Tulospalvelu

Jalkapallotulokset ja tulevat ottelut sinulle tuo Suomen kattavin tulospalvelu

TULOSPALVELUARKISTO    VANHAN SIVUSTON TULOSPALVELU

Tänään pelataan 8 ottelua.Valitse muu päivä Mikäli haluat etsiä pelaajan nimellä, haku täältä.

Voit hakea millä tahansa näistä

  • Sarja
  • Joukkue
  • Paikkakunta
  • Pelikentän nimi
Valitse sarja
Jalkapallo
  • Miehet
    • Valtakunnallinen
      • Veikkausliiga
      • JKKI 35
      • JKKI 40
      • Ykkönen
      • Kakkonen
      • JKKI 45
      • JKKI 50
      • Miesten Suomen Cup
      • Regions Cup
      • JKKI 55
      • JKKI 60
      • JKKI 65
      • Pekka Hämäläinen SM 70 -turnaus
      • Ykkösen nousukarsinnat
      • Veikkausliigan karsinta
    • Helsinki
      • Miehet Harraste
      • Kolmonen talvi
      • Kolmonen
      • Miehet Fair Play
      • Nelonen
      • Miehet Respect
      • Vitonen
      • Kutonen
      • Seiska
      • KKI-35
      • KKI-40
      • KKI-45
      • KKI-45 7v7
      • KKI-50
      • KKI-55
      • KKI-60
      • KKI-65
    • Itä-Suomi
      • Kolmonen
      • Nelonen
      • Viitonen
      • JKKI/40
      • JKKI/45 7v7
    • Kaakkois-Suomi
      • Miehet Kolmonen
      • Miehet Nelonen
      • Miehet Vitonen
      • Miehet Kutonen
      • Miehet JKKI35
      • JKKI35 SM
    • Keski-Pohjanmaa
      • Kolmonen
      • Nelonen
      • Vitonen
      • Kutonen
      • Seiska
    • Keski-Suomi
      • Kolmonen
      • Nelonen
      • Viitonen
      • Kuutonen
      • Miesten Respect Suomen Cup
      • Regions Cup
      • Miehet Piiriliiga 7v7
    • Länsi-Suomi
      • Kolmonen
      • Nelonen
      • Vitonen
      • Kutonen
      • M35
      • M40 8v8
      • M45 8v8
      • M50 8v8
      • M55 8v8
      • Urheilutukku -piiricup
    • Pohjois-Suomi
      • Miehet Kolmonen
      • Miehet Nelonen
      • Miehet Viitonen
    • Tampere
      • Kolmonen
      • Nelonen
      • Vitonen
      • Kutonen
      • Seiska
      • M35 Ykkönen
      • M35 Kakkonen
      • M45 Ykkönen
      • M45 Kakkonen
      • M50
      • M55
      • M60
    • Uusimaa
      • Miehet Viking Line Uusimaa Cup
      • Miehet Kolmonen
      • Miehet Nelonen
      • Miehet Vitonen
      • Miehet Kutonen
      • KKI 35 Valio
      • KKI 35 Perus
      • KKI 40
      • KKI 45 7v7
      • KKI 50 7v7
      • KKI 55 7v7
      • Harraste Miehet 7v7
      • PRIME testi
      • Miesten Vitonen Heinola
      • Harraste Miehet 5v5
      • KKI 55 5v5
      • KKI 50 5v5
      • KKI 45 5v5
      • Miehet, VP
      • Miehet, EP
    • Vaasa
      • 45
        • Ikämiehet 45 8v8
      • 35
        • Ikämiehet 35
      • Kolmonen
      • Nelonen
      • Vitonen
      • Kutonen
      • Ikämiehet 35 8v8
      • Ikämiehet 50 8v8
    • Åland
      • Trean
      • Träningsmatcher
      • Fyran
      • HERR Upplandsserien div 6
      • HERR Upplandsserien div 7
      • Ålands mästerskap herr
  • Naiset
    • Valtakunnallinen
      • Naisten Liiga
      • Naisten Ykkönen
      • JKKI 30
      • Naisten Kakkonen
      • Naisten Suomen Cup
      • Naisten Liigakarsinta
    • Helsinki
      • Naiset Harraste
      • Naiset Fair Play
      • Naiset Kolmonen
      • Naiset Nelonen
      • Naiset Vitonen
      • Naiset KKI35 7v7
      • Naiset KKI40 7v7
    • Itä-Suomi
      • Naiset/B-tytöt pienkenttä 7v7
    • Kaakkois-Suomi
      • Naiset Kolmonen
      • Naiset 7v7
      • Naiset 7v7 Harraste Uusimaa
    • Keski-Pohjanmaa
      • Naisten Kolmonen
      • Naisten 7v7
    • Keski-Suomi
      • Naiset Piiriliiga 8v8
    • Länsi-Suomi
      • Kuntoliiga Naiset
      • Naisten Kolmonen
      • Naisten Nelonen
      • Naiset 8v8
    • Pohjois-Suomi
      • Naiset Kolmonen
      • Naiset Harrastesarja
    • Tampere
      • Naiset Kolmonen
      • Naiset Nelonen
      • Naiset 7v7
      • Naiset 7v7 Extra
    • Uusimaa
      • Naiset Kolmonen
      • Naiset Nelonen
      • Naiset Vitonen
      • LKKI 35 7v7
      • LKKI 35 5v5
      • LKKI 40 7v7
      • LKKI 40 5v5
      • Naiset Harraste 7v7
      • Harraste Naiset 5v5
      • D-Cuppi
      • A-Cuppi
      • C-Cuppi
      • B-Cuppi
      • Naiset, VP
      • Naiset, EP
    • Vaasa
      • Naisten Kolmonen
      • Naisten Nelonen
      • Ladies-30
    • Åland
      • Uppland dam div 3
      • DAM Upplandsserien div 5
      • Ålands mästerskap dam
  • Pojat
    • Valtakunnallinen
      • 20
        • P20 SM-karsinta
        • P20 SM
        • P20 Ykkönen
      • 17
        • P17 SM-karsinta
        • P17 SM
        • P17 Ykkönen
      • P17 Ykkönen syksy
      • Huuhkaja
    • Helsinki
      • 20
        • P20 Kakkonen
        • P20 Kolmonen
        • P20 8v8
        • P20 5v5
        • P20 SM-karsinta
        • P20 SM
        • P20 Ykkönen
      • 17
        • P17 Kakkonen
        • P17 Kolmonen
        • P17 8v8
        • P17 5v5
        • P17 SM-karsinta
        • P17 SM
        • P17 Ykkönen
      • 16
        • P16
        • P16 8v8
        • P16 5v5
      • 15
        • P15 ELL karsinta
        • P15 ELL
        • P15 Alue
        • P15 Ykkönen
