Uusimaa - Miehet Nelonen

Miehet Nelonen, 1: Sarjataulukko

OVTHMP
FC Kirkkonummi19171192-2052
Tikka19152272-1747
FC Korso/United19151361-2646
EPS/i19113549-3336
FC Honka/318110755-3333
GrIFK/U231982941-3726
Kasiysi/Rocky19811031-5025
FC Glid1973955-6124
LoPa19521219-5617
Tolsa18411326-5913
NuPS/Reservi19211622-697
BK-46/Akademi19111715-774

Runkopäivä = To

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: 1

Miehet Nelonen
Tolsa Tolsa - FC Honka/3 FC Honka/3
13.9. 20:00
Miehet Nelonen
LoPa LoPa - BK-46/Akademi BK-46/Akademi
18.9. 19:00
Miehet Nelonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - GrIFK/U23 GrIFK/U23
18.9. 20:30
Miehet Nelonen
FC Glid FC Glid - EPS/i EPS/i
19.9. 20:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky
20.9. 20:00
Miehet Nelonen
Tikka Tikka - Tolsa Tolsa
20.9. 20:15
Miehet Nelonen
FC Glid FC Glid - FC Honka/3 FC Honka/3
26.9. 20:00
Miehet Nelonen
EPS/i EPS/i - BK-46/Akademi BK-46/Akademi
26.9. 20:15
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
NuPS/Reservi NuPS/Reservi - Tolsa Tolsa
27.9. 19:00
Miehet Nelonen
Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky - LoPa LoPa
27.9. 19:45
Miehet Nelonen
Tikka Tikka - GrIFK/U23 GrIFK/U23
27.9. 20:15
Miehet Nelonen
BK-46/Akademi BK-46/Akademi - NuPS/Reservi NuPS/Reservi
2.10. 19:30
Miehet Nelonen
Tolsa Tolsa - FC Glid FC Glid
2.10. 20:00
Miehet Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - EPS/i EPS/i
2.10. 20:00
Miehet Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 - Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky
2.10. 20:00
Miehet Nelonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - Tikka Tikka
2.10. 20:30
Miehet Nelonen
FC Korso/United FC Korso/United - LoPa LoPa
2.10. 21:00
Näytä lisää

Tulokset: 1

Miehet Nelonen
EPS/i EPS/i 2 - 0 FC Korso/United FC Korso/United
13.9.2019 klo 20:15
Miehet Nelonen
Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky 0 - 1 Tikka Tikka
13.9.2019 klo 19:45
Miehet Nelonen
NuPS/Reservi NuPS/Reservi 1 - 5 FC Glid FC Glid
12.9.2019 klo 20:00
Miehet Nelonen
BK-46/Akademi BK-46/Akademi 1 - 3 FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
12.9.2019 klo 19:30
Miehet Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 2 - 1 LoPa LoPa
11.9.2019 klo 20:00
Miehet Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 5 - 0 BK-46/Akademi BK-46/Akademi
6.9.2019 klo 20:00
Miehet Nelonen
Tolsa Tolsa 1 - 4 FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
6.9.2019 klo 20:00
Miehet Nelonen
NuPS/Reservi NuPS/Reservi 1 - 3 Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky
6.9.2019 klo 19:00
Miehet Nelonen
FC Korso/United FC Korso/United 1 - 1 Tikka Tikka
5.9.2019 klo 21:00
Miehet Nelonen
EPS/i EPS/i 3 - 0 LoPa LoPa
5.9.2019 klo 20:15
Näytä lisää