Läntinen alue - T13 Ykkönen

T13 Ykkönen, A+B: Sarjataulukko

OVTHMP
FC Nokia/-07 Sin00000-00
FC Rauma YJ00000-00
HJS/D-tytöt00000-00
Ilves/T-0800000-00
Ilves/T0700000-00
KaaPo T13/ Keltainen00000-00
LLuja YJ00000-00
MaPS00000-00
SalPa YJ00000-00
TPS T0700000-00
TPS T08 musta00000-00
Ylöjärven Ilves YJ00000-00

Pelataan yksinkertainen sarja.
1-6. sijoittuneet Yläloppusarjaan.
7-12. sijoittuneet Alaloppusarjaan.
Sarjainfo >>>

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: A+B

T13 Ykkönen
T13 Ykkönen
T13 Ykkönen
TPS T08 musta TPS T08 musta - TPS T07 TPS T07
13.6. 15:30
T13 Ykkönen
KaaPo T13/ Keltainen KaaPo T13/ Keltainen - MaPS MaPS
13.6. 18:00
T13 Ykkönen
Ilves/T07 Ilves/T07 - FC Rauma YJ FC Rauma YJ
14.6. 12:15
T13 Ykkönen
SalPa YJ SalPa YJ - Ilves/T-08 Ilves/T-08
14.6. 17:05
T13 Ykkönen
TPS T07 TPS T07 - MaPS MaPS
15.6. 17:00
T13 Ykkönen
T13 Ykkönen
FC Rauma YJ FC Rauma YJ - LLuja YJ LLuja YJ
17.6. 18:00
T13 Ykkönen
SalPa YJ SalPa YJ - HJS/D-tytöt HJS/D-tytöt
17.6. 19:15
T13 Ykkönen
T13 Ykkönen
Ilves/T07 Ilves/T07 - Ilves/T-08 Ilves/T-08
17.6. 20:00
T13 Ykkönen
HJS/D-tytöt HJS/D-tytöt - Ilves/T07 Ilves/T07
25.6. 18:00
T13 Ykkönen
T13 Ykkönen
T13 Ykkönen
Ilves/T-08 Ilves/T-08 - LLuja YJ LLuja YJ
28.6. 10:45
T13 Ykkönen
T13 Ykkönen
MaPS MaPS - TPS T08 musta TPS T08 musta
28.6. 16:00
T13 Ykkönen
LLuja YJ LLuja YJ - HJS/D-tytöt HJS/D-tytöt
4.7. 12:00
T13 Ykkönen
T13 Ykkönen
T13 Ykkönen
SalPa YJ SalPa YJ - TPS T07 TPS T07
5.7. 12:45
T13 Ykkönen
MaPS MaPS - FC Rauma YJ FC Rauma YJ
5.7. 16:00
T13 Ykkönen
T13 Ykkönen
HJS/D-tytöt HJS/D-tytöt - TPS T08 musta TPS T08 musta
18.7. 11:00
T13 Ykkönen
FC Rauma YJ FC Rauma YJ - SalPa YJ SalPa YJ
18.7. 12:00
T13 Ykkönen
T13 Ykkönen
T13 Ykkönen
Ilves/T07 Ilves/T07 - MaPS MaPS
19.7. 12:15
T13 Ykkönen
T13 Ykkönen
SalPa YJ SalPa YJ - MaPS MaPS
23.7. 19:15
T13 Ykkönen
LLuja YJ LLuja YJ - Ilves/T07 Ilves/T07
25.7. 12:00
T13 Ykkönen
T13 Ykkönen
T13 Ykkönen
Ilves/T-08 Ilves/T-08 - TPS T08 musta TPS T08 musta
25.7. 17:00
T13 Ykkönen
TPS T07 TPS T07 - HJS/D-tytöt HJS/D-tytöt
26.7. 18:30
T13 Ykkönen
FC Nokia/-07 Sin FC Nokia/-07 Sin - TPS T07 TPS T07
1.8. 12:00
T13 Ykkönen
MaPS MaPS - Ilves/T-08 Ilves/T-08
1.8. 12:00
T13 Ykkönen
T13 Ykkönen
TPS T08 musta TPS T08 musta - LLuja YJ LLuja YJ
1.8. 18:30
T13 Ykkönen
T13 Ykkönen
Ilves/T07 Ilves/T07 - SalPa YJ SalPa YJ
2.8. 12:30
T13 Ykkönen
Ilves/T-08 Ilves/T-08 - HJS/D-tytöt HJS/D-tytöt
4.8 - 9.8
T13 Ykkönen
SalPa YJ SalPa YJ - FC Nokia/-07 Sin FC Nokia/-07 Sin
6.8. 19:15
T13 Ykkönen
T13 Ykkönen
T13 Ykkönen
TPS T07 TPS T07 - FC Rauma YJ FC Rauma YJ
8.8. 18:30
T13 Ykkönen
Ilves/T07 Ilves/T07 - TPS T07 TPS T07
11.8 - 16.8
T13 Ykkönen
MaPS MaPS - Ylöjärven Ilves YJ Ylöjärven Ilves YJ
11.8. 18:30
T13 Ykkönen
FC Nokia/-07 Sin FC Nokia/-07 Sin - LLuja YJ LLuja YJ
12.8. 19:10
T13 Ykkönen
T13 Ykkönen
TPS T08 musta TPS T08 musta - SalPa YJ SalPa YJ
15.8. 18:30
T13 Ykkönen
FC Rauma YJ FC Rauma YJ - Ilves/T-08 Ilves/T-08
16.8. 12:00
T13 Ykkönen
LLuja YJ LLuja YJ - TPS T07 TPS T07
19.8. 18:00
T13 Ykkönen
T13 Ykkönen
T13 Ykkönen
HJS/D-tytöt HJS/D-tytöt - FC Rauma YJ FC Rauma YJ
22.8. 11:30
T13 Ykkönen
FC Nokia/-07 Sin FC Nokia/-07 Sin - MaPS MaPS
22.8. 14:00
T13 Ykkönen
TPS T08 musta TPS T08 musta - Ilves/T07 Ilves/T07
22.8. 16:30
T13 Ykkönen
LLuja YJ LLuja YJ - MaPS MaPS
24.8. 19:00
T13 Ykkönen
MaPS MaPS - HJS/D-tytöt HJS/D-tytöt
26.8. 18:30
T13 Ykkönen
SalPa YJ SalPa YJ - LLuja YJ LLuja YJ
27.8. 19:05
T13 Ykkönen
Ilves/T07 Ilves/T07 - FC Nokia/-07 Sin FC Nokia/-07 Sin
27.8. 20:00
T13 Ykkönen
T13 Ykkönen
FC Rauma YJ FC Rauma YJ - TPS T08 musta TPS T08 musta
30.8. 12:00
T13 Ykkönen
TPS T07 TPS T07 - Ilves/T-08 Ilves/T-08
30.8. 16:30
Näytä lisää