Tampere - Koulufs 5-6 lk pojat

Koulufs 5-6 lk pojat: Sarjataulukko

OVTHMP
Tammela330022-29
Linnainmaa311115-104
Fista311110-74
Pispala11003-23
Wivi Lönn210110-33
Lohko A toinen10100-01
Lohko B toinen10100-01
Lohko C toinen10100-01
Lohko D toinen10100-01
A100000-00
A1/B2 H00000-00
A1/B2 V00000-00
A200000-00
Alhoniitty00000-00
Annala00000-00
B100000-00
B1/A2 H00000-00
B1/A2 V00000-00
B200000-00
Finaali X00000-00
Finaali Y00000-00
Harjuniitty00000-00
Hatanpää00000-00
Hattula00000-00
Hämeenkyrö00000-00
Kankaantaka00000-00
Kaukajärvi00000-00
Koskenmäki00000-00
Leinola00000-00
Lentävänniemi00000-00
Lielahti00000-00
Linnavuori00000-00
Lohko A voittaja00000-00
Lohko B voittaja00000-00
Lohko C voittaja00000-00
Lohko D voittaja00000-00
Myllyhaka00000-00
Nokia00000-00
Nokian koulu00000-00
Orivesi00000-00
Pirkkala00000-00
Pronssi X00000-00
Pronssi Y00000-00
Rahola00000-00
Sampo00000-00
Tesoma00000-00
Tottijärvi-Vahalahti00000-00
Viholan koulu00000-00
Ylöjärvi00000-00
Kämmenniemi10010-80
Peltolammi30032-300
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut

Koulufs 5-6 lk pojat
Hatanpää Hatanpää - Rahola Rahola
16.1. 09:00
Koulufs 5-6 lk pojat
Kaukajärvi Kaukajärvi - Leinola Leinola
16.1. 09:00
Koulufs 5-6 lk pojat
Sampo Sampo - Tesoma Tesoma
16.1. 09:25
Koulufs 5-6 lk pojat
Lielahti Lielahti - Annala Annala
16.1. 09:25
Koulufs 5-6 lk pojat
Kämmenniemi Kämmenniemi - Pispala Pispala
16.1. 09:50
Koulufs 5-6 lk pojat
Wivi Lönn Wivi Lönn - Lentävänniemi Lentävänniemi
16.1. 09:50
Koulufs 5-6 lk pojat
Tesoma Tesoma - Hatanpää Hatanpää
16.1. 10:20
Koulufs 5-6 lk pojat
Annala Annala - Kaukajärvi Kaukajärvi
16.1. 10:20
Koulufs 5-6 lk pojat
Rahola Rahola - Sampo Sampo
16.1. 10:45
Koulufs 5-6 lk pojat
Leinola Leinola - Lielahti Lielahti
16.1. 10:45
Koulufs 5-6 lk pojat
Koulufs 5-6 lk pojat
Lielahti Lielahti - Kaukajärvi Kaukajärvi
16.1. 11:40
Koulufs 5-6 lk pojat
Sampo Sampo - Hatanpää Hatanpää
16.1. 11:40
Koulufs 5-6 lk pojat
Pispala Pispala - Lentävänniemi Lentävänniemi
16.1. 12:05
Koulufs 5-6 lk pojat
Annala Annala - Leinola Leinola
16.1. 12:05
Koulufs 5-6 lk pojat
Tesoma Tesoma - Rahola Rahola
16.1. 12:30
Koulufs 5-6 lk pojat
Koulufs 5-6 lk pojat
Koulufs 5-6 lk pojat
Pronssi X Pronssi X - Pronssi Y Pronssi Y
16.1. 13:45
Koulufs 5-6 lk pojat
Finaali X Finaali X - Finaali Y Finaali Y
16.1. 13:45
Koulufs 5-6 lk pojat
Koskenmäki Koskenmäki - Harjuniitty Harjuniitty
17.1. 09:00
Koulufs 5-6 lk pojat
Kankaantaka Kankaantaka - Alhoniitty Alhoniitty
17.1. 09:25
Koulufs 5-6 lk pojat
Nokian koulu Nokian koulu - Myllyhaka Myllyhaka
17.1. 09:50
Koulufs 5-6 lk pojat
Viholan koulu Viholan koulu - Koskenmäki Koskenmäki
17.1. 10:15
Koulufs 5-6 lk pojat
Linnavuori Linnavuori - Kankaantaka Kankaantaka
17.1. 10:40
Koulufs 5-6 lk pojat
Koulufs 5-6 lk pojat
Harjuniitty Harjuniitty - Viholan koulu Viholan koulu
17.1. 11:30
Koulufs 5-6 lk pojat
Alhoniitty Alhoniitty - Linnavuori Linnavuori
17.1. 11:55
Koulufs 5-6 lk pojat
Koulufs 5-6 lk pojat
Koulufs 5-6 lk pojat
Koulufs 5-6 lk pojat
Koulufs 5-6 lk pojat
Sampo Sampo - Pirkkala Pirkkala
19.3. 09:30
Koulufs 5-6 lk pojat
Ylöjärvi Ylöjärvi - Tammela Tammela
19.3. 09:30
Koulufs 5-6 lk pojat
Orivesi Orivesi - Hattula Hattula
19.3. 10:00
Koulufs 5-6 lk pojat
Nokia Nokia - Hämeenkyrö Hämeenkyrö
19.3. 10:00
Koulufs 5-6 lk pojat
Sampo Sampo - Orivesi Orivesi
19.3. 10:30
Koulufs 5-6 lk pojat
Tammela Tammela - Hämeenkyrö Hämeenkyrö
19.3. 10:30
Koulufs 5-6 lk pojat
Pirkkala Pirkkala - Hattula Hattula
19.3. 11:00
Koulufs 5-6 lk pojat
Nokia Nokia - Ylöjärvi Ylöjärvi
19.3. 11:00
Koulufs 5-6 lk pojat
Pirkkala Pirkkala - Orivesi Orivesi
19.3. 11:30
Koulufs 5-6 lk pojat
Hämeenkyrö Hämeenkyrö - Ylöjärvi Ylöjärvi
19.3. 11:30
Koulufs 5-6 lk pojat
Hattula Hattula - Sampo Sampo
19.3. 12:00
Koulufs 5-6 lk pojat
Tammela Tammela - Nokia Nokia
19.3. 12:00
Koulufs 5-6 lk pojat
A1 A1 - B2 B2
19.3. 12:30
Koulufs 5-6 lk pojat
B1 B1 - A2 A2
19.3. 12:30
Koulufs 5-6 lk pojat
A1/B2 V A1/B2 V - B1/A2 V B1/A2 V
19.3. 13:00
Koulufs 5-6 lk pojat
A1/B2 H A1/B2 H - B1/A2 H B1/A2 H
19.3. 13:00
Näytä lisää

