Läntinen alue - P9 Ykkönen

Ottelut: A1

P9 Ykkönen
VG-62/Mustat VG-62/Mustat - PIF PIF
4.7. 10:30
P9 Ykkönen
PIF PIF - UPK pojat -11 UPK pojat -11
4.7. 11:00
P9 Ykkönen
PIF PIF - MaPSvihreä MaPSvihreä
4.7. 12:00
P9 Ykkönen
LTU/musta LTU/musta - UPK pojat -11 UPK pojat -11
2.8. 13:30
P9 Ykkönen
VG-62/Mustat VG-62/Mustat - MaPS MaPS
2.8. 13:30
P9 Ykkönen
VG-62/Mustat VG-62/Mustat - LTU/musta LTU/musta
2.8. 15:00
P9 Ykkönen
LTU/musta LTU/musta - FC RP Sininen FC RP Sininen
2.8. 16:00
P9 Ykkönen
Lieto Musta Lieto Musta - PIF PIF
Huomenna 11:00
P9 Ykkönen
PIF Red PIF Red - LoPS Red LoPS Red
Huomenna 11:00
P9 Ykkönen
LoPS Red LoPS Red - ÅIFK/Gula ÅIFK/Gula
Huomenna 11:30
P9 Ykkönen
APU APU - PIF Red PIF Red
Huomenna 11:30
P9 Ykkönen
ÅIFK/Gula ÅIFK/Gula - Lieto Musta Lieto Musta
Huomenna 12:00
P9 Ykkönen
PIF PIF - APU APU
Huomenna 12:00
P9 Ykkönen
LoPS Red LoPS Red - PIF PIF
Huomenna 12:30
P9 Ykkönen
PIF Red PIF Red - Lieto Musta Lieto Musta
Huomenna 12:30
P9 Ykkönen
APU APU - LoPS Red LoPS Red
Huomenna 13:00
P9 Ykkönen
ÅIFK/Gula ÅIFK/Gula - PIF Red PIF Red
Huomenna 13:00
P9 Ykkönen
Lieto Musta Lieto Musta - APU APU
Huomenna 13:30
P9 Ykkönen
PIF PIF - ÅIFK/Gula ÅIFK/Gula
Huomenna 13:30
P9 Ykkönen
PIF PIF - SalPa P11 valkoinen SalPa P11 valkoinen
15.8. 11:00
P9 Ykkönen
RaiFu Valkoinen RaiFu Valkoinen - PIF Red PIF Red
15.8. 11:00
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
KaaPo/P9 Keltamusta KaaPo/P9 Keltamusta - PIF PIF
15.8. 11:50
P9 Ykkönen
RaiFu Valkoinen RaiFu Valkoinen - PIF PIF
15.8. 12:15
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
MaPS MaPS - TuNL/TuNL11 White TuNL/TuNL11 White
15.8. 12:30
P9 Ykkönen
KaaPo/P9 Keltapuna KaaPo/P9 Keltapuna - PIF Red PIF Red
15.8. 12:40
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
APU APU - MaPS MaPS
15.8. 12:55
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
PIF PIF - KaaPo/P9 Keltapuna KaaPo/P9 Keltapuna
15.8. 13:05
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
LTU/musta LTU/musta - APU APU
15.8. 13:20
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
APU APU - TuNL/TuNL11 White TuNL/TuNL11 White
15.8. 14:10
P9 Ykkönen
ÅIFK/Gula ÅIFK/Gula - MaPS MaPS
15.8. 14:10
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
LTU/musta LTU/musta - ÅIFK/Gula ÅIFK/Gula
15.8. 14:35
P9 Ykkönen
PaiHa Salamat PaiHa Salamat - VG-62/Mustat VG-62/Mustat
16.8. 11:00
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
RaiFu RaiFu - MaPSvihreä MaPSvihreä
16.8. 11:00
P9 Ykkönen
PiPS/tiikerit PiPS/tiikerit - Lieto Musta Lieto Musta
16.8. 11:30
P9 Ykkönen
LoPS Red LoPS Red - UPK pojat -11 UPK pojat -11
16.8. 11:30
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
FC RP Sininen FC RP Sininen - RaiFu RaiFu
