Uusimaa - Miehet Nelonen

Miehet Nelonen, 1: Sarjataulukko

OVTHMP
BK-46/Akademi00000-00
EPS/i00000-00
FC Glid00000-00
FC Honka/300000-00
FC Kirkkonummi00000-00
FC Korso/United00000-00
GrIFK/U2300000-00
Kasiysi/Rocky00000-00
LoPa00000-00
NuPS/Reservi00000-00
Tikka00000-00
Tolsa00000-00

Runkopäivä = To

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: 1

Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
FC Glid FC Glid - FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
25.4. 20:00
Miehet Nelonen
EPS/i EPS/i - GrIFK/U23 GrIFK/U23
25.4. 20:15
Miehet Nelonen
FC Korso/United FC Korso/United - Tolsa Tolsa
25.4. 21:00
Miehet Nelonen
NuPS/Reservi NuPS/Reservi - FC Honka/3 FC Honka/3
26.4. 19:30
Miehet Nelonen
Tikka Tikka - LoPa LoPa
26.4. 20:15
Miehet Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 - NuPS/Reservi NuPS/Reservi
29.4. 20:00
Miehet Nelonen
LoPa LoPa - FC Glid FC Glid
2.5. 20:00
Miehet Nelonen
BK-46/Akademi BK-46/Akademi - Tikka Tikka
3.5. 19:30
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
Tolsa Tolsa - EPS/i EPS/i
3.5. 20:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
LoPa LoPa - Tolsa Tolsa
8.5. 19:00
Miehet Nelonen
BK-46/Akademi BK-46/Akademi - GrIFK/U23 GrIFK/U23
8.5. 19:30
Miehet Nelonen
EPS/i EPS/i - NuPS/Reservi NuPS/Reservi
9.5. 20:15
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
10.5. 20:00
Miehet Nelonen
Tikka Tikka - FC Glid FC Glid
10.5. 20:15
Miehet Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 - FC Honka/3 FC Honka/3
13.5. 20:00
Miehet Nelonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - LoPa LoPa
15.5. 20:30
Miehet Nelonen
FC Glid FC Glid - FC Korso/United FC Korso/United
16.5. 20:00
Miehet Nelonen
Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky - EPS/i EPS/i
17.5. 18:15
Miehet Nelonen
NuPS/Reservi NuPS/Reservi - Tikka Tikka
17.5. 19:30
Miehet Nelonen
Tolsa Tolsa - BK-46/Akademi BK-46/Akademi
17.5. 20:00
Miehet Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 - FC Korso/United FC Korso/United
20.5. 20:00
Miehet Nelonen
LoPa LoPa - NuPS/Reservi NuPS/Reservi
22.5. 19:00
Miehet Nelonen
BK-46/Akademi BK-46/Akademi - FC Glid FC Glid
23.5. 19:30
Miehet Nelonen
EPS/i EPS/i - FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
23.5. 20:15
Miehet Nelonen
Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky - Tolsa Tolsa
24.5. 19:45
Miehet Nelonen
Tikka Tikka - FC Honka/3 FC Honka/3
24.5. 20:15
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
FC Glid FC Glid - Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky
30.5. 20:00
Miehet Nelonen
EPS/i EPS/i - Tikka Tikka
30.5. 20:15
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
Tolsa Tolsa - GrIFK/U23 GrIFK/U23
31.5. 20:00
Miehet Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - LoPa LoPa
31.5. 20:00
Miehet Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 - FC Glid FC Glid
4.6. 20:00
Miehet Nelonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - Tolsa Tolsa
5.6. 18:00
Miehet Nelonen
LoPa LoPa - EPS/i EPS/i
5.6. 19:00
Miehet Nelonen
BK-46/Akademi BK-46/Akademi - FC Honka/3 FC Honka/3
6.6. 19:30
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
Tikka Tikka - FC Korso/United FC Korso/United
7.6. 20:15
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
LoPa LoPa - GrIFK/U23 GrIFK/U23
12.6. 19:00
Miehet Nelonen
FC Glid FC Glid - NuPS/Reservi NuPS/Reservi
13.6. 20:00
Miehet Nelonen
Tikka Tikka - Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky
13.6. 20:15
Miehet Nelonen
FC Korso/United FC Korso/United - EPS/i EPS/i
13.6. 21:00
Miehet Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - Tolsa Tolsa
14.6. 20:00
Miehet Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 - FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
17.6. 20:00
Miehet Nelonen
BK-46/Akademi BK-46/Akademi - LoPa LoPa
18.6. 19:30
Miehet Nelonen
Tolsa Tolsa - Tikka Tikka
18.6. 20:15
Miehet Nelonen
Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky - FC Honka/3 FC Honka/3
19.6. 17:30
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
EPS/i EPS/i - FC Glid FC Glid
19.6. 20:15
Miehet Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 - Tikka Tikka
24.6. 20:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
LoPa LoPa - Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky
26.6. 19:00
Miehet Nelonen
BK-46/Akademi BK-46/Akademi - EPS/i EPS/i
26.6. 19:30
Miehet Nelonen
Tolsa Tolsa - NuPS/Reservi NuPS/Reservi
28.6. 20:00
Miehet Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - FC Glid FC Glid
28.6. 20:00
Miehet Nelonen
FC Glid FC Glid - Tolsa Tolsa
4.7. 20:00
Miehet Nelonen
Tikka Tikka - FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
4.7. 20:15
Miehet Nelonen
EPS/i EPS/i - FC Honka/3 FC Honka/3
4.7. 20:15
