Vaasa - Nelonen

Nelonen: Sarjataulukko

OVTHMP
Norrvalla FF10100057-930
Kungliga Wasa C.F.1081147-1325
SJK-j1081134-1125
ABC/Strömsö1052336-1217
Virkiä1044229-2216
VPS J1042431-2314
Ponnistus1041521-3413
FC Kuffen1031614-3110
Töjby FC920712-336
FC Korsholm1012710-395
Närpes Kraft/291269-425
Sisu-Pallo100288-392

Kaksinkertainen sarja. Voittaja nousee Kolmoseen. Sarjan kaksi viimeistä joukkuetta putoavat suoraan Vitoseen.
Dubbel serie. Seriesegraren stiger till Trean. Seriens två sista faller direkt till Femman.

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut

Nelonen
Virkiä Virkiä - ABC/Strömsö ABC/Strömsö
25.6. 19:00
Nelonen
FC Korsholm FC Korsholm - Sisu-Pallo Sisu-Pallo
26.6. 19:00
Nelonen
Norrvalla FF Norrvalla FF - SJK-j SJK-j
26.6. 19:00
Nelonen
VPS J VPS J - Närpes Kraft/2 Närpes Kraft/2
26.6. 20:00
Nelonen
FC Kuffen FC Kuffen - Ponnistus Ponnistus
27.6. 19:00
Nelonen
Nelonen
Ponnistus Ponnistus - FC Korsholm FC Korsholm
1.7. 19:30
Nelonen
Norrvalla FF Norrvalla FF - Töjby FC Töjby FC
2.7. 19:00
Nelonen
FC Kuffen FC Kuffen - ABC/Strömsö ABC/Strömsö
2.7. 19:00
Nelonen
VPS J VPS J - Sisu-Pallo Sisu-Pallo
2.7. 19:30
Nelonen
Virkiä Virkiä - SJK-j SJK-j
3.7. 19:00
Nelonen
Närpes Kraft/2 Närpes Kraft/2 - Töjby FC Töjby FC
5.7. 19:00
Nelonen
Töjby FC Töjby FC - Virkiä Virkiä
23.7. 19:30
Nelonen
Nelonen
SJK-j SJK-j - FC Kuffen FC Kuffen
25.7. 19:00
Nelonen
Ponnistus Ponnistus - VPS J VPS J
26.7. 19:30
Nelonen
Sisu-Pallo Sisu-Pallo - Närpes Kraft/2 Närpes Kraft/2
26.7. 19:30
Nelonen
ABC/Strömsö ABC/Strömsö - FC Korsholm FC Korsholm
27.7. 14:00
Nelonen
FC Korsholm FC Korsholm - SJK-j SJK-j
29.7. 19:00
Nelonen
Närpes Kraft/2 Närpes Kraft/2 - Ponnistus Ponnistus
29.7. 19:00
Nelonen
VPS J VPS J - ABC/Strömsö ABC/Strömsö
29.7. 20:00
Nelonen
FC Kuffen FC Kuffen - Töjby FC Töjby FC
30.7. 19:00
Nelonen
Nelonen
Virkiä Virkiä - Norrvalla FF Norrvalla FF
31.7. 19:30
Nelonen
Nelonen
SJK-j SJK-j - VPS J VPS J
1.8. 19:00
Nelonen
Ponnistus Ponnistus - Sisu-Pallo Sisu-Pallo
2.8. 19:00
Nelonen
Töjby FC Töjby FC - FC Korsholm FC Korsholm
3.8. 15:00
Nelonen
Nelonen
Norrvalla FF Norrvalla FF - FC Kuffen FC Kuffen
4.8. 19:00
Nelonen
Närpes Kraft/2 Närpes Kraft/2 - SJK-j SJK-j
5.8. 19:00
Nelonen
FC Korsholm FC Korsholm - Norrvalla FF Norrvalla FF
7.8. 19:00
Nelonen
VPS J VPS J - Töjby FC Töjby FC
7.8. 19:00
Nelonen
FC Kuffen FC Kuffen - Virkiä Virkiä
9.8. 18:30
Nelonen
Nelonen
Sisu-Pallo Sisu-Pallo - ABC/Strömsö ABC/Strömsö
9.8. 19:30
Nelonen
ABC/Strömsö ABC/Strömsö - Ponnistus Ponnistus
14.8. 19:00
Nelonen
Norrvalla FF Norrvalla FF - VPS J VPS J
14.8. 19:00
Nelonen
Nelonen
SJK-j SJK-j - Sisu-Pallo Sisu-Pallo
16.8. 19:00
Nelonen
Virkiä Virkiä - FC Korsholm FC Korsholm
17.8. 15:00
Nelonen
Töjby FC Töjby FC - Närpes Kraft/2 Närpes Kraft/2
17.8. 15:00
Nelonen
Nelonen
VPS J VPS J - Virkiä Virkiä
22.8. 19:00
Nelonen
FC Korsholm FC Korsholm - FC Kuffen FC Kuffen
22.8. 19:00
Nelonen
Ponnistus Ponnistus - SJK-j SJK-j
23.8. 19:00
Nelonen
Sisu-Pallo Sisu-Pallo - Töjby FC Töjby FC
23.8. 19:30
Nelonen
Nelonen
FC Kuffen FC Kuffen - VPS J VPS J
28.8. 18:30
Nelonen
Norrvalla FF Norrvalla FF - Sisu-Pallo Sisu-Pallo
28.8. 19:00
Nelonen
Virkiä Virkiä - Närpes Kraft/2 Närpes Kraft/2
28.8. 19:00
Nelonen
Nelonen
SJK-j SJK-j - ABC/Strömsö ABC/Strömsö
31.8. 13:00
Nelonen
Töjby FC Töjby FC - Ponnistus Ponnistus
31.8. 14:00
Nelonen
Virkiä Virkiä - Sisu-Pallo Sisu-Pallo
4.9. 19:00
Nelonen
VPS J VPS J - FC Korsholm FC Korsholm
5.9. 18:00
Nelonen
Närpes Kraft/2 Närpes Kraft/2 - FC Kuffen FC Kuffen
5.9. 19:00
Nelonen
ABC/Strömsö ABC/Strömsö - Töjby FC Töjby FC
6.9. 18:30
Nelonen
Ponnistus Ponnistus - Norrvalla FF Norrvalla FF
6.9. 19:00
Nelonen
SJK-j SJK-j - Kungliga Wasa C.F. Kungliga Wasa C.F.
7.9. 15:00
Nelonen
FC Kuffen FC Kuffen - Sisu-Pallo Sisu-Pallo
11.9. 18:30
Nelonen
Norrvalla FF Norrvalla FF - ABC/Strömsö ABC/Strömsö
11.9. 19:00
Nelonen
Nelonen
VPS J VPS J - Kungliga Wasa C.F. Kungliga Wasa C.F.
12.9. 19:30
Nelonen
Töjby FC Töjby FC - SJK-j SJK-j
14.9. 14:00
Nelonen
Virkiä Virkiä - Ponnistus Ponnistus
14.9. 15:00
Nelonen
ABC/Strömsö ABC/Strömsö - Virkiä Virkiä
21.9. 14:00
Nelonen
Nelonen
Ponnistus Ponnistus - FC Kuffen FC Kuffen
21.9. 14:00
Nelonen
SJK-j SJK-j - Norrvalla FF Norrvalla FF
21.9. 14:00
Nelonen
Närpes Kraft/2 Närpes Kraft/2 - VPS J VPS J
21.9. 14:00
Nelonen
Sisu-Pallo Sisu-Pallo - FC Korsholm FC Korsholm
21.9. 14:00
Näytä lisää

