Läntinen alue - P8 Ykkönen

P8 Ykkönen, A: Sarjataulukko

OVTHMP
APU
FC RP Valkoinen
LLuja Musta
Lieto Musta
MaPS
MaPS/Lemun Visa
PIF
PaiHa
SalPa/P12 sininen
UPK pojat -12
Wilpas
ÅIFK/gul

Sarjainfo >>>

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: A

P8 Ykkönen
Wilpas Wilpas - Lieto Musta Lieto Musta
27.6. 10:00
P8 Ykkönen
APU APU - SalPa/P12 sininen SalPa/P12 sininen
27.6. 10:00
P8 Ykkönen
SalPa/P12 sininen SalPa/P12 sininen - PaiHa PaiHa
27.6. 10:30
P8 Ykkönen
LLuja Musta LLuja Musta - APU APU
27.6. 10:30
P8 Ykkönen
PaiHa PaiHa - Wilpas Wilpas
27.6. 11:00
P8 Ykkönen
Lieto Musta Lieto Musta - LLuja Musta LLuja Musta
27.6. 11:00
P8 Ykkönen
P8 Ykkönen
APU APU - Wilpas Wilpas
27.6. 11:30
P8 Ykkönen
P8 Ykkönen
PaiHa PaiHa - APU APU
27.6. 12:00
P8 Ykkönen
Wilpas Wilpas - LLuja Musta LLuja Musta
27.6. 12:30
P8 Ykkönen
Lieto Musta Lieto Musta - PaiHa PaiHa
27.6. 12:30
P8 Ykkönen
PIF PIF - ÅIFK/gul ÅIFK/gul
28.6. 11:00
P8 Ykkönen
P8 Ykkönen
FC RP Valkoinen FC RP Valkoinen - MaPS MaPS
28.6. 11:30
P8 Ykkönen
P8 Ykkönen
MaPS MaPS - PIF PIF
28.6. 12:00
P8 Ykkönen
ÅIFK/gul ÅIFK/gul - UPK pojat -12 UPK pojat -12
28.6. 12:00
P8 Ykkönen
FC RP Valkoinen FC RP Valkoinen - ÅIFK/gul ÅIFK/gul
28.6. 12:30
P8 Ykkönen
MaPS/Lemun Visa MaPS/Lemun Visa - PIF PIF
28.6. 12:30
P8 Ykkönen
MaPS MaPS - MaPS/Lemun Visa MaPS/Lemun Visa
28.6. 13:00
P8 Ykkönen
P8 Ykkönen
PIF PIF - UPK pojat -12 UPK pojat -12
28.6. 13:30
P8 Ykkönen
ÅIFK/gul ÅIFK/gul - MaPS MaPS
28.6. 13:30
P8 Ykkönen
APU APU - Lieto Musta Lieto Musta
25.7. 10:00
P8 Ykkönen
FC RP Valkoinen FC RP Valkoinen - PaiHa PaiHa
25.7. 10:00
P8 Ykkönen
Lieto Musta Lieto Musta - ÅIFK/gul ÅIFK/gul
25.7. 10:30
P8 Ykkönen
PaiHa PaiHa - LLuja Musta LLuja Musta
25.7. 10:30
P8 Ykkönen
LLuja Musta LLuja Musta - APU APU
25.7. 11:00
P8 Ykkönen
ÅIFK/gul ÅIFK/gul - FC RP Valkoinen FC RP Valkoinen
25.7. 11:00
P8 Ykkönen
P8 Ykkönen
APU APU - PaiHa PaiHa
25.7. 11:30
P8 Ykkönen
PaiHa PaiHa - ÅIFK/gul ÅIFK/gul
25.7. 12:00
P8 Ykkönen
LLuja Musta LLuja Musta - Lieto Musta Lieto Musta
25.7. 12:00
P8 Ykkönen
FC RP Valkoinen FC RP Valkoinen - APU APU
25.7. 12:30
P8 Ykkönen
ÅIFK/gul ÅIFK/gul - LLuja Musta LLuja Musta
25.7. 12:30
P8 Ykkönen
Wilpas Wilpas - MaPS MaPS
26.7. 10:30
P8 Ykkönen
