Länsi-Suomi - Kolmonen

Kolmonen: Sarjataulukko

OVTHMP
Peimari UTD1494131-731
Masku1477040-1228
FC Inter 21483341-2027
FC Åland1483334-1427
PIF1475222-1226
SoVo1463525-2821
Wilpas1462626-3120
TPK1460825-2718
TOVE1443719-2815
JIK1434723-3113
PaiHa1434712-2013
ÅIFK142667-1612
JyTy1433814-4112
RaiFu14131010-426

Pelataan kaksinkertainen sarja. Kolmosen voittaja nousee Kakkoseen kaudeksi 2020. Sarjan 11-14. sijoittuneet putoavat Neloseen. Sarjassa ei sallita ottelun luovutuksia, vaan siitä seuraa sarjasta sulkeminen. Sarjassa on käytössä kertyvät varoitukset. Vaihto-oikeus 5 pelaajaa. Päätöskierros pelataan 12.10. kello 16.00.

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut

Kolmonen
FC Inter 2 FC Inter 2 - SoVo SoVo
24.7. 19:00
Kolmonen
TPK TPK - JyTy JyTy
25.7. 19:00
Kolmonen
Masku Masku - PaiHa PaiHa
26.7. 18:30
Kolmonen
Wilpas Wilpas - TOVE TOVE
26.7. 19:00
Kolmonen
PIF PIF - JIK JIK
27.7. 15:00
Kolmonen
Peimari UTD Peimari UTD - RaiFu RaiFu
27.7. 15:30
Kolmonen
FC Åland FC Åland - ÅIFK ÅIFK
27.7. 16:00
Kolmonen
JyTy JyTy - Peimari UTD Peimari UTD
1.8. 19:00
Kolmonen
PaiHa PaiHa - TPK TPK
1.8. 19:00
Kolmonen
SoVo SoVo - PIF PIF
1.8. 19:20
Kolmonen
RaiFu RaiFu - Wilpas Wilpas
2.8. 19:00
Kolmonen
TOVE TOVE - ÅIFK ÅIFK
2.8. 19:00
Kolmonen
JIK JIK - Masku Masku
3.8. 16:00
Kolmonen
FC Inter 2 FC Inter 2 - FC Åland FC Åland
3.8. 17:00
Kolmonen
ÅIFK ÅIFK - RaiFu RaiFu
7.8. 18:00
Kolmonen
Wilpas Wilpas - JyTy JyTy
8.8. 19:00
Kolmonen
PIF PIF - FC Inter 2 FC Inter 2
9.8. 18:30
Kolmonen
Masku Masku - SoVo SoVo
9.8. 19:15
Kolmonen
TPK TPK - JIK JIK
10.8. 14:30
Kolmonen
Peimari UTD Peimari UTD - PaiHa PaiHa
10.8. 15:30
Kolmonen
FC Åland FC Åland - TOVE TOVE
10.8. 16:00
Kolmonen
FC Inter 2 FC Inter 2 - Masku Masku
14.8. 18:00
Kolmonen
PaiHa PaiHa - Wilpas Wilpas
15.8. 19:00
Kolmonen
JyTy JyTy - ÅIFK ÅIFK
15.8. 19:00
Kolmonen
SoVo SoVo - TPK TPK
15.8. 19:20
Kolmonen
RaiFu RaiFu - TOVE TOVE
16.8. 19:00
Kolmonen
PIF PIF - FC Åland FC Åland
17.8. 17:00
Kolmonen
JIK JIK - Peimari UTD Peimari UTD
17.8. 17:30
Kolmonen
TPK TPK - FC Inter 2 FC Inter 2
22.8. 19:00
Kolmonen
PaiHa PaiHa - ÅIFK ÅIFK
22.8. 19:00
Kolmonen
Masku Masku - PIF PIF
23.8. 18:30
Kolmonen
Wilpas Wilpas - JIK JIK
24.8. 15:00
Kolmonen
TOVE TOVE - JyTy JyTy
24.8. 15:00
Kolmonen
Peimari UTD Peimari UTD - SoVo SoVo
24.8. 15:30
Kolmonen
FC Åland FC Åland - RaiFu RaiFu
24.8. 16:00
Kolmonen
JyTy JyTy - RaiFu RaiFu
27.8. 18:30
Kolmonen
FC Inter 2 FC Inter 2 - Peimari UTD Peimari UTD
28.8. 18:00
Kolmonen
SoVo SoVo - Wilpas Wilpas
29.8. 19:00
Kolmonen
PaiHa PaiHa - TOVE TOVE
31.8. 14:00
Kolmonen
PIF PIF - TPK TPK
31.8. 15:00
Kolmonen
Masku Masku - FC Åland FC Åland
31.8. 16:00
Kolmonen
JIK JIK - ÅIFK ÅIFK