        • P15 Kakkonen
        • P15 Kolmonen
        • P15-16 8v8
        • P15 5v5
      • 14
        • P14 ELL karsinta
        • P14 ELL
        • P14 Alue
        • P14 Ykkönen
        • P14 Kakkonen
        • P14 Kolmonen
        • P14 Nelonen
        • P14 8v8
        • P14 5v5
      • 13
        • P13 ELL karsinta
        • P13 ELL
        • P13 Alue
        • P13 Ykkönen
        • P13 Kakkonen
        • P13 Kolmonen
        • P13 Nelonen
        • P13 Vitonen
        • P13 5v5
      • 12
        • P12 ELL
        • P12 ELL karsinta
        • P12 Alue
        • P12 Ykkönen
        • P12 Kakkonen
        • P12 Kolmonen
        • P12 Nelonen
        • P12 Vitonen
        • P12 Kutonen
        • P12 5v5
      • 11
        • P11
      • 10
        • P10
      • 9
        • P9 8v8
        • P9
        • P9 Peli-illat
      • 8
        • P8
        • P8 peli-illat
      • 7
        • P7 peli-illat
    • Itä-Suomi
      • P20 Kakkonen (-97)
      • P17 Kakkonen (-00)
      • P17 (-00) Kolmonen
      • P17/P15 (00-02) pienkenttä 8v8
      • P15 (-02) normaalikenttä
      • P15 (-02) pienkenttä 8v8
      • P15 (-02) cup
      • P15 (-02) PSL
      • P15 (-02) PSL aluekarsinta
      • P15 (-02) PSL karsinta
      • P14 (-03) normaalikenttä
      • P14 (-03) cup
      • P14 (-03) pienkenttä 8v8
      • P14 (-03) PSL
      • P13 (-04) 8v8 Ykkönen
      • P13 (-04) 8v8 Kakkonen
      • P13 (-04) cup 8v8
      • P13 (-04) PSL
      • P13 (-04) PSL jatkokarsinta
      • P13 (-04) PSL karsinta
      • P12 (-05) 8v8 Ykkönen
      • P12 (-05) 8v8 Kakkonen
      • P12 (-05) cup 8v8
      • P11 (-06) 8v8
      • P10 (-07) 8v8
      • P9 (-08) 5v5
      • P8 (-09) 5v5
    • Kaakkois-Suomi
      • 2010
        • P7 EK Kortteli
      • 2009
        • P8 EK Kortteli
      • 2006-2007
        • P11-10 EK Kortteli
      • 2003
        • Huuhkajapäivät, P14 (2003)
      • 11
        • Taitokoulupelit, P11 (2006)
      • 10
        • Taitokoulupelit, P10 (2007)
      • P9 EK Kortteli
      • Kykykoulusarja, Pojat
      • Huuhkajapäivät, P13 (2004)
      • P20 Kakkonen
      • P17 Kakkonen
      • P17 Kakkosen piirikarsinta
      • P17 Kolmonen
      • P15 ELL/Aluesarja piirikarsinta
      • P15 ELL karsinta
      • P15 ELL
      • P15 Alue
      • P15
      • P15
      • P15 Kakkonen Uusimaa
      • P15 8v8
      • P14 ELL/Aluesarja piirikarsinta
      • P14 ELL karsinta
      • P14 ELL
      • P14 Alue
      • P14 Alue
      • P14
      • P14 Kakkonen Uusimaa
      • P13 ELL/Aluesarja piirikarsinta
      • P13 ELL karsinta
      • P13 ELL
      • P13 Alue
      • P13 Alue
      • P13
      • P13 Ykkönen Uusimaa
      • P12 ELL/Aluesarja piirikarsinta
      • P12 ELL karsinta
      • P12 ELL
      • P12 Alue karsinta
      • P12 Alue karsinta
      • P12
      • P12 Ykkönen karsinta Uusimaa
      • P11
      • P11 Uusimaa
      • P10
      • P9
      • P9-pojat AB-taso (2009)
      • P9-pojat B-taso (2009)
      • P13-pojat B-taso (2005)
      • P8-pojat B-taso (2010)
      • P8-pojat A-taso (2010)
      • P10-pojat A-taso (2008)
      • P10-pojat B-taso (2008)
      • P11-pojat A-taso (2007)
      • P11-pojat B-taso (2007)
      • P12-pojat B-taso (2006)
      • P14-pojat B-taso (2004)
      • P17 Kolmonen Itä
    • Keski-Pohjanmaa
      • P17 Kakkonen
      • P15 PSL
      • P15 PSL karsinta
      • P15 Aluesarja
      • P15 Ykkönen
      • P14 PSL
      • P14 PSL karsinta
      • P14 Aluesarja
      • P14 Ykkönen
      • P13 PSL
      • P13 Aluesarja
      • P13 Ykkönen
      • P13 Kakkonen
      • P12
      • P17 Ykkösen karsinta / syksy
      • P17 Ykkösen karsinta / kevät
    • Keski-Suomi
      • 2005
        • E-pojat piirisarja 8v8 (06)
      • P20SM
      • P171
      • A-pojat Ykkönen
      • P17 Kakkonen (00,01)
      • B-pojat Kolmonen (00,01)
      • C15 (02) PS-liiga karsinta (alue)
      • C15 (02) PS-liiga
      • C14 (03) PS-liiga karsinta
      • C14 (03) PS-liiga
      • D13 (04) PS-liiga karsinta
      • D13 (04) PS-liiga
      • A-pojat (97,98,99) Aluesarja
      • C-pojat piirisarja (02)
      • Cn-pojat piirisarja (03)
      • D-pojat piirisarja 8v8 (04)
      • Dn-pojat piirisarja 8v8 (05)
      • B-pojat (00,01) peli-ilta 8v8
      • C-pojat (02,03) peli-ilta 8v8
      • D-pojat (04) peli-ilta 8v8
      • Dn-pojat (05) peli-ilta 8v8
      • E-pojat (06) peli-ilta 8v8 taso 1
      • E-pojat (06) peli-ilta 8v8 taso 2
      • En-pojat (07) peli-ilta 8v8 taso 1
      • En-pojat (07) peli-ilta 8v8 taso 2
      • F-pojat (08) peli-ilta 5v5 taso 1
      • F-pojat (08) peli-ilta 5v5 taso 2
      • Fn-pojat (09) peli-ilta 5v5 taso 1
      • Fn-pojat (09) peli-ilta 5v5 taso 2
      • G-pojat (10) peli-ilta 5v5
    • Länsi-Suomi
      • 20
        • P20 Kakkonen
      • 17
        • P17 Kakkonen
        • P17 Kolmonen
      • 15
        • P15 ELL
        • P15 AL
        • P15 Liiga
        • P15 8v8
        • P15 Ykkönen
        • P15 I-tason karsinta
      • 14
        • P14 ELL
        • P14 ELL-karsinta (P15/2017)
        • P14 AL
