Tulospalvelu

Jalkapallotulokset ja tulevat ottelut sinulle tuo Suomen kattavin tulospalvelu

TULOSPALVELUARKISTO    VANHAN SIVUSTON TULOSPALVELU

Tänään pelataan 9 ottelua.Valitse muu päivä Mikäli haluat etsiä pelaajan nimellä, haku täältä.

Voit hakea millä tahansa näistä

  • Sarja
  • Joukkue
  • Paikkakunta
  • Pelikentän nimi
Valitse sarja
Jalkapallo
  • Veikkausliiga
  • Naisten Liiga
  • Maaottelut
    • Miehet
      • UEFA Nations League
      • A-Maaottelut
      • U21 EM-karsinnat
      • U21 Maaottelut
    • Naiset
      • MM-karsinnat
      • A-Maaottelut
      • U23
        • U23 Naiset Maaottelut
    • Pojat
      • U19
        • U19 Pojat Maaottelut
        • U19 Pojat Ottelut
      • U18
        • U18 Pojat Maaottelut
      • U17
        • U17 Pojat EM-karsinnat
        • U17 Pojat Maaottelut
      • U16
        • U16-pojat UEFA Development
        • U16-pojat Baltic Cup
        • U16-pojat Maaottelut
    • Tytöt
      • U19
        • U19 Tytöt EM-karsinnat
        • U19 Tytöt Maaottelut
      • U17
        • U17 Tytöt EM-lopputurnaus
        • U17 Tytöt EM-karsinnat
        • U17 Tytöt Maaottelut
        • U17 Tytöt PM-turnaus
      • U16
        • U16 Tytöt Maaottelut
        • U16-tytöt UEFA Development
  • Miehet
    • Maaottelut
      • UEFA Nations League
      • A-Maaottelut
      • U21 EM-karsinnat
      • U21 Maaottelut
    • Valtakunnallinen
      • Veikkausliiga
      • Ykkönen
      • Ykkösen nousukarsinnat
      • Kakkonen
      • Miesten Suomen Cup
      • Regions Cup
      • Liigakarsinta
    • Helsinki
      • Kolmonen talvi
      • Nelonen talvi
      • Kolmonen
      • Nelonen
      • Vitonen
      • Kutonen
      • Seiska
      • KKI
        • KKI-35
        • KKI-40
        • KKI-45
        • KKI-50
        • KKI-55
        • KKI-60
        • KKI-65
    • Itä-Suomi
      • Kolmonen
      • Nelonen
      • Viitonen
      • JKKI/45 SM-lopputurnaus
      • K40
        • JKKI/40
      • K45
        • JKKI/45 7v7
    • Kaakkois-Suomi
      • Miehet Kolmonen
      • Miehet Nelonen
      • Miehet Vitonen
      • Miehet Kutonen
      • K35
        • Miehet JKKI35
    • Keski-Pohjanmaa
      • Kolmonen
      • Nelonen
      • Vitonen
      • Kutonen
      • Seiska
      • Miesten 7v7
    • Keski-Suomi
      • Miehet Kolmonen
      • Miehet Nelonen
      • Miehet Viitonen
      • Miehet Kuutonen
      • Regions Cup
      • Miehet Piiriliiga 7v7 peli-ilta
    • Länsi-Suomi
      • Kolmonen
      • Nelonen
      • Vitonen
      • Kutonen
      • Urheilutukku -piiricup
      • KKI
        • M35
        • M40 8v8
        • M45 8v8
        • M50 8v8
        • M55 8v8
    • Pohjois-Suomi
      • Miehet Kolmonen
      • Miehet Nelonen
      • Miehet Viitonen
    • Tampere
      • Kolmonen
      • Nelonen
      • Vitonen
      • Kutonen
      • Seiska
      • M50 SM-karsinta
      • KKI
        • M35 Ykkönen
        • M35 Kakkonen
        • M45 Ykkönen
        • M45 Kakkonen
        • M50
        • M55
        • M60
    • Uusimaa
      • Harjoitusottelut (VL)
      • Miehet Kolmonen
      • Harjoitusottelut (M1)
      • Miehet Nelonen
      • Harjoitusottelut (M2)
      • Miehet Vitonen
      • Harjoitusottelut (M3)
      • Miehet Kutonen
      • Harjoitusottelut (M4)
      • Harjoitusottelut (M5)
      • Harjoitusottelut (M6)
      • Harraste Miehet 7v7
      • K35
        • KKI 35 Valio
        • KKI 35 Perus
      • K40
        • KKI 40
      • K45
        • KKI 45 7v7
      • K50
        • KKI 50 7v7
      • K55
        • KKI 55 7v7
    • Vaasa
      • Kolmonen
      • Nelonen
      • Vitonen
      • Kutonen
      • K35
        • Ikämiehet 35
        • Ikämiehet 35 8v8
      • K45
        • Ikämiehet 45 8v8
      • K50
        • Ikämiehet 50 8v8
  • Naiset
    • Maaottelut
      • MM-karsinnat
      • A-Maaottelut
      • U23
        • U23 Naiset Maaottelut
    • Valtakunnallinen
      • Naisten Liiga
      • Naisten Suomen Cup - Liiga ja Ykkönen
      • Naisten Suomen Cup - Muut sarjatasot
      • Naisten Ykkönen
      • Naisten Kakkonen
      • Naisten Liigakarsinta
    • Helsinki
      • Naiset Kolmonen
      • Naiset Nelonen
      • Naiset Vitonen
      • Naiset KKI35 7v7
    • Itä-Suomi
      • Naiset Kolmonen 11v11 (Kaakkois-Suomi)
      • Naiset Kakkosen karsinta
      • Naiset/B-tytöt pienkenttä 7v7
    • Kaakkois-Suomi
      • Naiset Kolmonen
      • Naiset 7v7
    • Keski-Pohjanmaa
      • Naisten Kolmonen
      • Naisten 7v7
    • Keski-Suomi
      • Naiset karsinta Kakkoseen
      • N3 Naiset Kolmonen
      • Naiset Kolmonen (Kaakko)
      • Naiset Piiriliiga 8v8 peli-ilta taso 1
      • Naiset Piiriliiga 8v8 peli-ilta
    • Länsi-Suomi
      • Naisten Kolmonen
      • Naisten Nelonen
      • Naiset 8v8
    • Pohjois-Suomi
      • Naiset Kolmonen
      • Naiset Harrastesarja
      • Naiset karsinta Kakkoseen
    • Tampere
      • Naiset Kolmonen
      • Naiset Nelonen
      • Naiset 7v7
      • Naiset Ladies-30
    • Uusimaa
      • Harjoitusottelut (NL)
      • Harjoitusottelut (N1)
      • Harjoitusottelut (N2)
      • Harjoitusottelut (N3)
      • Harjoitusottelut (N4)
