Läntinen alue - P8 Liiga

Ottelut: A

P8 Liiga
P8 Liiga
P8 Liiga
P8 Liiga
TPS/musta TPS/musta - KaaNa/musta KaaNa/musta
8.8. 14:00
P8 Liiga
P8 Liiga
TPS/musta TPS/musta - LTU/keltainen LTU/keltainen
8.8. 14:30
P8 Liiga
MuSa/Black MuSa/Black - ÅIFK/svart ÅIFK/svart
9.8. 10:30
P8 Liiga
P8 Liiga
KaaPo/P8 Musta KaaPo/P8 Musta - EuPa White EuPa White
9.8. 11:00
P8 Liiga
KaaPo/P8 Musta KaaPo/P8 Musta - MuSa/Black MuSa/Black
9.8. 12:00
P8 Liiga
P8 Liiga
P8 Liiga
SalPa P12 SalPa P12 - P-Iirot sininen P-Iirot sininen
9.8. 13:00
P8 Liiga
MuSa/Black MuSa/Black - FC Jazz Red FC Jazz Red
18.8. 16:30
P8 Liiga
Karhu-Futis Karhu-Futis - EuPa White EuPa White
18.8. 16:30
P8 Liiga
MuSa/Black MuSa/Black - Karhu-Futis Karhu-Futis
18.8. 17:00
P8 Liiga
P8 Liiga
FC Jazz Red FC Jazz Red - Karhu-Futis Karhu-Futis
18.8. 17:30
P8 Liiga
EuPa White EuPa White - P-Iirot sininen P-Iirot sininen
18.8. 17:30
P8 Liiga
P-Iirot sininen P-Iirot sininen - MuSa/Black MuSa/Black
18.8. 18:00
P8 Liiga
FC Jazz Red FC Jazz Red - EuPa White EuPa White
18.8. 18:00
P8 Liiga
P8 Liiga
EuPa White EuPa White - MuSa/Black MuSa/Black
18.8. 18:30
P8 Liiga
Lieto Punainen Lieto Punainen - ÅIFK/svart ÅIFK/svart
22.8. 09:00
P8 Liiga
TPS/musta TPS/musta - FC Inter FC Inter
22.8. 09:00
P8 Liiga
KaaNa/musta KaaNa/musta - TPS/musta TPS/musta
22.8. 09:30
P8 Liiga
ÅIFK/svart ÅIFK/svart - FC Inter FC Inter
22.8. 09:30
P8 Liiga
KaaNa/musta KaaNa/musta - Lieto Punainen Lieto Punainen
22.8. 10:00
P8 Liiga
TPS/musta TPS/musta - ÅIFK/svart ÅIFK/svart
22.8. 10:00
P8 Liiga
FC Inter FC Inter - Lieto Punainen Lieto Punainen
22.8. 10:30
P8 Liiga
ÅIFK/svart ÅIFK/svart - KaaNa/musta KaaNa/musta
22.8. 10:30
P8 Liiga
Lieto Punainen Lieto Punainen - TPS/musta TPS/musta
22.8. 11:00
P8 Liiga
FC Inter FC Inter - KaaNa/musta KaaNa/musta
22.8. 11:00
P8 Liiga
P8 Liiga
P8 Liiga
TPS/valkoinen TPS/valkoinen - FC HaPo FC HaPo
22.8. 13:25
P8 Liiga
TOVE TOVE - KaaPo/P8 Keltainen KaaPo/P8 Keltainen
22.8. 13:25
P8 Liiga
FC HaPo FC HaPo - SalPa P12 SalPa P12
22.8. 13:50
P8 Liiga
P-Iirot keltainen P-Iirot keltainen - TOVE TOVE
22.8. 13:50
P8 Liiga
FC Rauma FC Rauma - KaaPo/P8 Musta KaaPo/P8 Musta
22.8. 14:00
P8 Liiga
P8 Liiga
P8 Liiga
P8 Liiga
P8 Liiga
KaaPo/P8 Musta KaaPo/P8 Musta - MuSa MuSa
22.8. 14:30
P8 Liiga
TOVE TOVE - TPS/valkoinen TPS/valkoinen
22.8. 14:40
P8 Liiga
FC HaPo FC HaPo - KaaPo/P8 Keltainen KaaPo/P8 Keltainen
22.8. 14:40
P8 Liiga
LTU/keltainen LTU/keltainen - FC Rauma FC Rauma
22.8. 15:00
P8 Liiga
MuSa MuSa - FC RP Sininen FC RP Sininen