        • P14 AL-karsinta
        • P14 Liiga
        • P14 8v8
        • P14 I-tason karsinta
      • 13
        • P13 ELL
        • P13 ELL-karsinta (P14/2017)
        • P13 AL 8v8
        • P13 Liiga 8v8
        • P13 Ykkönen 8v8
        • P13 Kakkonen 8v8
        • P13 I-tason karsinta
      • 12
        • P12 ELL-karsinta (P13/2017)
        • P12 AL 8v8
        • P12 AL-karsinta 8v8
        • P12 Liiga 8v8
        • P12 Ykkönen 8v8
        • P12 Kakkonen 8v8
        • P12 ELL 8v8
      • 11
        • P11 Liiga 8v8
        • P11 Ykkönen 8v8
      • 10
        • P10 Liiga 8v8
        • P10 Ykkönen 5v5
      • 9
        • P9 Liiga 5v5
        • P9 Ykkönen 5v5
      • 8
        • P8 Liiga 5v5
        • P8 Ykkönen 5v5
      • 7
        • P7 5v5
      • 6
        • P6 4v4
      • Pojat-11 enemmän Satak. Kevätturnaus
      • Pojat-12 Satak. Kevätturnaus
      • Pojat-13 Satak. Kevätturnaus
      • KNP17
      • KNP20
      • KNP10
      • KNP11
      • KNP12
      • KNP13
      • KNP14
      • KNP15
      • KNP7
      • KNP8
      • KNP9
      • Miniturnaus P13
      • FCT
    • Pohjois-Suomi
      • Pojat 17 Kakkonen
      • Pojat 15 Puolen Suomen Liiga
      • Pojat 15 Puolen Suomen Liiga: Jatkokarsinta
      • Pojat 15 Puolen Suomen Liiga: Piirin karsinta
      • Pojat 15 Mestaruussarja
      • Pojat 15 Lopputurnauskarsinta
      • Pojat 15-14 Harrastesarja
      • Pojat 14 Puolen Suomen Liiga
      • Pojat 14 Puolen Suomen Liiga: Jatkokarsinta
      • Pojat 14 Mestaruussarja
      • Pojat 14 Ykkönen
      • Pojat 14 Lopputurnauskarsinta
      • Pojat 13 Puolen Suomen Liiga
      • Pojat 13 Puolen Suomen Liiga: Jatkokarsinta
      • Pojat 13 Puolen Suomen Liiga: Piirin karsinta
      • Pojat 13 Mestaruussarja
      • Pojat 13 Ykkönen
      • Pojat 13 Kakkonen
      • Pojat 13 Lopputurnauskarsinta
      • Pojat 13-12 Harrastesarja
      • Pojat 12 Mestaruussarja
      • Pojat 12 Ykkönen
      • Pojat 12 Kakkonen
      • Pojat 12 Kaleva-turnaus
      • Pojat 12 Mestaruussarjakarsinta 2018
      • Pojat 11 Taso 1
      • Pojat 11 Taso 2
      • Pojat 11 Taso 3
      • Pojat 10 Taso 1
      • Pojat 10 Taso 2
      • Pojat 9 Enemmän pelanneet
      • Pojat 9 Vähemmän pelanneet
      • Pojat 8
      • Pojat 17 Nousukarsinta, syksy
      • Pojat 12 Kaleva-turnaus karsinta
      • Pojat 17 Nousukarsinta, kevät
    • Tampere
      • 15
        • P15 ELL
      • 14
        • P14 ELL
      • 13
        • P13 ELL
      • 12
        • P12 ELL
      • P20 Kakkonen
      • P20 Kolmonen
      • P17 Kakkonen
      • P17 Kolmonen
      • P17 7v7
      • P15 AL
      • P15 Liiga
      • P15 Ykkönen
      • P14 AL
      • P14 Alueliigakarsinta
      • P14 Liiga
      • P14 Ykkönen
      • P15 7v7
      • P13 AL 8v8
      • P13 Liiga
      • P13 Ykkönen
      • P13 Kakkonen
      • P12 AL 8v8
      • P12 AL piirikarsinta 8v8
      • P12 Liiga
      • P12 Ykkönen
      • P12 Kakkonen
      • P12 Kolmonen syksy
      • P11 Liiga
      • P11 Ykkönen
      • P11 Kakkonen
      • P11 Aluekarsinta 2018 P12
      • P10 Liiga
      • P10 Ykkönen
      • P10 Kakkonen
      • P9 Liiga
      • P9 Ykkönen
      • P9 Kakkonen
      • P8 Liiga
      • P8 Ykkönen
      • P8 Kakkonen
      • P7 Liiga
      • P7 Ykkönen
      • Kykypelit pojat
      • Urheiluoppilaitokset
      • P12 SuperLiiga syksy
      • P9 Ykkönen karnevaali
      • P9 Kakkonen karnevaali
      • P8 Ykkönen karnevaali
      • P8 Kakkonen karnevaali
      • P8 Liiga karnevaali
      • P7 Ykkönen karnevaali
      • P7 Liiga karnevaali
      • P14 SuperYkkönen syksy
      • P13 SuperYkkönen syksy
      • P13 SuperLiiga syksy
      • P12 SuperYkkönen syksy
      • P11 Ykkönen karnevaali
      • P11 Kakkonen karnevaali
      • P10 Ykkönen karnevaali
      • P10 Kakkonen karnevaali
    • Uusimaa
      • 20
        • P20 Kakkonen
        • P20 Kolmonen
        • P20 5v5
      • 17
        • P17 Kakkonen
        • P17 Kolmonen
        • P17 8v8
        • P17 5v5
      • 16
        • P16
        • P16 8v8
        • P16 5v5
      • 15
        • P15 ELL karsinta
        • P15 ELL
        • P15 Alue
        • P15 Ykkönen
        • P15 Kakkonen
        • P15 Kolmonen
        • P15-16 8v8
        • P15 5v5
      • 14
        • P14 ELL karsinta
        • P14 ELL
        • P14 Alue
        • P14 Ykkönen
        • P14 Kakkonen
        • P14 Kolmonen
        • P14 8v8
        • P14 5v5
        • Pojat 14 Heinola
        • P14 ELL-karsinta
      • 13
        • P13 ELL karsinta
        • P13 ELL
        • P13 Alue
        • P13 Ykkönen 8v8
        • P13 Kakkonen 8v8
        • P13 Kolmonen 8v8
        • P12-13 5v5
        • Pojat 13 Heinola
        • D13-pojat (02) Heinola
      • 12
        • P12 ELL karsinta
        • P12 Aluesarja
        • P12 Ykkönen
        • P12 Kakkonen
        • P12 Kolmonen
        • P12 5v5
        • Pojat 12 Heinola
        • P12 ELL
      • 11
        • P11, taso 1 Mäntsälä
        • P11, taso 1 Mäntsälä
        • P11, taso 2 Jokela
        • P11, taso 2 Jokela (1.9.)
