Läntinen alue - Miesten Nelonen

Miesten Nelonen, A: Sarjataulukko

OVTHMP
Lieto651014-516
TuWe650114-815
JyTy540115-212
LTU632118-511
FC Eurajoki630317-149
SaTo630310-229
P-Iirot 2721411-117
ÅCF62139-127
RaiFu520311-86
FC Boda520312-156
PiPS61146-214
KuuLa51045-123
Wilpas 250233-102
KY-Sport
Luopunut sarjasta

Pelataan yksinkertainen sarja. Lohkon voittaja nousee suoraan Kolmoseen. Lohkon sijalle 8. ja huonommin sijoittuneet joukkueet putoavat suoraan Vitoseen.
Sarjainfo >>>

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: A

Miesten Nelonen
RaiFu RaiFu - JyTy JyTy
14.8. 18:30
Miesten Nelonen
SaTo SaTo - Wilpas 2 Wilpas 2
14.8. 19:00
Miesten Nelonen
PiPS PiPS - KuuLa KuuLa
14.8. 19:00
Miesten Nelonen
ÅCF ÅCF - FC Boda FC Boda
14.8. 20:15
Miesten Nelonen
TuWe TuWe - Lieto Lieto
15.8. 12:00
Miesten Nelonen
JyTy JyTy - TuWe TuWe
19.8. 18:15
Miesten Nelonen
FC Boda FC Boda - P-Iirot 2 P-Iirot 2
22.8. 13:30
Miesten Nelonen
LTU LTU - RaiFu RaiFu
22.8. 15:00
Miesten Nelonen
FC Eurajoki FC Eurajoki - PiPS PiPS
22.8. 16:00
Miesten Nelonen
Wilpas 2 Wilpas 2 - ÅCF ÅCF
22.8. 17:00
Miesten Nelonen
KuuLa KuuLa - SaTo SaTo
23.8. 17:00
Miesten Nelonen
P-Iirot 2 P-Iirot 2 - Wilpas 2 Wilpas 2
25.8. 19:15
Miesten Nelonen
JyTy JyTy - LTU LTU
26.8. 18:15
Miesten Nelonen
PiPS PiPS - Lieto Lieto
28.8. 19:00
Miesten Nelonen
SaTo SaTo - FC Eurajoki FC Eurajoki
28.8. 19:30
Miesten Nelonen
RaiFu RaiFu - FC Boda FC Boda
29.8. 15:00
Miesten Nelonen
ÅCF ÅCF - KuuLa KuuLa
29.8. 16:15
Miesten Nelonen
KuuLa KuuLa - P-Iirot 2 P-Iirot 2
3.9. 20:00
Miesten Nelonen
Wilpas 2 Wilpas 2 - RaiFu RaiFu
4.9. 19:00
Miesten Nelonen
LTU LTU - TuWe TuWe
4.9. 19:00
Miesten Nelonen
FC Boda FC Boda - JyTy JyTy
5.9. 13:30
Miesten Nelonen
Lieto Lieto - SaTo SaTo
5.9. 16:00
Miesten Nelonen
FC Eurajoki FC Eurajoki - ÅCF ÅCF
5.9. 16:00
Miesten Nelonen
P-Iirot 2 P-Iirot 2 - FC Eurajoki FC Eurajoki
8.9. 19:15
Miesten Nelonen
JyTy JyTy - Wilpas 2 Wilpas 2
9.9. 18:15
Miesten Nelonen
LTU LTU - FC Boda FC Boda
11.9. 19:00
Miesten Nelonen
TuWe TuWe - PiPS PiPS
12.9. 12:00
Miesten Nelonen
RaiFu RaiFu - KuuLa KuuLa
12.9. 15:00
Miesten Nelonen
ÅCF ÅCF - Lieto Lieto
12.9. 16:15
Miesten Nelonen
TuWe TuWe - FC Boda FC Boda
18.9. 19:00
Miesten Nelonen
PiPS PiPS - SaTo SaTo
18.9. 19:00
Miesten Nelonen
Wilpas 2 Wilpas 2 - LTU LTU
18.9. 19:30
Miesten Nelonen
KuuLa KuuLa - JyTy JyTy
19.9. 14:00
Miesten Nelonen
Lieto Lieto - P-Iirot 2 P-Iirot 2
19.9. 16:00
Miesten Nelonen
FC Eurajoki FC Eurajoki - RaiFu RaiFu
19.9. 16:00
Miesten Nelonen
LTU LTU - KuuLa KuuLa
25.9. 19:00
Miesten Nelonen
FC Boda FC Boda - Wilpas 2 Wilpas 2
26.9. 13:30
Miesten Nelonen
RaiFu RaiFu - Lieto Lieto
26.9. 15:00
Miesten Nelonen
JyTy JyTy - FC Eurajoki FC Eurajoki
26.9. 15:30
Miesten Nelonen
SaTo SaTo - TuWe TuWe
26.9. 15:30
Miesten Nelonen
ÅCF ÅCF - PiPS PiPS
27.9. 19:15
Näytä lisää

Tulokset: A

Miesten Nelonen
P-Iirot 2 P-Iirot 2 1 - 1 LTU LTU
11.8.2020 klo 19:15
Miesten Nelonen
RaiFu RaiFu 3 - 0 TuWe TuWe
8.8.2020 klo 17:00
Miesten Nelonen
FC Eurajoki FC Eurajoki 1 - 3 Lieto Lieto
8.8.2020 klo 16:00
Miesten Nelonen
FC Boda FC Boda 3 - 5 SaTo SaTo
8.8.2020 klo 13:30
Miesten Nelonen
LTU LTU 3 - 3 ÅCF ÅCF
7.8.2020 klo 19:00
Miesten Nelonen
JyTy JyTy 2 - 0 P-Iirot 2 P-Iirot 2
6.8.2020 klo 20:00
Miesten Nelonen
Wilpas 2 Wilpas 2 1 - 1 PiPS PiPS
6.8.2020 klo 19:30
Miesten Nelonen
ÅCF ÅCF 0 - 3 JyTy JyTy
31.7.2020 klo 19:15
Miesten Nelonen
PiPS PiPS 0 - 3 FC Boda FC Boda
31.7.2020 klo 19:00
Miesten Nelonen
SaTo SaTo 0 - 3 LTU LTU
31.7.2020 klo 19:00
Näytä lisää