22.8. 15:00
P8 Liiga
SalPa P12 SalPa P12 - TOVE TOVE
22.8. 15:05
P8 Liiga
P-Iirot keltainen P-Iirot keltainen - FC HaPo FC HaPo
22.8. 15:05
P8 Liiga
P8 Liiga
KaaPo/P8 Punainen KaaPo/P8 Punainen - FC Rauma FC Rauma
22.8. 15:30
P8 Liiga
P8 Liiga
MuSa MuSa - KaaPo/P8 Punainen KaaPo/P8 Punainen
22.8. 16:00
P8 Liiga
FC Rauma FC Rauma - FC RP Sininen FC RP Sininen
22.8. 16:30
P8 Liiga
LTU/keltainen LTU/keltainen - MuSa MuSa
22.8. 16:30
P8 Liiga
Karhu-Futis Karhu-Futis - FC Rauma FC Rauma
5.9. 10:00
P8 Liiga
KaaNa/musta KaaNa/musta - FC Jazz Red FC Jazz Red
5.9. 10:00
P8 Liiga
P8 Liiga
FC RP Sininen FC RP Sininen - KaaNa/musta KaaNa/musta
5.9. 10:25
P8 Liiga
P8 Liiga
FC Rauma FC Rauma - FC RP Sininen FC RP Sininen
5.9. 10:50
P8 Liiga
FC Jazz Red FC Jazz Red - FC Rauma FC Rauma
5.9. 11:15
P8 Liiga
KaaNa/musta KaaNa/musta - Karhu-Futis Karhu-Futis
5.9. 11:15
P8 Liiga
FC RP Sininen FC RP Sininen - FC Jazz Red FC Jazz Red
5.9. 11:40
P8 Liiga
P8 Liiga
Karhu-Futis Karhu-Futis - FC RP Sininen FC RP Sininen
5.9. 12:05
P8 Liiga
P8 Liiga
P8 Liiga
TPS/musta TPS/musta - SalPa P12 SalPa P12
5.9. 15:20
P8 Liiga
TPS/valkoinen TPS/valkoinen - SalPa P12 SalPa P12
5.9. 15:45
P8 Liiga
Lieto Punainen Lieto Punainen - TPS/musta TPS/musta
5.9. 15:45
P8 Liiga
P8 Liiga
TPS/musta TPS/musta - TPS/valkoinen TPS/valkoinen
5.9. 16:10
P8 Liiga
SalPa P12 SalPa P12 - LTU/keltainen LTU/keltainen
5.9. 16:35
P8 Liiga
P8 Liiga
SalPa P12 SalPa P12 - Lieto Punainen Lieto Punainen
5.9. 17:00
P8 Liiga
LTU/keltainen LTU/keltainen - TPS/musta TPS/musta
5.9. 17:00
P8 Liiga
P8 Liiga
FC HaPo FC HaPo - KaaPo/P8 Musta KaaPo/P8 Musta
6.9. 10:00
P8 Liiga
P8 Liiga
KaaPo/P8 Musta KaaPo/P8 Musta - EuPa White EuPa White
6.9. 10:25
P8 Liiga
FC Inter FC Inter - FC HaPo FC HaPo
6.9. 10:50
P8 Liiga
EuPa White EuPa White - ÅIFK/svart ÅIFK/svart
6.9. 10:50
P8 Liiga
P8 Liiga
P8 Liiga
P8 Liiga
P8 Liiga
P-Iirot keltainen P-Iirot keltainen - TOVE TOVE
6.9. 12:00
P8 Liiga
P-Iirot sininen P-Iirot sininen - MuSa MuSa
6.9. 12:00
P8 Liiga
FC Inter FC Inter - EuPa White EuPa White
6.9. 12:20
P8 Liiga
FC HaPo FC HaPo - ÅIFK/svart ÅIFK/svart
6.9. 12:20
P8 Liiga
TOVE TOVE - MuSa MuSa
6.9. 12:30
P8 Liiga
P8 Liiga
P8 Liiga
P-Iirot sininen P-Iirot sininen - TOVE TOVE
6.9. 13:00
P8 Liiga
MuSa MuSa - P-Iirot keltainen P-Iirot keltainen
6.9. 13:30
P8 Liiga
TOVE TOVE - MuSa/Black MuSa/Black
6.9. 13:30
P8 Liiga
MuSa MuSa - MuSa/Black MuSa/Black
6.9. 14:00
P8 Liiga
P8 Liiga
FC HaPo FC HaPo - FC Rauma FC Rauma
15.9. 17:30
P8 Liiga
