Läntinen alue - Miesten Nelonen

Miesten Nelonen, A: Sarjataulukko

OVTHMP
FC Boda00000-00
FC Eurajoki00000-00
JyTy00000-00
KY-Sport00000-00
KuuLa00000-00
LTU00000-00
Lieto00000-00
P-Iirot 200000-00
PiPS00000-00
RaiFu00000-00
SaTo00000-00
TuWe00000-00
Wilpas 200000-00
ÅCF00000-00

Pelataan yksinkertainen sarja. Lohkon voittaja nousee suoraan Kolmoseen. Lohkon sijalle 8. ja huonommin sijoittuneet joukkueet putoavat suoraan Vitoseen.
Sarjainfo >>>

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: A

Miesten Nelonen
TuWe TuWe - Wilpas 2 Wilpas 2
13.6. 12:00
Miesten Nelonen
SaTo SaTo - ÅCF ÅCF
13.6. 15:30
Miesten Nelonen
Lieto Lieto - JyTy JyTy
13.6. 16:00
Miesten Nelonen
FC Eurajoki FC Eurajoki - LTU LTU
13.6. 16:00
Miesten Nelonen
PiPS PiPS - P-Iirot 2 P-Iirot 2
17.6. 19:15
Miesten Nelonen
KuuLa KuuLa - FC Boda FC Boda
17.6. 20:30
Miesten Nelonen
P-Iirot 2 P-Iirot 2 - SaTo SaTo
24.6. 19:15
Miesten Nelonen
Wilpas 2 Wilpas 2 - KuuLa KuuLa
26.6. 19:00
Miesten Nelonen
LTU LTU - Lieto Lieto
26.6. 19:00
Miesten Nelonen
JyTy JyTy - KY-Sport KY-Sport
26.6. 20:00
Miesten Nelonen
FC Boda FC Boda - FC Eurajoki FC Eurajoki
27.6. 13:30
Miesten Nelonen
RaiFu RaiFu - PiPS PiPS
27.6. 15:00
Miesten Nelonen
ÅCF ÅCF - TuWe TuWe
27.6. 16:15
Miesten Nelonen
Lieto Lieto - FC Boda FC Boda
1.7. 20:00
Miesten Nelonen
TuWe TuWe - KuuLa KuuLa
3.7. 19:00
Miesten Nelonen
SaTo SaTo - RaiFu RaiFu
3.7. 19:00
Miesten Nelonen
PiPS PiPS - JyTy JyTy
3.7. 19:00
Miesten Nelonen
ÅCF ÅCF - P-Iirot 2 P-Iirot 2
3.7. 19:15
Miesten Nelonen
FC Eurajoki FC Eurajoki - Wilpas 2 Wilpas 2
4.7. 16:00
Miesten Nelonen
KY-Sport KY-Sport - RaiFu RaiFu
19.7. 19:00
Miesten Nelonen
P-Iirot 2 P-Iirot 2 - TuWe TuWe
21.7. 19:15
Miesten Nelonen
JyTy JyTy - SaTo SaTo
22.7. 18:15
Miesten Nelonen
Wilpas 2 Wilpas 2 - Lieto Lieto
24.7. 19:00
Miesten Nelonen
LTU LTU - PiPS PiPS
24.7. 19:00
Miesten Nelonen
FC Boda FC Boda - KY-Sport KY-Sport
25.7. 13:30
Miesten Nelonen
RaiFu RaiFu - ÅCF ÅCF
25.7. 15:00
Miesten Nelonen
KuuLa KuuLa - FC Eurajoki FC Eurajoki
25.7. 16:00
Miesten Nelonen
P-Iirot 2 P-Iirot 2 - RaiFu RaiFu
28.7. 19:15
Miesten Nelonen
Lieto Lieto - KuuLa KuuLa
29.7. 20:00
Miesten Nelonen
TuWe TuWe - FC Eurajoki FC Eurajoki
31.7. 19:00
Miesten Nelonen
SaTo SaTo - LTU LTU
31.7. 19:00
Miesten Nelonen
PiPS PiPS - FC Boda FC Boda
31.7. 19:00
Miesten Nelonen
ÅCF ÅCF - JyTy JyTy
31.7. 19:15
Miesten Nelonen
KuuLa KuuLa - KY-Sport KY-Sport
6.8. 18:00
Miesten Nelonen
Wilpas 2 Wilpas 2 - PiPS PiPS
6.8. 19:30
Miesten Nelonen
JyTy JyTy - P-Iirot 2 P-Iirot 2
6.8. 20:00
Miesten Nelonen
LTU LTU - ÅCF ÅCF
7.8. 19:00
Miesten Nelonen
FC Boda FC Boda - SaTo SaTo
8.8. 13:30
Miesten Nelonen
FC Eurajoki FC Eurajoki - Lieto Lieto
8.8. 16:00
Miesten Nelonen
RaiFu RaiFu - TuWe TuWe
8.8. 17:00
Miesten Nelonen
P-Iirot 2 P-Iirot 2 - LTU LTU
11.8. 19:15
Miesten Nelonen
