Läntinen alue - Puistofutis 6v6, Tampere

Puistofutis 6v6, Tampere, A: Sarjataulukko

OVTHMP
Fish United440017-812
Sulttaanin tähtisumu421115-117
FC Jalkanoppa421113-97
SC PirU420212-116
Sorri31117-74
FC Dynamo411211-184
FC Comeback410313-183
Corehart30032-80
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: A

Puistofutis 6v6, Tampere
Sorri Sorri - Corehart Corehart
8.7. 17:50
Puistofutis 6v6, Tampere
Corehart Corehart - FC Jalkanoppa FC Jalkanoppa
14.7. 17:00
Puistofutis 6v6, Tampere
Fish United Fish United - SC PirU SC PirU
14.7. 17:50
Puistofutis 6v6, Tampere
Puistofutis 6v6, Tampere
FC Comeback FC Comeback - Sorri Sorri
14.7. 19:30
Puistofutis 6v6, Tampere
FC Jalkanoppa FC Jalkanoppa - FC Comeback FC Comeback
27.7. 17:00
Puistofutis 6v6, Tampere
FC Dynamo FC Dynamo - Corehart Corehart
27.7. 17:50
Puistofutis 6v6, Tampere
Sorri Sorri - Fish United Fish United
27.7. 18:40
Puistofutis 6v6, Tampere
Puistofutis 6v6, Tampere
Puistofutis 6v6, Tampere
FC Comeback FC Comeback - Corehart Corehart
4.8. 18:40
Puistofutis 6v6, Tampere
Fish United Fish United - FC Jalkanoppa FC Jalkanoppa
4.8. 19:30
Puistofutis 6v6, Tampere
SC PirU SC PirU - FC Dynamo FC Dynamo
4.8. 21:10
Puistofutis 6v6, Tampere
Fish United Fish United - Corehart Corehart
13.8. 17:00
Puistofutis 6v6, Tampere
FC Dynamo FC Dynamo - FC Comeback FC Comeback
13.8. 17:50
Puistofutis 6v6, Tampere
Puistofutis 6v6, Tampere
SC PirU SC PirU - Sorri Sorri
13.8. 19:30
Puistofutis 6v6, Tampere
Sorri Sorri - FC Dynamo FC Dynamo
18.8. 17:00
Puistofutis 6v6, Tampere
FC Jalkanoppa FC Jalkanoppa - SC PirU SC PirU
18.8. 17:50
Puistofutis 6v6, Tampere
Puistofutis 6v6, Tampere
FC Comeback FC Comeback - Fish United Fish United
18.8. 19:30
Puistofutis 6v6, Tampere
Puistofutis 6v6, Tampere
SC PirU SC PirU - Corehart Corehart
24.8. 17:50
Puistofutis 6v6, Tampere
Sorri Sorri - FC Jalkanoppa FC Jalkanoppa
24.8. 18:40
Puistofutis 6v6, Tampere
FC Dynamo FC Dynamo - Fish United Fish United
24.8. 19:30
Puistofutis 6v6, Tampere
FC Jalkanoppa FC Jalkanoppa - FC Dynamo FC Dynamo
2.9. 17:00
Puistofutis 6v6, Tampere
Puistofutis 6v6, Tampere
FC Comeback FC Comeback - SC PirU SC PirU
2.9. 18:40
Puistofutis 6v6, Tampere
Corehart Corehart - Sorri Sorri
2.9. 19:30
Puistofutis 6v6, Tampere
Sorri Sorri - FC Comeback FC Comeback
8.9. 17:00
Puistofutis 6v6, Tampere
FC Jalkanoppa FC Jalkanoppa - Corehart Corehart
8.9. 17:50
Puistofutis 6v6, Tampere
SC PirU SC PirU - Fish United Fish United
8.9. 18:40
Puistofutis 6v6, Tampere
Puistofutis 6v6, Tampere
FC Comeback FC Comeback - FC Jalkanoppa FC Jalkanoppa
14.9. 17:00
Puistofutis 6v6, Tampere
Corehart Corehart - FC Dynamo FC Dynamo
14.9. 17:50
Puistofutis 6v6, Tampere
Fish United Fish United - Sorri Sorri
14.9. 18:40
Puistofutis 6v6, Tampere
Puistofutis 6v6, Tampere
Corehart Corehart - FC Comeback FC Comeback
23.9. 17:00
Puistofutis 6v6, Tampere
FC Jalkanoppa FC Jalkanoppa - Fish United Fish United
23.9. 17:50
Puistofutis 6v6, Tampere
Puistofutis 6v6, Tampere
FC Dynamo FC Dynamo - SC PirU SC PirU
24.9. 17:00
Näytä lisää

Tulokset: A

Puistofutis 6v6, Tampere
Sulttaanin tähtisumu Sulttaanin tähtisumu 4 - 5 Fish United Fish United
8.7.2020 klo 19:30
Puistofutis 6v6, Tampere
FC Dynamo FC Dynamo 1 - 6 FC Jalkanoppa FC Jalkanoppa
8.7.2020 klo 18:40
Puistofutis 6v6, Tampere
SC PirU SC PirU 3 - 6 FC Comeback FC Comeback
8.7.2020 klo 17:00
Puistofutis 6v6, Tampere
Corehart Corehart 1 - 4 SC PirU SC PirU
2.7.2020 klo 21:10
Puistofutis 6v6, Tampere
FC Comeback FC Comeback 3 - 7 Sulttaanin tähtisumu Sulttaanin tähtisumu
2.7.2020 klo 20:20
Puistofutis 6v6, Tampere
Fish United Fish United 7 - 3 FC Dynamo FC Dynamo
2.7.2020 klo 17:50
Puistofutis 6v6, Tampere
FC Jalkanoppa FC Jalkanoppa 2 - 4 Sorri Sorri
2.7.2020 klo 17:00
Puistofutis 6v6, Tampere
FC Dynamo FC Dynamo 2 - 2 Sorri Sorri
26.6.2020 klo 19:30
Puistofutis 6v6, Tampere
SC PirU SC PirU 2 - 3 FC Jalkanoppa FC Jalkanoppa
26.6.2020 klo 18:40
Puistofutis 6v6, Tampere
Sulttaanin tähtisumu Sulttaanin tähtisumu 2 - 1 Corehart Corehart
26.6.2020 klo 17:50
Näytä lisää