FC Jazz Red FC Jazz Red - Karhu-Futis Karhu-Futis
15.9. 17:30
P8 Liiga
FC Rauma FC Rauma - Karhu-Futis Karhu-Futis
15.9. 18:00
P8 Liiga
EuPa White EuPa White - FC Jazz Red FC Jazz Red
15.9. 18:00
P8 Liiga
EuPa White EuPa White - FC HaPo FC HaPo
15.9. 18:30
P8 Liiga
FC Jazz Red FC Jazz Red - FC Rauma FC Rauma
15.9. 18:30
P8 Liiga
Karhu-Futis Karhu-Futis - FC HaPo FC HaPo
15.9. 19:00
P8 Liiga
FC Rauma FC Rauma - EuPa White EuPa White
15.9. 19:00
P8 Liiga
FC HaPo FC HaPo - FC Jazz Red FC Jazz Red
15.9. 19:30
P8 Liiga
Karhu-Futis Karhu-Futis - EuPa White EuPa White
15.9. 19:30
P8 Liiga
P8 Liiga
P8 Liiga
P8 Liiga
P8 Liiga
FC RP Sininen FC RP Sininen - KaaNa/musta KaaNa/musta
20.9. 11:45
P8 Liiga
P8 Liiga
P8 Liiga
P8 Liiga
KaaNa/musta KaaNa/musta - KaaPo/P8 Musta KaaPo/P8 Musta
20.9. 12:15
P8 Liiga
P8 Liiga
MuSa/Black MuSa/Black - Lieto Punainen Lieto Punainen
20.9. 12:25
P8 Liiga
P8 Liiga
P8 Liiga
P8 Liiga
P-Iirot sininen P-Iirot sininen - MuSa/Black MuSa/Black
20.9. 12:50
P8 Liiga
P8 Liiga
Lieto Punainen Lieto Punainen - ÅIFK/svart ÅIFK/svart
20.9. 13:15
P8 Liiga
MuSa/Black MuSa/Black - LTU/keltainen LTU/keltainen
20.9. 13:40
P8 Liiga
P8 Liiga
ÅIFK/svart ÅIFK/svart - MuSa/Black MuSa/Black
20.9. 14:05
P8 Liiga
P8 Liiga
MuSa MuSa - TPS/valkoinen TPS/valkoinen
20.9. 16:00
P8 Liiga
TPS/musta TPS/musta - TOVE TOVE
20.9. 16:00
P8 Liiga
TOVE TOVE - FC Inter FC Inter
20.9. 16:30
P8 Liiga
SalPa P12 SalPa P12 - TPS/musta TPS/musta
20.9. 16:30
P8 Liiga
FC Inter FC Inter - MuSa MuSa
20.9. 17:00
P8 Liiga
TPS/valkoinen TPS/valkoinen - SalPa P12 SalPa P12
20.9. 17:00
P8 Liiga
TOVE TOVE - TPS/valkoinen TPS/valkoinen
20.9. 17:30
P8 Liiga
TPS/musta TPS/musta - MuSa MuSa
20.9. 17:30
P8 Liiga
SalPa P12 SalPa P12 - TOVE TOVE
20.9. 18:00
P8 Liiga
FC Inter FC Inter - TPS/musta TPS/musta
20.9. 18:00
P8 Liiga
TPS/valkoinen TPS/valkoinen - FC Inter FC Inter
20.9. 18:30
P8 Liiga
MuSa MuSa - SalPa P12 SalPa P12
20.9. 18:30
P8 Liiga
MuSa/Black MuSa/Black - Karhu-Futis Karhu-Futis
3.10. 10:00
P8 Liiga
TOVE TOVE - FC Rauma FC Rauma
3.10. 10:00
P8 Liiga
P8 Liiga
Lieto Punainen Lieto Punainen - FC HaPo FC HaPo
3.10. 10:30
P8 Liiga
MuSa MuSa - FC Rauma FC Rauma
3.10. 10:30
P8 Liiga
TOVE TOVE - MuSa/Black MuSa/Black
3.10. 10:30
P8 Liiga
EuPa White EuPa White - FC RP Sininen FC RP Sininen
3.10. 11:00
P8 Liiga
FC HaPo FC HaPo - ÅIFK/svart ÅIFK/svart
3.10. 11:00
P8 Liiga
Karhu-Futis Karhu-Futis - MuSa MuSa
3.10. 11:00
P8 Liiga
FC Rauma FC Rauma - MuSa/Black MuSa/Black
3.10. 11:00
P8 Liiga
FC Rauma FC Rauma - Karhu-Futis Karhu-Futis