      • Naiset Kolmonen
      • Naiset Nelonen
      • Naiset Vitonen
      • Naiset Harraste 7v7
      • L35
        • LKKI 35 7v7
      • L40
        • LKKI 40 7v7
    • Vaasa
      • Naisten Kolmonen
      • Naisten Nelonen
      • Ladies-30
  • Pojat
    • Maaottelut
      • U19
        • U19 Pojat Maaottelut
        • U19 Pojat Ottelut
      • U18
        • U18 Pojat Maaottelut
      • U17
        • U17 Pojat EM-karsinnat
        • U17 Pojat Maaottelut
      • U16
        • U16-pojat UEFA Development
        • U16-pojat Baltic Cup
        • U16-pojat Maaottelut
    • Valtakunnallinen
      • P20
        • P20 SM-karsinta
        • P20 SM
        • P20 Ykkönen
      • P17
        • P17 SM-karsinta
        • P17 SM
        • P17 Ykkönen
    • Helsinki
      • P20
        • P20 Kakkonen
        • P20 Kolmonen
      • P17
        • P17 Kakkonen
        • P17 Kolmonen
        • P17 Nelonen
      • P15
        • P15 ELL
        • P15 Alue
        • P15 Ykkönen
        • P15 Kakkonen
        • P15 Kolmonen
        • P15 8v8
      • P14
        • P14 ELL
        • P14 Alue
        • P14 Ykkönen
        • P14 Kakkonen
        • P14 Kolmonen
        • P14 Nelonen
        • P14 8v8
        • P14 5v5
      • P13
        • P13 ELL
        • P13 Alue
        • P13 Ykkönen
        • P13 Kakkonen
        • P13 Kolmonen
        • P13 Nelonen
        • P13 Vitonen
        • P13 5v5
      • P12
        • P12 ELL karsinta
        • P12 Alue
        • P12 Ykkönen
        • P12 Kakkonen
        • P12 Kolmonen
        • P12 Nelonen
        • P12 Vitonen
        • P12 Kutonen
        • P12 5v5
      • P11
        • P11
      • P10
        • P10
        • P10 5v5
      • P9
        • P9 8v8
        • P9
        • P9 Peli-illat
      • P8
        • P8
        • P8 peli-illat
      • P7
        • P7 peli-illat
    • Itä-Suomi
      • P17 (-01) Kakkonen
      • P15 (-03) Aluesarja Itäinen
      • P15 (-03) PSL
      • P15 PS-liiga jatkokarsinta
      • P14 (-04) PSL
      • P14 (-04) PS-Liiga jatkokarsinta
      • P14 (-04) PS-Liigan jatkokarsinta 2
      • P13 (-05) PSL
      • P13 (-05) PS-Liiga jatkokarsinta
      • P17
        • P17 (-01) Kolmonen
        • P17 (-01) pienkenttä 8v8
      • P15
        • P15 (-03) normaalikenttä
        • P15 (-03) cup
        • P15 (-03) pienkenttä 8v8
        • P15 (-03) PSL piirikarsinta
      • P14
        • P14 (-04) normaalikenttä
        • P14 (-04) cup
        • P14 (-04) pienkenttä 8v8
        • P14 (-04) PSL piirikarsinta
      • P13
        • P13 (-05) 8v8 Ykkönen
        • P13 (-05) 8v8 Kakkonen
        • P13 (-05) cup 8v8
        • P13 (-05) PSL piirikarsinta
      • P12
        • P12 (-06) 8v8 Ykkönen
        • P12 (-06) 8v8 Kakkonen
        • P12 (-06) cup 8v8
      • P11
        • P11 (-07) 8v8
      • P10
        • P10 (-08) 8v8
      • P9
        • P9 (-09) 5v5
      • P8
        • P8 (-10) 5v5
    • Kaakkois-Suomi
      • P17 Kakkonen
      • P15 ELL
      • P15 Alue
      • P14 ELL
      • P14 Alue
      • P13 ELL
      • P13 Alue
      • P12 ELL karsinta
      • P12 ELL
      • P12 Alue
      • P20
        • P20 Kakkonen
      • P17
        • P17 Kolmonen
      • P15
        • P15 Itäinen alue
        • P15
        • P15 Aluesarja piirikarsinta
      • P14
        • P14 ELL karsinta
        • P14
      • P13
        • P13 ELL karsinta
        • P13
      • P12
        • P12 ELL/Aluesarja piirikarsinta
        • P12
      • P11
        • P11
      • P10
        • P10
      • P9
        • P9
    • Keski-Pohjanmaa
      • P17 Ykkösen karsinta / kevät
      • P17 Ykkösen karsinta / syksy
      • P15 PSL
      • P15 PSL jatkokarsinta
      • P14 PSL
      • P14 PSL jatkokarsinta
      • P13 PSL
      • P13 PSL jatkokarsinta
      • P6 Miniliiga
      • P20
        • P20 Kakkonen
        • P20 8v8
      • P17
        • P17 Kakkonen
        • P17 8v8
      • P15
        • P15 PSL karsinta
        • P15 Aluesarja
        • P15 Ykkönen
        • P15 8v8
      • P14
        • P14 PSL karsinta
        • P14 Aluesarja
        • P14 Ykkönen
        • P14 Kakkonen
        • P14 8v8
      • P13
        • P13 PSL karsinta
        • P13 Aluesarja
        • P13 Ykkönen
        • P13 Kakkonen
        • P13 Kolmonen
        • P13 5v5
      • P12
        • P12
        • P12 5v5
      • P11
        • P11 Liiga
      • P10
        • P10 Liiga
      • P9
        • P9 Miniliiga
      • P8
        • P8 Miniliiga
      • P7
        • P7 Miniliiga
    • Keski-Suomi
      • P20 SM-karsinta
      • P17 SM-karsinta
      • P14 (04) PS-liiga jatkokarsinta
      • P15 (03) PS-liiga jatkokarsinta
      • P17 (-01,-02) 8v8 peli-ilta
      • P7 (-11) 5v5 peli-ilta taso 2 (ei pelata)
      • P20
        • P20 Kakkonen
        • P20 Piirisarja
      • P17
        • P17 Kakkonen
        • P17 Kolmonen
        • P17 Piirisarja
      • P15
        • P15 (03) PS-liiga
        • P15 (03) PS-liiga karsinta
        • P15 Aluesarja Itäinen
        • P15 Piirisarja
        • P15 (-03,-04) 8v8 peli-ilta
      • P14
        • P14 (04) PS-liiga
        • P14 (04) PS-liiga karsinta
        • P14 Piirisarja
