Länsi-Suomi - Vitonen

Vitonen, 2: Sarjataulukko

OVTHMP
AKT00000-00
FC Komar00000-00
FC NuoTeePee00000-00
KuuLa00000-00
Lieto00000-00
LoPS00000-00
RaiFu 200000-00
TPK 200000-00
UPK00000-00
VG-62/200000-00

Pelataan kaksinkertainen sarja kolmessa lohkossa. Joka lohkon voittaja nousee kaudelle 2020 Neloseen. Lohkojen 1 ja 2 9-10. sijoittuneet sekä lohkon 3 10-12. sijoittuneet putoavat Kutoseen. Sarjassa ei sallita ottelun luovutuksia, vaan siitä seuraa sarjasta sulkeminen. Sarjassa on edestakaiset vaihdot.

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: 2

Vitonen
RaiFu 2 RaiFu 2 - UPK UPK
25.4. 19:45
Vitonen
FC NuoTeePee FC NuoTeePee - TPK 2 TPK 2
26.4. 19:20
Vitonen
KuuLa KuuLa - AKT AKT
27.4. 13:15
Vitonen
LoPS LoPS - VG-62/2 VG-62/2
27.4. 18:30
Vitonen
FC Komar FC Komar - Lieto Lieto
28.4. 17:15
Vitonen
TPK 2 TPK 2 - FC Komar FC Komar
29.4. 19:45
Vitonen
AKT AKT - FC NuoTeePee FC NuoTeePee
2.5. 18:30
Vitonen
UPK UPK - LoPS LoPS
2.5. 19:00
Vitonen
VG-62/2 VG-62/2 - KuuLa KuuLa
2.5. 20:00
Vitonen
Lieto Lieto - RaiFu 2 RaiFu 2
5.5. 17:30
Vitonen
AKT AKT - VG-62/2 VG-62/2
7.5. 18:30
Vitonen
RaiFu 2 RaiFu 2 - TPK 2 TPK 2
9.5. 19:30
Vitonen
FC NuoTeePee FC NuoTeePee - FC Komar FC Komar
10.5. 19:20
Vitonen
KuuLa KuuLa - UPK UPK
11.5. 16:15
Vitonen
LoPS LoPS - Lieto Lieto
11.5. 18:00
Vitonen
FC Komar FC Komar - RaiFu 2 RaiFu 2
13.5. 20:00
Vitonen
VG-62/2 VG-62/2 - FC NuoTeePee FC NuoTeePee
16.5. 20:00
Vitonen
TPK 2 TPK 2 - LoPS LoPS
18.5. 13:00
Vitonen
UPK UPK - AKT AKT
18.5. 15:00
Vitonen
Lieto Lieto - KuuLa KuuLa
18.5. 15:00
Vitonen
VG-62/2 VG-62/2 - UPK UPK
23.5. 20:00
Vitonen
FC NuoTeePee FC NuoTeePee - RaiFu 2 RaiFu 2
24.5. 18:30
Vitonen
AKT AKT - Lieto Lieto
24.5. 18:30
Vitonen
KuuLa KuuLa - TPK 2 TPK 2
25.5. 18:00
Vitonen
LoPS LoPS - FC Komar FC Komar
26.5. 17:00
Vitonen
TPK 2 TPK 2 - AKT AKT
27.5. 20:35
Vitonen
UPK UPK - FC NuoTeePee FC NuoTeePee
29.5. 19:00
Vitonen
RaiFu 2 RaiFu 2 - LoPS LoPS
31.5. 19:30
Vitonen
FC Komar FC Komar - KuuLa KuuLa
1.6. 14:00
Vitonen
Lieto Lieto - VG-62/2 VG-62/2
2.6. 15:00
Vitonen
VG-62/2 VG-62/2 - TPK 2 TPK 2
3.6. 20:00
Vitonen
AKT AKT - FC Komar FC Komar
6.6. 18:30
Vitonen
FC NuoTeePee FC NuoTeePee - LoPS LoPS
7.6. 18:30
Vitonen
UPK UPK - Lieto Lieto
8.6. 15:00
Vitonen
KuuLa KuuLa - RaiFu 2 RaiFu 2
9.6. 17:15
Vitonen
FC Komar FC Komar - VG-62/2 VG-62/2
11.6. 18:00
Vitonen
RaiFu 2 RaiFu 2 - AKT AKT
13.6. 19:15
Vitonen
FC NuoTeePee FC NuoTeePee - Lieto Lieto
14.6. 18:30
Vitonen
TPK 2 TPK 2 - UPK UPK
15.6. 16:00
Vitonen
