Läntinen alue - Miesten harraste Futsal-Tampere

Miesten harraste Futsal-Tampere, B1: Sarjataulukko

OVTHMP
Susiraja FC22008-06
KP-07211010-54
Puujalat21015-73
Vierasjoukkue21014-63
FLFC/DUTD20206-62
PeePee20205-52
Kotarit20116-111
PoJat20025-90

Lisätietoja >>

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: B1

Miesten harraste Futsal-Tampere
Miesten harraste Futsal-Tampere
Miesten harraste Futsal-Tampere
Miesten harraste Futsal-Tampere
Miesten harraste Futsal-Tampere
Miesten harraste Futsal-Tampere
Miesten harraste Futsal-Tampere
Miesten harraste Futsal-Tampere
Miesten harraste Futsal-Tampere
PeePee PeePee - Vierasjoukkue Vierasjoukkue
9.1.2021 13:20
Miesten harraste Futsal-Tampere
FLFC/DUTD FLFC/DUTD - PoJat PoJat
9.1.2021 13:20
Miesten harraste Futsal-Tampere
KP-07 KP-07 - Susiraja FC Susiraja FC
9.1.2021 14:10
Miesten harraste Futsal-Tampere
Kotarit Kotarit - Puujalat Puujalat
9.1.2021 14:10
Miesten harraste Futsal-Tampere
Vierasjoukkue Vierasjoukkue - FLFC/DUTD FLFC/DUTD
9.1.2021 15:00
Miesten harraste Futsal-Tampere
PoJat PoJat - PeePee PeePee
9.1.2021 15:00
Miesten harraste Futsal-Tampere
Susiraja FC Susiraja FC - Kotarit Kotarit
9.1.2021 15:50
Miesten harraste Futsal-Tampere
Puujalat Puujalat - KP-07 KP-07
9.1.2021 15:50
Miesten harraste Futsal-Tampere
Kotarit Kotarit - PoJat PoJat
24.1.2021 10:00
Miesten harraste Futsal-Tampere
FLFC/DUTD FLFC/DUTD - Puujalat Puujalat
24.1.2021 10:00
Miesten harraste Futsal-Tampere
PeePee PeePee - Susiraja FC Susiraja FC
24.1.2021 10:50
Miesten harraste Futsal-Tampere
KP-07 KP-07 - Vierasjoukkue Vierasjoukkue
24.1.2021 10:50
Miesten harraste Futsal-Tampere
PoJat PoJat - FLFC/DUTD FLFC/DUTD
24.1.2021 11:40
Miesten harraste Futsal-Tampere
Puujalat Puujalat - Kotarit Kotarit
24.1.2021 11:40
Miesten harraste Futsal-Tampere
Susiraja FC Susiraja FC - KP-07 KP-07
24.1.2021 12:30
Miesten harraste Futsal-Tampere
Vierasjoukkue Vierasjoukkue - PeePee PeePee
24.1.2021 12:30
Miesten harraste Futsal-Tampere
KP-07 KP-07 - Kotarit Kotarit
6.2.2021 13:20
Miesten harraste Futsal-Tampere
FLFC/DUTD FLFC/DUTD - PeePee PeePee
6.2.2021 13:20
Miesten harraste Futsal-Tampere
Vierasjoukkue Vierasjoukkue - Susiraja FC Susiraja FC
6.2.2021 14:10
Miesten harraste Futsal-Tampere
Puujalat Puujalat - PoJat PoJat
6.2.2021 14:10
Miesten harraste Futsal-Tampere
Kotarit Kotarit - FLFC/DUTD FLFC/DUTD
6.2.2021 15:00
Miesten harraste Futsal-Tampere
PeePee PeePee - KP-07 KP-07
6.2.2021 15:00
Miesten harraste Futsal-Tampere
Susiraja FC Susiraja FC - Puujalat Puujalat
6.2.2021 15:50
Miesten harraste Futsal-Tampere
PoJat PoJat - Vierasjoukkue Vierasjoukkue
6.2.2021 15:50
Miesten harraste Futsal-Tampere
PoJat PoJat - KP-07 KP-07
21.2.2021 16:40
Miesten harraste Futsal-Tampere
FLFC/DUTD FLFC/DUTD - Susiraja FC Susiraja FC
21.2.2021 16:40
Miesten harraste Futsal-Tampere
Puujalat Puujalat - PeePee PeePee
21.2.2021 17:30
Miesten harraste Futsal-Tampere
Kotarit Kotarit - Vierasjoukkue Vierasjoukkue
21.2.2021 17:30
Miesten harraste Futsal-Tampere
KP-07 KP-07 - FLFC/DUTD FLFC/DUTD
21.2.2021 18:20
Miesten harraste Futsal-Tampere
Susiraja FC Susiraja FC - PoJat PoJat
21.2.2021 18:20
Miesten harraste Futsal-Tampere
PeePee PeePee - Kotarit Kotarit
21.2.2021 19:10
Miesten harraste Futsal-Tampere
Vierasjoukkue Vierasjoukkue - Puujalat Puujalat
21.2.2021 19:10
Miesten harraste Futsal-Tampere
KP-07 KP-07 - Puujalat Puujalat
13.3.2021 10:00
Miesten harraste Futsal-Tampere
FLFC/DUTD FLFC/DUTD - Vierasjoukkue Vierasjoukkue
13.3.2021 10:00
Miesten harraste Futsal-Tampere
PeePee PeePee - PoJat PoJat
13.3.2021 10:50
Miesten harraste Futsal-Tampere
Kotarit Kotarit - Susiraja FC Susiraja FC
13.3.2021 10:50
Miesten harraste Futsal-Tampere
Puujalat Puujalat - FLFC/DUTD FLFC/DUTD
13.3.2021 11:40
Miesten harraste Futsal-Tampere
Vierasjoukkue Vierasjoukkue - KP-07 KP-07
13.3.2021 11:40
Miesten harraste Futsal-Tampere
PoJat PoJat - Kotarit Kotarit
13.3.2021 12:30
Miesten harraste Futsal-Tampere
Susiraja FC Susiraja FC - PeePee PeePee
13.3.2021 12:30
Näytä lisää

Tulokset: B1

Miesten harraste Futsal-Tampere
Puujalat Puujalat 0 - 4 Susiraja FC Susiraja FC
21.11.2020 klo 12:30
Miesten harraste Futsal-Tampere
Vierasjoukkue Vierasjoukkue 4 - 2 PoJat PoJat
21.11.2020 klo 12:30
Miesten harraste Futsal-Tampere
Kotarit Kotarit 2 - 7 KP-07 KP-07
21.11.2020 klo 11:40
Miesten harraste Futsal-Tampere
PeePee PeePee 2 - 2 FLFC/DUTD FLFC/DUTD
21.11.2020 klo 11:40
Miesten harraste Futsal-Tampere
PoJat PoJat 3 - 5 Puujalat Puujalat
21.11.2020 klo 10:50
Miesten harraste Futsal-Tampere
Susiraja FC Susiraja FC 4 - 0 Vierasjoukkue Vierasjoukkue
21.11.2020 klo 10:50
Miesten harraste Futsal-Tampere
FLFC/DUTD FLFC/DUTD 4 - 4 Kotarit Kotarit
21.11.2020 klo 10:00
Miesten harraste Futsal-Tampere
KP-07 KP-07 3 - 3 PeePee PeePee
21.11.2020 klo 10:00
Näytä lisää