      • P13
        • P13 (05) PS-liiga
        • P13 (05) PS-liiga karsinta
        • P13 Piirisarja
        • P13 (-05) 8v8 peli-ilta
      • P12
        • P12 Piirisarja
        • P12 (-06) 8v8 peli-ilta
      • P11
        • P11 Piirisarja
        • P11 (-07) 8v8 peli-ilta
      • P10
        • P10 (-08) 8v8 peli-ilta taso 1
        • P10 (-08) 8v8 peli-ilta taso 2
      • P9
        • P9 (-09) 5v5 peli-ilta taso 1
        • P9 (-09) 5v5 peli-ilta taso 2
      • P8
        • P8 (-10) 5v5 peli-ilta taso 1
        • P8 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
      • P7
        • P7 (-11) 5v5 peli-ilta
    • Länsi-Suomi
      • P20
        • P20 Kakkonen
      • P17
        • P17 Kakkonen
        • P17 Kolmonen
        • P17 8v8
      • P15
        • P15 ELL
        • P15 AL
        • P15 Liiga
        • P15 8v8
      • P14
        • P14 ELL
        • P14 AL
        • P14 Liiga
        • P14 Ykkönen
        • P14 8v8
      • P13
        • P13 ELL
        • P13 AL 8v8
        • P13 Liiga 8v8
        • P13 Ykkönen 8v8
        • P13 Kakkonen 8v8
      • P12
        • P12 ELL 8v8
        • P12 AL 8v8
        • P12 AL-karsinta 8v8
        • P12 Liiga 8v8
        • P12 Ykkönen 8v8
        • P12 Kakkonen 8v8
        • P12 Länsi-Suomen Liiga
      • P11
        • P11 Länsi-Suomen liiga 8v8
        • P11 Liiga 8v8
        • P11 Ykkönen 8v8
      • P10
        • P10 Länsi-Suomen liiga 8v8
        • P10 Liiga 8v8
        • P10 Ykkönen 5v5
      • P9
        • P9 Länsi-Suomen liiga 5v5
        • P9 Liiga 5v5
        • P9 Ykkönen 5v5
      • P8
        • P8 Länsi-Suomen liiga 5v5
        • P8 Liiga 5v5
        • P8 Ykkönen 5v5
      • P7
        • P7 5v5
    • Pohjois-Suomi
      • Pojat 15 Puolen Suomen Liiga
      • Pojat 14 Puolen Suomen Liiga
      • Pojat 13 Puolen Suomen Liiga
      • P17 Ykkösen karsinta / kevät
      • P17 Ykkösen karsinta / syksy
      • P17
        • Pojat 17 Kakkonen
      • P15
        • Pojat 15 (03) PS-liiga piirin karsinta
        • Pojat 15 Mestaruussarja
        • Pojat 15-14 Harrastesarja
      • P14
        • Pojat 14 (04) PS-liiga jatkokarsinta
        • Pojat 14 (04) PS-liiga piirin karsinta
        • Pojat 14 Mestaruussarja
        • Pojat 14 Ykkönen
      • P13
        • Pojat 13 (05) PS-liiga jatkokarsinta
        • Pojat 13 (05) PS-liiga piirin karsinta
        • Pojat 13 Mestaruussarja
        • Pojat 13 Ykkönen
        • Pojat 13 Kakkonen
        • Pojat 13-12 Lapin Harrastesarja
      • P12
        • Pojat 12 Kaleva Cup
        • Pojat 12 Mestaruussarja
        • Pojat 12 Ykkönen
        • Pojat 12 Kakkonen
      • P11
        • Pojat 11 Taso 1
        • Pojat 11 Taso 2
        • Pojat 11 Taso 3
      • P10
        • Pojat 10 Taso 1
        • Pojat 10 Taso 2
      • P9
        • Pojat 9 Enemmän pelanneet
        • Pojat 9 Vähemmän pelanneet
      • P8
        • Pojat 8
    • Tampere
      • P15 ELL
      • P15 AL
      • P14 ELL
      • P14 AL
      • P13 ELL
      • P13 AL 8v8
      • P12 ELL
      • P12 AL 8v8
      • P20
        • P20 Kakkonen
        • P20 Kolmonen
      • P17
        • P17 Kakkonen
        • P17 Kolmonen
      • P15
        • P15 Liiga
        • P15 Ykkönen
        • P15 7v7
      • P14
        • P14 Liiga
        • P14 Ykkönen
      • P13
        • P13 SuperLiiga
        • P13 Liiga
        • P13 SuperYkkönen
        • P13 Ykkönen
        • P13 SuperKakkonen
        • P13 Kakkonen
        • P13 Kolmonen
      • P12
        • P12 SuperLiiga
        • P12 Liiga
        • P12 SuperYkkönen
        • P12 Ykkönen
        • P12 SuperKakkonen
        • P12 Kakkonen
        • P12 SuperKolmonen
        • P12 Kolmonen
      • P11
        • P11 Liiga TOP (1)
        • P11 Liiga Super (2)
        • P11 Liiga Valio (3)
        • P11 Liiga Extra (4)
        • P11 Ykkönen
        • P11 Kakkonen
      • P10
        • P10 Liiga TOP (1)
        • P10 Liiga Super (2)
        • P10 Liiga Valio (3)
        • P10 Liiga Extra (4)
        • P10 Ykkönen
        • P10 Kakkonen
      • P9
        • P9 Liiga TOP (1)
        • P9 Liiga Super (2)
        • P9 Liiga Valio (3)
        • P9 Liiga Extra (4)
        • P9 Ykkönen
        • P9 Kakkonen
      • P8
        • P8 Liiga TOP (1)
        • P8 Liiga Super (2)
        • P8 Liiga Valio (3)
        • P8 Liiga Extra (4)
        • P8 Ykkönen
        • P8 Kakkonen
      • P7
        • P7 Liiga
        • P7 Ykkönen
    • Uusimaa
      • P20 Kakkonen
      • P20 Kolmonen
      • P16-17 Kakkonen
      • P16-17 Kolmonen
      • P16-17 Nelonen
      • P20
        • Harjoitusottelut (P20)
        • Harjoitusottelut (P17)
        • Harjoitusottelut (P15)
        • Harjoitusottelut (P14)
        • Harjoitusottelut (P13)
        • Harjoitusottelut (P12)
        • Harjoitusottelut (P11)
        • P20 8v8
      • P17
        • P17 8v8
      • P15
        • P15 ELL
        • P15 Alue
        • P15 Ykkönen
        • P15 Kakkonen
        • P15 Kolmonen
        • P15 8v8
      • P14
        • P14 ELL
        • P14 Alue
        • P14 Ykkönen
        • P14 Kakkonen
        • P14 Kolmonen
        • P14 8v8
      • P13
