Tampere - Vitonen

Vitonen: Sarjataulukko

OVTHMP
VehU980135-824
TaPa861124-1019
Loiske/2860228-1618
FC Kangasala852124-1717
Valo940529-3512
Ylöjärven Ilves822421-198
PoNU Bk922520-288
Härmä822412-188
TahVe813416-236
PJK/2812513-335
TAS912618-335



SPL Tampereen aikuisten sarjojen SARJAINFOT 2019

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut

Vitonen
Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves - PJK/2 PJK/2
Huomenna 19:00
Vitonen
FC Kangasala FC Kangasala - Loiske/2 Loiske/2
29.6. 15:00
Vitonen
Härmä Härmä - TahVe TahVe
29.6. 17:00
Vitonen
TaPa TaPa - TAS TAS
1.7. 19:45
Vitonen
VehU VehU - Härmä Härmä
4.7. 19:45
Vitonen
Valo Valo - TaPa TaPa
5.7. 18:30
Vitonen
Loiske/2 Loiske/2 - PoNU Bk PoNU Bk
5.7. 18:30
Vitonen
TahVe TahVe - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
5.7. 20:00
Vitonen
PJK/2 PJK/2 - FC Kangasala FC Kangasala
6.7. 14:00
Vitonen
PoNU Bk PoNU Bk - PJK/2 PJK/2
24.7. 19:30
Vitonen
TahVe TahVe - FC Kangasala FC Kangasala
24.7. 19:45
Vitonen
Valo Valo - TAS TAS
26.7. 18:30
Vitonen
Loiske/2 Loiske/2 - TaPa TaPa
26.7. 18:30
Vitonen
VehU VehU - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
26.7. 19:45
Vitonen
PoNU Bk PoNU Bk - TahVe TahVe
31.7. 19:30
Vitonen
TaPa TaPa - PJK/2 PJK/2
31.7. 19:45
Vitonen
TAS TAS - Loiske/2 Loiske/2
31.7. 20:00
Vitonen
FC Kangasala FC Kangasala - VehU VehU
3.8. 15:00
Vitonen
Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves - Härmä Härmä
3.8. 16:00
Vitonen
VehU VehU - PoNU Bk PoNU Bk
6.8. 20:00
Vitonen
TahVe TahVe - TaPa TaPa
7.8. 19:45
Vitonen
PJK/2 PJK/2 - TAS TAS
9.8. 18:30
Vitonen
Loiske/2 Loiske/2 - Valo Valo
10.8. 16:30
Vitonen
Härmä Härmä - FC Kangasala FC Kangasala
11.8. 18:00
Vitonen
PoNU Bk PoNU Bk - Härmä Härmä
14.8. 19:30
Vitonen
TAS TAS - TahVe TahVe
14.8. 19:45
Vitonen
Vitonen
TaPa TaPa - VehU VehU
15.8. 19:45
Vitonen
Valo Valo - PJK/2 PJK/2
16.8. 18:30
Vitonen
VehU VehU - TAS TAS
21.8. 19:45
Vitonen
Härmä Härmä - TaPa TaPa
22.8. 19:30
Vitonen
TahVe TahVe - Valo Valo
22.8. 19:45
Vitonen
PJK/2 PJK/2 - Loiske/2 Loiske/2
23.8. 18:30
Vitonen
Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves - PoNU Bk PoNU Bk
24.8. 15:00
Vitonen
TaPa TaPa - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
27.8. 19:45
Vitonen
PoNU Bk PoNU Bk - FC Kangasala FC Kangasala
28.8. 19:30
Vitonen
TAS TAS - Härmä Härmä
28.8. 20:00
Vitonen
Valo Valo - VehU VehU
30.8. 18:30
Vitonen
Loiske/2 Loiske/2 - TahVe TahVe
30.8. 19:30
Vitonen
VehU VehU - Loiske/2 Loiske/2
3.9. 19:45
Vitonen
TahVe TahVe - PJK/2 PJK/2
4.9. 19:45
Vitonen
Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves - TAS TAS
7.9. 14:00
Vitonen
FC Kangasala FC Kangasala - TaPa TaPa
7.9. 15:00
Vitonen
Härmä Härmä - Valo Valo
8.9. 18:00
Vitonen
TAS TAS - FC Kangasala FC Kangasala
11.9. 19:45
Vitonen
TaPa TaPa - PoNU Bk PoNU Bk
12.9. 19:45
Vitonen
Valo Valo - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
13.9. 18:00
Vitonen
PJK/2 PJK/2 - VehU VehU
13.9. 18:30
Vitonen
Loiske/2 Loiske/2 - Härmä Härmä
13.9. 19:30
Vitonen
PoNU Bk PoNU Bk - TAS TAS
18.9. 18:30
Vitonen
VehU VehU - TahVe TahVe
18.9. 19:45
Vitonen
Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves - Loiske/2 Loiske/2
21.9. 14:00
Vitonen
FC Kangasala FC Kangasala - Valo Valo
21.9. 15:00
Vitonen
Härmä Härmä - PJK/2 PJK/2
22.9. 18:00
Vitonen
TAS TAS - TaPa TaPa
24.9. 19:45
Vitonen
TahVe TahVe - Härmä Härmä
25.9. 19:45
Vitonen
Valo Valo - PoNU Bk PoNU Bk
27.9. 18:30
Vitonen
PJK/2 PJK/2 - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
27.9. 18:30
Vitonen
Loiske/2 Loiske/2 - FC Kangasala FC Kangasala
27.9. 19:30
Vitonen
TaPa TaPa - Valo Valo
1.10. 19:45
Vitonen
PoNU Bk PoNU Bk - Loiske/2 Loiske/2
5.10. 14:00
Vitonen
Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves - TahVe TahVe
5.10. 14:00
Vitonen
FC Kangasala FC Kangasala - PJK/2 PJK/2
5.10. 14:00
Vitonen
Härmä Härmä - VehU VehU
5.10. 15:00
Näytä lisää

Tulokset

Vitonen
PoNU Bk PoNU Bk 4 - 5 Valo Valo
26.6.2019 klo 19:30
Vitonen
TahVe TahVe 1 - 6 VehU VehU
19.6.2019 klo 19:45
Vitonen
Valo Valo 2 - 5 FC Kangasala FC Kangasala
19.6.2019 klo 18:30
Vitonen
TAS TAS 4 - 4 PoNU Bk PoNU Bk
17.6.2019 klo 19:45
Vitonen
PJK/2 PJK/2 2 - 2 Härmä Härmä
16.6.2019 klo 18:00
Vitonen
Loiske/2 Loiske/2 5 - 1 Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
16.6.2019 klo 17:30
Vitonen
PoNU Bk PoNU Bk 2 - 3 TaPa TaPa
12.6.2019 klo 19:30
Vitonen
VehU VehU 4 - 1 PJK/2 PJK/2
11.6.2019 klo 19:45
Vitonen
Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves 8 - 0 Valo Valo
11.6.2019 klo 19:30
Vitonen
Härmä Härmä 3 - 1 Loiske/2 Loiske/2
10.6.2019 klo 19:00
Näytä lisää