Itäinen alue - P11-10 EK Kortteli

P11-10 EK Kortteli: Sarjataulukko

OVTHMP
FC LaPa
IPS/Tytöt/Musta
IPS/Tytöt/Punainen
PEPO/Keltainen
PEPO/Tytöt
TaiKi
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut

P11-10 EK Kortteli
P11-10 EK Kortteli
P11-10 EK Kortteli
PEPO/Keltainen PEPO/Keltainen - TaiKi TaiKi
28.7. 19:15
P11-10 EK Kortteli
PEPO/Tytöt PEPO/Tytöt - FC LaPa FC LaPa
28.7. 19:15
P11-10 EK Kortteli
TaiKi TaiKi - PEPO/Tytöt PEPO/Tytöt
28.7. 20:10
P11-10 EK Kortteli
FC LaPa FC LaPa - PEPO/Keltainen PEPO/Keltainen
28.7. 20:10
P11-10 EK Kortteli
TaiKi TaiKi - IPS/Tytöt/Punainen IPS/Tytöt/Punainen
11.8. 18:00
P11-10 EK Kortteli
FC LaPa FC LaPa - IPS/Tytöt/Musta IPS/Tytöt/Musta
11.8. 18:00
P11-10 EK Kortteli
P11-10 EK Kortteli
IPS/Tytöt/Musta IPS/Tytöt/Musta - TaiKi TaiKi
11.8. 19:00
P11-10 EK Kortteli
P11-10 EK Kortteli
P11-10 EK Kortteli
P11-10 EK Kortteli
P11-10 EK Kortteli
IPS/Tytöt/Punainen IPS/Tytöt/Punainen - TaiKi TaiKi
25.8. 18:30
P11-10 EK Kortteli
PEPO/Keltainen PEPO/Keltainen - FC LaPa FC LaPa
25.8. 18:30
P11-10 EK Kortteli
TaiKi TaiKi - PEPO/Keltainen PEPO/Keltainen
25.8. 19:30
P11-10 EK Kortteli
P11-10 EK Kortteli
PEPO/Keltainen PEPO/Keltainen - PEPO/Tytöt PEPO/Tytöt
31.8. 18:00
P11-10 EK Kortteli
P11-10 EK Kortteli
P11-10 EK Kortteli
Näytä lisää

Tulokset

P11-10 EK Kortteli
IPS/Tytöt/Musta IPS/Tytöt/Musta 1 - 7 PEPO/Tytöt PEPO/Tytöt
6.7.2020 klo 19:00
P11-10 EK Kortteli
TaiKi TaiKi 4 - 6 FC LaPa FC LaPa
6.7.2020 klo 19:00
P11-10 EK Kortteli
FC LaPa FC LaPa 6 - 3 IPS/Tytöt/Musta IPS/Tytöt/Musta
6.7.2020 klo 18:00
P11-10 EK Kortteli
PEPO/Tytöt PEPO/Tytöt 4 - 3 TaiKi TaiKi
6.7.2020 klo 18:00
P11-10 EK Kortteli
FC LaPa FC LaPa 4 - 9 PEPO/Tytöt PEPO/Tytöt
29.6.2020 klo 19:30
P11-10 EK Kortteli
PEPO/Tytöt PEPO/Tytöt 7 - 6 IPS/Tytöt/Punainen IPS/Tytöt/Punainen
29.6.2020 klo 18:30
P11-10 EK Kortteli
TaiKi TaiKi 4 - 8 FC LaPa FC LaPa
29.6.2020 klo 18:30
P11-10 EK Kortteli
IPS/Tytöt/Musta IPS/Tytöt/Musta 7 - 5 TaiKi TaiKi
29.6.2020 klo 17:30
Näytä lisää

P11-10 EK Kortteli

Peliaika 3-4 joukkueen tapahtumissa 2x20 min. Isommissa tapahtumissa 1x25 min.