Itäinen alue - Miesten Kolmonen

Miesten Kolmonen, B: Sarjataulukko

OVTHMP
Edustus IPS531111-610
PeKa430121-69
SavU430113-59
KJP Sudet430111-49
STPS43017-59
FC LaPa52217-108
Union Plaani32105-27
Liry51134-84
Ri-Pa40136-161
KyPa40044-150
HaPK Edustus40041-130

Pelataan 1x sarja ja sen jälkeen erilliset ylä- ja alaloppusarjat. Peliaika 2x45 min.

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: B

Miesten Kolmonen
KyPa KyPa - Union Plaani Union Plaani
klo 19:00
Miesten Kolmonen
Ri-Pa Ri-Pa - HaPK Edustus HaPK Edustus
11.7. 14:00
Miesten Kolmonen
KJP Sudet KJP Sudet - PeKa PeKa
16.7. 18:30
Miesten Kolmonen
Union Plaani Union Plaani - SavU SavU
18.7. 15:00
Miesten Kolmonen
STPS STPS - Liry Liry
19.7. 15:00
Miesten Kolmonen
HaPK Edustus HaPK Edustus - KJP Sudet KJP Sudet
22.7. 18:30
Miesten Kolmonen
FC LaPa FC LaPa - KyPa KyPa
22.7. 18:30
Miesten Kolmonen
PeKa PeKa - Edustus IPS Edustus IPS
22.7. 19:00
Miesten Kolmonen
Union Plaani Union Plaani - Ri-Pa Ri-Pa
24.7. 18:30
Miesten Kolmonen
Liry Liry - SavU SavU
24.7. 19:00
Miesten Kolmonen
STPS STPS - HaPK Edustus HaPK Edustus
26.7. 15:00
Miesten Kolmonen
Edustus IPS Edustus IPS - FC LaPa FC LaPa
27.7. 19:00
Miesten Kolmonen
KJP Sudet KJP Sudet - Liry Liry
30.7. 18:30
Miesten Kolmonen
SavU SavU - Ri-Pa Ri-Pa
30.7. 19:00
Miesten Kolmonen
PeKa PeKa - STPS STPS
2.8. 15:00
Miesten Kolmonen
HaPK Edustus HaPK Edustus - KyPa KyPa
3.8. 18:30
Miesten Kolmonen
PeKa PeKa - Union Plaani Union Plaani
4.8. 19:00
Miesten Kolmonen
Edustus IPS Edustus IPS - SavU SavU
5.8. 19:00
Miesten Kolmonen
STPS STPS - FC LaPa FC LaPa
7.8. 18:30
Miesten Kolmonen
Ri-Pa Ri-Pa - KJP Sudet KJP Sudet
7.8. 19:00
Miesten Kolmonen
Liry Liry - KyPa KyPa
8.8. 12:30
Miesten Kolmonen
Union Plaani Union Plaani - Edustus IPS Edustus IPS
8.8. 15:00
Miesten Kolmonen
KJP Sudet KJP Sudet - Edustus IPS Edustus IPS
13.8. 18:30
Miesten Kolmonen
SavU SavU - PeKa PeKa
15.8. 15:00
Miesten Kolmonen
KyPa KyPa - Ri-Pa Ri-Pa
15.8. 15:00
Miesten Kolmonen
Union Plaani Union Plaani - STPS STPS
15.8. 15:00
Miesten Kolmonen
FC LaPa FC LaPa - HaPK Edustus HaPK Edustus
15.8. 16:00
Miesten Kolmonen
KyPa KyPa - PeKa PeKa
19.8. 18:00
Miesten Kolmonen
HaPK Edustus HaPK Edustus - Liry Liry
19.8. 18:30
Miesten Kolmonen
SavU SavU - STPS STPS
19.8. 18:30
Miesten Kolmonen
FC LaPa FC LaPa - Ri-Pa Ri-Pa
19.8. 18:30
Miesten Kolmonen
KJP Sudet KJP Sudet - Union Plaani Union Plaani
20.8. 18:30
Näytä lisää

Tulokset: B

Miesten Kolmonen
Liry Liry 0 - 0 FC LaPa FC LaPa
8.7.2020 klo 19:00
Miesten Kolmonen
Edustus IPS Edustus IPS 0 - 1 STPS STPS
8.7.2020 klo 19:00
Miesten Kolmonen
Liry Liry 0 - 1 Union Plaani Union Plaani
4.7.2020 klo 18:00
Miesten Kolmonen
KyPa KyPa 1 - 4 Edustus IPS Edustus IPS
4.7.2020 klo 15:00
Miesten Kolmonen
HaPK Edustus HaPK Edustus 0 - 3 SavU SavU
4.7.2020 klo 15:00
Miesten Kolmonen
Ri-Pa Ri-Pa 1 - 8 PeKa PeKa
4.7.2020 klo 14:00
Miesten Kolmonen
FC LaPa FC LaPa 2 - 1 KJP Sudet KJP Sudet
3.7.2020 klo 18:30
Miesten Kolmonen
PeKa PeKa 5 - 2 Liry Liry
1.7.2020 klo 19:00
Miesten Kolmonen
Edustus IPS Edustus IPS 4 - 4 Ri-Pa Ri-Pa
1.7.2020 klo 19:00
Miesten Kolmonen
SavU SavU 6 - 1 FC LaPa FC LaPa
30.6.2020 klo 18:30
Näytä lisää