16.8. 11:30
P9 Ykkönen
PöKa PöKa - FC RP Sininen FC RP Sininen
16.8. 12:00
P9 Ykkönen
Lieto Musta Lieto Musta - PaiHa Salamat PaiHa Salamat
16.8. 12:00
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
VG-62/Mustat VG-62/Mustat - LoPS Red LoPS Red
16.8. 12:00
P9 Ykkönen
PiPS/tiikerit PiPS/tiikerit - VG-62/Mustat VG-62/Mustat
16.8. 12:30
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
MaPSvihreä MaPSvihreä - PöKa PöKa
16.8. 12:30
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
LoPS Red LoPS Red - PiPS/tiikerit PiPS/tiikerit
16.8. 13:00
P9 Ykkönen
Lieto Musta Lieto Musta - UPK pojat -11 UPK pojat -11
16.8. 13:00
P9 Ykkönen
FC RP Sininen FC RP Sininen - MaPSvihreä MaPSvihreä
16.8. 13:00
P9 Ykkönen
FC Inter Siniset FC Inter Siniset - RaiFu RaiFu
16.8. 13:00
P9 Ykkönen
PöKa PöKa - FC Inter Siniset FC Inter Siniset
16.8. 13:30
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
VG-62/Mustat VG-62/Mustat - Lieto Musta Lieto Musta
16.8. 13:30
P9 Ykkönen
PaiHa Salamat PaiHa Salamat - LoPS Red LoPS Red
16.8. 13:30
P9 Ykkönen
RaiFu RaiFu - PiPS/tiikerit PiPS/tiikerit
29.8. 10:00
P9 Ykkönen
MaPS MaPS - KaaPo/P9 Keltapuna KaaPo/P9 Keltapuna
29.8. 10:00
P9 Ykkönen
PiPS/tiikerit PiPS/tiikerit - MaPS MaPS
29.8. 10:30
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
TuNL/TuNL11 White TuNL/TuNL11 White - RaiFu RaiFu
29.8. 11:00
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
MaPS MaPS - RaiFu RaiFu
29.8. 11:30
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
RaiFu RaiFu - KaaPo/P9 Keltapuna KaaPo/P9 Keltapuna
29.8. 12:30
P9 Ykkönen
TuNL/TuNL11 White TuNL/TuNL11 White - MaPS MaPS
29.8. 12:30
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
FC RP Sininen FC RP Sininen - LoPS Red LoPS Red
29.8. 14:00
P9 Ykkönen
LoPS Red LoPS Red - PIF Red PIF Red
29.8. 14:30
P9 Ykkönen
MaPSvihreä MaPSvihreä - VG-62/Mustat VG-62/Mustat
29.8. 14:30
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
VG-62/Mustat VG-62/Mustat - FC RP Sininen FC RP Sininen
29.8. 15:00
P9 Ykkönen
FC RP Sininen FC RP Sininen - MaPSvihreä MaPSvihreä
29.8. 15:30
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
MaPSvihreä MaPSvihreä - PIF Red PIF Red
29.8. 16:00
P9 Ykkönen
VG-62/Mustat VG-62/Mustat - LoPS Red LoPS Red
29.8. 16:00
P9 Ykkönen
PIF Red PIF Red - VG-62/Mustat VG-62/Mustat
29.8. 16:30
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
PIF PIF - UPK pojat -11 UPK pojat -11
30.8. 14:05
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
UPK pojat -11 UPK pojat -11 - Lieto Musta Lieto Musta
30.8. 14:35
P9 Ykkönen
MaPS/Lemun Visa Mustat MaPS/Lemun Visa Mustat - PIF PIF
30.8. 14:35
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
