Läntinen alue - Miesten harraste Futsal-Tampere

Miesten harraste Futsal-Tampere, B1: Sarjataulukko

OVTHMP
Susiraja FC22008-06
KP-07211010-54
Puujalat21015-73
Vierasjoukkue21014-63
FLFC/DUTD20206-62
PeePee20205-52
Kotarit20116-111
PoJat20025-90

Lisätietoja >>

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: B1

Miesten harraste Futsal-Tampere
Kotarit Kotarit - PoJat PoJat
13.2. 11:40
Miesten harraste Futsal-Tampere
FLFC/DUTD FLFC/DUTD - Puujalat Puujalat
13.2. 11:40
Miesten harraste Futsal-Tampere
PeePee PeePee - Susiraja FC Susiraja FC
13.2. 12:30
Miesten harraste Futsal-Tampere
KP-07 KP-07 - Vierasjoukkue Vierasjoukkue
13.2. 12:30
Miesten harraste Futsal-Tampere
FLFC/DUTD FLFC/DUTD - PoJat PoJat
7.3. 10:00
Miesten harraste Futsal-Tampere
Kotarit Kotarit - Puujalat Puujalat
7.3. 10:00
Miesten harraste Futsal-Tampere
PoJat PoJat - PeePee PeePee
7.3. 10:50
Miesten harraste Futsal-Tampere
Puujalat Puujalat - KP-07 KP-07
7.3. 10:50
Miesten harraste Futsal-Tampere
PeePee PeePee - Vierasjoukkue Vierasjoukkue
7.3. 11:40
Miesten harraste Futsal-Tampere
KP-07 KP-07 - Susiraja FC Susiraja FC
7.3. 11:40
Miesten harraste Futsal-Tampere
Vierasjoukkue Vierasjoukkue - FLFC/DUTD FLFC/DUTD
7.3. 12:30
Miesten harraste Futsal-Tampere
Susiraja FC Susiraja FC - Kotarit Kotarit
7.3. 12:30
Miesten harraste Futsal-Tampere
PoJat PoJat - Susiraja FC Susiraja FC
21.3. 13:20
Miesten harraste Futsal-Tampere
FLFC/DUTD FLFC/DUTD - KP-07 KP-07
21.3. 13:20
Miesten harraste Futsal-Tampere
Puujalat Puujalat - Vierasjoukkue Vierasjoukkue
21.3. 14:10
Miesten harraste Futsal-Tampere
Kotarit Kotarit - PeePee PeePee
21.3. 14:10
Miesten harraste Futsal-Tampere
Susiraja FC Susiraja FC - FLFC/DUTD FLFC/DUTD
21.3. 15:00
Miesten harraste Futsal-Tampere
KP-07 KP-07 - PoJat PoJat
21.3. 15:00
Miesten harraste Futsal-Tampere
Vierasjoukkue Vierasjoukkue - Kotarit Kotarit
21.3. 15:50
Miesten harraste Futsal-Tampere
PeePee PeePee - Puujalat Puujalat
21.3. 15:50
Näytä lisää

Tulokset: B1

Miesten harraste Futsal-Tampere
Puujalat Puujalat 0 - 4 Susiraja FC Susiraja FC
21.11.2020 klo 12:30
Miesten harraste Futsal-Tampere
Vierasjoukkue Vierasjoukkue 4 - 2 PoJat PoJat
21.11.2020 klo 12:30
Miesten harraste Futsal-Tampere
Kotarit Kotarit 2 - 7 KP-07 KP-07
21.11.2020 klo 11:40
Miesten harraste Futsal-Tampere
PeePee PeePee 2 - 2 FLFC/DUTD FLFC/DUTD
21.11.2020 klo 11:40
Miesten harraste Futsal-Tampere
PoJat PoJat 3 - 5 Puujalat Puujalat
21.11.2020 klo 10:50
Miesten harraste Futsal-Tampere
Susiraja FC Susiraja FC 4 - 0 Vierasjoukkue Vierasjoukkue
21.11.2020 klo 10:50
Miesten harraste Futsal-Tampere
FLFC/DUTD FLFC/DUTD 4 - 4 Kotarit Kotarit
21.11.2020 klo 10:00
Miesten harraste Futsal-Tampere
KP-07 KP-07 3 - 3 PeePee PeePee
21.11.2020 klo 10:00
Näytä lisää