Läntinen alue - P10 Ykkönen

Ottelut: A1

P10 Ykkönen
Lieto Musta Lieto Musta - PiPS/P10 PiPS/P10
8.8. 10:00
P10 Ykkönen
PiPS/P10 PiPS/P10 - UPK pojat -10 UPK pojat -10
8.8. 10:30
P10 Ykkönen
PiPS/P10 PiPS/P10 - FC Inter Siniset FC Inter Siniset
8.8. 11:30
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
FC RP FC RP - Lieto Punainen Lieto Punainen
klo 10:30
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
VG-62/Keltaiset VG-62/Keltaiset - FC RP FC RP
klo 11:30
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
VG-62/Mustat VG-62/Mustat - FC RP FC RP
klo 12:00
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
PIF PIF - FC Halikko FC Halikko
klo 14:00
P10 Ykkönen
RaiFu Valkoinen RaiFu Valkoinen - MynPa MynPa
klo 14:00
P10 Ykkönen
TPS/mustavalkoinen TPS/mustavalkoinen - PIF PIF
klo 14:30
P10 Ykkönen
FC Halikko FC Halikko - MynPa MynPa
klo 14:30
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
PIF PIF - RaiFu Valkoinen RaiFu Valkoinen
klo 15:00
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
MynPa MynPa - PIF PIF
klo 15:30
P10 Ykkönen
FC RP FC RP - UPK pojat -10 UPK pojat -10
22.8. 10:00
P10 Ykkönen
RaiFu Valkoinen RaiFu Valkoinen - MynPa MynPa
22.8. 10:00
P10 Ykkönen
UPK pojat -10 UPK pojat -10 - MynPa MynPa
22.8. 10:30
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
Lieto Musta Lieto Musta - FC RP FC RP
22.8. 11:00
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
MynPa MynPa - FC RP FC RP
22.8. 11:30
P10 Ykkönen
UPK pojat -10 UPK pojat -10 - Lieto Musta Lieto Musta
22.8. 11:30
P10 Ykkönen
MynPa MynPa - Lieto Musta Lieto Musta
22.8. 12:00
P10 Ykkönen
FC RP FC RP - RaiFu Valkoinen RaiFu Valkoinen
22.8. 12:00
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
VG-62/Keltaiset VG-62/Keltaiset - LoPS Black LoPS Black
22.8. 16:45
P10 Ykkönen
LoPS Black LoPS Black - PiPS/P10 PiPS/P10
22.8. 17:15
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
PiPS/P10 PiPS/P10 - VG-62/Keltaiset VG-62/Keltaiset
22.8. 18:15
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
Lieto Punainen Lieto Punainen - FC Halikko FC Halikko
23.8. 10:00
P10 Ykkönen
FC Inter Siniset FC Inter Siniset - PIF PIF
23.8. 10:00
P10 Ykkönen
PIF PIF - FC Halikko FC Halikko
23.8. 10:30
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
Lieto Punainen Lieto Punainen - PIF PIF
23.8. 11:00
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
PIF PIF - VG-62/Mustat VG-62/Mustat
23.8. 11:30
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
FC Halikko FC Halikko - VG-62/Mustat VG-62/Mustat
23.8. 12:00
P10 Ykkönen
UPK pojat -10 UPK pojat -10 - PIF PIF
6.9. 10:00
P10 Ykkönen
PiPS/P10 PiPS/P10 - RaiFu Valkoinen RaiFu Valkoinen
6.9. 10:00
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
RaiFu Valkoinen RaiFu Valkoinen - PIF PIF
6.9. 10:30
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
Lieto Punainen Lieto Punainen - PiPS/P10 PiPS/P10
6.9. 11:00
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
PIF PIF - PiPS/P10 PiPS/P10
6.9. 11:30
P10 Ykkönen
PiPS/P10 PiPS/P10 - UPK pojat -10 UPK pojat -10
6.9. 12:00
P10 Ykkönen
PIF PIF - Lieto Punainen Lieto Punainen
6.9. 12:00
P10 Ykkönen
FC RP FC RP - FC Inter Siniset FC Inter Siniset
6.9. 12:30
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
FC RP FC RP - Lieto Musta Lieto Musta
6.9. 13:00
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
TPS/mustavalkoinen TPS/mustavalkoinen - FC RP FC RP
6.9. 14:00
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
FC Halikko FC Halikko - MynPa MynPa
6.9. 14:15
P10 Ykkönen
KaaPo/P10 Punainen KaaPo/P10 Punainen - FC RP FC RP
6.9. 14:30
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
VG-62/Mustat VG-62/Mustat - LoPS Black LoPS Black
6.9. 14:45
P10 Ykkönen
MynPa MynPa - VG-62/Keltaiset VG-62/Keltaiset
6.9. 14:45
P10 Ykkönen
LoPS Black LoPS Black - MynPa MynPa
6.9. 15:15
P10 Ykkönen
VG-62/Mustat VG-62/Mustat - FC Halikko FC Halikko
6.9. 15:15
P10 Ykkönen
MynPa MynPa - VG-62/Mustat VG-62/Mustat
6.9. 15:45
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
FC Halikko FC Halikko - LoPS Black LoPS Black
6.9. 16:15
P10 Ykkönen
TPS/mustavalkoinen TPS/mustavalkoinen - PIF PIF
20.9. 10:00
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
VG-62/Keltaiset VG-62/Keltaiset - PIF PIF
20.9. 10:30
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
MynPa MynPa - PiPS/P10 PiPS/P10
20.9. 11:00
P10 Ykkönen
VG-62/Mustat VG-62/Mustat - PiPS/P10 PiPS/P10
20.9. 11:30
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
PIF PIF - KaaPo/P10 Punainen KaaPo/P10 Punainen
20.9. 11:30
P10 Ykkönen
FC Halikko FC Halikko - MynPa MynPa
20.9. 11:30
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
MynPa MynPa - VG-62/Mustat VG-62/Mustat
20.9. 12:00
P10 Ykkönen
PIF PIF - Lieto Musta Lieto Musta
20.9. 12:00
P10 Ykkönen
FC RP FC RP - LoPS Black LoPS Black
20.9. 12:00
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
RaiFu Valkoinen RaiFu Valkoinen - FC RP FC RP
20.9. 12:30
P10 Ykkönen
PiPS/P10 PiPS/P10 - FC Inter Siniset FC Inter Siniset
20.9. 12:30
P10 Ykkönen
VG-62/Mustat VG-62/Mustat - FC Halikko FC Halikko
20.9. 12:30
P10 Ykkönen
FC Inter Siniset FC Inter Siniset - MynPa MynPa
20.9. 13:00
P10 Ykkönen
PiPS/P10 PiPS/P10 - FC Halikko FC Halikko
20.9. 13:00
P10 Ykkönen
Lieto Punainen Lieto Punainen - FC RP FC RP
20.9. 13:00
P10 Ykkönen
LoPS Black LoPS Black - UPK pojat -10 UPK pojat -10
20.9. 13:00
P10 Ykkönen
Lieto Punainen Lieto Punainen - LoPS Black LoPS Black
20.9. 13:30
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
LoPS Black LoPS Black - RaiFu Valkoinen RaiFu Valkoinen
20.9. 14:00
P10 Ykkönen
FC RP FC RP - UPK pojat -10 UPK pojat -10
20.9. 14:00
P10 Ykkönen
FC RP FC RP - FC Halikko FC Halikko
3.10. 14:00
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
FC RP FC RP - KaaPo/P10 Punainen KaaPo/P10 Punainen
3.10. 14:30
P10 Ykkönen
UPK pojat -10 UPK pojat -10 - FC Halikko FC Halikko
3.10. 14:30
P10 Ykkönen
LoPS Black LoPS Black - UPK pojat -10 UPK pojat -10
3.10. 15:00
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
FC Halikko FC Halikko - LoPS Black LoPS Black
3.10. 15:30
P10 Ykkönen
UPK pojat -10 UPK pojat -10 - FC RP FC RP
3.10. 15:30
P10 Ykkönen
LoPS Black LoPS Black - FC RP FC RP
3.10. 16:00
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
PIF PIF - VG-62/Keltaiset VG-62/Keltaiset
4.10. 10:00
P10 Ykkönen
PiPS/P10 PiPS/P10 - MynPa MynPa
4.10. 10:00
P10 Ykkönen
Lieto Punainen Lieto Punainen - PiPS/P10 PiPS/P10
4.10. 10:30
P10 Ykkönen
VG-62/Keltaiset VG-62/Keltaiset - MynPa MynPa
4.10. 10:30
P10 Ykkönen
Lieto Punainen Lieto Punainen - PIF PIF
4.10. 11:00
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
PiPS/P10 PiPS/P10 - VG-62/Keltaiset VG-62/Keltaiset
4.10. 11:00
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
MynPa MynPa - PIF PIF
4.10. 11:30
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
MynPa MynPa - Lieto Punainen Lieto Punainen
4.10. 12:00
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
PIF PIF - PiPS/P10 PiPS/P10
4.10. 12:00
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
VG-62/Mustat VG-62/Mustat - Lieto Musta Lieto Musta
4.10. 12:30
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
Näytä lisää

