Läntinen alue - P8 Kakkonen

Ottelut: A1

P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
TPS/mustavalkoinen TPS/mustavalkoinen - TuWe TuWe
27.6. 09:00
P8 Kakkonen
Peimari Utd Peimari Utd - Jyske Jyske
27.6. 09:30
P8 Kakkonen
TuWe TuWe - ÅIFK/gulsvart ÅIFK/gulsvart
27.6. 09:30
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
TuKV TuKV - KaaNa/valkoinen KaaNa/valkoinen
27.6. 10:00
P8 Kakkonen
KaaPo/P8 KeltaMusta KaaPo/P8 KeltaMusta - PaiHa PaiHa
27.6. 10:00
P8 Kakkonen
Jyske Jyske - TuWe TuWe
27.6. 10:30
P8 Kakkonen
Peimari Utd Peimari Utd - TPS/valkoinen TPS/valkoinen
27.6. 10:30
P8 Kakkonen
KaaNa/valkoinen KaaNa/valkoinen - PaiHa PaiHa
27.6. 10:30
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
FC Halikko FC Halikko - TuKV TuKV
27.6. 11:00
P8 Kakkonen
Jyske Jyske - ÅIFK/gulsvart ÅIFK/gulsvart
27.6. 11:00
P8 Kakkonen
TPS/valkoinen TPS/valkoinen - Jyske Jyske
27.6. 11:30
P8 Kakkonen
TuWe TuWe - Peimari Utd Peimari Utd
27.6. 11:30
P8 Kakkonen
PaiHa PaiHa - TuKV TuKV
27.6. 11:30
P8 Kakkonen
KaaNa/valkoinen KaaNa/valkoinen - FC Halikko FC Halikko
27.6. 11:30
P8 Kakkonen
TuKV TuKV - KaaPo/P8 KeltaMusta KaaPo/P8 KeltaMusta
27.6. 12:00
P8 Kakkonen
PaiHa PaiHa - FC Halikko FC Halikko
27.6. 12:00
P8 Kakkonen
PiPS/P12 Musta PiPS/P12 Musta - LTU/musta LTU/musta
27.6. 12:30
P8 Kakkonen
FC KyPS FC KyPS - RaiFu RaiFu
27.6. 12:30
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
RaiFu RaiFu - LoPS LoPS
27.6. 12:55
P8 Kakkonen
LoPS LoPS - PiPS/P12 Musta PiPS/P12 Musta
27.6. 13:20
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
RaiFu RaiFu - LTU/musta LTU/musta
27.6. 13:45
P8 Kakkonen
FC KyPS FC KyPS - PiPS/P12 Musta PiPS/P12 Musta
27.6. 13:45
P8 Kakkonen
SalPa/P12 valkoinen SalPa/P12 valkoinen - RaiFu RaiFu
27.6. 14:10
P8 Kakkonen
LoPS LoPS - FC KyPS FC KyPS
27.6. 14:10
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
LTU/musta LTU/musta - LoPS LoPS
27.6. 14:35
P8 Kakkonen
ÅIFK/gulsvart ÅIFK/gulsvart - LTU/musta LTU/musta
21.7. 17:00
P8 Kakkonen
PaiHa PaiHa - SalPa/P12 valkoinen SalPa/P12 valkoinen
21.7. 17:00
P8 Kakkonen
SalPa/P12 valkoinen SalPa/P12 valkoinen - RaiFu RaiFu
21.7. 17:25
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
TPS/mustavalkoinen TPS/mustavalkoinen - PaiHa PaiHa
21.7. 17:50
P8 Kakkonen
RaiFu RaiFu - ÅIFK/gulsvart ÅIFK/gulsvart
21.7. 17:50
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
LTU/musta LTU/musta - PaiHa PaiHa
21.7. 18:30
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
RaiFu RaiFu - LTU/musta LTU/musta
21.7. 18:55
P8 Kakkonen
TPS/mustavalkoinen TPS/mustavalkoinen - RaiFu RaiFu
21.7. 19:20
P8 Kakkonen
PaiHa PaiHa - ÅIFK/gulsvart ÅIFK/gulsvart
21.7. 19:20
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
LoPS LoPS - TPS/valkoinen TPS/valkoinen
25.7. 15:15
P8 Kakkonen
FC Halikko FC Halikko - TuWe TuWe
25.7. 15:45
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
TuWe TuWe - LoPS LoPS
25.7. 16:15
