Pohjoinen alue - Sekasarja

Sekasarja, A: Sarjataulukko

OVTHMP
UG Old Stars330012-09
HC Seinä33009-29
TeFa32019-66
Kempton FC31022-23
Nassukat31024-93
Banaadir Oulu31023-53
Ac Myyrät31023-83
FC Hika Tuho30031-110
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Maalipörssi

PelaajaJoukkueMaalit
1Niskala JuusoNassukat1

Ottelut: A

Sekasarja
Nassukat Nassukat - Ac Myyrät Ac Myyrät
Huomenna 19:00
Sekasarja
TeFa TeFa - Kempton FC Kempton FC
8.7. 17:00
Sekasarja
HC Seinä HC Seinä - UG Old Stars UG Old Stars
8.7. 17:00
Sekasarja
Sekasarja
UG Old Stars UG Old Stars - Nassukat Nassukat
28.7. 17:00
Sekasarja
Ac Myyrät Ac Myyrät - Kempton FC Kempton FC
29.7. 17:00
Sekasarja
Banaadir Oulu Banaadir Oulu - TeFa TeFa
29.7. 17:00
Sekasarja
FC Hika Tuho FC Hika Tuho - HC Seinä HC Seinä
30.7. 19:00
Sekasarja
HC Seinä HC Seinä - Banaadir Oulu Banaadir Oulu
4.8. 17:00
Sekasarja
Kempton FC Kempton FC - UG Old Stars UG Old Stars
5.8. 17:00
Sekasarja
TeFa TeFa - Ac Myyrät Ac Myyrät
5.8. 18:00
Sekasarja
Nassukat Nassukat - FC Hika Tuho FC Hika Tuho
6.8. 17:00
Sekasarja
FC Hika Tuho FC Hika Tuho - Kempton FC Kempton FC
12.8. 18:00
Sekasarja
HC Seinä HC Seinä - TeFa TeFa
12.8. 19:00
Sekasarja
Banaadir Oulu Banaadir Oulu - Nassukat Nassukat
13.8. 18:00
Sekasarja
UG Old Stars UG Old Stars - Ac Myyrät Ac Myyrät
13.8. 19:00
Näytä lisää

Tulokset: A

Sekasarja
FC Hika Tuho FC Hika Tuho 0 - 4 TeFa TeFa
1.7.2020 klo 18:00
Sekasarja
Ac Myyrät Ac Myyrät 0 - 4 HC Seinä HC Seinä
1.7.2020 klo 17:00
Sekasarja
Kempton FC Kempton FC 0 - 1 Nassukat Nassukat
1.7.2020 klo 17:00
Sekasarja
UG Old Stars UG Old Stars 2 - 0 Banaadir Oulu Banaadir Oulu
30.6.2020 klo 19:00
Sekasarja
FC Hika Tuho FC Hika Tuho 0 - 5 UG Old Stars UG Old Stars
25.6.2020 klo 19:00
Sekasarja
Banaadir Oulu Banaadir Oulu 3 - 1 Ac Myyrät Ac Myyrät
25.6.2020 klo 17:00
Sekasarja
HC Seinä HC Seinä 1 - 0 Kempton FC Kempton FC
24.6.2020 klo 18:00
Sekasarja
TeFa TeFa 5 - 1 Nassukat Nassukat
23.6.2020 klo 18:00
Sekasarja
UG Old Stars UG Old Stars 5 - 0 TeFa TeFa
18.6.2020 klo 18:00
Sekasarja
Nassukat Nassukat 2 - 4 HC Seinä HC Seinä
17.6.2020 klo 19:00
Näytä lisää