Tulokset

Nelonen
Kungliga Wasa C.F. Kungliga Wasa C.F. 5 - 2 VPS J VPS J
19.6.2019 klo 19:00
Nelonen
Ponnistus Ponnistus 2 - 6 Virkiä Virkiä
19.6.2019 klo 18:00
Nelonen
Sisu-Pallo Sisu-Pallo 1 - 1 FC Kuffen FC Kuffen
18.6.2019 klo 20:00
Nelonen
Närpes Kraft/2 Närpes Kraft/2 2 - 2 FC Korsholm FC Korsholm
18.6.2019 klo 19:00
Nelonen
SJK-j SJK-j 4 - 0 Töjby FC Töjby FC
18.6.2019 klo 19:00
Nelonen
ABC/Strömsö ABC/Strömsö 1 - 3 Norrvalla FF Norrvalla FF
18.6.2019 klo 19:00
Nelonen
Kungliga Wasa C.F. Kungliga Wasa C.F. 4 - 1 SJK-j SJK-j
16.6.2019 klo 17:00
Nelonen
Töjby FC Töjby FC 0 - 6 ABC/Strömsö ABC/Strömsö
15.6.2019 klo 15:00
Nelonen
FC Korsholm FC Korsholm 2 - 0 VPS J VPS J
15.6.2019 klo 15:00
Nelonen
Sisu-Pallo Sisu-Pallo 3 - 3 Virkiä Virkiä
14.6.2019 klo 19:30
Näytä lisää