Läntinen alue - T15 Liiga Etelä (ELL)

T15 Liiga Etelä, 1: Sarjataulukko

OVTHMP
FC Honka00000-00
FC Nokia00000-00
HJK00000-00
Ilves00000-00
MPS00000-00
NuPS00000-00
P-Iirot/FC Rauma YJ00000-00
PKKU00000-00
TPS/YJ00000-00
Valtti/YJ00000-00

Pelataan yksinkertainen sarja.
1-5. sijoittuneet pelaavat Mitalisarjassa, jonne kevään kolme parasta saavat lähtöpisteitä (3-2-1).
6-10. sijoittuneet pelaavat Jatkosarjassa. 1-5. sijoittuneet saavat paikan Laura Kalmari SM-lopputurnaukseen.

Etelä -liigan säännöt löytyvät kokonaisuudessaan TÄÄLTÄ.

27.5 FC Espoo luopunut sarjapaikasta > tilalle MPS

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: 1

T15 Liiga Etelä
FC Honka FC Honka - MPS MPS
10.6. 20:00
T15 Liiga Etelä
PKKU PKKU - TPS/YJ TPS/YJ
13.6. 12:00
T15 Liiga Etelä
P-Iirot/FC Rauma YJ P-Iirot/FC Rauma YJ - Ilves Ilves
13.6. 13:00
T15 Liiga Etelä
HJK HJK - FC Honka FC Honka
13.6. 15:00
T15 Liiga Etelä
MPS MPS - NuPS NuPS
13.6. 16:00
T15 Liiga Etelä
FC Nokia FC Nokia - Valtti/YJ Valtti/YJ
14.6. 17:30
T15 Liiga Etelä
Ilves Ilves - NuPS NuPS
28.6. 12:00
T15 Liiga Etelä
T15 Liiga Etelä
HJK HJK - TPS/YJ TPS/YJ
28.6. 15:00
T15 Liiga Etelä
T15 Liiga Etelä
PKKU PKKU - NuPS NuPS
5.7. 12:00
T15 Liiga Etelä
HJK HJK - Valtti/YJ Valtti/YJ
5.7. 12:00
T15 Liiga Etelä
Ilves Ilves - FC Nokia FC Nokia
15.7. 20:00
T15 Liiga Etelä
P-Iirot/FC Rauma YJ P-Iirot/FC Rauma YJ - PKKU PKKU
18.7. 13:00
T15 Liiga Etelä
MPS MPS - FC Nokia FC Nokia
19.7. 14:30
T15 Liiga Etelä
Valtti/YJ Valtti/YJ - Ilves Ilves
19.7. 18:00
T15 Liiga Etelä
NuPS NuPS - HJK HJK
19.7. 18:00
T15 Liiga Etelä
Ilves Ilves - MPS MPS
25.7. 16:00
T15 Liiga Etelä
TPS/YJ TPS/YJ - Valtti/YJ Valtti/YJ
25.7. 18:00
T15 Liiga Etelä
HJK HJK - PKKU PKKU
26.7. 12:00
T15 Liiga Etelä
T15 Liiga Etelä
NuPS NuPS - FC Nokia FC Nokia
26.7. 18:00
T15 Liiga Etelä
TPS/YJ TPS/YJ - FC Honka FC Honka
6.8. 18:00
T15 Liiga Etelä
Valtti/YJ Valtti/YJ - MPS MPS
7.8. 20:10
T15 Liiga Etelä
TPS/YJ TPS/YJ - FC Nokia FC Nokia
8.8. 14:00
T15 Liiga Etelä
Ilves Ilves - HJK HJK
8.8. 17:00
T15 Liiga Etelä
FC Honka FC Honka - PKKU PKKU
9.8. 15:45
T15 Liiga Etelä
NuPS NuPS - P-Iirot/FC Rauma YJ P-Iirot/FC Rauma YJ
9.8. 18:00
T15 Liiga Etelä
T15 Liiga Etelä
Ilves Ilves - TPS/YJ TPS/YJ
15.8. 12:00
T15 Liiga Etelä
MPS MPS - HJK HJK
15.8. 13:00
T15 Liiga Etelä
FC Nokia FC Nokia - PKKU PKKU
15.8. 17:00
T15 Liiga Etelä
NuPS NuPS - FC Honka FC Honka
16.8. 18:00
T15 Liiga Etelä
PKKU PKKU - Valtti/YJ Valtti/YJ
18.8. 19:00
T15 Liiga Etelä
TPS/YJ TPS/YJ - NuPS NuPS
21.8. 19:10
T15 Liiga Etelä
P-Iirot/FC Rauma YJ P-Iirot/FC Rauma YJ - MPS MPS
22.8. 13:00
T15 Liiga Etelä
FC Honka FC Honka - Ilves Ilves
22.8. 15:15
T15 Liiga Etelä
HJK HJK - FC Nokia FC Nokia
23.8. 15:00
T15 Liiga Etelä
FC Honka FC Honka - Valtti/YJ Valtti/YJ
26.8. 18:00
T15 Liiga Etelä
PKKU PKKU - MPS MPS
26.8. 19:00
T15 Liiga Etelä
PKKU PKKU - Ilves Ilves
29.8. 12:00
T15 Liiga Etelä
P-Iirot/FC Rauma YJ P-Iirot/FC Rauma YJ - HJK HJK
29.8. 13:00
T15 Liiga Etelä
MPS MPS - TPS/YJ TPS/YJ
29.8. 15:00
T15 Liiga Etelä
FC Nokia FC Nokia - FC Honka FC Honka
30.8. 15:00
T15 Liiga Etelä
Valtti/YJ Valtti/YJ - NuPS NuPS
30.8. 18:25
Näytä lisää