MaPS/Lemun Visa MaPS/Lemun Visa - PIF PIF
26.7. 10:30
P8 Ykkönen
PIF PIF - UPK pojat -12 UPK pojat -12
26.7. 11:00
P8 Ykkönen
P8 Ykkönen
UPK pojat -12 UPK pojat -12 - Wilpas Wilpas
26.7. 11:30
P8 Ykkönen
MaPS MaPS - SalPa/P12 sininen SalPa/P12 sininen
26.7. 11:30
P8 Ykkönen
PIF PIF - MaPS MaPS
26.7. 12:00
P8 Ykkönen
MaPS/Lemun Visa MaPS/Lemun Visa - Wilpas Wilpas
26.7. 12:00
P8 Ykkönen
SalPa/P12 sininen SalPa/P12 sininen - PIF PIF
26.7. 12:30
P8 Ykkönen
P8 Ykkönen
Wilpas Wilpas - SalPa/P12 sininen SalPa/P12 sininen
26.7. 13:00
P8 Ykkönen
MaPS MaPS - UPK pojat -12 UPK pojat -12
26.7. 13:00
P8 Ykkönen
UPK pojat -12 UPK pojat -12 - Lieto Musta Lieto Musta
9.8. 10:15
P8 Ykkönen
ÅIFK/gul ÅIFK/gul - PaiHa PaiHa
9.8. 10:15
P8 Ykkönen
P8 Ykkönen
PaiHa PaiHa - SalPa/P12 sininen SalPa/P12 sininen
9.8. 10:40
P8 Ykkönen
FC RP Valkoinen FC RP Valkoinen - ÅIFK/gul ÅIFK/gul
9.8. 11:05
P8 Ykkönen
P8 Ykkönen
UPK pojat -12 UPK pojat -12 - PaiHa PaiHa
9.8. 11:40
P8 Ykkönen
Lieto Musta Lieto Musta - ÅIFK/gul ÅIFK/gul
9.8. 11:40
P8 Ykkönen
PaiHa PaiHa - FC RP Valkoinen FC RP Valkoinen
9.8. 12:05
P8 Ykkönen
P8 Ykkönen
P8 Ykkönen
ÅIFK/gul ÅIFK/gul - UPK pojat -12 UPK pojat -12
9.8. 12:30
P8 Ykkönen
P8 Ykkönen
APU APU - PIF PIF
9.8. 15:00
P8 Ykkönen
Wilpas Wilpas - APU APU
9.8. 15:30
P8 Ykkönen
PIF PIF - MaPS MaPS
9.8. 15:30
P8 Ykkönen
MaPS MaPS - LLuja Musta LLuja Musta
9.8. 16:00
P8 Ykkönen
MaPS/Lemun Visa MaPS/Lemun Visa - Wilpas Wilpas
9.8. 16:00
P8 Ykkönen
PIF PIF - MaPS/Lemun Visa MaPS/Lemun Visa
9.8. 16:30
P8 Ykkönen
APU APU - LLuja Musta LLuja Musta
9.8. 16:30
P8 Ykkönen
Wilpas Wilpas - PIF PIF
9.8. 17:00
P8 Ykkönen
MaPS MaPS - APU APU
9.8. 17:00
P8 Ykkönen
LLuja Musta LLuja Musta - Wilpas Wilpas
9.8. 17:30
P8 Ykkönen
MaPS/Lemun Visa MaPS/Lemun Visa - MaPS MaPS
9.8. 17:30
P8 Ykkönen
UPK pojat -12 UPK pojat -12 - PIF PIF
22.8. 15:00
P8 Ykkönen
Wilpas Wilpas - PaiHa PaiHa
22.8. 15:00
P8 Ykkönen
PIF PIF - LLuja Musta LLuja Musta
22.8. 15:30
P8 Ykkönen
Lieto Musta Lieto Musta - UPK pojat -12 UPK pojat -12
22.8. 15:30
P8 Ykkönen
LLuja Musta LLuja Musta - Wilpas Wilpas
22.8. 16:00
P8 Ykkönen
PaiHa PaiHa - Lieto Musta Lieto Musta
22.8. 16:00
P8 Ykkönen
PIF PIF - PaiHa PaiHa
22.8. 16:30
P8 Ykkönen
UPK pojat -12 UPK pojat -12 - Wilpas Wilpas