        • P11, taso 2 Jokela (1.9.)
        • P11, taso 3 Mäntsälä (28.8.)
        • P11, taso 3 Mäntsälä (28.8.)
        • P11
      • 10
        • P10, taso 1 Rajamäki
        • P10, taso 1 Rajamäki
        • P10, taso 2 Jokela
        • P10, taso 1 Järvenpää
        • P10, taso 2 Rajamäki
        • P10, taso 2 Rajamäki
        • P10, taso 3 Rajamäki
        • P10, taso 3 Rajamäki
        • P10
        • P10, taso 2 Veikkola
      • 9
        • P9, EP Koivukylä
        • P9, VP Koivukylä
        • P9, EP Mäntsälä
        • P9, VP Mäntsälä
        • P9, EP Sipoo
        • P9, VP Sipoo
        • P9
        • P9, EP Inkoo
        • P9, EP Porvoo
        • P9, VP Jokela
        • P9, VP Porvoo
        • P9, VP Inkoo
      • 8
        • P8, EP Hanko (13.5.)
        • P8, VP Hanko (13.5.)
        • P8, EP Porvoo (14.5.)
        • P8, VP Porvoo (14.5.)
        • P8
        • P8, VP Rajamäki 9.9.
        • P8, EP Rajamäki 9.9.
      • 7
        • P7, EP Hanko (13.5.)
        • P7, VP Hanko (13.5.)
        • P7, EP Porvoo (13.5.)
        • P7, VP Porvoo (13.5.)
        • P7, VP Rajamäki 10.9.
        • P7, VP Järvenpää 9.9.
        • P7, EP Rajamäki 10.9.
        • P7, EP Järvenpää 9.9.
      • P20 8v8
      • P13 ELL-karsinta
    • Vaasa
      • 17
        • P17 Kakkonen
        • P17 Kolmonen
        • P17 8v8
      • 15
        • P15 (02) PS-liiga
        • P15 Ykkönen
      • 14
        • P14 Ykkönen
      • 13
        • P13 Ykkönen
        • P13 Kakkonen
        • P13 Kolmonen
      • 12
        • P12 I div karsinta
        • P12 Ykkönen
        • P12 Kakkonen
        • P12 Kolmonen
      • 11
        • P11
        • P11-10 Taso II
      • 10
        • P10
      • 9
        • P9
        • P9-8 Taso II
      • 8
        • P8
      • P14 Huuhkajat
      • P13 Huuhkajat
      • P20 Kakkonen
      • P20 8v8
      • P17 Kakkonen nousukarsinta kevät
      • P15 (02) PS-liiga karsinta
      • P15 Alue
      • P15 8v8
      • P14 (03) PS-liiga
      • P14 (03) PS-liiga karsinta
      • P14 Alue
      • P14 Kakkonen
      • P14 Kolmonen
      • P14 8v8
      • P13 (04) PS-liiga
      • P13 (04) PS-liiga karsinta
      • P13 PSL Jatkokarsinta
      • P14 Alue karsinta
      • P13 Alue
    • Åland
      • P16/17 Upplandsserien grund
      • Ålands mästerskap pojkar 15-16
      • P15 Upplandsserien grund
      • Pojkar 15
      • P14 Upplandsserien grund
      • Ålands mästerskap pojkar 13-14
      • P13 Upplandsserien grund
      • P15 ELL
    • SPL Turnaukset
      • Kai Pahlman -lopputurnaus
      • SPL -lopputurnaus PC15 taso 2
      • SPL -lopputurnaus PC14 taso 1
      • SPL -lopputurnaus PC14 taso 2
      • SPL -lopputurnaus PD13 taso 1
      • SPL -lopputurnaus PD13 taso 2
      • Poikien urheiluoppilaitosten lopputurnaus
  • Tytöt
    • Valtakunnallinen
      • 18
        • T18 SM-karsinta
        • T18 SM
        • T18 Ykkönen
      • Helmari
    • Helsinki
      • T18 Kakkonen
      • T18 Kolmonen
      • T18 Nelonen
      • T18 8v8
      • T18 5v5
      • TC15 ELL karsinta
      • T15 ELL
      • T15 Alue
      • T15 Ykkönen
      • T15 8v8
      • T15 5v5
      • T14 ELL
      • T14 Alue
      • T14 Ykkönen
      • T14 Kakkonen
      • T14 8v8
      • T14 5v5
      • T13 ELL
      • T13 Alue
      • T13 Ykkönen
      • T13 Kakkonen
      • T13 Kolmonen
      • T12-13 5v5
      • T12 Alue
      • T12 Ykkönen
      • T12 Kakkonen
      • T12 Kolmonen
      • T12 5v5
      • T11
      • T10
      • T9
      • T8 peli-illat
      • T7 peli-illat
      • T15 Kakkonen
    • Itä-Suomi
      • T18 Aluesarja
      • T18 Ykkösen karsinta
      • T15 (-02) aluesarja 11v11
      • T15 (-02) cup 8v8
      • T15 (-02) pienkenttä 8v8
      • T15 (-02) PSL
      • T15 (-02) PSL karsinta
      • T14 (-03) PSL
      • T14 (-03) II-tason karsinta 11v11
      • T14 (-03) pienkenttä 8v8
      • T14 (-03) cup 8v8
      • T13 (-04) PSL 11v11
      • T13 (-04) PSL karsinta 11v11
      • T13 (-04) 8v8
      • T13 (-04) II-tason karsinta 8v8
      • T13 (-04) cup 8v8
      • T12 (-05) 8v8
      • T12 (-05) cup 8v8
      • TE11 (-06) 8v8
      • TE10 (-07) 8v8
      • T9 (-08) 5v5
    • Kaakkois-Suomi
      • 2003
        • Helmaripäivät T14(2003)
      • 2002
        • Helmaripäivät, T15 (2002)
      • 11
        • Taitokoulupelit, T11 (2006)
      • 10
        • Taitokoulupelit, T10 (2007)
      • Kykykoulusarja, Tytöt
      • T18 Kakkonen
      • T18 Ykkönen karsinta
      • T15 ELL/Aluesarja piirikarsinta
      • T15 ELL-karsinta
      • T15 ELL
      • T15 Alue
      • C-tytöt Alue (02)
      • T15
      • T15 Ykkönen Uusimaa
      • T15 8v8
      • T14 Aluesarja piirikarsinta
      • T14 ELL
      • T14 Alue