31.8. 17:30
Kolmonen
TPK TPK - Masku Masku
4.9. 18:00
Kolmonen
Wilpas Wilpas - FC Inter 2 FC Inter 2
6.9. 18:30
Kolmonen
RaiFu RaiFu - PaiHa PaiHa
6.9. 19:00
Kolmonen
ÅIFK ÅIFK - SoVo SoVo
6.9. 19:15
Kolmonen
TOVE TOVE - JIK JIK
7.9. 15:00
Kolmonen
Peimari UTD Peimari UTD - PIF PIF
7.9. 15:30
Kolmonen
FC Åland FC Åland - JyTy JyTy
7.9. 16:00
Kolmonen
FC Inter 2 FC Inter 2 - ÅIFK ÅIFK
11.9. 18:00
Kolmonen
PaiHa PaiHa - JyTy JyTy
12.9. 19:00
Kolmonen
SoVo SoVo - TOVE TOVE
12.9. 19:30
Kolmonen
Masku Masku - Peimari UTD Peimari UTD
13.9. 18:30
Kolmonen
PIF PIF - Wilpas Wilpas
14.9. 15:00
Kolmonen
RaiFu RaiFu - JIK JIK
14.9. 15:00
Kolmonen
TPK TPK - FC Åland FC Åland
14.9. 17:00
Kolmonen
Wilpas Wilpas - Masku Masku
20.9. 18:00
Kolmonen
ÅIFK ÅIFK - PIF PIF
20.9. 19:00
Kolmonen
RaiFu RaiFu - SoVo SoVo
20.9. 19:30
Kolmonen
JyTy JyTy - JIK JIK
21.9. 15:00
Kolmonen
Peimari UTD Peimari UTD - TPK TPK
21.9. 15:30
Kolmonen
PaiHa PaiHa - FC Åland FC Åland
21.9. 16:00
Kolmonen
TOVE TOVE - FC Inter 2 FC Inter 2
22.9. 15:00
Kolmonen
PIF PIF - JyTy JyTy
23.9 - 29.9
Kolmonen
FC Inter 2 FC Inter 2 - PaiHa PaiHa
26.9. 19:00
Kolmonen
SoVo SoVo - JIK JIK
28.9. 15:00
Kolmonen
Masku Masku - RaiFu RaiFu
28.9. 15:00
Kolmonen
Peimari UTD Peimari UTD - ÅIFK ÅIFK
28.9. 15:30
Kolmonen
FC Åland FC Åland - Wilpas Wilpas
28.9. 16:00
Kolmonen
TPK TPK - TOVE TOVE
28.9. 17:00
Kolmonen
ÅIFK ÅIFK - TPK TPK
2.10. 18:00
Kolmonen
JIK JIK - FC Åland FC Åland
2.10. 19:00
Kolmonen
PaiHa PaiHa - SoVo SoVo
3.10. 19:00
Kolmonen
JyTy JyTy - FC Inter 2 FC Inter 2
3.10. 19:00
Kolmonen
RaiFu RaiFu - PIF PIF
4.10. 19:00
Kolmonen
Wilpas Wilpas - Peimari UTD Peimari UTD
4.10. 19:00
Kolmonen
TOVE TOVE - Masku Masku
5.10. 15:00
Kolmonen
SoVo SoVo - JyTy JyTy
12.10. 16:00
Kolmonen
PIF PIF - TOVE TOVE
12.10. 16:00
Kolmonen
FC Inter 2 FC Inter 2 - RaiFu RaiFu
12.10. 16:00
Kolmonen
Masku Masku - ÅIFK ÅIFK
12.10. 16:00
Kolmonen
TPK TPK - Wilpas Wilpas
12.10. 16:00
Kolmonen
JIK JIK - PaiHa PaiHa
12.10. 16:00
Kolmonen
Peimari UTD Peimari UTD - FC Åland FC Åland
12.10. 16:00
Näytä lisää

Tulokset

Kolmonen
JIK JIK 2 - 5 FC Inter 2 FC Inter 2
20.7.2019 klo 16:00
Kolmonen
FC Åland FC Åland 0 - 1 SoVo SoVo
20.7.2019 klo 16:00
Kolmonen
ÅIFK ÅIFK 1 - 2 Wilpas Wilpas
19.7.2019 klo 19:15
Kolmonen
TOVE TOVE 0 - 2 Peimari UTD Peimari UTD
19.7.2019 klo 19:00
Kolmonen
RaiFu RaiFu 0 - 3 TPK TPK
19.7.2019 klo 19:00
Kolmonen
PIF PIF 2 - 2 PaiHa PaiHa
19.7.2019 klo 18:30
Kolmonen
JyTy JyTy 0 - 6 Masku Masku
18.7.2019 klo 19:00
Kolmonen
TOVE TOVE 1 - 3 FC Åland FC Åland
13.7.2019 klo 15:00
Kolmonen
JIK JIK 1 - 1 SoVo SoVo
29.6.2019 klo 16:00
Kolmonen
Wilpas Wilpas 0 - 9 FC Åland FC Åland
29.6.2019 klo 15:00
Näytä lisää