Läntinen alue - Miesten Nelonen

Miesten Nelonen, C1: Sarjataulukko

OVTHMP
SJK-j651023-516
Kungliga Wasa C.F.540124-712
Virkiä540120-612
ABC/Strömsö632118-1011
Ponnistus631213-1610
IF Hoppet53117-1010
I-JBK621310-137
Närpes Kraft/262048-126
VPS J61236-155
FC Kuffen61059-183
Kanu61058-213
FC Korsholm51048-213

Pelataan yksinkertainen sarja, jonka voittanut joukkue nousee suoraan Kolmoseen. Sarjan sijalle 11. ja huonommin sijoittuneet joukkueet putoavat suoraan Vitoseen.
Sarjainfo >>>

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: C1

Miesten Nelonen
FC Korsholm FC Korsholm - Virkiä Virkiä
Huomenna 17:00
Miesten Nelonen
Kungliga Wasa C.F. Kungliga Wasa C.F. - IF Hoppet IF Hoppet
Huomenna 18:00
Miesten Nelonen
ABC/Strömsö ABC/Strömsö - FC Korsholm FC Korsholm
11.8. 19:00
Miesten Nelonen
I-JBK I-JBK - Närpes Kraft/2 Närpes Kraft/2
12.8. 19:00
Miesten Nelonen
SJK-j SJK-j - Ponnistus Ponnistus
12.8. 19:00
Miesten Nelonen
VPS J VPS J - Kungliga Wasa C.F. Kungliga Wasa C.F.
13.8. 19:30
Miesten Nelonen
IF Hoppet IF Hoppet - Kanu Kanu
14.8. 19:00
Miesten Nelonen
Virkiä Virkiä - FC Kuffen FC Kuffen
15.8. 14:00
Miesten Nelonen
ABC/Strömsö ABC/Strömsö - Virkiä Virkiä
18.8. 19:00
Miesten Nelonen
Kungliga Wasa C.F. Kungliga Wasa C.F. - SJK-j SJK-j
19.8. 19:00
Miesten Nelonen
Närpes Kraft/2 Närpes Kraft/2 - FC Kuffen FC Kuffen
19.8. 19:00
Miesten Nelonen
FC Korsholm FC Korsholm - IF Hoppet IF Hoppet
19.8. 19:00
Miesten Nelonen
Kanu Kanu - VPS J VPS J
19.8. 19:30
Miesten Nelonen
Ponnistus Ponnistus - I-JBK I-JBK
21.8. 18:30
Miesten Nelonen
Närpes Kraft/2 Närpes Kraft/2 - Ponnistus Ponnistus
31.8. 19:00
Miesten Nelonen
Kanu Kanu - I-JBK I-JBK
1.9. 18:30
Miesten Nelonen
IF Hoppet IF Hoppet - Virkiä Virkiä
1.9. 18:30
Miesten Nelonen
ABC/Strömsö ABC/Strömsö - VPS J VPS J
1.9. 18:30
Miesten Nelonen
Miesten Nelonen
FC Korsholm FC Korsholm - SJK-j SJK-j
2.9. 18:30
Miesten Nelonen
IF Hoppet IF Hoppet - Ponnistus Ponnistus
8.9. 18:30
Miesten Nelonen
Miesten Nelonen
FC Korsholm FC Korsholm - Kanu Kanu
9.9. 18:30
Miesten Nelonen
SJK-j SJK-j - FC Kuffen FC Kuffen
9.9. 19:00
Miesten Nelonen
VPS J VPS J - Närpes Kraft/2 Närpes Kraft/2
10.9. 19:30
Miesten Nelonen
Virkiä Virkiä - I-JBK I-JBK
12.9. 14:00
Miesten Nelonen
I-JBK I-JBK - Kungliga Wasa C.F. Kungliga Wasa C.F.
19.9. 14:00
Miesten Nelonen
IF Hoppet IF Hoppet - ABC/Strömsö ABC/Strömsö
19.9. 14:00
Miesten Nelonen
FC Kuffen FC Kuffen - Ponnistus Ponnistus
19.9. 14:00
Miesten Nelonen
Virkiä Virkiä - Närpes Kraft/2 Närpes Kraft/2
19.9. 14:00
Miesten Nelonen
SJK-j SJK-j - Kanu Kanu
19.9. 14:00
Miesten Nelonen
VPS J VPS J - FC Korsholm FC Korsholm
19.9. 16:00
Näytä lisää

Tulokset: C1

Miesten Nelonen
Kanu Kanu 1 - 4 ABC/Strömsö ABC/Strömsö
7.8.2020 klo 19:30
Miesten Nelonen
Ponnistus Ponnistus 1 - 1 VPS J VPS J
7.8.2020 klo 19:00
Miesten Nelonen
FC Kuffen FC Kuffen 3 - 1 I-JBK I-JBK
7.8.2020 klo 19:00
Miesten Nelonen
Närpes Kraft/2 Närpes Kraft/2 1 - 4 SJK-j SJK-j
6.8.2020 klo 19:00
Miesten Nelonen
Ponnistus Ponnistus 5 - 2 ABC/Strömsö ABC/Strömsö
31.7.2020 klo 19:00
Miesten Nelonen
Närpes Kraft/2 Närpes Kraft/2 0 - 1 IF Hoppet IF Hoppet
30.7.2020 klo 19:00
Miesten Nelonen
FC Kuffen FC Kuffen 1 - 2 VPS J VPS J
30.7.2020 klo 19:00
Miesten Nelonen
Kanu Kanu 0 - 4 Virkiä Virkiä
29.7.2020 klo 20:00
Miesten Nelonen
I-JBK I-JBK 1 - 4 SJK-j SJK-j
29.7.2020 klo 19:00
Miesten Nelonen
FC Korsholm FC Korsholm 0 - 9 Kungliga Wasa C.F. Kungliga Wasa C.F.
27.7.2020 klo 19:00
Näytä lisää