      • T13 Aluesarja piirikarsinta
      • T13 ELL
      • T13 Alue
      • T13
      • T13
      • T13 Kakkonen Uusimaa
      • T12
      • T11
      • T11
      • Harraste tytöt 10-11 5v5
      • Harraste tytöt 12-13 5v5
      • T15 8v8 (2003)
      • T18 8v8 (2000)
      • T9-tytöt (2009)
      • T14 Ykkönen Uusimaa
      • T13 Ykkönen Uusimaa
    • Keski-Pohjanmaa
      • T18 Kakkonen
      • T15 PSL
      • T15 Ykkönen
      • T14 PSL
      • T14 Ykkönen
      • T13 PSL
      • T13 Ykkönen
      • T12 Ykkönen
      • T18 Ykkösen karsinta / syksy
    • Keski-Suomi
      • T18SM
      • T181
      • B-tytöt (99,00,01) Aluesarja
      • TC15 (02) PS-liiga
      • TC14 (03) PS-liiga
      • TD13 (04) PS-liiga
      • C-tytöt Alue (02)
      • D-tytöt piirisarja 8v8 (04)
      • E-tytöt piirisarja 8v8 (06)
      • B-tytöt (99,00,01) peli-ilta 8v8
      • C-tytöt (02,03) peli-ilta 8v8
      • D-tytöt (04,05) peli-ilta 8v8
      • E-tytöt (06) peli-ilta 8v8
      • En-tytöt (07) peli-ilta 8v8
      • F-tytöt (08,09) peli-ilta 5v5
    • Länsi-Suomi
      • 18
        • T18 Kakkonen
        • T18 Kolmonen
      • 15
        • T15 ELL
        • T15 ELL-karsinta
        • T15 AL
        • T15 Liiga
        • T15 8v8
        • T15 I-tason karsinta
      • 14
        • T14 AL
        • T14 ELL
      • 13
        • T13 AL 8v8
        • T13 AL-karsinta 8v8
        • T13 Liiga 8v8
        • T13 Ykkönen 8v8
        • T13 ELL
      • 12
        • T12 8v8
        • T12 Ykkönen 8v8
        • T12 Liiga 8v8
      • 11
        • T11 8v8
      • 10
        • T10 8v8
        • T10 Ykkönen 5v5
      • 9
        • T9 5v5
      • 8
        • T8 5v5
      • 7
        • T7 5v5
      • 6
        • T6 4v4
      • Tytöt-D Satak. Kevätturnaus
      • Kaarina T12
      • Kaarina T13
      • Kaarina T14
      • Kaarina T15
    • Pohjois-Suomi
      • 14
        • Tytöt 14 Puolen Suomen Liiga
      • 13
        • Tytöt 13 Puolen Suomen Liiga:Piirin karsinta
      • Tytöt 18 Kakkonen
      • Tytöt 15 Puolen Suomen Liiga: Piirin karsinta
      • Tytöt 15-14 Mestaruussarja
      • Tytöt 14-13 Mestaruussarja
      • Tytöt 13-12 Mestaruussarja
      • Tytöt 12-11 Mestaruussarja
      • Tytöt 11-10 Piirisarja
      • Tytöt 9-8 Piirisarja
      • Tytöt Harrastesarja
      • Tytöt Muut sarjat
      • Tytöt 12 Kaleva-turnaus
      • Tytöt II-tason valtakunnalliset lopputurnaukset
      • Tytöt 18 Nousukarsinta, syksy
      • Ylimääräinen
      • Tytöt 18 Nousukarsinta, kevät
    • Tampere
      • 15
        • T15 ELL
      • 14
        • T14 ELL
      • 13
        • T13 ELL
      • T18 Kakkonen
      • T18 Kolmonen
      • T18 7v7
      • T15 ELL-karsinta
      • T15 AL
      • T14 AL
      • T15
      • T15 7v7
      • T13 AL 8v8
      • T13 Liiga
      • T13 Ykkönen
      • T11 Liiga
      • T11 Ykkönen
      • T8-9
      • T9 Ykkönen
      • T8 Liiga
      • T8 Ykkönen
      • Kykypelit tytöt
      • T13 SuperLiiga syksy
      • T11 Ykkönen karnevaali
      • T13 SuperYkkönen syksy
    • Uusimaa
      • 18
        • T16-18 Kakkonen
        • T16-18 Kolmonen
        • T16-18 Nelonen
        • T16-18 8v8
        • T16-18 5v5
      • 17
        • T17 8v8
        • T17 5v5
      • 16
        • T16 8v8
        • T16 5v5
      • 15
        • T15 ELL karsinta
        • T15 ELL
        • T15 Alue
        • T15 Ykkönen
        • T14-15 8v8
        • T15 5v5
        • T15 Laura Kalmari karsinta
        • C15-tytöt (00-01) Heinola
      • 14
        • T14 Alue
        • T14 Ykkönen
        • T14 Kakkonen
        • T14 8v8
        • T14 5v5
        • T14 ELL
      • 13
        • T13 Alue
        • T13 Ykkönen
        • T13 Kakkonen
        • T13 Kolmonen
        • T12-13 5v5
        • D13-tytöt (02-03) Heinola
        • T13 ELL
      • 12
        • T12 Alue
        • T12 Ykkönen
        • T12 Kakkonen
        • T12 Kolmonen
        • T12 5v5
      • 11
        • T11, taso 1-2 Jokela
        • T11, taso 3 Rajamäki
        • T11, taso 3 Rajamäki
        • T11
        • T11, taso 1 Rajamäki
        • T11, taso 2 Rajamäki
      • 10
        • T10, taso 1 Jokela
        • T10, taso 1 Jokela
        • T10, taso 2 Jokela (1.9.)
        • T10, taso 2 Jokela (1.9.)
        • T10, taso 3 Veikkola
        • T10, taso 3 Veikkola
        • T10
      • 9
        • T9, EP Metsämaa
        • T9, EP Metsämaa
        • T9, VP Jokela
        • T9, VP Jokela
        • T9
        • T9, VP Metsämaa
      • 8
        • T8, EP Jokela 10.9.
        • T8, EP Jokela 10.9.
        • T8, VP Jokela 9.9.
        • T8, VP Jokela 9.9.
        • T8
      • 7
        • T7, EP Metsämaa 9.9.
        • T7, EP Metsämaa 9.9.
        • T7, VP Metsämaa 9.9.
        • T7, VP Metsämaa 9.9.
