Pohjois-Suomi - Miehet Kolmonen

Miehet Kolmonen: Sarjataulukko

OVTHMP
AC OULU Akatemia00000-00
AS Moon00000-00
HauPa00000-00
OTP00000-00
Kemi City FC00000-00
RoPo00000-00
Roi Utd00000-00
SoPa00000-00
TP-4700000-00
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut

Miehet Kolmonen
RoPo RoPo - Roi Utd Roi Utd
Huomenna 14:00
Miehet Kolmonen
HauPa HauPa - SoPa SoPa
Huomenna 14:30
Miehet Kolmonen
AC OULU Akatemia AC OULU Akatemia - HauPa HauPa
4.5. 15:30
Miehet Kolmonen
OTP OTP - RoPo RoPo
4.5. 17:30
Miehet Kolmonen
Kemi City FC Kemi City FC - AS Moon AS Moon
5.5. 14:00
Miehet Kolmonen
Roi Utd Roi Utd - TP-47 TP-47
8.5. 18:30
Miehet Kolmonen
TP-47 TP-47 - OTP OTP
11.5. 14:00
Miehet Kolmonen
AS Moon AS Moon - Roi Utd Roi Utd
11.5. 15:00
Miehet Kolmonen
AC OULU Akatemia AC OULU Akatemia - SoPa SoPa
11.5. 16:00
Miehet Kolmonen
RoPo RoPo - HauPa HauPa
11.5. 16:00
Miehet Kolmonen
RoPo RoPo - TP-47 TP-47
15.5. 19:00
Miehet Kolmonen
Roi Utd Roi Utd - HauPa HauPa
18.5. 14:30
Miehet Kolmonen
AS Moon AS Moon - SoPa SoPa
18.5. 15:00
Miehet Kolmonen
Miehet Kolmonen
HauPa HauPa - OTP OTP
22.5. 19:00
Miehet Kolmonen
SoPa SoPa - Kemi City FC Kemi City FC
25.5. 15:00
Miehet Kolmonen
AC OULU Akatemia AC OULU Akatemia - Roi Utd Roi Utd
26.5. 14:00
Miehet Kolmonen
HauPa HauPa - TP-47 TP-47
29.5. 19:00
Miehet Kolmonen
Roi Utd Roi Utd - SoPa SoPa
4.6. 18:30
Miehet Kolmonen
TP-47 TP-47 - AS Moon AS Moon
8.6. 14:00
Miehet Kolmonen
OTP OTP - AC OULU Akatemia AC OULU Akatemia
8.6. 15:30
Miehet Kolmonen
AS Moon AS Moon - HauPa HauPa
12.6. 19:00
Miehet Kolmonen
Kemi City FC Kemi City FC - Roi Utd Roi Utd
15.6. 14:00
Miehet Kolmonen
AC OULU Akatemia AC OULU Akatemia - RoPo RoPo
15.6. 14:00
Miehet Kolmonen
SoPa SoPa - OTP OTP
15.6. 15:00
Miehet Kolmonen
OTP OTP - AS Moon AS Moon
19.6. 18:00
Miehet Kolmonen
TP-47 TP-47 - Kemi City FC Kemi City FC
20.6. 19:00
Miehet Kolmonen
HauPa HauPa - Kemi City FC Kemi City FC
26.6. 19:00
Miehet Kolmonen
TP-47 TP-47 - AC OULU Akatemia AC OULU Akatemia
27.6. 19:00
Miehet Kolmonen
OTP OTP - Kemi City FC Kemi City FC
29.6. 14:00
Miehet Kolmonen
SoPa SoPa - RoPo RoPo
29.6. 15:00
Miehet Kolmonen
Kemi City FC Kemi City FC - RoPo RoPo
3.7. 19:00
Miehet Kolmonen
AC OULU Akatemia AC OULU Akatemia - AS Moon AS Moon
3.7. 19:00
Miehet Kolmonen