22.8. 16:30
P8 Ykkönen
Lieto Musta Lieto Musta - PIF PIF
22.8. 17:00
P8 Ykkönen
LLuja Musta LLuja Musta - UPK pojat -12 UPK pojat -12
22.8. 17:00
P8 Ykkönen
Wilpas Wilpas - Lieto Musta Lieto Musta
22.8. 17:30
P8 Ykkönen
PaiHa PaiHa - LLuja Musta LLuja Musta
22.8. 17:30
P8 Ykkönen
FC RP Valkoinen FC RP Valkoinen - MaPS MaPS
23.8. 09:30
P8 Ykkönen
MaPS/Lemun Visa MaPS/Lemun Visa - APU APU
23.8. 09:30
P8 Ykkönen
MaPS MaPS - ÅIFK/gul ÅIFK/gul
23.8. 10:00
P8 Ykkönen
APU APU - SalPa/P12 sininen SalPa/P12 sininen
23.8. 10:00
P8 Ykkönen
ÅIFK/gul ÅIFK/gul - MaPS/Lemun Visa MaPS/Lemun Visa
23.8. 10:30
P8 Ykkönen
P8 Ykkönen
FC RP Valkoinen FC RP Valkoinen - APU APU
23.8. 11:00
P8 Ykkönen
MaPS MaPS - MaPS/Lemun Visa MaPS/Lemun Visa
23.8. 11:00
P8 Ykkönen
APU APU - ÅIFK/gul ÅIFK/gul
23.8. 11:30
P8 Ykkönen
SalPa/P12 sininen SalPa/P12 sininen - MaPS MaPS
23.8. 11:30
P8 Ykkönen
P8 Ykkönen
P8 Ykkönen
P8 Ykkönen
MaPS MaPS - LLuja Musta LLuja Musta
6.9. 14:30
P8 Ykkönen
ÅIFK/gul ÅIFK/gul - UPK pojat -12 UPK pojat -12
6.9. 14:55
P8 Ykkönen
P8 Ykkönen
LLuja Musta LLuja Musta - ÅIFK/gul ÅIFK/gul
6.9. 15:20
P8 Ykkönen
FC RP Valkoinen FC RP Valkoinen - MaPS MaPS
6.9. 15:20
P8 Ykkönen
UPK pojat -12 UPK pojat -12 - MaPS MaPS
6.9. 15:45
P8 Ykkönen
P8 Ykkönen
ÅIFK/gul ÅIFK/gul - MaPS/Lemun Visa MaPS/Lemun Visa
6.9. 16:10
P8 Ykkönen
P8 Ykkönen
P8 Ykkönen
MaPS MaPS - ÅIFK/gul ÅIFK/gul
6.9. 16:35
P8 Ykkönen
Lieto Musta Lieto Musta - Wilpas Wilpas
12.9. 12:00
P8 Ykkönen
PIF PIF - PaiHa PaiHa
12.9. 12:00
P8 Ykkönen
PaiHa PaiHa - APU APU
12.9. 12:25
P8 Ykkönen
SalPa/P12 sininen SalPa/P12 sininen - PIF PIF
12.9. 12:25
P8 Ykkönen
APU APU - Lieto Musta Lieto Musta
12.9. 12:50
P8 Ykkönen
Wilpas Wilpas - SalPa/P12 sininen SalPa/P12 sininen
12.9. 12:50
P8 Ykkönen
PIF PIF - Lieto Musta Lieto Musta
12.9. 13:15
P8 Ykkönen
PaiHa PaiHa - Wilpas Wilpas
12.9. 13:15
P8 Ykkönen
SalPa/P12 sininen SalPa/P12 sininen - PaiHa PaiHa
12.9. 13:40
P8 Ykkönen
APU APU - PIF PIF
12.9. 13:40
P8 Ykkönen
P8 Ykkönen
Wilpas Wilpas - APU APU
12.9. 14:05
P8 Ykkönen
APU APU - Lieto Musta Lieto Musta
20.9. 13:00
P8 Ykkönen
UPK pojat -12 UPK pojat -12 - PaiHa PaiHa
20.9. 13:00
P8 Ykkönen
PaiHa PaiHa - MaPS MaPS
20.9. 13:30
P8 Ykkönen
P8 Ykkönen
MaPS MaPS - APU APU