    • Vaasa
      • 18
        • T18 Kakkonen
      • 15
        • T15 (02) PS-liiga
        • T15 Ykkönen
      • 14
        • T14 Ykkönen
      • 13
        • T13 Ykkönen
        • T13 Kakkonen
      • 12
        • T12
      • 11
        • T11
      • 10
        • T10
      • 9
        • T9
      • 8
        • T8
      • T15 Helmarit
      • T14 Helmarit
      • T13 Helmarit
      • T18 8v8
      • T15 (02) PS-liiga karsinta
      • T15 8v8
      • T14 (03) PS-liiga
      • T14 (03) PS-liiga karsinta
      • T14 8v8
      • T13 (04) PS-liiga
      • T13 (04) PS-liiga karsinta
      • T18 nousukarsinta syksy
      • 9.8. turnaus
      • T18 nousukarsinta
    • Åland
      • Flickor 18 div 2
      • F16 Upplandsserien grund
      • F13/14 Upplandsserien grund
    • SPL Turnaukset
      • Laura Kalmari -lopputurnaus
      • SPL -lopputurnaus TC15 taso 2
      • SPL -lopputurnaus TC14 taso 1
      • SPL -lopputurnaus TC14 taso 2
      • SPL -lopputurnaus TD13 taso 1
      • SPL -lopputurnaus TD13 taso 2
  • Muut
    • Valtakunnallinen
      • Talentti et kevät
      • sarja
    • Helsinki
      • Peli-ilta
      • Miehet 11v11
      • 7v7 Mestaruus
      • 7v7 Ykkönen
      • 7v7 Kakkonen
      • 7v7 Kolmonen
      • Miehet 5v5
      • Naiset 7v7 Mestaruus
      • Naiset 7v7 Ykkönen
      • Naiset 7v7 Kakkonen
      • T18 SM-karsinta
      • SHA
      • TU16 alueturnaus
      • Mosa Cup
      • PJ13
      • PJ12
      • PJT14
      • PJT13
      • Helmaripäivät T15
      • Yksittäisvuorot
      • Kilpasarja, soveltava
      • B-sarja
      • Harrastesarja, soveltava
      • Nuoret
      • Harjoitusottelu M2
      • Harjoitusottelu M3
      • Harjoitusottelu M4
      • Harjoitusottelu M5
      • Harjoitusottelu M6
      • Harjoitusottelu M7
      • Harjoitusottelu N1
      • Harjoitusottelu N2
      • Harjoitusottelu N3
      • Harjoitusottelu N4
      • Harjoitusottelu N5
      • Harjoitusottelu P1
      • Harjoitusottelu P10
      • Harjoitusottelu P2
      • Harjoitusottelu P3
      • Harjoitusottelu P4
      • Harjoitusottelu P5
      • Harjoitusottelu P5
      • Harjoitusottelu P6
      • Harjoitusottelu P7
      • Harjoitusottelu P8
      • Harjoitusottelu P9
      • Harjoitusottelu T1
      • Harjoitusottelu T2
      • Harjoitusottelu T3
      • Harjoitusottelu T4
      • Harjoitusottelu T5
      • Harjoitusottelu T6
      • PJ16
      • Regions Cup
      • T18 SM
      • T18 Ykkönen
      • Tähtitarha P02
      • AC Football Five
      • AC F5 miehet
      • AC F5 P08
      • Copa Helsinki
      • Copa Helsinki hupi
      • Naiset 7v7 Kolmonen
      • Huuhkajapäivät C14 (P03)
      • KKI35 SM
      • PJ14
      • PJT15
      • PJT16
      • Käpylä Cup
      • Helsinki Open
      • Talviliiga P05
      • Talviliiga P07
      • Talviliiga T06
      • Football5
    • Kaakkois-Suomi
      • P13 B
    • Keski-Suomi
    • Länsi-Suomi
      • 20
        • P20 SM
        • P20 Ykkönen
      • 18
        • T18 SM
        • T18 Ykkönen
      • 17
        • P17 SM
        • P17 Ykkönen
      • LS
      • Kuntoliiga Mestaruus
      • Kuntoliiga Harraste
      • Kimppaliiga
      • 3BOLD T/P 10 - 11
      • 3BOLD T 8 - 9
      • Regions Cup
      • P-Iirot
      • TPK P17
      • TPK P15
      • TPK P14K
      • Lieto P13
      • PaiHa M
      • Salo
      • TPK P12
      • TPK P13
      • TPK P14H
      • ÅIFK T12/11
      • ÅIFK T14/13
      • ÅIFK P14
      • ÅIFK P13
      • Aura P13 Kutsu
      • Aura P13 8v8
      • Aura P12 8v8
      • ÅIFK P11
      • ÅIFK P12
    • Pohjois-Suomi
      • Harjoituspelit 18
    • Tampere
      • Aamusarja
      • Harrastecup
      • Tukifutis
      • Minisoccer
      • Puistofutis
      • Puistofutis KKI-sarja
      • Naisten Kuntopallo
      • Kesälomaturnaus Miehet
      • Kesälomaturnaus Sekasarja
      • Huuhkajapäivät
      • Helmaripäivät
      • POISTA
    • Uusimaa
      • Harjoitusottelut Miehet M1
      • Harjoitusottelut Miehet M1
      • Uusimaa harjott 2017
      • Harjoitusottelut P2
      • Harjoitusottelut P1
      • Harjoitusottelut T2
      • Uusimaa harjott 2017
      • Harjoitusottelut Miehet M2
      • Harjoitusottelut Pojat P1
      • Harjoitusottelut Pojat P2
      • Harjoitusottelut T1
      • Harjoitusottelut Miehet M2
      • Harjoitusottelut T1
      • Harjoitusottelut T2
      • Uusimaa harjott 2017
      • Harjoitusottelut Miehet M5
      • Uusimaa harjott 2017
      • Harjoitusottelut P4
      • EEK
      • Miehet Nelonen Heinola
      • Miehet Kutonen Heinola
      • Naisten Kolmonen Heinola
      • Kilpasarja, soveltava
      • Harrastesarja, soveltava
      • AKP2017
      • Nordic Academy
      • AKT2017
      • YKT Kilpa
      • Soveltava, kilpa
      • FC Kuusysi T12
      • FCKT13Paju
      • FC Kuusysi P05 Mini
      • Harjoitusottelut Naiset N1
      • KLL lukion poikien lopputurnaus
      • Harjoitusottelut P06
      • Sekasarja
      • YKP Kilpa
      • FCK07mini
      • Pelikiellot
      • Soveltava, SOFT
      • Urheiluoppilaitosten turnaus 2017
      • TESTI
      • YKT Harraste
      • YKP Harraste
      • AY turnaus 2017
      • FC Kuusysi T05-turnaus
      • FCK P06-turnaus
      • FCKP07Haaste
      • FCKP07Kilpa
      • FC Kuusysi T12 Pajulahti
      • FCKT03Paju
      • LePaCup2017
      • LePaCup17
      • KUJEK
      • Reipas E10
      • Lukiotytöt
      • Lukiopojat
      • MesLiiga
      • FCECup17
      • Sairaala-SM
      • OPedot sij
      • OPedot B
      • OPedot A
      • RISE N
      • RISE M
      • FC Kuusysi P05 Vierumäki
      • Vantaa Cup 2017
    • SPL Turnaukset
      • A-lohko
      • B-lohko
      • C-lohko
      • D-lohko
      • Hämeenlinna.SOFT<15v.
      • Hämeenlinna.SOFT<15v.