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
FC Halikko FC Halikko - LoPS LoPS
25.7. 16:45
P8 Kakkonen
TPS/valkoinen TPS/valkoinen - TuWe TuWe
25.7. 17:15
P8 Kakkonen
PiPS/P12 Musta PiPS/P12 Musta - FC Halikko FC Halikko
25.7. 17:15
P8 Kakkonen
TuWe TuWe - PiPS/P12 Musta PiPS/P12 Musta
25.7. 17:45
P8 Kakkonen
LoPS LoPS - KaaPo/P8 KeltaMusta KaaPo/P8 KeltaMusta
25.7. 17:45
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
Jyske Jyske - TuKV TuKV
26.7. 11:00
P8 Kakkonen
KaaNa/valkoinen KaaNa/valkoinen - TuKV TuKV
26.7. 11:30
P8 Kakkonen
FC KyPS FC KyPS - Jyske Jyske
26.7. 11:30
P8 Kakkonen
Jyske Jyske - KaaNa/valkoinen KaaNa/valkoinen
26.7. 12:00
P8 Kakkonen
FC KyPS FC KyPS - Peimari Utd Peimari Utd
26.7. 12:00
P8 Kakkonen
TuKV TuKV - Peimari Utd Peimari Utd
26.7. 12:30
P8 Kakkonen
KaaNa/valkoinen KaaNa/valkoinen - FC KyPS FC KyPS
26.7. 12:30
P8 Kakkonen
Peimari Utd Peimari Utd - Jyske Jyske
26.7. 13:00
P8 Kakkonen
TuKV TuKV - FC KyPS FC KyPS
26.7. 13:00
P8 Kakkonen
RaiFu RaiFu - FC Halikko FC Halikko
8.8. 10:00
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
SalPa/P12 valkoinen SalPa/P12 valkoinen - Jyske Jyske
8.8. 10:30
P8 Kakkonen
TPS/valkoinen TPS/valkoinen - RaiFu RaiFu
8.8. 10:30
P8 Kakkonen
Jyske Jyske - TPS/valkoinen TPS/valkoinen
8.8. 11:00
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
SalPa/P12 valkoinen SalPa/P12 valkoinen - RaiFu RaiFu
8.8. 11:30
P8 Kakkonen
FC Halikko FC Halikko - Jyske Jyske
8.8. 11:30
P8 Kakkonen
RaiFu RaiFu - KaaNa/valkoinen KaaNa/valkoinen
8.8. 12:00
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
Jyske Jyske - KaaNa/valkoinen KaaNa/valkoinen
8.8. 12:30
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
PaiHa PaiHa - LoPS LoPS
9.8. 10:00
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
LTU/musta LTU/musta - TuWe TuWe
9.8. 11:00
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
PiPS/P12 Musta PiPS/P12 Musta - PaiHa PaiHa
9.8. 11:00
P8 Kakkonen
LoPS LoPS - Peimari Utd Peimari Utd
9.8. 11:00
P8 Kakkonen
TPS/mustavalkoinen TPS/mustavalkoinen - PaiHa PaiHa
9.8. 11:30
P8 Kakkonen
TuKV TuKV - KaaPo/P8 KeltaMusta KaaPo/P8 KeltaMusta
9.8. 11:30
P8 Kakkonen
ÅIFK/gulsvart ÅIFK/gulsvart - LoPS LoPS
9.8. 11:30
P8 Kakkonen
TuWe TuWe - FC KyPS FC KyPS
9.8. 11:30
P8 Kakkonen
TuKV TuKV - LTU/musta LTU/musta
9.8. 12:00
P8 Kakkonen
KaaPo/P8 KeltaMusta KaaPo/P8 KeltaMusta - TuWe TuWe
9.8. 12:00
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
LoPS LoPS - PiPS/P12 Musta PiPS/P12 Musta
9.8. 12:00
P8 Kakkonen
FC KyPS FC KyPS - LTU/musta LTU/musta
9.8. 12:30
P8 Kakkonen
TuWe TuWe - TuKV TuKV
9.8. 12:30
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
PaiHa PaiHa - Peimari Utd Peimari Utd
9.8. 12:30
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
FC KyPS FC KyPS - TuKV TuKV
9.8. 13:00
P8 Kakkonen
TuWe TuWe - SalPa/P12 valkoinen SalPa/P12 valkoinen
22.8. 11:00
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