PIF PIF - RaiFu Valkoinen RaiFu Valkoinen
30.8. 15:35
P9 Ykkönen
ÅIFK/Gula ÅIFK/Gula - LTU/musta LTU/musta
30.8. 16:00
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
Lieto Musta Lieto Musta - PIF PIF
30.8. 16:05
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
PöKa PöKa - ÅIFK/Gula ÅIFK/Gula
30.8. 16:50
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
LTU/musta LTU/musta - PaiHa Salamat PaiHa Salamat
30.8. 17:15
P9 Ykkönen
PöKa PöKa - LTU/musta LTU/musta
30.8. 17:50
P9 Ykkönen
KaaPo/P9 Keltamusta KaaPo/P9 Keltamusta - PöKa PöKa
30.8. 18:15
P9 Ykkönen
PaiHa Salamat PaiHa Salamat - ÅIFK/Gula ÅIFK/Gula
30.8. 18:15
P9 Ykkönen
ÅIFK/Gula ÅIFK/Gula - LoPS Red LoPS Red
12.9. 10:00
P9 Ykkönen
VG-62/Mustat VG-62/Mustat - LTU/musta LTU/musta
12.9. 10:00
P9 Ykkönen
PöKa PöKa - VG-62/Mustat VG-62/Mustat
12.9. 10:30
P9 Ykkönen
LTU/musta LTU/musta - PIF Red PIF Red
12.9. 10:30
P9 Ykkönen
PIF Red PIF Red - ÅIFK/Gula ÅIFK/Gula
12.9. 11:00
P9 Ykkönen
LoPS Red LoPS Red - PöKa PöKa
12.9. 11:00
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
LTU/musta LTU/musta - LoPS Red LoPS Red
12.9. 11:30
P9 Ykkönen
VG-62/Mustat VG-62/Mustat - ÅIFK/Gula ÅIFK/Gula
12.9. 11:30
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
PIF Red PIF Red - VG-62/Mustat VG-62/Mustat
12.9. 12:00
P9 Ykkönen
PöKa PöKa - LTU/musta LTU/musta
12.9. 12:00
P9 Ykkönen
APU APU - RaiFu RaiFu
12.9. 12:00
P9 Ykkönen
PIF PIF - MaPS MaPS
12.9. 12:00
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
RaiFu RaiFu - Lieto Musta Lieto Musta
12.9. 12:30
P9 Ykkönen
UPK pojat -11 UPK pojat -11 - APU APU
12.9. 12:30
P9 Ykkönen
ÅIFK/Gula ÅIFK/Gula - PöKa PöKa
12.9. 12:30
P9 Ykkönen
LoPS Red LoPS Red - PIF Red PIF Red
12.9. 12:30
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
Lieto Musta Lieto Musta - PIF PIF
12.9. 13:00
P9 Ykkönen
MaPS MaPS - UPK pojat -11 UPK pojat -11
12.9. 13:00
P9 Ykkönen
PaiHa Salamat PaiHa Salamat - MaPSvihreä MaPSvihreä
12.9. 13:05
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
RaiFu RaiFu - MaPS MaPS
12.9. 13:30
P9 Ykkönen
APU APU - PIF PIF
12.9. 13:30
P9 Ykkönen
UPK pojat -11 UPK pojat -11 - RaiFu RaiFu
12.9. 14:00
P9 Ykkönen
Lieto Musta Lieto Musta - APU APU
12.9. 14:00
P9 Ykkönen
PIF PIF - UPK pojat -11 UPK pojat -11
12.9. 14:30
P9 Ykkönen
MaPS MaPS - Lieto Musta Lieto Musta
12.9. 14:30
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
RaiFu RaiFu - TuNL/TuNL11 White TuNL/TuNL11 White
26.9. 09:00
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
PIF Red PIF Red - VG-62/Mustat VG-62/Mustat
26.9. 09:30
P9 Ykkönen
PiPS/tiikerit PiPS/tiikerit - RaiFu RaiFu
26.9. 10:00
P9 Ykkönen
TuNL/TuNL11 White TuNL/TuNL11 White - PIF Red PIF Red
26.9. 10:00
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
