Läntinen alue - T11 Ykkönen

Ottelut: A

T11 Ykkönen
KSF KSF - Lieto T09-10 punainen Lieto T09-10 punainen
8.8. 11:30
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
PIF F/T-09 PIF F/T-09 - EuPa EuPa
22.8. 10:30
T11 Ykkönen
TuWe/ÅIFK YJ TuWe/ÅIFK YJ - EuPa EuPa
22.8. 11:00
T11 Ykkönen
FC RP Sininen FC RP Sininen - PIF F/T-09 PIF F/T-09
22.8. 11:00
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
PIF F/T-09 PIF F/T-09 - TuWe/ÅIFK YJ TuWe/ÅIFK YJ
22.8. 11:30
T11 Ykkönen
EuPa EuPa - KaaPo/T11 Punainen KaaPo/T11 Punainen
22.8. 12:00
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
EuPa EuPa - FC RP Sininen FC RP Sininen
22.8. 12:30
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
MaPS Vihreät MaPS Vihreät - PiPS/T09-10 PiPS/T09-10
23.8. 11:00
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
KaaPo/T10 Musta KaaPo/T10 Musta - KSF KSF
30.8. 14:00
T11 Ykkönen
Pöka Pöka - PaiHa PaiHa
30.8. 14:00
T11 Ykkönen
KaaPo/T10 Musta KaaPo/T10 Musta - Pöka Pöka
30.8. 14:30
T11 Ykkönen
KSF KSF - PaiHa PaiHa
30.8. 14:30
T11 Ykkönen
KSF KSF - Pöka Pöka
30.8. 15:00
T11 Ykkönen
PaiHa PaiHa - KaaPo/T10 Musta KaaPo/T10 Musta
30.8. 15:00
T11 Ykkönen
PaiHa PaiHa - Pöka Pöka
5.9. 14:00
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
FC RP Sininen FC RP Sininen - PaiHa PaiHa
5.9. 14:30
T11 Ykkönen
Pöka Pöka - UPK Tytöt 2009 UPK Tytöt 2009
5.9. 15:00
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
KSF KSF - PiPS/T09-10 PiPS/T09-10
5.9. 15:00
T11 Ykkönen
KaaPo/T11 Punainen KaaPo/T11 Punainen - EuPa EuPa
5.9. 15:00
T11 Ykkönen
EuPa EuPa - PiPS/T09-10 PiPS/T09-10
5.9. 15:30
T11 Ykkönen
KSF KSF - KaaPo/T11 Punainen KaaPo/T11 Punainen
5.9. 15:30
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
Pöka Pöka - FC RP Sininen FC RP Sininen
5.9. 16:00
T11 Ykkönen
PaiHa PaiHa - UPK Tytöt 2009 UPK Tytöt 2009
5.9. 16:00
T11 Ykkönen
EuPa EuPa - KSF KSF
5.9. 16:00
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
PIF F/T-09 PIF F/T-09 - TuWe/ÅIFK YJ TuWe/ÅIFK YJ
6.9. 15:00
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
MaPS Vihreät MaPS Vihreät - PIF F/T-09 PIF F/T-09
6.9. 16:30
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
PaiHa PaiHa - PiPS/T09-10 PiPS/T09-10
19.9. 11:00
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
FC RP Sininen FC RP Sininen - PiPS/T09-10 PiPS/T09-10
19.9. 11:30
T11 Ykkönen
KaaPo/T11 Punainen KaaPo/T11 Punainen - PaiHa PaiHa
19.9. 11:30
T11 Ykkönen
PaiHa PaiHa - FC RP Sininen FC RP Sininen
19.9. 12:00
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
PiPS/T09-10 PiPS/T09-10 - MaPS Vihreät MaPS Vihreät
19.9. 12:30
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
MaPS Vihreät MaPS Vihreät - PaiHa PaiHa
19.9. 13:00
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
RaiFu valkoinen RaiFu valkoinen - Pöka Pöka
20.9. 10:00
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
Pöka Pöka - TuWe/ÅIFK YJ TuWe/ÅIFK YJ
20.9. 10:30
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
Pöka Pöka - UPK Tytöt 2009 UPK Tytöt 2009
20.9. 11:00
T11 Ykkönen
KSF KSF - PIF F/T-09 PIF F/T-09
20.9. 16:30
T11 Ykkönen
KaaPo/T10 Musta KaaPo/T10 Musta - EuPa EuPa
20.9. 16:30
T11 Ykkönen
KaaPo/T10 Musta KaaPo/T10 Musta - KSF KSF
20.9. 17:00
T11 Ykkönen
Lieto T09-10 punainen Lieto T09-10 punainen - EuPa EuPa
20.9. 17:00
T11 Ykkönen
EuPa EuPa - KSF KSF
20.9. 17:30
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
EuPa EuPa - PIF F/T-09 PIF F/T-09
20.9. 18:00
T11 Ykkönen
PIF F/T-09 PIF F/T-09 - KaaPo/T10 Musta KaaPo/T10 Musta
20.9. 18:30
T11 Ykkönen
KSF KSF - Lieto T09-10 punainen Lieto T09-10 punainen
20.9. 18:30
T11 Ykkönen
PIF F/T-09 PIF F/T-09 - Pöka Pöka
3.10. 10:00
T11 Ykkönen
PiPS/T09-10 PiPS/T09-10 - KSF KSF
3.10. 10:00
T11 Ykkönen
Pöka Pöka - KSF KSF
3.10. 10:30
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
KaaPo/T10 Musta KaaPo/T10 Musta - PIF F/T-09 PIF F/T-09
3.10. 11:00
T11 Ykkönen
PiPS/T09-10 PiPS/T09-10 - Pöka Pöka
3.10. 11:00
T11 Ykkönen
KSF KSF - PIF F/T-09 PIF F/T-09
3.10. 11:30
T11 Ykkönen
Pöka Pöka - KaaPo/T10 Musta KaaPo/T10 Musta
3.10. 11:30
T11 Ykkönen
PIF F/T-09 PIF F/T-09 - PiPS/T09-10 PiPS/T09-10
3.10. 12:00
T11 Ykkönen
KSF KSF - KaaPo/T10 Musta KaaPo/T10 Musta
3.10. 12:00
T11 Ykkönen
PaiHa PaiHa - TuWe/ÅIFK YJ TuWe/ÅIFK YJ
3.10. 13:30
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
PaiHa PaiHa - KaaPo/T11 Punainen KaaPo/T11 Punainen
3.10. 14:00
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
RaiFu valkoinen RaiFu valkoinen - EuPa EuPa
3.10. 14:30
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
UPK Tytöt 2009 UPK Tytöt 2009 - EuPa EuPa
3.10. 15:00
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
EuPa EuPa - MaPS Vihreät MaPS Vihreät
3.10. 16:00
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
T11 Ykkönen
EuPa EuPa - FC RP Sininen FC RP Sininen
3.10. 16:30
Näytä lisää