        • P13 ELL
        • P13 Alue
        • P13 Ykkönen 8v8
        • P13 Kakkonen 8v8
        • P13 Kolmonen 8v8
        • P13 Nelonen 8v8
        • P13 5v5
      • P12
        • P12 ELL
        • P12 ELL karsinta
        • P12 Alue
        • P12 Ykkönen
        • P12 Kakkonen
        • P12 Kolmonen
        • P12 Nelonen
        • P12 5v5
      • P11
        • P11
      • P10
        • P10
      • P9
        • P9
      • P8
        • P8
    • Vaasa
      • P14 Huuhkajat
      • P13 Huuhkajat
      • P17 Kakkonen karsinta / kevät
      • P17 Kakkonen karsinta / syksy
      • P15 Alue
      • P14 Alue
      • P20
        • P20 Kakkonen
        • P20 8v8
      • P17
        • P17 Kakkonen
        • P17 8v8
      • P15
        • P15 (03) PS-liiga
        • P15 (03) PS-liiga karsinta
        • P15 (03) PS-liiga jatkokarsinta
        • P15 Ykkönen
        • P15 8v8
      • P14
        • P14 (04) PS-liiga
        • P14 (04) PS-liiga karsinta
        • P14 (04) PS-liiga jatkokarsinta
        • P14 Ykkönen
        • P14 Kakkonen
        • P14 Kolmonen
        • P14 8v8
      • P13
        • P13 (05) PS-liiga
        • P13 (05) PS-liiga karsinta
        • P13 Alue
        • P13 Ykkönen
        • P13 Kakkonen
        • P13 Kolmonen
      • P12
        • P12 I div karsinta
        • P12 Ykkönen
        • P12 Kakkonen
        • P12 Kolmonen
      • P11
        • P11
        • P11-10 Taso II
      • P10
        • P10
      • P9
        • P9
        • P9-8 Taso II
      • P8
        • P8
  • Tytöt
    • Maaottelut
      • U19
        • U19 Tytöt EM-karsinnat
        • U19 Tytöt Maaottelut
      • U17
        • U17 Tytöt EM-lopputurnaus
        • U17 Tytöt EM-karsinnat
        • U17 Tytöt Maaottelut
        • U17 Tytöt PM-turnaus
      • U16
        • U16 Tytöt Maaottelut
        • U16-tytöt UEFA Development
    • Valtakunnallinen
      • T18
        • T18 SM
        • T18 SM-karsinta
        • T18 Ykkönen
    • Helsinki
      • T18 Kakkonen
      • T18 Kolmonen
      • T18 Nelonen
      • TC15 ELL karsinta
      • T15 ELL
      • T15 Alue
      • T15 Ykkönen
      • T15 Kakkonen
      • T15 8v8
      • T15 5v5
      • T14 ELL
      • T14 Alue
      • T14 Ykkönen
      • T14 Kakkonen
      • T14 8v8
      • T14 5v5
      • T13 ELL
      • T13 Alue
      • T13 Ykkönen
      • T13 Kakkonen
      • T13 Kolmonen
      • T13 Nelonen
      • T12-13 5v5
      • T12 Alue
      • T12 Ykkönen
      • T12 Kakkonen
      • T12 Kolmonen
      • T12 Nelonen
      • T12 5v5
      • T11
        • T11
      • T10
        • T10
        • T10 5v5
      • T9
        • T9
      • T8
        • T8 peli-illat
      • T7
        • T7 peli-illat
    • Itä-Suomi
      • T15 (-03) Aluesarja Itäinen 11v11
      • T15 (-03) PSL
      • T15 (-03) Laura Kalmari - lopputurnaus
      • T14 (-04) PSL
      • T13 (-05) PSL 8v8
      • T18
        • T18 (-00) Kakkonen
        • T18 (-00) Ykkösen karsinta
      • T15
        • T15 (-03) cup 8v8
      • T14
        • T14 (-04) cup 8v8
      • T13
        • T13 (-05) 8v8
        • T13 (-05) cup 8v8
      • T12
        • T12 (-06) 8v8
        • T12 (-06) cup 8v8
      • T11
        • TE11 (-07) 8v8
      • T10
        • TE10 (-08) 8v8
      • T9
        • T9 (-09) 5v5
    • Kaakkois-Suomi
      • T18 Kakkonen
      • T18 Ykkönen karsinta
      • T15 ELL
      • T15 Alue
      • T15 Itäinen Alue
      • T14 ELL
      • T14 Alue
      • T13 ELL
      • T13 Alue
      • T15
        • T15 8v8
      • T14
        • T14 8v8
      • T13
        • T13
        • T13 5v5
      • T12
        • T12
      • T11
        • T11
    • Keski-Pohjanmaa
      • T18 Kakkonen
      • T15 PSL
      • T14 PSL
      • T14 Ykkönen
      • T13 PSL
      • T6 Miniliiga
      • T18
        • T18 8v8
      • T15
        • T15 PSL karsinta
        • T15 Ykkönen
        • T15 8v8
      • T14
        • T14 PSL karsinta
        • T14 8v8
      • T13
        • T13 PSL karsinta
        • T13 Ykkönen
        • T13 5v5
      • T12
        • T12 Ykkönen
        • T12 5v5
      • T11
        • T11 Liiga
      • T10
        • T10 Miniliiga
      • T9
        • T9 Miniliiga
      • T8
        • T8 Miniliiga
      • T7
        • T7 Miniliiga
    • Keski-Suomi
      • T18 SM-karsinta
      • T12 Piirisarja
      • T18 (-00,-01,-02) 8v8 peli-ilta
      • T10 (-08) 8v8 peli-ilta taso 2 (ei pelata)
      • T9 (-09,-10) 5v5 peli-ilta taso 1 (ei pelata)
      • T18
        • T18 Kakkonen
        • T18 Piirisarja
      • T15
        • T15 (03) PS-liiga
        • T15 (03) PS-liiga karsinta
        • T15 Aluesarja Itäinen
        • T15 Piirisarja
        • T15 (-03,-04) 8v8 peli-ilta
      • T14
        • T14 (04) PS-liiga
        • T14 (04) PS-liiga karsinta
        • T14 Piirisarja
      • T13
        • T13 (05) PS-liiga
        • T13 (05) PS-liiga karsinta
        • T13 Piirisarja
        • T13 (-05,-06) 8v8 peli-ilta
      • T11
        • T11 Piirisarja
        • T11 (-07) 8v8 peli-ilta
      • T10
        • T10 (-08) 8v8 peli-ilta
      • T9
        • T9 (-09,-10) 5v5 peli-ilta
    • Länsi-Suomi
      • T18
        • T18 Kakkonen
        • T18 Kolmonen
