      • 14
        • Futsal P14 (2004)
      • 13
        • Futsal P13 (2005)
      • 12
        • Futsal P12 (2006)
      • 11
        • Futsal P11 (2007)
      • 10
        • Futsal P10 (2008)
      • Futsal P20 (1998)
      • Futsal P17 Kilpa (2001)
      • Peli-illat pojat
    • Itä-Suomi
      • Futsal P17 (-01)
      • Futsal P15 (-03)
      • Futsal P14 (-04)
      • Futsal P13 (-05)
      • Futsal P12 (-06)
      • Futsal P11 (-07)
      • Futsal P10 (-08)
      • Futsal P9 (-09)
    • Keski-Pohjanmaa
      • Futsal P17
      • Futsal P15
      • Futsal P13
      • Futsal P9
      • Futsal P8
      • Futsal P14
      • Futsal P12
      • Futsal P11
      • Futsal P10
    • Keski-Suomi
      • Futsal P11 (E-pojat 07,08)
      • Futsal P9 (F-pojat 09,10)
      • Futsal P17 (B-pojat 01,02)
      • Futsal P15 (C-pojat 03,04)
      • Futsal P13 (D-pojat 05,06)
      • Futsal P9 (F-pojat 09,10)
      • Futsal P17 (B-pojat 01,02)
      • Futsal P15 (C-pojat 03,04)
      • Futsal P13 (D-pojat 05,06)
      • Futsal P11 (E-pojat 07,08)
      • U21 Futsal-liiga
    • Länsi-Suomi
      • Futsal P20
      • Futsal P17 Liiga
      • Futsal P17 Ykkönen
      • Futsal P15 Liiga
      • Futsal P15 Ykkönen
      • Futsal P14 Ykkönen
      • Futsal P13 Liiga
      • Futsal P13 Ykkönen
      • Futsal P12 Liiga
      • Futsal P12 Ykkönen
      • Futsal P11
      • Futsal P11 Ykkönen
      • Futsal P10 Ykkönen
    • Pohjois-Suomi
      • Pojat 17 Piirisarja (01-02 synt.)
      • Pojat 15 Ykkönen
      • Pojat 15 Mestaruussarja (03 synt.)
      • Pojat 14 Mestaruussarja (04 synt.)
      • Pojat 14 Ykkönen (04 synt.)
      • Pojat 13 Ykkönen (05 synt.)
      • Pojat 13 Mestaruussarja (05 synt.)
      • Pojat 12 Ykkönen Pohjoislohko
      • Pojat 12 Ykkönen (06 synt.)
      • Pojat 12 Mestaruussarja (06 synt.)
      • Pojat 11 Piirisarja Pohjoislohko
      • Pojat 11-10 Piirisarja (07-08 synt.)
      • Pojat 10 Pohjoislohko
      • Pojat 10 Piirisarja (08 synt.)
    • Tampere
      • Futsal P20
      • Futsal P17
      • Futsal P17 Jatko
      • Futsal P17 SM-aluekarsinta
      • Futsal P15 Liiga
      • Futsal P15 Ykkönen
      • Futsal P15 SM-aluekarsinta
      • Futsal P14 Liiga
      • Futsal P14 Ykkönen
      • Futsal P13 Liiga
      • Futsal P13 Ykkönen
      • Futsal P12 Liiga
      • Futsal P12 Ykkönen
      • Futsal P11 Liiga
      • Futsal P11 Ykkönen
      • Futsal P10 Liiga
      • Futsal P10 Ykkönen
      • Futsal P9 Liiga
      • Futsal P9 Ykkönen
      • Futsal P8 Liiga
      • Futsal P8 Ykkönen
      • Futsal P7 Liiga
      • Futsal P7 Ykkönen
      • Piirijoukkue
      • Futsal P15 SM-piirikarsinta
      • Futsal P15 Liiga turnausmuotoinen
      • Futsal P17 SM-piirikarsinta
    • Uusimaa
      • Futsal P20 (1998)
      • Futsal P17 Kilpa (2001)
      • Futsal P17 (2001)
      • Futsal P16 (2002)
      • Futsal P15 (2003)
      • Futsal P14 (2004)
      • Futsal P13 (2005)
      • Futsal P12 (2006)
      • Futsal P11 (2007)
      • Futsal P10 (2008)
    • Vaasa
      • Futsal P19
      • Futsal P17
      • Futsal P15
      • Futsal P14
      • Futsal P13
      • Futsal P12
      • Futsal P11
      • Futsal P10
  • Tytöt
    • Helsinki
      • Futsal T18 Kilpa (2000)
      • Futsal T16-18 Kakkonen (2000)
      • Futsal T16-18 Kolmonen (2000)
      • Futsal T15 (2003)
      • Futsal T14 (2004)
      • Futsal T13 (2005)
      • Futsal T12 (2006)
      • Futsal T11 (2007)
      • Peli-illat tytöt
    • Itä-Suomi
      • Futsal T18 (-00)
      • Futsal T15 (-03)
      • Futsal T12 (-06)
      • Futsal T14 (-04)
      • Futsal T9 (-09)
      • Futsal T13 (-05)
      • Futsal T11 (-07)
      • Futsal T10 (-08)
    • Keski-Pohjanmaa
      • Futsal T9
      • Futsal T8
      • Futsal T15
      • Futsal T18
      • Futsal T14
      • Futsal T13
      • Futsal T12
      • Futsal T11
      • Futsal T10
    • Keski-Suomi
      • Futsal T9 (F-tytöt 09,10)
      • Futsal T18 (B-tytöt 00,01,02)
      • Futsal T15 (C-tytöt 03,04)
      • Futsal T13 (D-tytöt 05,06)
      • Futsal T11 (E-tytöt 07,08)
      • Futsal T18 (B-tytöt 00,01,02)
      • Futsal T9 (F-tytöt 09,10)
      • Futsal T15 (C-tytöt 03,04)
      • Futsal T13 (D-tytöt 05,06)
      • Futsal T11 (E-tytöt 07,08)
    • Länsi-Suomi
      • Futsal T18
      • Futsal T15 Liiga
      • Futsal T15 Ykkönen
      • Futsal T13 Liiga
      • Futsal T13 Ykkönen
      • Futsal T11
    • Pohjois-Suomi
      • Tytöt 11-10 Piirisarja (07-08 synt.)