20.9. 14:00
P8 Ykkönen
P8 Ykkönen
PaiHa PaiHa - Lieto Musta Lieto Musta
20.9. 14:30
P8 Ykkönen
UPK pojat -12 UPK pojat -12 - APU APU
20.9. 14:30
P8 Ykkönen
MaPS/Lemun Visa MaPS/Lemun Visa - PaiHa PaiHa
20.9. 15:00
P8 Ykkönen
MaPS MaPS - UPK pojat -12 UPK pojat -12
20.9. 15:00
P8 Ykkönen
APU APU - MaPS/Lemun Visa MaPS/Lemun Visa
20.9. 15:30
P8 Ykkönen
Lieto Musta Lieto Musta - MaPS MaPS
20.9. 15:30
P8 Ykkönen
Wilpas Wilpas - PIF PIF
20.9. 15:30
P8 Ykkönen
P8 Ykkönen
P8 Ykkönen
P8 Ykkönen
FC RP Valkoinen FC RP Valkoinen - Wilpas Wilpas
20.9. 16:20
P8 Ykkönen
PIF PIF - ÅIFK/gul ÅIFK/gul
20.9. 16:20
P8 Ykkönen
LLuja Musta LLuja Musta - PIF PIF
20.9. 16:45
P8 Ykkönen
SalPa/P12 sininen SalPa/P12 sininen - Wilpas Wilpas
20.9. 16:45
P8 Ykkönen
ÅIFK/gul ÅIFK/gul - LLuja Musta LLuja Musta
20.9. 17:10
P8 Ykkönen
P8 Ykkönen
Wilpas Wilpas - ÅIFK/gul ÅIFK/gul
20.9. 17:35
P8 Ykkönen
PIF PIF - FC RP Valkoinen FC RP Valkoinen
20.9. 17:35
P8 Ykkönen
UPK pojat -12 UPK pojat -12 - LLuja Musta LLuja Musta
3.10. 10:00
P8 Ykkönen
APU APU - Wilpas Wilpas
3.10. 10:00
P8 Ykkönen
P8 Ykkönen
Wilpas Wilpas - PIF PIF
3.10. 10:30
P8 Ykkönen
FC RP Valkoinen FC RP Valkoinen - APU APU
3.10. 11:00
P8 Ykkönen
PIF PIF - UPK pojat -12 UPK pojat -12
3.10. 11:00
P8 Ykkönen
APU APU - LLuja Musta LLuja Musta
3.10. 11:30
P8 Ykkönen
Wilpas Wilpas - UPK pojat -12 UPK pojat -12
3.10. 11:30
P8 Ykkönen
LLuja Musta LLuja Musta - PIF PIF
3.10. 12:00
P8 Ykkönen
FC RP Valkoinen FC RP Valkoinen - Wilpas Wilpas
3.10. 12:00
P8 Ykkönen
UPK pojat -12 UPK pojat -12 - APU APU
3.10. 12:30
P8 Ykkönen
PIF PIF - FC RP Valkoinen FC RP Valkoinen
3.10. 12:30
P8 Ykkönen
ÅIFK/gul ÅIFK/gul - MaPS/Lemun Visa MaPS/Lemun Visa
3.10. 15:20
P8 Ykkönen
MaPS MaPS - SalPa/P12 sininen SalPa/P12 sininen
3.10. 15:20
P8 Ykkönen
MaPS/Lemun Visa MaPS/Lemun Visa - PaiHa PaiHa
3.10. 15:45
P8 Ykkönen
Lieto Musta Lieto Musta - ÅIFK/gul ÅIFK/gul
3.10. 15:45
P8 Ykkönen
P8 Ykkönen
PaiHa PaiHa - MaPS MaPS
3.10. 16:10
P8 Ykkönen
P8 Ykkönen
ÅIFK/gul ÅIFK/gul - MaPS MaPS
3.10. 16:35
P8 Ykkönen
P8 Ykkönen
PaiHa PaiHa - ÅIFK/gul ÅIFK/gul
3.10. 17:00
P8 Ykkönen
SalPa/P12 sininen SalPa/P12 sininen - PaiHa PaiHa
3.10. 17:25
P8 Ykkönen
MaPS MaPS - Lieto Musta Lieto Musta
3.10. 17:25
Näytä lisää