Läntinen alue - P12 turnaus

Ottelut

P12 turnaus
Ilves Keltainen Ilves Keltainen - RiPS Valkoinen RiPS Valkoinen
12.9.2020 09:00
P12 turnaus
P12 turnaus
P12 turnaus
KaaPo Musta KaaPo Musta - Ilves Talvitoiminta Ilves Talvitoiminta
12.9.2020 09:50
P12 turnaus
TaFa TaFa - MP MP
12.9.2020 10:40
P12 turnaus
P12 turnaus
Ilves Ilves - RiPS Sininen RiPS Sininen
12.9.2020 11:30
P12 turnaus
KaaPo Keltainen KaaPo Keltainen - LeKi-Futis LeKi-Futis
12.9.2020 11:30
P12 turnaus
EBK Valkoinen EBK Valkoinen - RiPS Valkoinen RiPS Valkoinen
12.9.2020 12:20
P12 turnaus
Ilves Keltainen Ilves Keltainen - Huima Sininen Huima Sininen
12.9.2020 12:20
P12 turnaus
P12 turnaus
Huima Keltainen Huima Keltainen - SJK-j SJK-j
12.9.2020 13:10
P12 turnaus
Komeetat Musta Komeetat Musta - TaFa TaFa
12.9.2020 14:00
P12 turnaus
LeKi-Futis Valkoinen LeKi-Futis Valkoinen - MP MP
12.9.2020 14:00
P12 turnaus
KaaPo Keltainen KaaPo Keltainen - Ilves Ilves
12.9.2020 14:50
P12 turnaus
LeKi-Futis LeKi-Futis - RiPS Sininen RiPS Sininen
12.9.2020 14:50
P12 turnaus
P12 turnaus
RiPS Valkoinen RiPS Valkoinen - Huima Sininen Huima Sininen
12.9.2020 15:40
P12 turnaus
Ilves Talvitoiminta Ilves Talvitoiminta - SJK-j SJK-j
12.9.2020 16:30
P12 turnaus
Huima Keltainen Huima Keltainen - KaaPo Musta KaaPo Musta
12.9.2020 16:30
P12 turnaus
TaFa TaFa - LeKi-Futis Valkoinen LeKi-Futis Valkoinen
12.9.2020 17:20
P12 turnaus
MP MP - Komeetat Musta Komeetat Musta
12.9.2020 17:20
P12 turnaus
Ilves Ilves - LeKi-Futis LeKi-Futis
12.9.2020 18:10
P12 turnaus
RiPS Sininen RiPS Sininen - KaaPo Keltainen KaaPo Keltainen
12.9.2020 18:10
P12 turnaus
EBK Valkoinen EBK Valkoinen - Ilves Keltainen Ilves Keltainen
12.9.2020 19:00
P12 turnaus
SJK-j SJK-j - Sääksjärven Loiske Sääksjärven Loiske
12.9.2020 19:00
P12 turnaus
P12 turnaus
P12 turnaus
Lohko A | 4 Lohko A | 4 - Lohko B | 3 Lohko B | 3
13.9.2020 09:50
P12 turnaus
Lohko A | 3 Lohko A | 3 - Lohko B | 4 Lohko B | 4
13.9.2020 09:50
P12 turnaus
Lohko A | 2 Lohko A | 2 - Lohko B | 1 Lohko B | 1
13.9.2020 10:40
P12 turnaus
Lohko A | 1 Lohko A | 1 - Lohko B | 2 Lohko B | 2
13.9.2020 10:40
P12 turnaus
Huima Sininen Huima Sininen - EBK Valkoinen EBK Valkoinen
13.9.2020 11:30
P12 turnaus
P12 turnaus
SJK-j SJK-j - KaaPo Musta KaaPo Musta
13.9.2020 12:20
P12 turnaus
P12 turnaus
P12 turnaus
P12 turnaus
P12 turnaus
P12 turnaus
Lohko A | 5 Lohko A | 5 - Lohko B | 5 Lohko B | 5
13.9.2020 14:50
P12 turnaus
Lohko A | 4 Lohko A | 4 - Lohko B | 4 Lohko B | 4
13.9.2020 14:50
P12 turnaus
Lohko A | 1 Lohko A | 1 - Lohko B | 1 Lohko B | 1
13.9.2020 15:00
P12 turnaus
Lohko A | 3 Lohko A | 3 - Lohko B | 3 Lohko B | 3
13.9.2020 15:40
P12 turnaus
Lohko A | 2 Lohko A | 2 - Lohko B | 2 Lohko B | 2
13.9.2020 15:40
Näytä lisää