Roi Utd Roi Utd - OTP OTP
6.7. 14:00
Miehet Kolmonen
SoPa SoPa - TP-47 TP-47
6.7. 15:00
Miehet Kolmonen
AS Moon AS Moon - RoPo RoPo
6.7. 15:00
Miehet Kolmonen
HauPa HauPa - RoPo RoPo
7.7. 14:00
Miehet Kolmonen
Kemi City FC Kemi City FC - TP-47 TP-47
27.7. 14:00
Miehet Kolmonen
SoPa SoPa - AS Moon AS Moon
27.7. 15:00
Miehet Kolmonen
Roi Utd Roi Utd - RoPo RoPo
30.7. 19:00
Miehet Kolmonen
TP-47 TP-47 - Roi Utd Roi Utd
3.8. 14:00
Miehet Kolmonen
SoPa SoPa - HauPa HauPa
3.8. 15:00
Miehet Kolmonen
AS Moon AS Moon - Kemi City FC Kemi City FC
3.8. 15:00
Miehet Kolmonen
RoPo RoPo - OTP OTP
10.8. 14:00
Miehet Kolmonen
TP-47 TP-47 - SoPa SoPa
10.8. 15:00
Miehet Kolmonen
HauPa HauPa - AC OULU Akatemia AC OULU Akatemia
10.8. 15:00
Miehet Kolmonen
OTP OTP - TP-47 TP-47
14.8. 19:30
Miehet Kolmonen
Kemi City FC Kemi City FC - HauPa HauPa
17.8. 14:00
Miehet Kolmonen
Roi Utd Roi Utd - AS Moon AS Moon
17.8. 14:30
Miehet Kolmonen
SoPa SoPa - AC OULU Akatemia AC OULU Akatemia
17.8. 15:00
Miehet Kolmonen
RoPo RoPo - AS Moon AS Moon
18.8. 15:00
Miehet Kolmonen
TP-47 TP-47 - RoPo RoPo
21.8. 19:00
Miehet Kolmonen
Miehet Kolmonen
AS Moon AS Moon - OTP OTP
24.8. 15:00
Miehet Kolmonen
HauPa HauPa - Roi Utd Roi Utd
24.8. 16:30
Miehet Kolmonen
OTP OTP - HauPa HauPa
28.8. 19:30
Miehet Kolmonen
Kemi City FC Kemi City FC - SoPa SoPa
31.8. 14:00
Miehet Kolmonen
Roi Utd Roi Utd - AC OULU Akatemia AC OULU Akatemia
31.8. 14:00
Miehet Kolmonen
SoPa SoPa - Roi Utd Roi Utd
7.9. 15:00
Miehet Kolmonen
AS Moon AS Moon - TP-47 TP-47
7.9. 15:00
Miehet Kolmonen
AC OULU Akatemia AC OULU Akatemia - OTP OTP
7.9. 16:00
Miehet Kolmonen
Roi Utd Roi Utd - Kemi City FC Kemi City FC
14.9. 14:00
Miehet Kolmonen
TP-47 TP-47 - HauPa HauPa
14.9. 14:00
Miehet Kolmonen
RoPo RoPo - AC OULU Akatemia AC OULU Akatemia
14.9. 14:00
Miehet Kolmonen
OTP OTP - SoPa SoPa
14.9. 15:30
Miehet Kolmonen
Kemi City FC Kemi City FC - OTP OTP
21.9. 14:00
Miehet Kolmonen
HauPa HauPa - AS Moon AS Moon
21.9. 15:00
Miehet Kolmonen
RoPo RoPo - SoPa SoPa
21.9. 15:00
Miehet Kolmonen
AC OULU Akatemia AC OULU Akatemia - TP-47 TP-47
22.9. 14:00
Miehet Kolmonen
RoPo RoPo - Kemi City FC Kemi City FC
28.9. 12:00
Miehet Kolmonen
OTP OTP - Roi Utd Roi Utd
29.9. 14:00
Miehet Kolmonen
AS Moon AS Moon - AC OULU Akatemia AC OULU Akatemia
29.9. 15:00
Näytä lisää