ÅIFK/gulsvart ÅIFK/gulsvart - TuWe TuWe
22.8. 11:25
P8 Kakkonen
ÅIFK/gulsvart ÅIFK/gulsvart - Peimari Utd Peimari Utd
22.8. 11:50
P8 Kakkonen
TuWe TuWe - KaaPo/P8 KeltaMusta KaaPo/P8 KeltaMusta
22.8. 11:50
P8 Kakkonen
LoPS LoPS - Jyske Jyske
22.8. 12:00
P8 Kakkonen
TPS/valkoinen TPS/valkoinen - TuKV TuKV
22.8. 12:00
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
TuKV TuKV - KaaNa/valkoinen KaaNa/valkoinen
22.8. 12:30
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
Peimari Utd Peimari Utd - TuWe TuWe
22.8. 12:40
P8 Kakkonen
KaaNa/valkoinen KaaNa/valkoinen - LoPS LoPS
22.8. 13:00
P8 Kakkonen
Jyske Jyske - PiPS/P12 Musta PiPS/P12 Musta
22.8. 13:00
P8 Kakkonen
TuKV TuKV - Jyske Jyske
22.8. 13:30
P8 Kakkonen
TPS/valkoinen TPS/valkoinen - LoPS LoPS
22.8. 13:30
P8 Kakkonen
PiPS/P12 Musta PiPS/P12 Musta - TuKV TuKV
22.8. 14:00
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
LoPS LoPS - PiPS/P12 Musta PiPS/P12 Musta
22.8. 14:30
P8 Kakkonen
Jyske Jyske - KaaNa/valkoinen KaaNa/valkoinen
22.8. 14:30
P8 Kakkonen
PaiHa PaiHa - FC Halikko FC Halikko
23.8. 14:00
P8 Kakkonen
FC KyPS FC KyPS - LTU/musta LTU/musta
23.8. 14:00
P8 Kakkonen
FC Halikko FC Halikko - FC KyPS FC KyPS
23.8. 14:30
P8 Kakkonen
LTU/musta LTU/musta - PaiHa PaiHa
23.8. 14:30
P8 Kakkonen
PaiHa PaiHa - RaiFu RaiFu
23.8. 15:00
P8 Kakkonen
TPS/mustavalkoinen TPS/mustavalkoinen - FC KyPS FC KyPS
23.8. 15:00
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
RaiFu RaiFu - LTU/musta LTU/musta
23.8. 15:30
P8 Kakkonen
FC Halikko FC Halikko - RaiFu RaiFu
23.8. 16:00
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
RaiFu RaiFu - TPS/mustavalkoinen TPS/mustavalkoinen
23.8. 16:30
P8 Kakkonen
FC KyPS FC KyPS - PaiHa PaiHa
23.8. 16:30
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
SalPa/P12 valkoinen SalPa/P12 valkoinen - LoPS LoPS
5.9. 10:00
P8 Kakkonen
LoPS LoPS - TuKV TuKV
5.9. 10:30
P8 Kakkonen
Jyske Jyske - SalPa/P12 valkoinen SalPa/P12 valkoinen
5.9. 10:30
P8 Kakkonen
TPS/mustavalkoinen TPS/mustavalkoinen - Jyske Jyske
5.9. 11:00
P8 Kakkonen
PaiHa PaiHa - TPS/valkoinen TPS/valkoinen
5.9. 11:00
P8 Kakkonen
TuKV TuKV - KaaPo/P8 KeltaMusta KaaPo/P8 KeltaMusta
5.9. 11:00
P8 Kakkonen
FC KyPS FC KyPS - PiPS/P12 Musta PiPS/P12 Musta
5.9. 11:00
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
TuWe TuWe - FC KyPS FC KyPS
5.9. 11:30
P8 Kakkonen
LoPS LoPS - TPS/mustavalkoinen TPS/mustavalkoinen
5.9. 11:30
P8 Kakkonen
TuWe TuWe - PaiHa PaiHa
5.9. 12:00
P8 Kakkonen
FC KyPS FC KyPS - TPS/valkoinen TPS/valkoinen
5.9. 12:00
P8 Kakkonen
Jyske Jyske - LoPS LoPS
5.9. 12:00
P8 Kakkonen
TuKV TuKV - SalPa/P12 valkoinen SalPa/P12 valkoinen
5.9. 12:00
P8 Kakkonen
Peimari Utd Peimari Utd - RaiFu RaiFu
5.9. 12:30
P8 Kakkonen
ÅIFK/gulsvart ÅIFK/gulsvart - LTU/musta LTU/musta
5.9. 12:30
P8 Kakkonen
TPS/valkoinen TPS/valkoinen - TuWe TuWe
5.9. 12:30
P8 Kakkonen
