Itäinen alue - P8 EK Kortteli

P8 EK Kortteli, 2: Sarjataulukko

OVTHMP
FC LaPa
IPS/Punainen
Kultsu/Punainen
LAUTP/Oranssi
LAUTP/Vihreä
StU/12
TaiKi/Punainen
TaiKi/Sininen
TaiKi/Tytöt
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: 2

P8 EK Kortteli
P8 EK Kortteli
TaiKi/Sininen TaiKi/Sininen - IPS/Punainen IPS/Punainen
23.7. 17:45
P8 EK Kortteli
StU/12 StU/12 - LAUTP/Oranssi LAUTP/Oranssi
23.7. 18:00
P8 EK Kortteli
P8 EK Kortteli
LAUTP/Vihreä LAUTP/Vihreä - StU/12 StU/12
23.7. 18:45
P8 EK Kortteli
TaiKi/Tytöt TaiKi/Tytöt - LAUTP/Vihreä LAUTP/Vihreä
23.7. 19:00
P8 EK Kortteli
LAUTP/Oranssi LAUTP/Oranssi - TaiKi/Tytöt TaiKi/Tytöt
23.7. 19:45
P8 EK Kortteli
LAUTP/Oranssi LAUTP/Oranssi - FC LaPa FC LaPa
30.7. 17:30
P8 EK Kortteli
P8 EK Kortteli
P8 EK Kortteli
FC LaPa FC LaPa - LAUTP/Vihreä LAUTP/Vihreä
30.7. 18:15
P8 EK Kortteli
TaiKi/Tytöt TaiKi/Tytöt - TaiKi/Sininen TaiKi/Sininen
30.7. 19:00
P8 EK Kortteli
StU/12 StU/12 - TaiKi/Punainen TaiKi/Punainen
30.7. 19:00
P8 EK Kortteli
TaiKi/Sininen TaiKi/Sininen - StU/12 StU/12
30.7. 19:45
P8 EK Kortteli
P8 EK Kortteli
P8 EK Kortteli
LAUTP/Vihreä LAUTP/Vihreä - IPS/Punainen IPS/Punainen
13.8. 18:15
P8 EK Kortteli
IPS/Punainen IPS/Punainen - LAUTP/Oranssi LAUTP/Oranssi
13.8. 19:00
P8 EK Kortteli
IPS/Punainen IPS/Punainen - StU/12 StU/12
20.8. 17:15
P8 EK Kortteli
StU/12 StU/12 - TaiKi/Tytöt TaiKi/Tytöt
20.8. 18:00
P8 EK Kortteli
P8 EK Kortteli
FC LaPa FC LaPa - TaiKi/Sininen TaiKi/Sininen
20.8. 18:00
P8 EK Kortteli
TaiKi/Tytöt TaiKi/Tytöt - IPS/Punainen IPS/Punainen
20.8. 18:45
P8 EK Kortteli
TaiKi/Punainen TaiKi/Punainen - FC LaPa FC LaPa
20.8. 18:45
P8 EK Kortteli
P8 EK Kortteli
P8 EK Kortteli
StU/12 StU/12 - TaiKi/Sininen TaiKi/Sininen
28.8. 17:30
P8 EK Kortteli
P8 EK Kortteli
IPS/Punainen IPS/Punainen - LAUTP/Oranssi LAUTP/Oranssi
28.8. 18:00
P8 EK Kortteli
TaiKi/Sininen TaiKi/Sininen - StU/12 StU/12
28.8. 18:15
P8 EK Kortteli
TaiKi/Punainen TaiKi/Punainen - FC LaPa FC LaPa
28.8. 18:15
P8 EK Kortteli
LAUTP/Vihreä LAUTP/Vihreä - IPS/Punainen IPS/Punainen
28.8. 18:45
P8 EK Kortteli
P8 EK Kortteli
FC LaPa FC LaPa - TaiKi/Tytöt TaiKi/Tytöt
28.8. 19:00
Näytä lisää

Tulokset: 2

P8 EK Kortteli
LAUTP/Vihreä LAUTP/Vihreä 0 - 7 TaiKi/Sininen TaiKi/Sininen
9.7.2020 klo 19:45
P8 EK Kortteli
LAUTP/Oranssi LAUTP/Oranssi 3 - 11 TaiKi/Punainen TaiKi/Punainen
9.7.2020 klo 19:45
P8 EK Kortteli
TaiKi/Punainen TaiKi/Punainen 7 - 2 LAUTP/Vihreä LAUTP/Vihreä
9.7.2020 klo 19:00
P8 EK Kortteli
TaiKi/Sininen TaiKi/Sininen 6 - 5 LAUTP/Oranssi LAUTP/Oranssi
9.7.2020 klo 19:00
P8 EK Kortteli
FC LaPa FC LaPa 1 - 9 IPS/Punainen IPS/Punainen
9.7.2020 klo 18:45
P8 EK Kortteli
Kultsu/Punainen Kultsu/Punainen 6 - 4 FC LaPa FC LaPa
9.7.2020 klo 18:00
P8 EK Kortteli
IPS/Punainen IPS/Punainen 9 - 4 Kultsu/Punainen Kultsu/Punainen
9.7.2020 klo 17:15
P8 EK Kortteli
TaiKi/Tytöt TaiKi/Tytöt 1 - 3 Kultsu/Punainen Kultsu/Punainen
3.7.2020 klo 19:45
P8 EK Kortteli
StU/12 StU/12 8 - 5 FC LaPa FC LaPa
3.7.2020 klo 19:45
P8 EK Kortteli
FC LaPa FC LaPa 1 - 3 TaiKi/Tytöt TaiKi/Tytöt
3.7.2020 klo 19:00
Näytä lisää

P8 EK Kortteli

Peliaika 3-4 joukkueen tapahtumissa 2x15 min. Isommissa tapahtumissa 1x25 min.