Läntinen alue - Puistofutis KKI 6v6, Tampere

Puistofutis KKI 6v6, Tampere, A: Sarjataulukko

OVTHMP
FC Kylmärinki550039-715
AC Lokomo550018-715
Vastapuoli540116-612
Idän Raivo531120-710
AC Tenator521210-187
AC Darra Punapaidat51137-194
JALKAPALLOJOUKKUE JPJ51049-283
Dog`s Ball510410-193
FC Adonis510414-213
FC Gullit50147-181
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: A

Puistofutis KKI 6v6, Tampere
AC Tenator AC Tenator - FC Gullit FC Gullit
klo 20:30
Puistofutis KKI 6v6, Tampere
AC Lokomo AC Lokomo - FC Kylmärinki FC Kylmärinki
Huomenna 18:00
Puistofutis KKI 6v6, Tampere
FC Adonis FC Adonis - Vastapuoli Vastapuoli
Huomenna 18:50
Puistofutis KKI 6v6, Tampere
AC Darra Punapaidat AC Darra Punapaidat - Idän Raivo Idän Raivo
Huomenna 19:40
Puistofutis KKI 6v6, Tampere
Puistofutis KKI 6v6, Tampere
FC Kylmärinki FC Kylmärinki - FC Adonis FC Adonis
12.8. 20:30
Puistofutis KKI 6v6, Tampere
Vastapuoli Vastapuoli - Idän Raivo Idän Raivo
14.8. 17:30
Puistofutis KKI 6v6, Tampere
Dog`s Ball Dog`s Ball - AC Lokomo AC Lokomo
14.8. 18:20
Puistofutis KKI 6v6, Tampere
Puistofutis KKI 6v6, Tampere
Puistofutis KKI 6v6, Tampere
AC Lokomo AC Lokomo - FC Gullit FC Gullit
26.8. 20:30
Puistofutis KKI 6v6, Tampere
Idän Raivo Idän Raivo - FC Kylmärinki FC Kylmärinki
27.8. 18:00
Puistofutis KKI 6v6, Tampere
Puistofutis KKI 6v6, Tampere
FC Adonis FC Adonis - Dog`s Ball Dog`s Ball
27.8. 19:40
Puistofutis KKI 6v6, Tampere
Puistofutis KKI 6v6, Tampere
FC Kylmärinki FC Kylmärinki - Vastapuoli Vastapuoli
8.9. 18:00
Puistofutis KKI 6v6, Tampere
Dog`s Ball Dog`s Ball - Idän Raivo Idän Raivo
8.9. 18:50
Puistofutis KKI 6v6, Tampere
FC Gullit FC Gullit - FC Adonis FC Adonis
8.9. 19:40
Puistofutis KKI 6v6, Tampere
AC Tenator AC Tenator - AC Lokomo AC Lokomo
8.9. 20:30
Puistofutis KKI 6v6, Tampere
Näytä lisää

Tulokset: A

Puistofutis KKI 6v6, Tampere
Dog`s Ball Dog`s Ball 3 - 4 AC Tenator AC Tenator
31.7.2020 klo 20:00
Puistofutis KKI 6v6, Tampere
FC Gullit FC Gullit 5 - 5 AC Darra Punapaidat AC Darra Punapaidat
31.7.2020 klo 19:10
Puistofutis KKI 6v6, Tampere
Vastapuoli Vastapuoli 0 - 3 AC Lokomo AC Lokomo
31.7.2020 klo 18:20
Puistofutis KKI 6v6, Tampere
FC Kylmärinki FC Kylmärinki 9 - 1 JALKAPALLOJOUKKUE JPJ JALKAPALLOJOUKKUE JPJ
31.7.2020 klo 17:30
Puistofutis KKI 6v6, Tampere
Idän Raivo Idän Raivo 8 - 1 FC Adonis FC Adonis
29.7.2020 klo 20:30
Puistofutis KKI 6v6, Tampere
FC Gullit FC Gullit 0 - 1 Dog`s Ball Dog`s Ball
15.7.2020 klo 18:00
Puistofutis KKI 6v6, Tampere
AC Darra Punapaidat AC Darra Punapaidat 0 - 3 FC Adonis FC Adonis
14.7.2020 klo 20:30
Puistofutis KKI 6v6, Tampere
AC Lokomo AC Lokomo 2 - 1 Idän Raivo Idän Raivo
14.7.2020 klo 19:40
Puistofutis KKI 6v6, Tampere
JALKAPALLOJOUKKUE JPJ JALKAPALLOJOUKKUE JPJ 0 - 6 Vastapuoli Vastapuoli
14.7.2020 klo 18:50
Puistofutis KKI 6v6, Tampere
AC Tenator AC Tenator 1 - 7 FC Kylmärinki FC Kylmärinki
14.7.2020 klo 18:00
Näytä lisää