TPS/mustavalkoinen TPS/mustavalkoinen - TuKV TuKV
5.9. 12:30
P8 Kakkonen
KaaPo/P8 KeltaMusta KaaPo/P8 KeltaMusta - Jyske Jyske
5.9. 12:30
P8 Kakkonen
PiPS/P12 Musta PiPS/P12 Musta - PaiHa PaiHa
5.9. 12:30
P8 Kakkonen
RaiFu RaiFu - FC Halikko FC Halikko
5.9. 12:55
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
PiPS/P12 Musta PiPS/P12 Musta - TuWe TuWe
5.9. 13:00
P8 Kakkonen
PaiHa PaiHa - FC KyPS FC KyPS
5.9. 13:00
P8 Kakkonen
FC Halikko FC Halikko - ÅIFK/gulsvart ÅIFK/gulsvart
5.9. 13:20
P8 Kakkonen
LTU/musta LTU/musta - KaaNa/valkoinen KaaNa/valkoinen
5.9. 13:20
P8 Kakkonen
RaiFu RaiFu - LTU/musta LTU/musta
5.9. 13:45
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
KaaNa/valkoinen KaaNa/valkoinen - RaiFu RaiFu
5.9. 14:10
P8 Kakkonen
FC Halikko FC Halikko - Peimari Utd Peimari Utd
5.9. 14:10
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
LTU/musta LTU/musta - FC Halikko FC Halikko
5.9. 14:35
P8 Kakkonen
TuWe TuWe - Peimari Utd Peimari Utd
18.9. 16:30
P8 Kakkonen
KaaNa/valkoinen KaaNa/valkoinen - RaiFu RaiFu
18.9. 16:30
P8 Kakkonen
RaiFu RaiFu - KaaPo/P8 KeltaMusta KaaPo/P8 KeltaMusta
18.9. 17:00
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
KaaPo/P8 KeltaMusta KaaPo/P8 KeltaMusta - TuWe TuWe
18.9. 17:30
P8 Kakkonen
Peimari Utd Peimari Utd - PiPS/P12 Musta PiPS/P12 Musta
18.9. 17:30
P8 Kakkonen
RaiFu RaiFu - Peimari Utd Peimari Utd
18.9. 18:00
P8 Kakkonen
KaaNa/valkoinen KaaNa/valkoinen - TuWe TuWe
18.9. 18:00
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
PiPS/P12 Musta PiPS/P12 Musta - RaiFu RaiFu
18.9. 18:30
P8 Kakkonen
TuWe TuWe - PiPS/P12 Musta PiPS/P12 Musta
18.9. 19:00
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
LoPS LoPS - TPS/valkoinen TPS/valkoinen
19.9. 09:00
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
LTU/musta LTU/musta - LoPS LoPS
19.9. 09:30
P8 Kakkonen
LTU/musta LTU/musta - FC Halikko FC Halikko
19.9. 10:00
P8 Kakkonen
LoPS LoPS - TPS/mustavalkoinen TPS/mustavalkoinen
19.9. 10:00
P8 Kakkonen
TPS/valkoinen TPS/valkoinen - FC Halikko FC Halikko
19.9. 10:30
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
TPS/valkoinen TPS/valkoinen - LTU/musta LTU/musta
19.9. 11:00
P8 Kakkonen
FC Halikko FC Halikko - LoPS LoPS
19.9. 11:00
P8 Kakkonen
ÅIFK/gulsvart ÅIFK/gulsvart - Jyske Jyske
20.9. 10:00
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
Jyske Jyske - PaiHa PaiHa
20.9. 10:25
P8 Kakkonen
SalPa/P12 valkoinen SalPa/P12 valkoinen - TuKV TuKV
20.9. 10:25
P8 Kakkonen
PaiHa PaiHa - FC KyPS FC KyPS
20.9. 10:50
P8 Kakkonen
TuKV TuKV - ÅIFK/gulsvart ÅIFK/gulsvart
20.9. 10:50
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
Jyske Jyske - FC KyPS FC KyPS
20.9. 11:30
P8 Kakkonen
SalPa/P12 valkoinen SalPa/P12 valkoinen - PaiHa PaiHa
20.9. 11:55
P8 Kakkonen
TuKV TuKV - Jyske Jyske
20.9. 11:55
P8 Kakkonen
PaiHa PaiHa - TuKV TuKV
20.9. 12:20
P8 Kakkonen
FC KyPS FC KyPS - ÅIFK/gulsvart ÅIFK/gulsvart
20.9. 12:20
Näytä lisää