Tulokset

Koulufs 5-6 lk pojat
Lohko B toinen Lohko B toinen 0 - 0 Lohko D toinen Lohko D toinen
16.1.2019 klo 13:45
Koulufs 5-6 lk pojat
Lohko A toinen Lohko A toinen 0 - 0 Lohko C toinen Lohko C toinen
16.1.2019 klo 13:15
Koulufs 5-6 lk pojat
Linnainmaa Linnainmaa 1 - 6 Tammela Tammela
16.1.2019 klo 12:30
Koulufs 5-6 lk pojat
Wivi Lönn Wivi Lönn 8 - 0 Kämmenniemi Kämmenniemi
16.1.2019 klo 12:05
Koulufs 5-6 lk pojat
Peltolammi Peltolammi 1 - 6 Fista Fista
16.1.2019 klo 11:40
Koulufs 5-6 lk pojat
Pispala Pispala 3 - 2 Wivi Lönn Wivi Lönn
16.1.2019 klo 11:10
Koulufs 5-6 lk pojat
Tammela Tammela 14 - 1 Peltolammi Peltolammi
16.1.2019 klo 10:45
Koulufs 5-6 lk pojat
Linnainmaa Linnainmaa 4 - 4 Fista Fista
16.1.2019 klo 10:20
Koulufs 5-6 lk pojat
Peltolammi Peltolammi 0 - 10 Linnainmaa Linnainmaa
16.1.2019 klo 09:25
Koulufs 5-6 lk pojat
Fista Fista 0 - 2 Tammela Tammela
16.1.2019 klo 09:00
Näytä lisää