3.10. 11:30
P8 Liiga
MuSa MuSa - TOVE TOVE
3.10. 11:30
P8 Liiga
P8 Liiga
P8 Liiga
KaaPo/P8 Punainen KaaPo/P8 Punainen - FC HaPo FC HaPo
3.10. 12:00
P8 Liiga
EuPa White EuPa White - Lieto Punainen Lieto Punainen
3.10. 12:00
P8 Liiga
Karhu-Futis Karhu-Futis - TOVE TOVE
3.10. 12:00
P8 Liiga
MuSa/Black MuSa/Black - MuSa MuSa
3.10. 12:00
P8 Liiga
FC HaPo FC HaPo - FC RP Sininen FC RP Sininen
3.10. 12:30
P8 Liiga
ÅIFK/svart ÅIFK/svart - EuPa White EuPa White
3.10. 12:30
P8 Liiga
FC RP Sininen FC RP Sininen - ÅIFK/svart ÅIFK/svart
3.10. 13:00
P8 Liiga
P8 Liiga
TPS/valkoinen TPS/valkoinen - SalPa P12 SalPa P12
4.10. 11:00
P8 Liiga
KaaNa/musta KaaNa/musta - LTU/keltainen LTU/keltainen
4.10. 11:00
P8 Liiga
SalPa P12 SalPa P12 - LTU/keltainen LTU/keltainen
4.10. 11:25
P8 Liiga
FC Inter FC Inter - KaaNa/musta KaaNa/musta
4.10. 11:25
P8 Liiga
FC Inter FC Inter - TPS/valkoinen TPS/valkoinen
4.10. 11:50
P8 Liiga
KaaNa/musta KaaNa/musta - SalPa P12 SalPa P12
4.10. 11:50
P8 Liiga
P8 Liiga
P8 Liiga
P8 Liiga
SalPa P12 SalPa P12 - FC Inter FC Inter
4.10. 12:20
P8 Liiga
P8 Liiga
P8 Liiga
TPS/valkoinen TPS/valkoinen - KaaNa/musta KaaNa/musta
4.10. 12:45
P8 Liiga
LTU/keltainen LTU/keltainen - FC Inter FC Inter
4.10. 12:45
P8 Liiga
P-Iirot sininen P-Iirot sininen - TPS/musta TPS/musta
4.10. 12:50
P8 Liiga
P8 Liiga
P8 Liiga
P8 Liiga
FC Jazz Red FC Jazz Red - KaaPo/P8 Musta KaaPo/P8 Musta
4.10. 13:40
P8 Liiga
P8 Liiga
P8 Liiga
TPS/musta TPS/musta - FC Jazz Red FC Jazz Red
4.10. 14:05
P8 Liiga
MuSa/Black MuSa/Black - FC Rauma FC Rauma
10.10. 11:00
P8 Liiga
Karhu-Futis Karhu-Futis - KaaNa/musta KaaNa/musta
10.10. 11:00
P8 Liiga
KaaNa/musta KaaNa/musta - SalPa P12 SalPa P12
10.10. 11:25
P8 Liiga
TPS/valkoinen TPS/valkoinen - Karhu-Futis Karhu-Futis
10.10. 11:25
P8 Liiga
SalPa P12 SalPa P12 - MuSa/Black MuSa/Black
10.10. 11:50
P8 Liiga
FC Rauma FC Rauma - TPS/valkoinen TPS/valkoinen
10.10. 11:50
P8 Liiga
KaaNa/musta KaaNa/musta - FC Rauma FC Rauma
10.10. 12:15
P8 Liiga
Karhu-Futis Karhu-Futis - MuSa/Black MuSa/Black
10.10. 12:15
P8 Liiga
TPS/valkoinen TPS/valkoinen - KaaNa/musta KaaNa/musta
10.10. 12:40
P8 Liiga
SalPa P12 SalPa P12 - Karhu-Futis Karhu-Futis
10.10. 12:40
P8 Liiga
MuSa/Black MuSa/Black - TPS/valkoinen TPS/valkoinen
10.10. 13:05
P8 Liiga
FC Rauma FC Rauma - SalPa P12 SalPa P12
10.10. 13:05
P8 Liiga
P-Iirot sininen P-Iirot sininen - FC Jazz Red FC Jazz Red
11.10. 12:00
P8 Liiga
FC HaPo FC HaPo - EuPa White EuPa White
11.10. 12:00
P8 Liiga
MuSa MuSa - LTU/keltainen LTU/keltainen
