Pohjoinen alue - Naisten sarja

Naisten sarja: Sarjataulukko

OVTHMP
Oulullääninpallo330013-19
FC Uleåborg330012-19
Kylmä Kyyti33007-19
OHF32017-16
Harraste Ponpa32014-56
KiPaKat/ Limingan Pallokarhut31026-73
Salamat30122-91
TerwaPuumat30121-81
Ellit Ospa30031-80
Ajax Maradonnat30031-130
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut

Naisten sarja
OHF OHF - Oulullääninpallo Oulullääninpallo
28.7. 17:00
Naisten sarja
Naisten sarja
TerwaPuumat TerwaPuumat - Harraste Ponpa Harraste Ponpa
28.7. 18:00
Naisten sarja
Naisten sarja
Ellit Ospa Ellit Ospa - Salamat Salamat
28.7. 19:00
Naisten sarja
FC Uleåborg FC Uleåborg - OHF OHF
4.8. 17:00
Naisten sarja
Naisten sarja
Ellit Ospa Ellit Ospa - TerwaPuumat TerwaPuumat
4.8. 19:00
Naisten sarja
Salamat Salamat - Ajax Maradonnat Ajax Maradonnat
4.8. 19:00
Naisten sarja
TerwaPuumat TerwaPuumat - Kylmä Kyyti Kylmä Kyyti
11.8. 17:00
Naisten sarja
OHF OHF - Salamat Salamat
11.8. 17:00
Naisten sarja
Naisten sarja
Ajax Maradonnat Ajax Maradonnat - Ellit Ospa Ellit Ospa
11.8. 18:00
Naisten sarja
Naisten sarja
Naisten sarja
Naisten sarja
Naisten sarja
Naisten sarja
Ellit Ospa Ellit Ospa - OHF OHF
18.8. 19:00
Naisten sarja
OHF OHF - Ajax Maradonnat Ajax Maradonnat
25.8. 17:00
Naisten sarja
Harraste Ponpa Harraste Ponpa - Salamat Salamat
25.8. 18:00
Naisten sarja
Naisten sarja
Kylmä Kyyti Kylmä Kyyti - FC Uleåborg FC Uleåborg
25.8. 19:00
Naisten sarja
Naisten sarja
OHF OHF - TerwaPuumat TerwaPuumat
1.9. 17:00
Naisten sarja
Ellit Ospa Ellit Ospa - Harraste Ponpa Harraste Ponpa
1.9. 18:00
Naisten sarja
Naisten sarja
Salamat Salamat - Kylmä Kyyti Kylmä Kyyti
1.9. 19:00
Näytä lisää

Tulokset

Naisten sarja
FC Uleåborg FC Uleåborg 5 - 1 Ellit Ospa Ellit Ospa
30.6.2020 klo 19:00
Naisten sarja
Salamat Salamat 1 - 1 TerwaPuumat TerwaPuumat
30.6.2020 klo 18:00
Naisten sarja
Harraste Ponpa Harraste Ponpa 3 - 2 KiPaKat/ Limingan Pallokarhut KiPaKat/ Limingan Pallokarhut
30.6.2020 klo 18:00
Naisten sarja
Kylmä Kyyti Kylmä Kyyti 1 - 0 OHF OHF
30.6.2020 klo 17:00
Naisten sarja
Oulullääninpallo Oulullääninpallo 7 - 0 Ajax Maradonnat Ajax Maradonnat
30.6.2020 klo 17:00
Naisten sarja
Ellit Ospa Ellit Ospa 0 - 2 Oulullääninpallo Oulullääninpallo
23.6.2020 klo 19:00
Naisten sarja
Salamat Salamat 0 - 4 FC Uleåborg FC Uleåborg
23.6.2020 klo 19:00
Naisten sarja
OHF OHF 3 - 0 Harraste Ponpa Harraste Ponpa
23.6.2020 klo 18:00
Naisten sarja
TerwaPuumat TerwaPuumat 0 - 4 KiPaKat/ Limingan Pallokarhut KiPaKat/ Limingan Pallokarhut
23.6.2020 klo 17:00
Naisten sarja
Ajax Maradonnat Ajax Maradonnat 1 - 5 Kylmä Kyyti Kylmä Kyyti
23.6.2020 klo 17:00
Näytä lisää