Läntinen alue - T10 Ykkönen

T10 Ykkönen, A: Sarjataulukko

OVTHMP
APU
KSF/F10
KaaPo/T10 Punainen
Lieto T11
MaPS
MarttMu
PIF
SalPa/T10
SoVo T10-11
TuKV
ÅIFK/TuWe YJ

Sarjainfo >>>

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: A

T10 Ykkönen
SoVo T10-11 SoVo T10-11 - PIF PIF
13.6. 13:30
T10 Ykkönen
ÅIFK/TuWe YJ ÅIFK/TuWe YJ - SalPa/T10 SalPa/T10
13.6. 13:30
T10 Ykkönen
TuKV TuKV - ÅIFK/TuWe YJ ÅIFK/TuWe YJ
13.6. 13:55
T10 Ykkönen
PIF PIF - SalPa/T10 SalPa/T10
13.6. 13:55
T10 Ykkönen
TuKV TuKV - SoVo T10-11 SoVo T10-11
13.6. 14:20
T10 Ykkönen
ÅIFK/TuWe YJ ÅIFK/TuWe YJ - PIF PIF
13.6. 14:20
T10 Ykkönen
SalPa/T10 SalPa/T10 - SoVo T10-11 SoVo T10-11
13.6. 14:45
T10 Ykkönen
PIF PIF - TuKV TuKV
13.6. 14:45
T10 Ykkönen
SalPa/T10 SalPa/T10 - TuKV TuKV
13.6. 15:10
T10 Ykkönen
SoVo T10-11 SoVo T10-11 - ÅIFK/TuWe YJ ÅIFK/TuWe YJ
13.6. 15:10
T10 Ykkönen
Lieto T11 Lieto T11 - APU APU
14.6. 15:30
T10 Ykkönen
KaaPo/T10 Punainen KaaPo/T10 Punainen - MaPS MaPS
14.6. 15:30
T10 Ykkönen
MaPS MaPS - APU APU
14.6. 16:00
T10 Ykkönen
KSF/F10 KSF/F10 - Lieto T11 Lieto T11
14.6. 16:00
T10 Ykkönen
Lieto T11 Lieto T11 - MaPS MaPS
14.6. 16:30
T10 Ykkönen
KSF/F10 KSF/F10 - KaaPo/T10 Punainen KaaPo/T10 Punainen
14.6. 16:30
T10 Ykkönen
APU APU - KaaPo/T10 Punainen KaaPo/T10 Punainen
14.6. 17:00
T10 Ykkönen
MaPS MaPS - KSF/F10 KSF/F10
14.6. 17:00
T10 Ykkönen
APU APU - KSF/F10 KSF/F10
14.6. 17:30
T10 Ykkönen
T10 Ykkönen
KaaPo/T10 Punainen KaaPo/T10 Punainen - MaPS MaPS
4.7. 13:15
T10 Ykkönen
Lieto T11 Lieto T11 - TuKV TuKV
4.7. 13:15
T10 Ykkönen
MaPS MaPS - TuKV TuKV
4.7. 13:45
T10 Ykkönen
SoVo T10-11 SoVo T10-11 - Lieto T11 Lieto T11
4.7. 13:45
T10 Ykkönen
T10 Ykkönen
Lieto T11 Lieto T11 - MaPS MaPS
4.7. 14:15
T10 Ykkönen
MaPS MaPS - SoVo T10-11 SoVo T10-11
4.7. 14:45
T10 Ykkönen
TuKV TuKV - KaaPo/T10 Punainen KaaPo/T10 Punainen
4.7. 14:45
T10 Ykkönen
T10 Ykkönen
TuKV TuKV - SoVo T10-11 SoVo T10-11
4.7. 15:15
T10 Ykkönen
ÅIFK/TuWe YJ ÅIFK/TuWe YJ - APU APU
5.7. 09:00
T10 Ykkönen
KSF/F10 KSF/F10 - SalPa/T10 SalPa/T10
5.7. 09:00
T10 Ykkönen
PIF PIF - APU APU
5.7. 09:25
T10 Ykkönen
ÅIFK/TuWe YJ ÅIFK/TuWe YJ - KSF/F10 KSF/F10
5.7. 09:25
T10 Ykkönen