      • T15
        • T15 ELL
        • T15 ELL-karsinta
        • T15 AL
        • T15 Liiga
        • T15 8v8
      • T14
        • T14 ELL
        • T14 AL
      • T13
        • T13 ELL
        • T13 AL 8v8
        • T13 AL-karsinta 8v8
        • T13 Liiga 8v8
        • T13 Ykkönen 8v8
        • T13 Miniturnaussarja 8v8
      • T12
        • T12 Liiga 8v8
        • T12 Ykkönen 8v8
      • T11
        • T11 8v8
      • T10
        • T10 8v8
        • T10 Ykkönen 5v5
      • T9
        • T9 5v5
      • T8
        • T8 5v5
      • T7
        • T7 5v5
    • Pohjois-Suomi
      • Tytöt 15 Puolen Suomen Liiga
      • Tytöt 14 Puolen Suomen Liiga
      • Tytöt 13 Puolen Suomen Liiga
      • T18
        • Tytöt 18 Kakkonen
        • T18 Nousukarsinta, kevät
      • T15
        • Tytöt 15-14 Mestaruussarja
        • Tytöt 15-14 Piirisarja
      • T13
        • Tytöt 13-12 Mestaruussarja
        • Tytöt 13-12 Piirisarja
      • T12
        • Tytöt 12 Kaleva Cup
      • T11
        • Tytöt 11-10 Piirisarja
      • T9
        • Tytöt 9-8 Piirisarja
    • Tampere
      • T15 ELL
      • T15 ELL-karsinta
      • T15 AL
      • T14 ELL
      • T14 AL
      • T13 ELL
      • T13 AL 8v8
      • T18
        • T18 Kakkonen
        • T18 Kolmonen
      • T15
        • T15
        • T15 Ykkönen
        • T15 7v7
      • T13
        • T13 Liiga
        • T13 Ykkönen
      • T12
        • T12 Liiga
        • T12 Ykkönen
      • T11
        • T11/10 Liiga TOP (1)
        • T11/10 Liiga Super (2)
        • T11 Ykkönen
        • T11 Kakkonen
      • T9
        • T9 Liiga
        • T9 Liiga Super (2)
        • T9 Liiga Valio (3)
        • T9 Liiga Extra (4)
        • T9 Ykkönen
      • T8
        • T8
    • Uusimaa
      • T18
        • Harjoitusottelut (T18)
        • T16-18 Kakkonen
        • T16-18 Kolmonen
        • T16-18 Nelonen
        • T16-18 8v8
      • T15
        • Harjoitusottelut (T15)
        • T15 ELL
        • T15 Alue
        • T15 Ykkönen
        • T15 8v8
      • T14
        • Harjoitusottelut (T14)
        • Harjoitusottelut (T13)
        • Harjoitusottelut (T12)
        • Harjoitusottelut (T11)
        • T14 ELL
        • T14 Alue
        • T14 Ykkönen
        • T14 Kakkonen
        • T14 8v8
      • T13
        • T13 ELL
        • T13 Alue
        • T13 Ykkönen
        • T13 Kakkonen
        • T13 Kolmonen
        • T13 Nelonen
        • T13 5v5
      • T12
        • T12 Alue
        • T12 Ykkönen
        • T12 Kakkonen
        • T12 Kolmonen
        • T12 Nelonen
        • T12 5v5
      • T11
        • T11
      • T10
        • T10
      • T9
        • T9
      • T8
        • T8
    • Vaasa
      • T15 Helmarit
      • T14 Helmarit
      • T13 Helmarit
      • T18
        • T18 Kakkonen
        • T18 8v8
      • T15
        • T15 (03) PS-liiga
        • T15 (03) PS-liiga karsinta
        • T15 Ykkönen
        • T15 8v8
      • T14
        • T14 (04) PS-liiga
        • T14 (04) PS-liiga karsinta
        • T14
        • T14 8v8
      • T13
        • T13 (05) PS-liiga 8v8
        • T13 (05) PS-liiga karsinta 8v8
        • T13
        • T13 Kakkonen
      • T12
        • T12
      • T11
        • T11
      • T10
        • T10
      • T9
        • T9
      • T8
        • T8
  • Muut
    • Harjoitusottelut
      • Länsi-Suomi
        • Veikkausliiga H
        • Ykkönen H
        • Kakkonen H
        • Kolmonen H
        • Nelonen H
        • Vitonen H
        • Kutonen H
        • JKKI 8v8/Kuntoliiga H
        • Naisten Liiga H
        • Naisten I/II H
        • Naisten III/IV H
        • Naisten 8v8 H
        • P20 SM H
        • P17 SM H
        • P20/P17 I H
        • P20/P17 II H
        • P17 III H
        • P14-15 Alue H
        • P14-15 Piiri H
        • P12-13 Alue H
        • P12-13 Piiri 8v8 H
        • P11 ja nuoremmat H
        • T18 SM H
        • T18 H
        • T12-15 Alue H
        • T12-15 Piiri H
        • T12-13 8v8 H
      • Pohjois-Suomi
        • Harjoituspelit 18
    • Harraste
      • Helsinki
        • Miehet 11v11
        • 7v7 Mestaruus
        • 7v7 Ykkönen
        • 7v7 Kakkonen
        • 7v7 Kolmonen
        • 7v7 Nelonen
        • Miehet 5v5
        • Naiset 7v7 Mestaruus
        • Naiset 7v7 Ykkönen
        • Naiset 7v7 Kakkonen
        • Naiset 7v7 Kolmonen
      • Länsi-Suomi
        • Rauma Puulaaki
        • Kuntoliiga Mestaruus
        • Kuntoliiga Harraste
        • Kuntoliiga Naiset
        • Kimppaliiga
      • Tampere
        • Aamusarja
        • Harrastecup
        • Tukifutis
        • Minisoccer
        • Puistofutis
        • Puistofutis KKI-sarja
        • Naisten Kuntopallo
        • Kesälomaturnaus Miehet
        • Kesälomaturnaus Sekasarja
    • Jalkapallo
      • Uusimaa
        • Miehet Kolmonen Heinola
        • Miehet Nelonen Heinola
        • Miehet Kutonen Heinola
        • Naisten Kolmonen Heinola
        • Pojat 14 Heinola
        • Pojat 13 Heinola
        • Pojat 12 Heinola
        • Pojat 15 Heinola
        • Pojat 11 Heinola
    • Liiton pelit
      • Helsinki
        • Regions Cup
        • Naiset Ykkönen
        • Naiset Kakkonen