11.10. 12:00
P8 Liiga
FC RP Sininen FC RP Sininen - FC Inter FC Inter
11.10. 12:00
P8 Liiga
FC Inter FC Inter - Lieto Punainen Lieto Punainen
11.10. 12:30
P8 Liiga
LTU/keltainen LTU/keltainen - TOVE TOVE
11.10. 12:30
P8 Liiga
P-Iirot keltainen P-Iirot keltainen - EuPa White EuPa White
11.10. 12:30
P8 Liiga
FC HaPo FC HaPo - P-Iirot sininen P-Iirot sininen
11.10. 12:30
P8 Liiga
Lieto Punainen Lieto Punainen - MuSa MuSa
11.10. 13:00
P8 Liiga
TOVE TOVE - FC RP Sininen FC RP Sininen
11.10. 13:00
P8 Liiga
P8 Liiga
EuPa White EuPa White - P-Iirot sininen P-Iirot sininen
11.10. 13:00
P8 Liiga
FC RP Sininen FC RP Sininen - LTU/keltainen LTU/keltainen
11.10. 13:30
P8 Liiga
FC Inter FC Inter - MuSa MuSa
11.10. 13:30
P8 Liiga
P-Iirot keltainen P-Iirot keltainen - FC HaPo FC HaPo
11.10. 13:30
P8 Liiga
EuPa White EuPa White - FC Jazz Red FC Jazz Red
11.10. 13:30
P8 Liiga
P8 Liiga
TOVE TOVE - FC Inter FC Inter
11.10. 14:00
P8 Liiga
FC Jazz Red FC Jazz Red - FC HaPo FC HaPo
11.10. 14:00
P8 Liiga
LTU/keltainen LTU/keltainen - Lieto Punainen Lieto Punainen
11.10. 14:00
P8 Liiga
Lieto Punainen Lieto Punainen - TOVE TOVE
11.10. 14:30
P8 Liiga
MuSa MuSa - FC RP Sininen FC RP Sininen
11.10. 14:30
P8 Liiga
KaaPo/P8 Keltainen KaaPo/P8 Keltainen - TPS/musta TPS/musta
17.10. 10:00
P8 Liiga
P8 Liiga
ÅIFK/svart ÅIFK/svart - TPS/musta TPS/musta
17.10. 10:35
P8 Liiga
P8 Liiga
P8 Liiga
TPS/musta TPS/musta - KaaPo/P8 Musta KaaPo/P8 Musta
17.10. 11:10
P8 Liiga
TPS/musta TPS/musta - KaaPo/P8 Punainen KaaPo/P8 Punainen
17.10. 11:45
P8 Liiga
P8 Liiga
P8 Liiga
KaaPo/P8 Musta KaaPo/P8 Musta - ÅIFK/svart ÅIFK/svart
17.10. 12:20
Näytä lisää

Tulokset: A

P8 Liiga
Lieto Punainen Lieto Punainen 0 - 3 Karhu-Futis Karhu-Futis
9.8.2020 klo 13:00
P8 Liiga
MuSa/Black MuSa/Black 5 - 7 FC Jazz Red FC Jazz Red
9.8.2020 klo 13:00
P8 Liiga
EuPa White EuPa White 5 - 0 FC Inter FC Inter
9.8.2020 klo 13:00
P8 Liiga
Karhu-Futis Karhu-Futis 3 - 3 KaaPo/P8 Punainen KaaPo/P8 Punainen
9.8.2020 klo 12:30
P8 Liiga
FC Inter FC Inter 0 - 2 KaaPo/P8 Musta KaaPo/P8 Musta
9.8.2020 klo 12:30
P8 Liiga
ÅIFK/svart ÅIFK/svart 3 - 5 EuPa White EuPa White
9.8.2020 klo 12:30
P8 Liiga
TPS/valkoinen TPS/valkoinen 6 - 4 Lieto Punainen Lieto Punainen
9.8.2020 klo 12:00
P8 Liiga
FC Jazz Red FC Jazz Red 2 - 0 ÅIFK/svart ÅIFK/svart
9.8.2020 klo 12:00
P8 Liiga
Lieto Punainen Lieto Punainen 3 - 5 P-Iirot sininen P-Iirot sininen
9.8.2020 klo 11:30
P8 Liiga
Karhu-Futis Karhu-Futis 0 - 5 SalPa P12 SalPa P12
9.8.2020 klo 11:30
Näytä lisää