SalPa/T10 SalPa/T10 - PIF PIF
5.7. 09:50
T10 Ykkönen
APU APU - KSF/F10 KSF/F10
5.7. 09:50
T10 Ykkönen
PIF PIF - ÅIFK/TuWe YJ ÅIFK/TuWe YJ
5.7. 10:35
T10 Ykkönen
APU APU - SalPa/T10 SalPa/T10
5.7. 10:35
T10 Ykkönen
SalPa/T10 SalPa/T10 - ÅIFK/TuWe YJ ÅIFK/TuWe YJ
5.7. 11:00
T10 Ykkönen
KSF/F10 KSF/F10 - PIF PIF
5.7. 11:00
T10 Ykkönen
Lieto T11 Lieto T11 - SoVo T10-11 SoVo T10-11
2.8. 11:00
T10 Ykkönen
SalPa/T10 SalPa/T10 - MaPS MaPS
2.8. 11:00
T10 Ykkönen
SoVo T10-11 SoVo T10-11 - MaPS MaPS
2.8. 11:30
T10 Ykkönen
KSF/F10 KSF/F10 - SalPa/T10 SalPa/T10
2.8. 11:30
T10 Ykkönen
SalPa/T10 SalPa/T10 - SoVo T10-11 SoVo T10-11
2.8. 12:00
T10 Ykkönen
KSF/F10 KSF/F10 - Lieto T11 Lieto T11
2.8. 12:00
T10 Ykkönen
MaPS MaPS - Lieto T11 Lieto T11
2.8. 12:30
T10 Ykkönen
SoVo T10-11 SoVo T10-11 - KSF/F10 KSF/F10
2.8. 12:30
T10 Ykkönen
Lieto T11 Lieto T11 - SalPa/T10 SalPa/T10
2.8. 13:00
T10 Ykkönen
MaPS MaPS - KSF/F10 KSF/F10
2.8. 13:00
T10 Ykkönen
SoVo T10-11 SoVo T10-11 - TuKV TuKV
9.8. 12:00
T10 Ykkönen
APU APU - ÅIFK/TuWe YJ ÅIFK/TuWe YJ
9.8. 12:00
T10 Ykkönen
TuKV TuKV - SalPa/T10 SalPa/T10
9.8. 12:30
T10 Ykkönen
ÅIFK/TuWe YJ ÅIFK/TuWe YJ - KSF/F10 KSF/F10
9.8. 12:30
T10 Ykkönen
SalPa/T10 SalPa/T10 - APU APU
9.8. 13:00
T10 Ykkönen
KSF/F10 KSF/F10 - SoVo T10-11 SoVo T10-11
9.8. 13:00
T10 Ykkönen
SoVo T10-11 SoVo T10-11 - ÅIFK/TuWe YJ ÅIFK/TuWe YJ
9.8. 13:30
T10 Ykkönen
TuKV TuKV - APU APU
9.8. 13:30
T10 Ykkönen
ÅIFK/TuWe YJ ÅIFK/TuWe YJ - SalPa/T10 SalPa/T10
9.8. 14:00
T10 Ykkönen
KSF/F10 KSF/F10 - TuKV TuKV
9.8. 14:00
T10 Ykkönen
APU APU - SoVo T10-11 SoVo T10-11
9.8. 14:30
T10 Ykkönen
SalPa/T10 SalPa/T10 - KSF/F10 KSF/F10
9.8. 14:30
T10 Ykkönen
ÅIFK/TuWe YJ ÅIFK/TuWe YJ - MarttMu MarttMu
13.8. 18:00
T10 Ykkönen
Lieto T11 Lieto T11 - KSF/F10 KSF/F10
13.8. 18:00
T10 Ykkönen
MarttMu MarttMu - KSF/F10 KSF/F10
13.8. 18:30
T10 Ykkönen
TuKV TuKV - Lieto T11 Lieto T11
13.8. 18:30
T10 Ykkönen
TuKV TuKV - ÅIFK/TuWe YJ ÅIFK/TuWe YJ
13.8. 19:00
T10 Ykkönen
Lieto T11 Lieto T11 - MarttMu MarttMu
13.8. 19:00
T10 Ykkönen
KSF/F10 KSF/F10 - ÅIFK/TuWe YJ ÅIFK/TuWe YJ
13.8. 19:30
T10 Ykkönen
MarttMu MarttMu - TuKV TuKV
13.8. 19:30
T10 Ykkönen
ÅIFK/TuWe YJ ÅIFK/TuWe YJ - Lieto T11 Lieto T11