Tulokset: A

T11 Ykkönen
RaiFu valkoinen RaiFu valkoinen 2 - 1 PIF F/T-09 PIF F/T-09
8.8.2020 klo 12:30
T11 Ykkönen
Pöka Pöka 4 - 1 EuPa EuPa
8.8.2020 klo 12:30
T11 Ykkönen
FC RP Sininen FC RP Sininen 3 - 0 KaaPo/T10 Musta KaaPo/T10 Musta
8.8.2020 klo 12:00
T11 Ykkönen
MaPS Vihreät MaPS Vihreät 1 - 0 PiPS/T09-10 PiPS/T09-10
8.8.2020 klo 12:00
T11 Ykkönen
KaaPo/T11 Punainen KaaPo/T11 Punainen 1 - 2 UPK Tytöt 2009 UPK Tytöt 2009
8.8.2020 klo 12:00
T11 Ykkönen
TuWe/ÅIFK YJ TuWe/ÅIFK YJ 0 - 1 KSF KSF
8.8.2020 klo 12:00
T11 Ykkönen
KaaPo/T10 Musta KaaPo/T10 Musta 1 - 3 PiPS/T09-10 PiPS/T09-10
8.8.2020 klo 11:30
T11 Ykkönen
MaPS Vihreät MaPS Vihreät 2 - 1 FC RP Sininen FC RP Sininen
8.8.2020 klo 11:30
T11 Ykkönen
UPK Tytöt 2009 UPK Tytöt 2009 1 - 0 TuWe/ÅIFK YJ TuWe/ÅIFK YJ
8.8.2020 klo 11:30
T11 Ykkönen
EuPa EuPa 2 - 3 RaiFu valkoinen RaiFu valkoinen
8.8.2020 klo 11:30
Näytä lisää