Tulokset: A1

P10 Ykkönen
UPK pojat -10 UPK pojat -10 1 - 2 FC Inter Siniset FC Inter Siniset
8.8.2020 klo 12:00
P10 Ykkönen
Lieto Musta Lieto Musta 4 - 0 LoPS Black LoPS Black
8.8.2020 klo 12:00
P10 Ykkönen
UPK pojat -10 UPK pojat -10 0 - 3 Lieto Musta Lieto Musta
8.8.2020 klo 11:30
P10 Ykkönen
LoPS Black LoPS Black 0 - 1 PiPS/P10 PiPS/P10
8.8.2020 klo 11:00
P10 Ykkönen
FC Inter Siniset FC Inter Siniset 0 - 2 Lieto Musta Lieto Musta
8.8.2020 klo 11:00
P10 Ykkönen
FC Inter Siniset FC Inter Siniset 3 - 3 LoPS Black LoPS Black
8.8.2020 klo 10:30
P10 Ykkönen
LoPS Black LoPS Black 3 - 0 UPK pojat -10 UPK pojat -10
8.8.2020 klo 10:00
P10 Ykkönen
Lieto Musta Lieto Musta 4 - 0 FC Halikko FC Halikko
26.7.2020 klo 12:00
P10 Ykkönen
FC RP FC RP 5 - 0 PIF PIF
26.7.2020 klo 12:00
P10 Ykkönen
KaaPo/P10 Punainen KaaPo/P10 Punainen 0 - 3 FC Halikko FC Halikko
26.7.2020 klo 11:30
Näytä lisää