13.8. 20:00
T10 Ykkönen
KSF/F10 KSF/F10 - TuKV TuKV
13.8. 20:00
T10 Ykkönen
SoVo T10-11 SoVo T10-11 - MarttMu MarttMu
30.8. 10:00
T10 Ykkönen
SalPa/T10 SalPa/T10 - Lieto T11 Lieto T11
30.8. 10:00
T10 Ykkönen
MarttMu MarttMu - Lieto T11 Lieto T11
30.8. 10:30
T10 Ykkönen
APU APU - SalPa/T10 SalPa/T10
30.8. 10:30
T10 Ykkönen
APU APU - SoVo T10-11 SoVo T10-11
30.8. 11:00
T10 Ykkönen
SalPa/T10 SalPa/T10 - MarttMu MarttMu
30.8. 11:00
T10 Ykkönen
Lieto T11 Lieto T11 - SoVo T10-11 SoVo T10-11
30.8. 11:30
T10 Ykkönen
MarttMu MarttMu - APU APU
30.8. 11:30
T10 Ykkönen
SoVo T10-11 SoVo T10-11 - SalPa/T10 SalPa/T10
30.8. 12:00
T10 Ykkönen
Lieto T11 Lieto T11 - APU APU
30.8. 12:00
T10 Ykkönen
KSF/F10 KSF/F10 - PIF PIF
30.8. 16:00
T10 Ykkönen
KaaPo/T10 Punainen KaaPo/T10 Punainen - MaPS MaPS
30.8. 16:00
T10 Ykkönen
T10 Ykkönen
MaPS MaPS - TuKV TuKV
30.8. 16:30
T10 Ykkönen
PIF PIF - ÅIFK/TuWe YJ ÅIFK/TuWe YJ
30.8. 17:00
T10 Ykkönen
TuKV TuKV - KSF/F10 KSF/F10
30.8. 17:00
T10 Ykkönen
KaaPo/T10 Punainen KaaPo/T10 Punainen - KSF/F10 KSF/F10
30.8. 17:30
T10 Ykkönen
MaPS MaPS - PIF PIF
30.8. 17:30
T10 Ykkönen
TuKV TuKV - KaaPo/T10 Punainen KaaPo/T10 Punainen
30.8. 18:00
T10 Ykkönen
ÅIFK/TuWe YJ ÅIFK/TuWe YJ - MaPS MaPS
30.8. 18:00
T10 Ykkönen
PIF PIF - TuKV TuKV
30.8. 18:30
T10 Ykkönen
KSF/F10 KSF/F10 - ÅIFK/TuWe YJ ÅIFK/TuWe YJ
30.8. 18:30
T10 Ykkönen
Lieto T11 Lieto T11 - PIF PIF
11.9. 18:00
T10 Ykkönen
MaPS MaPS - MarttMu MarttMu
11.9. 18:00
T10 Ykkönen
KaaPo/T10 Punainen KaaPo/T10 Punainen - MaPS MaPS
11.9. 18:25
T10 Ykkönen
PIF PIF - MarttMu MarttMu
11.9. 18:25
T10 Ykkönen
T10 Ykkönen
MaPS MaPS - PIF PIF
11.9. 18:50
T10 Ykkönen
MarttMu MarttMu - Lieto T11 Lieto T11
11.9. 19:15
T10 Ykkönen
PIF PIF - KaaPo/T10 Punainen KaaPo/T10 Punainen
11.9. 19:15
T10 Ykkönen
Lieto T11 Lieto T11 - MaPS MaPS
11.9. 19:40
T10 Ykkönen
MarttMu MarttMu - KaaPo/T10 Punainen KaaPo/T10 Punainen
11.9. 19:40
T10 Ykkönen
KaaPo/T10 Punainen KaaPo/T10 Punainen - APU APU
19.9. 13:00
T10 Ykkönen
ÅIFK/TuWe YJ ÅIFK/TuWe YJ - PIF PIF
19.9. 13:00
T10 Ykkönen
PIF PIF - APU APU
19.9. 13:30
T10 Ykkönen
TuKV TuKV - KaaPo/T10 Punainen KaaPo/T10 Punainen
19.9. 13:30
T10 Ykkönen