        • P20 SM
        • P20 Ykkönen
        • P17 SM
        • P17 Ykkönen
        • T18 SM
        • T18 Ykkönen
        • P20 SM-karsinta
        • P17 SM-karsinta
        • T18 SM-karsinta
      • Länsi-Suomi
        • Kakkonen
        • P20 SM
        • P20 Ykkönen
        • P17 SM
        • P17 Ykkönen
        • T18 SM
        • T18 Ykkönen
        • Regions Cup
        • Naisten Ykkönen
        • Naisten Kakkonen
    • Piirijoukkueet
    • Seka
    • Soveltava
      • Uusimaa
        • Kilpasarja, soveltava
        • Harrastesarja, soveltava
    • Turnaukset
      • Helsinki
        • Helsinki Open P07
        • Helsinki Open P08
        • Valtti B
        • JKKI-55 SM
      • Länsi-Suomi
        • KaaPo P12H
        • KaaPo P13H
        • KaaPo P13K
        • Koulupelit
        • FCR Tammi
        • Kaarina T12
        • Kaarina T13
        • Kaarina T14
        • Kaarina T15
        • PaloSM
        • TKultaP12
        • TKultaP13
        • TKultaP14
        • TKultaP15
        • TKultaP17
        • TKultaP20
        • TPK P12H
        • TPK P12K
        • TPK P13
        • TPK P14H
        • TPK P14K
        • TPK P17
        • ÅIFK P11
        • ÅIFK P12
        • ÅIFK P13
        • ÅIFK P14
        • ÅIFK T12/13
        • Kevätturnaus P7 enemmän
        • Kevätturnaus P7 vähemmän
        • Kevätturnaus P8 enemmän
        • Kevätturnaus P8 vähemmän
        • Kevätturnaus P9 enemmän
        • Kevätturnaus P9 vähemmän
        • Kevätturnaus P10 enemmän
        • Kevätturnaus P10 vähemmän
        • Kevätturnaus P11 enemmän
        • Kevätturnaus P11 vähemmän
        • Kevätturnaus P12
        • Kevätturnaus P13
        • Kevätturnaus T7 enemmän
        • Kevätturnaus T7 vähemmän
        • Kevätturnaus T8 enemmän
        • Kevätturnaus T8 vähemmän
        • Kevätturnaus T9 enemmän
        • Kevätturnaus T9 vähemmän
        • Kevätturnaus T10 enemmän
        • Kevätturnaus T10 vähemmän
        • Kevätturnaus T11 enemmän
        • Kevätturnaus T11 vähemmän
        • Kevätturnaus T12 + T13
        • PaiHa M
        • Länsi-Suomi
          • Rauma T18
    • Valtakunnallinen
    • Helsinki
    • Uusimaa
      • Unelma Cuppi 2018
        • A-Cuppi
        • B-Cuppi
        • D-Cuppi
      • Uusimaa Karusellit 2018 syksy
        • Pojat 11, taso 1, Mäntsälä
        • Pojat 11, taso 2, Mäntsälä
        • Pojat 11, taso 3, Mäntsälä
        • Pojat 10, taso 1, Rajamäki
        • Pojat 10, taso 2, Rajamäki
        • Pojat 10, taso 3, Rajamäki
        • Pojat 9, EP, Rajamäki
        • Pojat 9, VP, Kirkkonummi
        • Pojat 8, EP, Rajamäki
        • Pojat 8, VP, Rajamäki
        • Pojat 7, EP, Kirkkonummi
        • Pojat 7, VP, Kirkkonummi
        • Tytöt 11, taso 1/2, Kirkkonummi
        • Tytöt 11, taso 3, Kirkkonummi
        • Tytöt 10, taso 1, Kirkkonummi
        • Tytöt 10, taso 2, Kirkkonummi
        • Tytöt 10, taso 3, Kirkkonummi
        • Tytöt 9EPVP, Tammisaari
        • Tytöt 8, EP, Järvenpää
        • Tytöt 8, VP, Järvenpää
        • Tytöt 7, EP, Järvenpää
        • Tytöt 7, VP, Järvenpää
      • Lahti harjoitusottelut 2018
        • KLL lukio tytöt
        • Lukio
        • SAKU
        • Yläaste 7lka
        • Yläaste Pojat
        • Yläaste tytöt
        • FC Kuusysi P11 mini
        • FCK P11 ML
        • FCK P12
        • FCK P14 Vierumäki
        • Kuusysi P11
        • Kuusysi P13
        • P12Miniliiga
        • Reipas P06 Mini
        • Reipas P11
        • Gloria Patria 2018
        • S-ryhmä
      • Uusimaa Karuselli ISOILLE 2018
        • Universal
        • Soveltava, kilpa
      • LePa Cup 2018
        • LePaCup2018
    • Kaakkois-Suomi
      • 43. Saimaa Turnaus
        • P15 (2004)
        • P14 A-taso (2005)
        • P14 B-taso (2005)
        • P13 (2006)
        • P12 A-taso (2007)
        • P12 B-taso (2007)
        • P11 A-taso (2008)
        • P11 B-taso (2008)
        • P10 A-taso (2009)
        • P10 B-taso (2009)
        • P9 A-taso (2010)
        • P9 B-taso (2010)
        • P8 A-taso (2011)
        • P8 B-taso (2011)
        • T15 8v8 (2004)
        • T13 (2006)
        • T11 (2008)
        • T9 (2010)
    • SPL Turnaukset
      • SPL nuorten turnaukset 2018
        • Huuhkaja
        • Kai Pahlman -lopputurnaus
        • SPL -lopputurnaus P14 taso 1
        • SPL -lopputurnaus P15 taso 2
        • SPL -lopputurnaus P14 taso 2
        • SPL -lopputurnaus P13 taso 1
        • SPL -lopputurnaus P13 taso 2
        • Poikien urheiluoppilaitosten lopputurnaus
        • U16-Pojat Alueturnaus
        • Helmari
        • Laura Kalmari -lopputurnaus
        • SPL -lopputurnaus T15 taso 2
        • SPL -lopputurnaus T14 taso 1
        • SPL -lopputurnaus T14 taso 2
        • SPL -lopputurnaus T13 taso 1
        • SPL -lopputurnaus T13 taso 2
        • Tyttöjen Urheiluakatemiaturnaus
        • U16-Tytöt Alueturnaus
      • Erityisryhmien SM2018
        • A-lohko
        • B-lohko
        • C-lohko
        • D-lohko
        • Stadi Cup E-lohko SOFT/10.6.
        • Stadi Cup F lohko SOFT/10.6.
        • Hämeenlinna.SOFT<15v. 4.8.
        • Hämeenlinna.SOFT<15v. / 4.8.
