Läntinen alue - P20 Kakkonen

P20 Kakkonen: Sarjataulukko

OVTHMP
Lieto321011-47
JanPa21105-24
ParVi21106-44
TOVE21106-44
MaPS21014-43
FJK YJ31022-73
SalPa20022-60
Ylöjärven Ilves20021-60
PaiHa
Luopunut sarjasta

Pelataan yksikertainen sarja
Sarjainfo >>>

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut

P20 Kakkonen
ParVi ParVi - PaiHa PaiHa
3.7. 18:00
P20 Kakkonen
PaiHa PaiHa - MaPS MaPS
27.7 - 2.8
P20 Kakkonen
FJK YJ FJK YJ - TOVE TOVE
8.8. 15:00
P20 Kakkonen
MaPS MaPS - ParVi ParVi
9.8. 15:00
P20 Kakkonen
Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves - JanPa JanPa
9.8. 17:00
P20 Kakkonen
Lieto Lieto - SalPa SalPa
9.8. 17:00
P20 Kakkonen
PaiHa PaiHa - Lieto Lieto
10.8 - 16.8
P20 Kakkonen
SalPa SalPa - FJK YJ FJK YJ
14.8. 19:00
P20 Kakkonen
JanPa JanPa - MaPS MaPS
15.8. 16:30
P20 Kakkonen
TOVE TOVE - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
15.8. 17:00
P20 Kakkonen
FJK YJ FJK YJ - PaiHa PaiHa
22.8. 15:00
P20 Kakkonen
Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves - SalPa SalPa
22.8. 15:00
P20 Kakkonen
TOVE TOVE - JanPa JanPa
23.8. 15:00
P20 Kakkonen
Lieto Lieto - ParVi ParVi
23.8. 19:00
P20 Kakkonen
ParVi ParVi - FJK YJ FJK YJ
26.8. 19:30
P20 Kakkonen
Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves - PaiHa PaiHa
30.8. 17:00
P20 Kakkonen
SalPa SalPa - TOVE TOVE
5.9. 16:00
P20 Kakkonen
MaPS MaPS - Lieto Lieto
6.9. 15:00
P20 Kakkonen
SalPa SalPa - JanPa JanPa
9.9. 19:45
P20 Kakkonen
ParVi ParVi - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
11.9. 18:00
P20 Kakkonen
FJK YJ FJK YJ - MaPS MaPS
12.9. 15:00
P20 Kakkonen
TOVE TOVE - PaiHa PaiHa
13.9. 15:00
P20 Kakkonen
PaiHa PaiHa - SalPa SalPa
14.9 - 20.9
P20 Kakkonen
ParVi ParVi - TOVE TOVE
20.9. 15:00
P20 Kakkonen
MaPS MaPS - Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
20.9. 15:00
P20 Kakkonen
JanPa JanPa - Lieto Lieto
20.9. 15:00
Näytä lisää

Tulokset

P20 Kakkonen
Lieto Lieto 2 - 2 TOVE TOVE
2.8.2020 klo 19:00
P20 Kakkonen
Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves 0 - 1 FJK YJ FJK YJ
2.8.2020 klo 17:00
P20 Kakkonen
JanPa JanPa 2 - 2 ParVi ParVi
1.8.2020 klo 16:30
P20 Kakkonen
Lieto Lieto 5 - 1 Ylöjärven Ilves Ylöjärven Ilves
5.7.2020 klo 19:00
P20 Kakkonen
MaPS MaPS 2 - 0 SalPa SalPa
5.7.2020 klo 16:00
P20 Kakkonen
JanPa JanPa 3 - 0 FJK YJ FJK YJ
4.7.2020 klo 16:30
P20 Kakkonen
PaiHa PaiHa 1 - 11 JanPa JanPa
28.6.2020 klo 18:00
P20 Kakkonen
TOVE TOVE 4 - 2 MaPS MaPS
27.6.2020 klo 16:00
P20 Kakkonen
SalPa SalPa 2 - 4 ParVi ParVi
25.6.2020 klo 19:00
P20 Kakkonen
FJK YJ FJK YJ 1 - 4 Lieto Lieto
25.6.2020 klo 19:00
Näytä lisää