RaiFu RaiFu - JyTy JyTy
14.8. 18:30
Miesten Nelonen
SaTo SaTo - Wilpas 2 Wilpas 2
14.8. 19:00
Miesten Nelonen
PiPS PiPS - KuuLa KuuLa
14.8. 19:00
Miesten Nelonen
ÅCF ÅCF - FC Boda FC Boda
14.8. 20:15
Miesten Nelonen
TuWe TuWe - Lieto Lieto
15.8. 12:00
Miesten Nelonen
KY-Sport KY-Sport - FC Eurajoki FC Eurajoki
16.8. 19:00
Miesten Nelonen
JyTy JyTy - TuWe TuWe
19.8. 18:15
Miesten Nelonen
FC Boda FC Boda - P-Iirot 2 P-Iirot 2
22.8. 13:30
Miesten Nelonen
LTU LTU - RaiFu RaiFu
22.8. 15:00
Miesten Nelonen
FC Eurajoki FC Eurajoki - PiPS PiPS
22.8. 16:00
Miesten Nelonen
Wilpas 2 Wilpas 2 - ÅCF ÅCF
22.8. 17:00
Miesten Nelonen
Lieto Lieto - KY-Sport KY-Sport
22.8. 17:00
Miesten Nelonen
KuuLa KuuLa - SaTo SaTo
23.8. 17:00
Miesten Nelonen
P-Iirot 2 P-Iirot 2 - Wilpas 2 Wilpas 2
25.8. 19:15
Miesten Nelonen
JyTy JyTy - LTU LTU
26.8. 18:15
Miesten Nelonen
PiPS PiPS - Lieto Lieto
28.8. 19:00
Miesten Nelonen
SaTo SaTo - FC Eurajoki FC Eurajoki
28.8. 19:00
Miesten Nelonen
TuWe TuWe - KY-Sport KY-Sport
29.8. 12:00
Miesten Nelonen
RaiFu RaiFu - FC Boda FC Boda
29.8. 15:00
Miesten Nelonen
ÅCF ÅCF - KuuLa KuuLa
29.8. 16:15
Miesten Nelonen
KY-Sport KY-Sport - LTU LTU
31.8. 20:00
Miesten Nelonen
KuuLa KuuLa - P-Iirot 2 P-Iirot 2
3.9. 19:00
Miesten Nelonen
Wilpas 2 Wilpas 2 - RaiFu RaiFu
4.9. 19:00
Miesten Nelonen
LTU LTU - TuWe TuWe
4.9. 19:00
Miesten Nelonen
FC Boda FC Boda - JyTy JyTy
5.9. 13:30
Miesten Nelonen
Lieto Lieto - SaTo SaTo
5.9. 16:00
Miesten Nelonen
FC Eurajoki FC Eurajoki - ÅCF ÅCF
5.9. 16:00
Miesten Nelonen
KY-Sport KY-Sport - PiPS PiPS
6.9. 19:00
Miesten Nelonen
P-Iirot 2 P-Iirot 2 - FC Eurajoki FC Eurajoki
8.9. 19:15
Miesten Nelonen
JyTy JyTy - Wilpas 2 Wilpas 2
9.9. 18:15
Miesten Nelonen
SaTo SaTo - KY-Sport KY-Sport
11.9. 18:30
Miesten Nelonen
LTU LTU - FC Boda FC Boda
11.9. 19:00
Miesten Nelonen
TuWe TuWe - PiPS PiPS
12.9. 12:00
Miesten Nelonen
RaiFu RaiFu - KuuLa KuuLa
12.9. 15:00
Miesten Nelonen
ÅCF ÅCF - Lieto Lieto
12.9. 16:15
Miesten Nelonen
KY-Sport KY-Sport - Wilpas 2 Wilpas 2
13.9. 19:00
Miesten Nelonen
KY-Sport KY-Sport - ÅCF ÅCF
16.9. 18:00
Miesten Nelonen
TuWe TuWe - FC Boda FC Boda
18.9. 19:00
Miesten Nelonen
PiPS PiPS - SaTo SaTo
18.9. 19:00
Miesten Nelonen
Wilpas 2 Wilpas 2 - LTU LTU
18.9. 19:30
Miesten Nelonen
KuuLa KuuLa - JyTy JyTy
19.9. 14:00
Miesten Nelonen
Lieto Lieto - P-Iirot 2 P-Iirot 2
19.9. 16:00
Miesten Nelonen
FC Eurajoki FC Eurajoki - RaiFu RaiFu
19.9. 16:00
Miesten Nelonen
P-Iirot 2 P-Iirot 2 - KY-Sport KY-Sport
22.9. 19:15
Miesten Nelonen
LTU LTU - KuuLa KuuLa
25.9. 19:00
Miesten Nelonen
FC Boda FC Boda - Wilpas 2 Wilpas 2
26.9. 13:30
Miesten Nelonen
RaiFu RaiFu - Lieto Lieto
26.9. 15:00
Miesten Nelonen
JyTy JyTy - FC Eurajoki FC Eurajoki
26.9. 15:30
Miesten Nelonen
SaTo SaTo - TuWe TuWe
26.9. 15:30
Miesten Nelonen
ÅCF ÅCF - PiPS PiPS
27.9. 19:15
Näytä lisää