  • Epäviralliset
Futsal
  • Miesten Futsal-Liiga
  • Naisten Futsal-Liiga
  • Maaottelut Futsal
    • Miehet
      • Futsal-EM-karsinnat Miehet
      • Futsal-MM-karsinnat Miehet
      • Futsal-A-maaottelut Miehet
    • Naiset
      • Futsal-EM-karsinnat Naiset
      • Futsal-MM-karsinnat Naiset
      • Futsal-A-maaottelut Naiset
    • Pojat
      • Futsal U19-pojat EM-karsinnat
      • Futsal U19-pojat Maaottelut
  • Miehet
    • Maaottelut
      • Futsal-EM-karsinnat Miehet
      • Futsal-MM-karsinnat Miehet
      • Futsal-A-maaottelut Miehet
    • Valtakunnallinen
      • Miesten Futsal Cup
      • Miesten Futsal-Liiga
      • Miesten Futsal-Ykkönen
      • Miesten Super Cup
      • Nordic Futsal Cup
      • Miesten U21 Futsal-Liiga
      • Maaottelut
      • Miesten Futsal-Liigakarsinta
      • Miesten Futsal-Ykkönenkarsinta
      • Final Four
    • Helsinki
      • Futsal Kakkonen
      • Futsal Kolmonen
      • Futsal Nelonen
      • Futsal Vitonen
      • Futsal Kutonen
      • Futsal KKI-35 Valio
      • Futsal KKI-35
    • Itä-Suomi
      • Kaakkois-Suomi
        • Futsal JKKI35
        • Futsal Miehet Kakkonen
        • Futsal Miehet Kolmonen
        • Futsal Miehet Nelonen
      • Keski-Pohjanmaa
        • Futsal Kakkonen
        • Futsal Kolmonen
      • Keski-Suomi
        • Futsal Kakkonen
        • Futsal Kolmonen
        • Futsal Harrastesarja Miehet
      • Länsi-Suomi
        • Futsal Kakkonen
        • Futsal Kolmonen
        • Futsal Nelonen
        • Futsal Piiricup
        • Futsal M35
      • Pohjois-Suomi
        • Miehet Kakkonen
        • Miehet Kolmonen
        • Miehet Nelonen
      • Tampere
        • FM Liittocup
        • Futsal Kakkonen
        • Futsal Kolmonen
        • Futsal Nelonen
        • Futsal Vitonen
        • Karsinta Futsal-Ykköseen
        • K35
          • Futsal M35
          • FM35 SM-karsinta
        • K45
          • Futsal M45
        • K50
          • Futsal M50
      • Uusimaa
        • Futsal Kakkonen
        • Futsal Kolmonen
        • Futsal Nelonen
        • Futsal Vitonen
        • FM35
      • Vaasa
        • Futsal Kakkonen
        • Futsal Kolmonen
        • Futsal Nelonen
    • Naiset
      • Maaottelut
        • Futsal-EM-karsinnat Naiset
        • Futsal-MM-karsinnat Naiset
        • Futsal-A-maaottelut Naiset
      • Valtakunnallinen
        • Naisten Futsal Cup
        • Naisten Futsal-Liiga
        • Naisten Futsal-Ykkönen
        • Naisten Futsal-Liigakarsinta
        • Naisten Super Cup
        • Naisten Final Four
      • Helsinki
        • Futsal Naiset Kakkonen
        • Futsal Naiset Kolmonen
      • Kaakkois-Suomi
        • Futsal Naiset
      • Keski-Pohjanmaa
        • Naisten Futsal Kakkonen
      • Keski-Suomi
        • Futsal Kakkonen Naiset
        • Futsal Harrastesarja Naiset
      • Länsi-Suomi
        • Futsal Naisten Kakkonen
        • Futsal Naisten Kolmonen
      • Pohjois-Suomi
        • Naiset Kakkonen
      • Tampere
        • Futsal Naiset Kakkonen
        • Futsal Naiset Liittocup
      • Uusimaa
        • Futsal Naiset Kakkonen
        • Futsal Naiset Kolmonen
      • Vaasa
        • Futsal Naisten Kakkonen
    • Pojat
      • Poikien U19 Futsal-Liiga
      • Maaottelut
        • Futsal U19-pojat EM-karsinnat
        • Futsal U19-pojat Maaottelut
      • Valtakunnallinen
        • P17 SM-lopputurnaus
        • P15 SM-lopputurnaus
        • Poikien U19 Futsal-Liiga
      • Helsinki
        • Peli-illat pojat
        • Futsal P14 Alueliiga
        • P20
          • Futsal P20 (1999)
        • P17
          • Futsal P17 Kilpa (2002)
          • Futsal P17 (2002)
        • P16
          • Futsal P16 (2003)
        • P15
          • Futsal P15 (2004)
        • P14
          • Futsal P14 (2005)
        • P13
          • Futsal P13 (2006)
        • P12
          • Futsal P12 (2007)
        • P11
          • Futsal P11 (2008)
        • P10
          • Futsal P10 (2009)
      • Itä-Suomi
        • Kaakkois-Suomi
          • P20
            • Futsal P20 (1999)
          • P17
            • Futsal P17 (2002)
          • P15
            • Futsal P15 (2004)
          • P14
            • Futsal P14 (2005)
          • P13
            • Futsal P13
          • P12
            • Futsal P12
          • P11
            • Futsal P11 (2008)
          • P10
            • Futsal P10 (2009)
        • Keski-Pohjanmaa
        • Keski-Suomi
          • Futsal P17 (B-pojat 02,03)
          • Futsal P15 (C-pojat 04,05)
          • Futsal P13 (D-pojat 06,07)
          • Futsal P11 (E-pojat 08,09)
          • Futsal P9 (F-pojat 10,11)
        • Länsi-Suomi
          • Futsal P20
          • Futsal P17 Liiga
          • Futsal P17 Ykkönen
          • Futsal P15 Liiga
          • Futsal P15 Ykkönen
          • Futsal P14 Liiga
          • Futsal P14 Ykkönen
          • Futsal P13 Liiga
          • Futsal P13 Ykkönen
          • Futsal P14 Alueliiga
          • P7
            • Futsal P12 Liiga
            • Futsal P12 Ykkönen
          • P8
            • Futsal P11-P10
            • Futsal P11 Ykkönen
          • P9
            • Futsal P10
            • Futsal P10 Ykkönen
          • P10
            • Futsal P9
            • Futsal P9 Ykkönen
          • P11
            • Futsal P8
            • Futsal P8 Ykkönen
          • P12
            • Futsal P7
          • P13
            • Futsal P6
        • Pohjois-Suomi
          • Poikien U19 Futsal-Liiga
          • Pojat 17 Mestaruussarja (02-03 synt.)
          • Pojat 15 Mestaruussarja (04 synt.)
          • Pojat 14 Mestaruussarja (05 synt.)
          • Pojat 14 Ykkönen (05 synt.)
          • Pojat 13 Mestaruussarja (06 synt.)
          • Pojat 13 Ykkönen (06 synt.)
          • Pojat 12 Mestaruussarja (07 synt.)
          • Pojat 12 Ykkönen (07 synt.)
          • Pojat 11-10 Piirisarja (08-09 synt.)