Futsal
  • Miehet
    • Valtakunnallinen
      • Miesten Super Cup
      • Miesten U21 Futsal-Liiga
      • Miesten Futsal-Liiga
      • Miesten Futsal-Ykkönen
    • Helsinki
      • 35
        • Futsal KKI-35 Valio
        • Futsal KKI-35
      • Futsal Kakkonen
      • Futsal Kolmonen
      • Futsal Nelonen
      • Futsal Vitonen
      • Futsal Kutonen
    • Itä-Suomi
      • Futsal Kakkonen
      • Futsal Miehet-piirisarja
      • Futsal KKI40
      • Futsal Kolmonen
    • Kaakkois-Suomi
      • Futsal JKKI35
      • Futsal Miehet Kakkonen
      • Futsal Miehet Kolmonen
      • Futsal Miehet Nelonen
    • Keski-Pohjanmaa
      • Futsal Kakkonen
      • Futsal Kolmonen
    • Keski-Suomi
      • Futsal Kakkonen
      • Futsal Kolmonen
      • Futsal Harrastesarja Miehet
      • Futsal Kakkonen M
      • Futsal Kolmonen Miehet
      • Futsal Harrastesarja Miehet
      • Futsal Miehet Liiga
      • Miehet futsal Ykkönen
      • Miehet futsal-liiga
    • Länsi-Suomi
      • Futsal Kakkonen
      • Futsal Kolmonen
      • Futsal Nelonen
      • Futsal M35
    • Pohjois-Suomi
      • Miehet Kakkonen
      • Miehet Kolmonen
      • Miehet Nelonen
      • Miehet Nelonen Pohjoislohko
      • Miehet Nelonen Etelälohko
    • Tampere
      • FM Liittocup
      • Futsal Kakkonen
      • Futsal Kolmonen
      • Futsal Nelonen
      • Futsal Vitonen
      • Futsal M35
      • Futsal M45
      • Futsal M50
      • FM35 SM-karsinta
    • Uusimaa
      • Futsal Kakkonen
      • Futsal Kolmonen
      • Futsal Nelonen
      • Futsal Vitonen
      • FM35
      • Miehet (ei pelata)
    • Vaasa
      • Futsal Kakkonen
      • Futsal Kolmonen
      • Futsal Nelonen
      • Futsal Vitonen
    • SPL Futsal
      • Nordic Champions
  • Naiset
  • Pojat
    • Valtakunnallinen
      • Poikien U19 Futsal-Liiga
    • Helsinki
      • 20
        • Futsal P20 (1998)
      • 17
        • Futsal P17 Kilpa (2001)
        • Futsal P17 (2001)
      • 16
        • Futsal P16 (2002)
      • 15
        • Futsal P15 (2003)
      • 14
        • Futsal P14 (2004)
      • 13
        • Futsal P13 (2005)
      • 12
        • Futsal P12 (2006)
      • 11
        • Futsal P11 (2007)
      • 10
        • Futsal P10 (2008)
      • Peli-illat pojat
    • Itä-Suomi
      • Futsal P17 (-01)
      • Futsal P15 (-03)
      • Futsal P14 (-04)
      • Futsal P13 (-05)
      • Futsal P12 (-06)
      • Futsal P11 (-07)
      • Futsal P10 (-08)
      • Futsal P9 (-09)
    • Kaakkois-Suomi
      • Futsal P20 (1998)
      • Futsal P17 (2001)
      • Futsal P15 (2003)
      • Futsal P13 (2005)
      • Futsal P12 (2006)
      • Futsal P11 (2007)
      • Futsal P10 (2008)
      • Futsal P15 SM-karsinta
    • Keski-Pohjanmaa
      • Futsal P17
      • Futsal P15
      • Futsal P13
      • Futsal P11
      • Futsal P10
      • Futsal P14
      • Futsal P12
      • Futsal P8
      • Futsal P9
    • Keski-Suomi
      • Futsal P9 (F-pojat 09,10)
      • Futsal P15 (C-pojat 03,04)
      • Futsal P17 (B-pojat 01,02)
      • Futsal P13 (D-pojat 05,06)
      • Futsal P11 (E-pojat 07,08)
      • U21 Futsal-liiga
      • Futsal P9 (F-pojat 09,10)
      • Futsal P17 (B-pojat 01,02)
      • Futsal P15 (C-pojat 03,04)
      • Futsal P13 (D-pojat 05,06)
      • Futsal P11 (E-pojat 07,08)
    • Länsi-Suomi
      • Futsal P20
      • Futsal P17 Liiga
      • Futsal P17 Ykkönen
      • Futsal P15 Liiga
      • Futsal P15 Ykkönen
      • Futsal P14 Ykkönen
      • Futsal P13 Liiga
      • Futsal P13 Ykkönen
      • Futsal P12 Liiga
      • Futsal P12 Ykkönen
      • Futsal P11
      • Futsal P11 Ykkönen
      • Futsal P10 Ykkönen
    • Pohjois-Suomi
      • Pojat 13 Ykkönen (05 synt.)
      • Pojat 17 Piirisarja (01-02 synt.)
      • Pojat 15 Ykkönen
      • Pojat 15 Mestaruussarja (03 synt.)
      • Pojat 14 Ykkönen (04 synt.)
      • Pojat 14 Mestaruussarja (04 synt.)
      • Pojat 13 Mestaruussarja (05 synt.)
      • Pojat 12 Ykkönen Pohjoislohko
      • Pojat 12 Ykkönen (06 synt.)
      • Pojat 12 Mestaruussarja (06 synt.)
      • Pojat 11 Piirisarja Pohjoislohko
      • Pojat 11-10 Piirisarja (07-08 synt.)
      • Pojat 10 Pohjoislohko
      • Pojat 10 Piirisarja (08 synt.)