LoPS LoPS - KuuLa KuuLa
15.6. 17:00
Vitonen
UPK UPK - FC Komar FC Komar
20.6. 19:00
Vitonen
AKT AKT - LoPS LoPS
24.6. 18:30
Vitonen
KuuLa KuuLa - FC NuoTeePee FC NuoTeePee
25.6. 18:15
Vitonen
VG-62/2 VG-62/2 - RaiFu 2 RaiFu 2
27.6. 20:00
Vitonen
Lieto Lieto - TPK 2 TPK 2
29.6. 15:30
Vitonen
TPK 2 TPK 2 - FC NuoTeePee FC NuoTeePee
29.7. 20:30
Vitonen
UPK UPK - RaiFu 2 RaiFu 2
31.7. 19:00
Vitonen
AKT AKT - KuuLa KuuLa
1.8. 18:30
Vitonen
VG-62/2 VG-62/2 - LoPS LoPS
1.8. 20:00
Vitonen
Lieto Lieto - FC Komar FC Komar
3.8. 15:00
Vitonen
LoPS LoPS - UPK UPK
7.8. 18:00
Vitonen
RaiFu 2 RaiFu 2 - Lieto Lieto
8.8. 19:30
Vitonen
FC NuoTeePee FC NuoTeePee - AKT AKT
9.8. 18:30
Vitonen
KuuLa KuuLa - VG-62/2 VG-62/2
11.8. 17:15
Vitonen
FC Komar FC Komar - TPK 2 TPK 2
11.8. 19:00
Vitonen
UPK UPK - KuuLa KuuLa
14.8. 19:00
Vitonen
VG-62/2 VG-62/2 - AKT AKT
15.8. 20:00
Vitonen
FC Komar FC Komar - FC NuoTeePee FC NuoTeePee
17.8. 14:00
Vitonen
Lieto Lieto - LoPS LoPS
17.8. 15:30
Vitonen
TPK 2 TPK 2 - RaiFu 2 RaiFu 2
18.8. 18:15
Vitonen
AKT AKT - UPK UPK
22.8. 18:30
Vitonen
RaiFu 2 RaiFu 2 - FC Komar FC Komar
22.8. 19:30
Vitonen
FC NuoTeePee FC NuoTeePee - VG-62/2 VG-62/2
23.8. 18:30
Vitonen
LoPS LoPS - TPK 2 TPK 2
24.8. 17:00
Vitonen
KuuLa KuuLa - Lieto Lieto
25.8. 17:15
Vitonen
FC Komar FC Komar - LoPS LoPS
26.8. 20:00
Vitonen
UPK UPK - VG-62/2 VG-62/2
29.8. 19:00
Vitonen
RaiFu 2 RaiFu 2 - FC NuoTeePee FC NuoTeePee
29.8. 19:15
Vitonen
Lieto Lieto - AKT AKT
31.8. 15:30
Vitonen
TPK 2 TPK 2 - KuuLa KuuLa
1.9. 18:15
Vitonen
AKT AKT - TPK 2 TPK 2
2.9. 18:00
Vitonen
FC NuoTeePee FC NuoTeePee - UPK UPK
6.9. 18:00
Vitonen
VG-62/2 VG-62/2 - Lieto Lieto
6.9. 20:00
Vitonen
KuuLa KuuLa - FC Komar FC Komar
7.9. 13:15
Vitonen
LoPS LoPS - RaiFu 2 RaiFu 2
8.9. 17:00
Vitonen
RaiFu 2 RaiFu 2 - KuuLa KuuLa
12.9. 19:15
Vitonen
FC Komar FC Komar - AKT AKT
14.9. 14:00
Vitonen
Lieto Lieto - UPK UPK
14.9. 15:30
Vitonen
TPK 2 TPK 2 - VG-62/2 VG-62/2
15.9. 16:00
Vitonen
LoPS LoPS - FC NuoTeePee FC NuoTeePee
15.9. 17:00
Vitonen
UPK UPK - TPK 2 TPK 2
18.9. 19:00
Vitonen
AKT AKT - RaiFu 2 RaiFu 2
19.9. 18:00
Vitonen
KuuLa KuuLa - LoPS LoPS
19.9. 19:00
Vitonen
VG-62/2 VG-62/2 - FC Komar FC Komar
19.9. 20:00
Vitonen
Lieto Lieto - FC NuoTeePee FC NuoTeePee
21.9. 15:00
Vitonen
RaiFu 2 RaiFu 2 - VG-62/2 VG-62/2
26.9. 19:15
Vitonen
TPK 2 TPK 2 - Lieto Lieto
27.9. 17:30
Vitonen
FC Komar FC Komar - UPK UPK
28.9. 14:00
Vitonen
FC NuoTeePee FC NuoTeePee - KuuLa KuuLa
28.9. 15:00
Vitonen
LoPS LoPS - AKT AKT
28.9. 17:00
Näytä lisää