      • Tytöt 13-12 Ykkönen (05-06 synt.)
      • Tytöt 13-12 Mestaruussarja (05-06 synt.)
      • Tytöt 15-14 Piirisarja (03-04 synt.)
      • Tytöt 18 Piirisarja (00-02 synt.)
    • Tampere
      • Futsal T18
      • Futsal T18 SM-aluekarsinta
      • Futsal T15 Liiga yksittäiset ottelut
      • Futsal T15
      • Futsal T15 SM-aluekarsinta
      • Futsal T13 Liiga
      • Futsal T13 Ykkönen
      • Futsal T11 Liiga
      • Futsal T11
      • Futsal T9 Liiga
      • Futsal T9 Ykkönen
      • Futsal T8 Liiga
      • Futsal T18 SM-piirikarsinta
      • Futsal T15 SM-piirikarsinta
      • Futsal T15 Liiga turnausmuotoinen
    • Uusimaa
      • 18
        • Futsal T16-18 Kakkonen (2000)
        • Futsal T16-18 Kolmonen (2000)
      • 15
        • Futsal T15 (2003)
      • 14
        • Futsal T14 (2004)
      • 13
        • Futsal T13 (2005)
      • 12
        • Futsal T12 (2006)
      • 11
        • Futsal T11 (2007)
      • F18
        • Futsal T18 Kilpa (2000)
    • Vaasa
      • Futsal T18
      • Futsal T15
      • Futsal T13
      • Futsal T12
      • Futsal T11
      • Futsal T10
  • Muut
    • Valtakunnallinen
    • Helsinki
      • Futsal Harrastemestaruus
      • Futsal Harrasteykkönen
      • Futsal Harrastekakkonen
      • Futsal Naiset Harrastemestaruus
      • Futsal Naiset Harrasteykkönen
      • Futsal Naiset Harrastekakkonen
      • Xmas Copa MKI
      • Xmas Copa MHA
      • Xmas Copa MHU
      • Xmas Copa NHA
      • AC Season Finale Mhar
      • AC Season Finale Mhupi
      • AC Season Finale Nhar
      • AC Premier NHA
      • AC P00 Kilpa
      • AC P00 Haast
      • AC P02 Haast
      • AC P03 Haast
      • Futsal Harrastekolmonen
      • AC Premier MHA
      • AC Premier MHU
      • AC Premier MK
      • Futsal Naiset Harrastekolmonen
      • Futsal Premier Cup P01
      • Muut varaukset
    • Keski-Suomi
      • FNH_A
    • Länsi-Suomi
      • LoPS P14
      • E-Pojat enemmän pelanneet Futsal Opening
      • E-Tytöt vähemmän pelanneet Futsal Opening
      • E-Tytöt enemmän pelanneet Futsal Opening
      • D-Tytöt Futsal Opening
      • C-Tytöt Futsal Opening
      • E-Pojat vähemmän pelanneet Futsal Opening
      • D-Pojat Futsal Opening
      • C-Pojat Futsal Opening
      • Naiset ja B-tytöt Futsal Opening
      • Miehet ja B-pojat Futsal Opening
    • Pohjois-Suomi
    • Tampere
      • Futsal Harraste Naiset
      • Futsal Harraste Miehet
      • Kylpyläfutsal miehet
      • Kylpyläfutsal sekasarja
      • Piirijoukkue
      • Futsal-Liiga harjoitus
      • Naisten Futsal-Liiga harjoitus
      • Futsal Kakkonen harjoitus
      • Koulufs 5-6 lk pojat
      • Koulufs 5-6 lk tytöt
      • Koulufs 7-8 lk pojat
      • Koulufs 7-8 lk tytöt
    • Uusimaa
      • Futsal Miehet Harraste
      • Futsal Naiset Harraste
  • Ottelut
  • Tulokset
  • Tilastot
Näytä lisää