PaiHa Salamat PaiHa Salamat - PöKa PöKa
26.9. 10:30
P9 Ykkönen
PIF PIF - UPK pojat -11 UPK pojat -11
26.9. 10:30
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
VG-62/Mustat VG-62/Mustat - RaiFu RaiFu
26.9. 10:30
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
PiPS/tiikerit PiPS/tiikerit - VG-62/Mustat VG-62/Mustat
26.9. 11:00
P9 Ykkönen
RaiFu Valkoinen RaiFu Valkoinen - PIF PIF
26.9. 11:30
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
RaiFu RaiFu - PIF Red PIF Red
26.9. 11:30
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
PIF PIF - PöKa PöKa
26.9. 12:00
P9 Ykkönen
PöKa PöKa - UPK pojat -11 UPK pojat -11
26.9. 12:30
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
ÅIFK/Gula ÅIFK/Gula - LTU/musta LTU/musta
26.9. 12:30
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
LTU/musta LTU/musta - Lieto Musta Lieto Musta
26.9. 13:20
P9 Ykkönen
FC Inter Siniset FC Inter Siniset - LTU/musta LTU/musta
26.9. 13:45
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
ÅIFK/Gula ÅIFK/Gula - Lieto Musta Lieto Musta
26.9. 14:35
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
APU APU - MaPSvihreä MaPSvihreä
27.9. 12:00
P9 Ykkönen
MaPS MaPS - FC RP Sininen FC RP Sininen
27.9. 12:00
P9 Ykkönen
P9 Ykkönen
LoPS Red LoPS Red - MaPS MaPS
27.9. 12:30
P9 Ykkönen
KaaPo/P9 Keltapuna KaaPo/P9 Keltapuna - APU APU
27.9. 13:00
P9 Ykkönen
MaPSvihreä MaPSvihreä - LoPS Red LoPS Red
27.9. 13:00
P9 Ykkönen
FC RP Sininen FC RP Sininen - MaPSvihreä MaPSvihreä
27.9. 13:30
P9 Ykkönen
MaPS MaPS - APU APU
27.9. 13:30
P9 Ykkönen
LoPS Red LoPS Red - FC RP Sininen FC RP Sininen
27.9. 14:00
P9 Ykkönen
KaaPo/P9 Keltapuna KaaPo/P9 Keltapuna - MaPS MaPS
27.9. 14:00
P9 Ykkönen
APU APU - LoPS Red LoPS Red
27.9. 14:30
P9 Ykkönen
Näytä lisää

Tulokset: A1

P9 Ykkönen
UPK pojat -11 UPK pojat -11 2 - 1 FC Inter Siniset FC Inter Siniset
2.8.2020 klo 16:00
P9 Ykkönen
FC Inter Siniset FC Inter Siniset 8 - 0 VG-62/Mustat VG-62/Mustat
2.8.2020 klo 15:30
P9 Ykkönen
FC RP Sininen FC RP Sininen 0 - 1 MaPS MaPS
2.8.2020 klo 15:30
P9 Ykkönen
MaPS MaPS 1 - 2 UPK pojat -11 UPK pojat -11
2.8.2020 klo 15:00
P9 Ykkönen
UPK pojat -11 UPK pojat -11 5 - 0 FC RP Sininen FC RP Sininen
2.8.2020 klo 14:30
P9 Ykkönen
FC Inter Siniset FC Inter Siniset 6 - 0 LTU/musta LTU/musta
2.8.2020 klo 14:30
P9 Ykkönen
FC RP Sininen FC RP Sininen 2 - 0 VG-62/Mustat VG-62/Mustat
2.8.2020 klo 14:00
P9 Ykkönen
MaPS MaPS 1 - 2 FC Inter Siniset FC Inter Siniset
2.8.2020 klo 14:00
P9 Ykkönen
RaiFu Valkoinen RaiFu Valkoinen 4 - 1 PaiHa Tornadot PaiHa Tornadot
1.8.2020 klo 12:30
P9 Ykkönen
PaiHa Salamat PaiHa Salamat 2 - 1 SalPa P11 valkoinen SalPa P11 valkoinen
1.8.2020 klo 12:30
Näytä lisää