Miehet Nelonen
FC Korso/United FC Korso/United - LoPa LoPa
4.7. 21:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky - GrIFK/U23 GrIFK/U23
5.7. 19:45
Miehet Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 - EPS/i EPS/i
22.7. 20:00
Miehet Nelonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - FC Glid FC Glid
24.7. 19:00
Miehet Nelonen
LoPa LoPa - Tikka Tikka
24.7. 19:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
Tolsa Tolsa - FC Korso/United FC Korso/United
26.7. 20:00
Miehet Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - NuPS/Reservi NuPS/Reservi
26.7. 20:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
FC Glid FC Glid - LoPa LoPa
1.8. 20:00
Miehet Nelonen
EPS/i EPS/i - Tolsa Tolsa
1.8. 20:15
Miehet Nelonen
Tikka Tikka - BK-46/Akademi BK-46/Akademi
1.8. 20:15
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
NuPS/Reservi NuPS/Reservi - GrIFK/U23 GrIFK/U23
2.8. 19:00
Miehet Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 - BK-46/Akademi BK-46/Akademi
5.8. 20:00
Miehet Nelonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - FC Honka/3 FC Honka/3
7.8. 18:00
Miehet Nelonen
FC Glid FC Glid - Tikka Tikka
8.8. 20:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
NuPS/Reservi NuPS/Reservi - EPS/i EPS/i
9.8. 19:00
Miehet Nelonen
Tolsa Tolsa - LoPa LoPa
9.8. 20:00
Miehet Nelonen
LoPa LoPa - FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
14.8. 19:00
Miehet Nelonen
BK-46/Akademi BK-46/Akademi - Tolsa Tolsa
15.8. 19:30
Miehet Nelonen
EPS/i EPS/i - Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky
15.8. 20:15
Miehet Nelonen
Tikka Tikka - NuPS/Reservi NuPS/Reservi
15.8. 20:15
Miehet Nelonen
FC Korso/United FC Korso/United - FC Glid FC Glid
15.8. 21:00
Miehet Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - GrIFK/U23 GrIFK/U23
16.8. 20:00
Miehet Nelonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - EPS/i EPS/i
21.8. 18:00
Miehet Nelonen
FC Glid FC Glid - BK-46/Akademi BK-46/Akademi
22.8. 20:00
Miehet Nelonen
FC Korso/United FC Korso/United - GrIFK/U23 GrIFK/U23
22.8. 21:00
Miehet Nelonen
NuPS/Reservi NuPS/Reservi - LoPa LoPa
23.8. 19:00
Miehet Nelonen
Tolsa Tolsa - Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky
23.8. 20:00
Miehet Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - Tikka Tikka
23.8. 20:00
Miehet Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 - Tolsa Tolsa
26.8. 20:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
LoPa LoPa - FC Honka/3 FC Honka/3
28.8. 19:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky - FC Glid FC Glid
30.8. 19:45
Miehet Nelonen
Tikka Tikka - EPS/i EPS/i
30.8. 20:15
Miehet Nelonen
FC Glid FC Glid - GrIFK/U23 GrIFK/U23
5.9. 20:00
Miehet Nelonen
EPS/i EPS/i - LoPa LoPa
5.9. 20:15
Miehet Nelonen
FC Korso/United FC Korso/United - Tikka Tikka
5.9. 21:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
Tolsa Tolsa - FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
6.9. 20:00
Miehet Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - BK-46/Akademi BK-46/Akademi
6.9. 20:00
Miehet Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 - LoPa LoPa
9.9. 20:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
NuPS/Reservi NuPS/Reservi - FC Glid FC Glid
12.9. 20:00
Miehet Nelonen
Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky - Tikka Tikka
13.9. 19:45
Miehet Nelonen
Tolsa Tolsa - FC Honka/3 FC Honka/3
13.9. 20:00
Miehet Nelonen
EPS/i EPS/i - FC Korso/United FC Korso/United
13.9. 20:15
Miehet Nelonen
LoPa LoPa - BK-46/Akademi BK-46/Akademi
18.9. 19:00
Miehet Nelonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - GrIFK/U23 GrIFK/U23
18.9. 20:30
Miehet Nelonen
FC Glid FC Glid - EPS/i EPS/i
19.9. 20:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky
20.9. 20:00
Miehet Nelonen
Tikka Tikka - Tolsa Tolsa
20.9. 20:15
Miehet Nelonen
FC Glid FC Glid - FC Honka/3 FC Honka/3
26.9. 20:00
Miehet Nelonen
EPS/i EPS/i - BK-46/Akademi BK-46/Akademi
26.9. 20:15
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
NuPS/Reservi NuPS/Reservi - Tolsa Tolsa
27.9. 19:00
Miehet Nelonen
Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky - LoPa LoPa
27.9. 19:45
Miehet Nelonen
Tikka Tikka - GrIFK/U23 GrIFK/U23
27.9. 20:15
Miehet Nelonen
LoPa LoPa - FC Korso/United FC Korso/United
2.10. 19:00
Miehet Nelonen
BK-46/Akademi BK-46/Akademi - NuPS/Reservi NuPS/Reservi
2.10. 19:30
Miehet Nelonen
Tolsa Tolsa - FC Glid FC Glid
2.10. 20:00
Miehet Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - EPS/i EPS/i
2.10. 20:00
Miehet Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 - Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky
2.10. 20:00
Miehet Nelonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - Tikka Tikka
2.10. 20:30
Näytä lisää