KaaPo/T10 Punainen KaaPo/T10 Punainen - PIF PIF
19.9. 14:00
T10 Ykkönen
TuKV TuKV - ÅIFK/TuWe YJ ÅIFK/TuWe YJ
19.9. 14:00
T10 Ykkönen
PIF PIF - TuKV TuKV
19.9. 14:30
T10 Ykkönen
APU APU - ÅIFK/TuWe YJ ÅIFK/TuWe YJ
19.9. 14:30
T10 Ykkönen
APU APU - TuKV TuKV
19.9. 15:00
T10 Ykkönen
T10 Ykkönen
SoVo T10-11 SoVo T10-11 - SalPa/T10 SalPa/T10
26.9. 11:00
T10 Ykkönen
KaaPo/T10 Punainen KaaPo/T10 Punainen - KSF/F10 KSF/F10
26.9. 11:00
T10 Ykkönen
T10 Ykkönen
PIF PIF - KSF/F10 KSF/F10
26.9. 11:30
T10 Ykkönen
SalPa/T10 SalPa/T10 - PIF PIF
26.9. 12:00
T10 Ykkönen
KSF/F10 KSF/F10 - SoVo T10-11 SoVo T10-11
26.9. 12:00
T10 Ykkönen
PIF PIF - KaaPo/T10 Punainen KaaPo/T10 Punainen
26.9. 12:30
T10 Ykkönen
KSF/F10 KSF/F10 - SalPa/T10 SalPa/T10
26.9. 12:30
T10 Ykkönen
SoVo T10-11 SoVo T10-11 - PIF PIF
26.9. 13:00
T10 Ykkönen
T10 Ykkönen
Lieto T11 Lieto T11 - TuKV TuKV
27.9. 14:00
T10 Ykkönen
APU APU - MarttMu MarttMu
27.9. 14:00
T10 Ykkönen
MarttMu MarttMu - ÅIFK/TuWe YJ ÅIFK/TuWe YJ
27.9. 14:30
T10 Ykkönen
MaPS MaPS - APU APU
27.9. 14:30
T10 Ykkönen
TuKV TuKV - MaPS MaPS
27.9. 15:00
T10 Ykkönen
ÅIFK/TuWe YJ ÅIFK/TuWe YJ - Lieto T11 Lieto T11
27.9. 15:00
T10 Ykkönen
MarttMu MarttMu - TuKV TuKV
27.9. 15:30
T10 Ykkönen
APU APU - Lieto T11 Lieto T11
27.9. 15:30
T10 Ykkönen
MaPS MaPS - MarttMu MarttMu
27.9. 16:00
T10 Ykkönen
ÅIFK/TuWe YJ ÅIFK/TuWe YJ - APU APU
27.9. 16:00
T10 Ykkönen
Lieto T11 Lieto T11 - MaPS MaPS
27.9. 16:30
T10 Ykkönen
TuKV TuKV - ÅIFK/TuWe YJ ÅIFK/TuWe YJ
27.9. 16:30
T10 Ykkönen
KaaPo/T10 Punainen KaaPo/T10 Punainen - SalPa/T10 SalPa/T10
10.10. 13:30
T10 Ykkönen
SoVo T10-11 SoVo T10-11 - PIF PIF
10.10. 13:30
T10 Ykkönen
MaPS MaPS - SoVo T10-11 SoVo T10-11
10.10. 13:55
T10 Ykkönen
PIF PIF - APU APU
10.10. 13:55
T10 Ykkönen
SalPa/T10 SalPa/T10 - MaPS MaPS
10.10. 14:25
T10 Ykkönen
APU APU - KaaPo/T10 Punainen KaaPo/T10 Punainen
10.10. 14:25
T10 Ykkönen
PIF PIF - SalPa/T10 SalPa/T10
10.10. 14:55
T10 Ykkönen
T10 Ykkönen
MaPS MaPS - PIF PIF
10.10. 15:25
T10 Ykkönen
APU APU - SoVo T10-11 SoVo T10-11
10.10. 15:25
T10 Ykkönen
KaaPo/T10 Punainen KaaPo/T10 Punainen - MaPS MaPS
10.10. 15:55
T10 Ykkönen
SalPa/T10 SalPa/T10 - APU APU
10.10. 15:55
Näytä lisää