Kaakkois-Suomi - T14 Ykkönen

T14 Ykkönen, Kevät: Sarjataulukko

OVTHMP
HJK220017-06
KJP/YJ22005-26
FC Espoo/sininen110011-33
TiPS/Akatemia11003-13
FC Honka21014-43
PKKU00000-00
NuPS10011-30
Valtti10011-30
NJS20022-90
FC Kuusysi20023-220

Syksy:

1-4 Etelä-Länsiliiga
5-9. Ykkönen
10. Kakkonen

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: Kevät

T14 Ykkönen
Valtti Valtti - FC Kuusysi FC Kuusysi
26.4. 19:00
T14 Ykkönen
PKKU PKKU - KJP/YJ KJP/YJ
27.4. 11:00
T14 Ykkönen
NJS NJS - TiPS/Akatemia TiPS/Akatemia
27.4. 12:00
T14 Ykkönen
HJK HJK - FC Espoo/sininen FC Espoo/sininen
27.4. 13:20
T14 Ykkönen
FC Honka FC Honka - NuPS NuPS
1.5. 20:00
T14 Ykkönen
NuPS NuPS - Valtti Valtti
5.5. 12:00
T14 Ykkönen
FC Kuusysi FC Kuusysi - FC Honka FC Honka
5.5. 14:00
T14 Ykkönen
TiPS/Akatemia TiPS/Akatemia - HJK HJK
5.5. 15:00
T14 Ykkönen
FC Espoo/sininen FC Espoo/sininen - PKKU PKKU
5.5. 15:30
T14 Ykkönen
KJP/YJ KJP/YJ - NJS NJS
5.5. 16:30
T14 Ykkönen
PKKU PKKU - NJS NJS
9.5. 19:30
T14 Ykkönen
PKKU PKKU - TiPS/Akatemia TiPS/Akatemia
11.5. 12:00
T14 Ykkönen
HJK HJK - Valtti Valtti
11.5. 16:35
T14 Ykkönen
KJP/YJ KJP/YJ - FC Kuusysi FC Kuusysi
12.5. 13:30
T14 Ykkönen
FC Honka FC Honka - FC Espoo/sininen FC Espoo/sininen
12.5. 15:45
T14 Ykkönen
HJK HJK - NuPS NuPS
14.5. 19:30
T14 Ykkönen
Valtti Valtti - FC Honka FC Honka
17.5. 20:50
T14 Ykkönen
HJK HJK - KJP/YJ KJP/YJ
18.5. 17:00
T14 Ykkönen
NuPS NuPS - PKKU PKKU
19.5. 12:00
T14 Ykkönen
TiPS/Akatemia TiPS/Akatemia - FC Kuusysi FC Kuusysi
19.5. 15:00
T14 Ykkönen
FC Espoo/sininen FC Espoo/sininen - NJS NJS
19.5. 15:30
T14 Ykkönen
FC Honka FC Honka - TiPS/Akatemia TiPS/Akatemia
22.5. 20:00
T14 Ykkönen
PKKU PKKU - Valtti Valtti
25.5. 12:00
T14 Ykkönen
KJP/YJ KJP/YJ - FC Espoo/sininen FC Espoo/sininen
25.5. 16:30
T14 Ykkönen
Valtti Valtti - NJS NJS
31.5. 17:30
T14 Ykkönen
T14 Ykkönen
Valtti Valtti - TiPS/Akatemia TiPS/Akatemia
2.6. 10:30
T14 Ykkönen
FC Kuusysi FC Kuusysi - PKKU PKKU
2.6. 13:00
T14 Ykkönen
NuPS NuPS - KJP/YJ KJP/YJ
2.6. 14:00
T14 Ykkönen
FC Honka FC Honka - HJK HJK
2.6. 15:45
T14 Ykkönen
NJS NJS - FC Kuusysi FC Kuusysi
11.6. 19:30
T14 Ykkönen
NJS NJS - NuPS NuPS
13.6. 19:30
T14 Ykkönen
PKKU PKKU - FC Honka FC Honka
14.6. 19:00
T14 Ykkönen
KJP/YJ KJP/YJ - TiPS/Akatemia TiPS/Akatemia
15.6. 15:00
T14 Ykkönen
FC Espoo/sininen FC Espoo/sininen - Valtti Valtti
15.6. 15:30
T14 Ykkönen
HJK HJK - PKKU PKKU
15.6. 16:00
T14 Ykkönen
NuPS NuPS - FC Espoo/sininen FC Espoo/sininen
16.6. 13:30
T14 Ykkönen
FC Kuusysi FC Kuusysi - NuPS NuPS
18.6. 19:30
Näytä lisää

Tulokset: Kevät

T14 Ykkönen
FC Honka FC Honka 1 - 2 KJP/YJ KJP/YJ
17.4.2019 klo 18:30
T14 Ykkönen
FC Kuusysi FC Kuusysi 0 - 11 HJK HJK
16.4.2019 klo 19:30
T14 Ykkönen
FC Espoo/sininen FC Espoo/sininen 11 - 3 FC Kuusysi FC Kuusysi
14.4.2019 klo 15:30
T14 Ykkönen
NJS NJS 2 - 3 FC Honka FC Honka
14.4.2019 klo 12:00
T14 Ykkönen
TiPS/Akatemia TiPS/Akatemia 3 - 1 NuPS NuPS
14.4.2019 klo 12:00
T14 Ykkönen
KJP/YJ KJP/YJ 3 - 1 Valtti Valtti
13.4.2019 klo 16:30
T14 Ykkönen
NJS NJS 0 - 6 HJK HJK
6.4.2019 klo 14:00
Näytä lisää