        • Tampere
          • Piirijoukkue
          • P20
            • Futsal P20
          • P17
            • Futsal P17
            • Futsal P17 Jatko
            • Futsal P17 SM-piirikarsinta
            • Futsal P17 SM-aluekarsinta
          • P15
            • Futsal P15 Alueliiga
            • Futsal P15
            • Futsal P15 Ykkönen
            • Futsal P15 SM-piirikarsinta
            • Futsal P15 SM-aluekarsinta
          • P14
            • Futsal P14 Liiga
            • Futsal P14 Ykkönen
          • P13
            • Futsal P13 Liiga
            • Futsal P13
          • P12
            • Futsal P12 Liiga
            • Futsal P12 Ykkönen
          • P11
            • Futsal P11 Liiga
            • Futsal P11 Ykkönen
          • P10
            • Futsal P10 Liiga
            • Futsal P10 Ykkönen
          • P9
            • Futsal P9 Liiga
            • Futsal P9 Ykkönen
          • P8
            • Futsal P8 Liiga
            • Futsal P8 Ykkönen
          • P7
            • Futsal P7
        • Uusimaa
          • Futsal P20 (1999)
          • Futsal P17 Kilpa (2002)
          • Futsal P17 (2002)
          • Futsal P16 (2003)
          • Futsal P15 (2004)
          • Futsal P14 (2005)
          • Futsal P13 (2006)
          • Futsal P12 (2007)
          • Futsal P11 (2008)
          • Futsal P10 (2009)
        • Vaasa
          • Futsal P19
          • Futsal P17
          • Futsal P15
          • Futsal P14
          • Futsal P13
          • Futsal P12
          • Futsal P10
          • P11
            • Futsal P11
      • Tytöt
        • Valtakunnallinen
          • T18 SM-lopputurnaus
          • T15 SM-lopputurnaus
        • Helsinki
          • Futsal T18 Kilpa (2001)
          • Futsal T18 Kakkonen (2001)
          • Futsal T18 Kolmonen (2001)
          • Futsal T15 (2004)
          • Futsal T14 (2005)
          • Futsal T13 (2006)
          • Futsal T12 (2007)
          • Futsal T11 (2008)
          • Peli-illat tytöt
          • T10
            • Futsal T10 (2009)
        • Itä-Suomi
          • Kaakkois-Suomi
            • T18
              • Futsal T18 (2001)
            • T15
              • Futsal T15 (2004)
            • T14
              • Futsal T14 (2005)
            • T13
              • Futsal T13 (2006)
            • T12
              • Futsal T12 (2007)
            • T11
              • Futsal T11 (2008)
            • T10
              • Futsal T10 (2009)
          • Keski-Pohjanmaa
          • Keski-Suomi
            • Futsal T18 (B-tytöt 01,02,03)
            • Futsal T18 Alue
            • Futsal T15 (C-tytöt 04,05)
            • Futsal T13 (D-tytöt 06,07)
            • Futsal T11 (E-tytöt 08,09)
          • Länsi-Suomi
            • Futsal T18
            • Futsal T15 Liiga
            • Futsal T15 Ykkönen
            • Futsal T13 Liiga
            • Futsal T13 Ykkönen
            • T8
              • Futsal T11
            • T10
              • Futsal T9
            • T12
              • Futsal T7
          • Pohjois-Suomi
            • Tytöt 18 Piirisarja (01-03 synt.)
            • Tytöt 15-14 Piirisarja (04-05 synt.)
            • Tytöt 13-12 Mestaruussarja (06-07 synt.)
            • Tytöt 13-12 Ykkönen (06-07 synt.)
            • Tytöt 11-10 Piirisarja (08-09 synt.)
          • Tampere
            • T18
              • Futsal T18
              • Futsal T18 SM-piirikarsinta
              • Futsal T18 SM-aluekarsinta
            • T15
              • Futsal T15
              • Futsal T15 SM-piirikarsinta
              • Futsal T15 SM-aluekarsinta
            • T13
              • Futsal T13
              • Futsal T13 Ykkönen
            • T11
              • Futsal T11
              • Futsal T11 Ykkönen
            • T9
              • Futsal T9
            • P9
              • Futsal T9 Ykkönen
            • P8
              • Futsal T8 Liiga
          • Uusimaa
            • Futsal T18 Kilpa (2001)
            • T18
              • Futsal T18 Kakkonen (2001)
              • Futsal T18 Kolmonen (2001)
            • T15
              • Futsal T15 (2004)
            • T14
              • Futsal T14 (2005)
            • T13
              • Futsal T13 (2006)
            • T12
              • Futsal T12 (2007)
            • T11
              • Futsal T11 (2008)
        • Muut
          • Harraste
            • Helsinki
              • Futsal Harrastemestaruus
              • Futsal Harrasteykkönen
              • Futsal Harrastekakkonen
              • Futsal Harrastekolmonen
              • Futsal Naiset Harrastemestaruus
              • Futsal Naiset Harrasteykkönen
              • Futsal Naiset Harrastekakkonen
              • Futsal Naiset Harrastekolmonen
            • Länsi-Suomi
              • Satak. harraste miehet
              • Satak. harraste naiset
              • Viking Line Hotsal
            • Tampere
              • Futsal Harraste Naiset
              • Futsal Harraste Miehet
              • Kylpyläfutsal miehet
              • Kylpyläfutsal sekasarja
            • Uusimaa
              • Futsal Miehet Harraste
              • Futsal Naiset Harraste
          • Liiton pelit
          • Piirijoukkueet
            • Tampere
              • Koulufs 5-6 lk pojat
              • Koulufs 5-6 lk tytöt
              • Koulufs 7-8 lk pojat
              • Koulufs 7-8 lk tytöt
              • Piirijoukkue
          • Seka
          • Soveltava
          • Turnaukset
            • Helsinki
              • Xmas Copa MKI
              • Xmas Copa MHA
              • Xmas Copa MHU
              • Xmas Copa NHA
              • AC Season Finale Mhar
              • AC Season Finale Mhupi
              • AC Season Finale Nhar
              • AC Premier MK
              • AC Premier MHA
              • AC Premier MHU
              • AC Premier NHA
              • AC Premier NHU
              • AC P00 Kilpa
              • AC P00 Haast
              • AC P02 Haast
              • AC P03 Haast
              • AC T04 harj
              • Futsalskaba
              • Futsal Copa Harraste
              • Futsal Copa Hupi
              • Futsal Copa P98
              • Futsal Copa P01
              • Futsal Copa P04
              • Futsal Copa Helsinki miehet harraste
              • Futsal Copa Helsinki miehet hupi
              • Futsal Copa Helsinki naiset harraste
              • Futsal Premier Cup miehet kilpa
              • Futsal Premier Cup miehet harraste
              • Futsal Premier Cup miehet hupi
              • Futsal Premier Cup naiset harraste
              • Futsal Premier Cup naiset hupi
              • Futsal Premier Cup P98
              • Futsal Premier Cup P00
              • Futsal Premier Cup P01
              • Futsal Premier Cup P02
              • Futsal Premier Cup P04
              • Turn1
              • Turn2
            • Länsi-Suomi
              • PaloSM
              • TUL Joy Games
              • Kuurojen SM-Futsal
              • LoPS P15
              • Miehet ja B-pojat Futsal Opening
              • Naiset ja B-tytöt Futsal Opening
              • C-Pojat Futsal Opening
              • D-Pojat Futsal Opening
              • E-Pojat enemmän pelanneet Futsal Opening
              • E-Pojat vähemmän pelanneet Futsal Opening
              • C-Tytöt Futsal Opening
              • D-Tytöt Futsal Opening
              • E-Tytöt enemmän pelanneet Futsal Opening
              • E-Tytöt vähemmän pelanneet Futsal Opening
          • Valtakunnallinen
          • Uusimaa
        • Ottelut
        • Tulokset
        • Tilastot