    • Tampere
      • Futsal P20
      • Futsal P17
      • Futsal P17 Jatko
      • Futsal P17 SM-aluekarsinta
      • Futsal P15 Liiga
      • Futsal P15 Ykkönen
      • Futsal P15 SM-aluekarsinta
      • Futsal P14 Liiga
      • Futsal P14 Ykkönen
      • Futsal P13 Liiga
      • Futsal P13 Ykkönen
      • Futsal P12 Liiga
      • Futsal P12 Ykkönen
      • Futsal P11 Liiga
      • Futsal P11 Ykkönen
      • Futsal P10 Liiga
      • Futsal P10 Ykkönen
      • Futsal P9 Liiga
      • Futsal P9 Ykkönen
      • Futsal P8 Liiga
      • Futsal P8 Ykkönen
      • Futsal P7
      • Piirijoukkue
      • Futsal P15 Liiga turnausmuotoinen
      • Futsal P15 SM-piirikarsinta
      • Futsal P17 SM-piirikarsinta
    • Uusimaa
      • 10
        • Pojat 10
      • Futsal P20 (1998)
      • Futsal P17 Kilpa (2001)
      • Futsal P17 (2001)
      • Futsal P16 (2002)
      • Futsal P15 (2003)
      • Futsal P14 (2004)
      • Futsal P13 (2005)
      • Futsal P12 (2006)
      • Futsal P11 (2007)
      • Futsal P10 (2008)
      • Pojat 9 (yhdistetään P10 -ikäluokan kanssa)
      • Pojat 8
      • Pojat 11
    • Vaasa
      • Futsal P19
      • Futsal P17
      • Futsal P15
      • Futsal P14
      • Futsal P13
      • Futsal P12
      • Futsal P11
      • Futsal P10
  • Tytöt
    • Helsinki
      • Futsal T18 Kilpa (2000)
      • Futsal T16-18 Kakkonen (2000)
      • Futsal T16-18 Kolmonen (2000)
      • Futsal T15 (2003)
      • Futsal T14 (2004)
      • Futsal T13 (2005)
      • Futsal T12 (2006)
      • Futsal T11 (2007)
      • Peli-illat tytöt
    • Itä-Suomi
      • Futsal T18 (-00)
      • Futsal T15 (-03)
      • Futsal T12 (-06)
      • Futsal T11 (-07)
      • Futsal T9 (-09)
      • Futsal T14 (-04)
      • Futsal T13 (-05)
      • Futsal T10 (-08)
    • Kaakkois-Suomi
      • Futsal T18 (2000)
      • Futsal T15 (2003)
      • Futsal T13 (2005)
      • Futsal T18 SM-karsinta
    • Keski-Pohjanmaa
      • Futsal T9
      • Futsal T8
      • Futsal T18
      • Futsal T15
      • Futsal T14
      • Futsal T13
      • Futsal T12
      • Futsal T11
      • Futsal T10
    • Keski-Suomi
      • Futsal T11 (E-tytöt 07,08)
      • Futsal T13 (D-tytöt 05,06)
      • Futsal T15 (C-tytöt 03,04)
      • Futsal T18 (B-tytöt 00,01,02)
      • Futsal T9 (F-tytöt 09,10)
      • Futsal T9 (F-tytöt 09,10)
      • Futsal T18 (B-tytöt 00,01,02)
      • Futsal T15 (C-tytöt 03,04)
      • Futsal T13 (D-tytöt 05,06)
      • Futsal T11 (E-tytöt 07,08)
    • Länsi-Suomi
      • Futsal T18
      • Futsal T15 Liiga
      • Futsal T15 Ykkönen
      • Futsal T13 Liiga
      • Futsal T13 Ykkönen
      • Futsal T11
    • Pohjois-Suomi
      • Tytöt 11-10 Piirisarja (07-08 synt.)
      • Tytöt 13-12 Ykkönen (05-06 synt.)
      • Tytöt 13-12 Mestaruussarja (05-06 synt.)
      • Tytöt 15-14 Piirisarja (03-04 synt.)
      • Tytöt 18 Piirisarja (00-02 synt.)
    • Tampere
      • Futsal T18
      • Futsal T18 SM-aluekarsinta
      • Futsal T15 Liiga yksittäiset ottelut
      • Futsal T15
      • Futsal T15 SM-aluekarsinta
      • Futsal T13 Liiga
      • Futsal T13 Ykkönen
      • Futsal T11 Liiga
      • Futsal T11
      • Futsal T9 Liiga
      • Futsal T9 Ykkönen
      • Futsal T8 Liiga
      • Futsal T15 Liiga turnausmuotoinen
      • Futsal T15 SM-piirikarsinta
      • Futsal T18 SM-piirikarsinta
    • Uusimaa
      • 18
        • Futsal T16-18 Kakkonen (2000)
        • Futsal T16-18 Kolmonen (2000)
      • 15
        • Futsal T15 (2003)
      • 14
        • Futsal T14 (2004)
      • 13
        • Futsal T13 (2005)
      • 12
        • Futsal T12 (2006)
      • 11
        • Futsal T11 (2007)
        • Tytöt 11
      • 9
        • Tytöt 9
      • F18
        • Futsal T18 Kilpa (2000)
      • Tytöt 8 (yhdistetään T9 -ikäluokan kanssa)
      • Tytöt 10 (yhdistetään T11 -ikäluokan kanssa)
    • Vaasa
      • Futsal T18
      • Futsal T15
      • Futsal T13
      • Futsal T12
      • Futsal T11
      • Futsal T10
  • Muut
    • Valtakunnallinen
      • SPTSM2017-2018
    • Helsinki
      • Futsal Harrastemestaruus
      • Futsal Harrasteykkönen
      • Futsal Harrastekakkonen
      • Futsal Naiset Harrastemestaruus
      • Futsal Naiset Harrasteykkönen
      • Futsal Naiset Harrastekakkonen
      • Xmas Copa MKI
      • Xmas Copa MHA
      • Xmas Copa MHU
      • Xmas Copa NHA
      • AC Season Finale Mhar
      • AC Season Finale Mhupi
      • AC Season Finale Nhar
      • AC Premier NHA
      • AC P00 Kilpa
      • AC P00 Haast
      • AC P02 Haast
      • AC P03 Haast
      • AC Premier MHA
      • AC Premier MHU
      • AC Premier MK
      • Futsal Harrastekolmonen
      • Futsal Naiset Harrastekolmonen
      • Futsal Premier Cup P01
      • Muut varaukset
    • Keski-Suomi
      • FNH_A
    • Länsi-Suomi
      • Satak. harraste naiset
      • C-Tytöt Futsal Opening
      • E-Tytöt vähemmän pelanneet Futsal Opening
      • E-Tytöt enemmän pelanneet Futsal Opening
      • D-Tytöt Futsal Opening
      • E-Pojat vähemmän pelanneet Futsal Opening
      • E-Pojat enemmän pelanneet Futsal Opening
      • D-Pojat Futsal Opening
      • C-Pojat Futsal Opening
      • Naiset ja B-tytöt Futsal Opening
      • Miehet ja B-pojat Futsal Opening
      • LoPS P14
    • Pohjois-Suomi
    • Tampere
      • Futsal Harraste Naiset
      • Futsal Harraste Miehet
      • Kylpyläfutsal miehet
      • Kylpyläfutsal sekasarja
      • Piirijoukkue
      • Futsal-Liiga harjoitus
      • Naisten Futsal-Liiga harjoitus
      • Futsal Kakkonen harjoitus
      • Koulufs 5-6 lk pojat
      • Koulufs 5-6 lk tytöt
      • Koulufs 7-8 lk pojat
      • Koulufs 7-8 lk tytöt
    • Uusimaa
      • Futsal Miehet Harraste
      • Futsal Naiset Harraste
    • SPL Futsal
      • SPTSM2017-2018
  • Ottelut
  • Tulokset
  • Tilastot
MM2019-karsinta
Suomi-Israel 26.11.
P10 Kilpa (2008)
Näytä lisää