Itäinen alue - Miesten Kolmonen

Miesten Kolmonen, AC: Sarjataulukko

OVTHMP
AC BARCA00000-00
FC Blackbird00000-00
JJK Jyväskylä/200000-00
JPS00000-00
Kings SC00000-00
Komeetat00000-00
LehPa00000-00
PAVE00000-00
PK-3700000-00
SC Riverball00000-00
SaPa00000-00
Warkaus JK00000-00
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: AC

Miesten Kolmonen
PK-37 PK-37 - Kings SC Kings SC
14.4. 19:00
Miesten Kolmonen
Komeetat Komeetat - AC BARCA AC BARCA
15.4. 19:00
Miesten Kolmonen
PAVE PAVE - LehPa LehPa
15.4. 19:00
Miesten Kolmonen
SaPa SaPa - JPS JPS
16.4. 19:00
Miesten Kolmonen
Warkaus JK Warkaus JK - FC Blackbird FC Blackbird
17.4. 15:00
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
JPS JPS - PK-37 PK-37
21.4. 19:00
Miesten Kolmonen
FC Blackbird FC Blackbird - PAVE PAVE
23.4. 19:00
Miesten Kolmonen
AC BARCA AC BARCA - SaPa SaPa
24.4. 13:00
Miesten Kolmonen
SC Riverball SC Riverball - Warkaus JK Warkaus JK
24.4. 15:00
Miesten Kolmonen
LehPa LehPa - Komeetat Komeetat
24.4. 17:00
Miesten Kolmonen
Kings SC Kings SC - JJK Jyväskylä/2 JJK Jyväskylä/2
25.4. 13:00
Miesten Kolmonen
JJK Jyväskylä/2 JJK Jyväskylä/2 - JPS JPS
5.5. 19:00
Miesten Kolmonen
PK-37 PK-37 - AC BARCA AC BARCA
5.5. 19:00
Miesten Kolmonen
Warkaus JK Warkaus JK - Kings SC Kings SC
6.5. 18:30
Miesten Kolmonen
Komeetat Komeetat - SaPa SaPa
7.5. 19:00
Miesten Kolmonen
LehPa LehPa - FC Blackbird FC Blackbird
7.5. 19:00
Miesten Kolmonen
Kings SC Kings SC - PAVE PAVE
9.5. 13:00
Miesten Kolmonen
AC BARCA AC BARCA - JJK Jyväskylä/2 JJK Jyväskylä/2
10.5. 19:45
Miesten Kolmonen
SC Riverball SC Riverball - LehPa LehPa
12.5. 19:00
Miesten Kolmonen
FC Blackbird FC Blackbird - Komeetat Komeetat
12.5. 19:00
Miesten Kolmonen
SaPa SaPa - PK-37 PK-37
12.5. 19:00
Miesten Kolmonen
JPS JPS - Warkaus JK Warkaus JK
13.5. 16:00
Miesten Kolmonen
Komeetat Komeetat - PK-37 PK-37
15.5. 18:30
Miesten Kolmonen
FC Blackbird FC Blackbird - SC Riverball SC Riverball
16.5. 12:15
Miesten Kolmonen
PAVE PAVE - JPS JPS
16.5. 15:00
Miesten Kolmonen
LehPa LehPa - Kings SC Kings SC
16.5. 17:00
Miesten Kolmonen
Warkaus JK Warkaus JK - AC BARCA AC BARCA
16.5. 18:30
Miesten Kolmonen
JJK Jyväskylä/2 JJK Jyväskylä/2 - SaPa SaPa
16.5. 18:45
Miesten Kolmonen
AC BARCA AC BARCA - PAVE PAVE
20.5. 19:00
Miesten Kolmonen
PK-37 PK-37 - JJK Jyväskylä/2 JJK Jyväskylä/2
21.5. 19:00
Miesten Kolmonen
SaPa SaPa - Warkaus JK Warkaus JK
21.5. 19:00
Miesten Kolmonen
Kings SC Kings SC - FC Blackbird FC Blackbird
21.5. 19:45
Miesten Kolmonen
SC Riverball SC Riverball - Komeetat Komeetat
22.5. 13:00
Miesten Kolmonen
JPS JPS - LehPa LehPa
23.5. 17:00
Miesten Kolmonen
Komeetat Komeetat - JJK Jyväskylä/2 JJK Jyväskylä/2
26.5. 19:00
Miesten Kolmonen
Warkaus JK Warkaus JK - PK-37 PK-37
27.5. 18:30
Miesten Kolmonen
PAVE PAVE - SaPa SaPa
27.5. 19:00
Miesten Kolmonen
FC Blackbird FC Blackbird - JPS JPS
28.5. 19:00
Miesten Kolmonen
LehPa LehPa - AC BARCA AC BARCA
28.5. 19:00
Miesten Kolmonen
SC Riverball SC Riverball - Kings SC Kings SC
29.5. 16:30
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
PK-37 PK-37 - PAVE PAVE
2.6. 19:00
Miesten Kolmonen
Kings SC Kings SC - Komeetat Komeetat
2.6. 19:45
Miesten Kolmonen
AC BARCA AC BARCA - FC Blackbird FC Blackbird
3.6. 19:00
Miesten Kolmonen
SaPa SaPa - LehPa LehPa
4.6. 19:00
Miesten Kolmonen
JPS JPS - SC Riverball SC Riverball
6.6. 17:00
Miesten Kolmonen
Komeetat Komeetat - Warkaus JK Warkaus JK
9.6. 19:00
Miesten Kolmonen
Kings SC Kings SC - JPS JPS
9.6. 19:45
Miesten Kolmonen
PAVE PAVE - JJK Jyväskylä/2 JJK Jyväskylä/2
10.6. 19:00
Miesten Kolmonen
LehPa LehPa - PK-37 PK-37
11.6. 19:00
Miesten Kolmonen
SC Riverball SC Riverball - AC BARCA AC BARCA
11.6. 19:00
Miesten Kolmonen
FC Blackbird FC Blackbird - SaPa SaPa
11.6. 19:00
Miesten Kolmonen
Komeetat Komeetat - JPS JPS
17.6. 19:00
Miesten Kolmonen
AC BARCA AC BARCA - Kings SC Kings SC
17.6. 19:00
Miesten Kolmonen
JJK Jyväskylä/2 JJK Jyväskylä/2 - LehPa LehPa
18.6. 19:00
Miesten Kolmonen
PK-37 PK-37 - FC Blackbird FC Blackbird
18.6. 19:00
Miesten Kolmonen
SaPa SaPa - SC Riverball SC Riverball
18.6. 19:00
Miesten Kolmonen
JPS JPS - AC BARCA AC BARCA
23.6. 19:00
Miesten Kolmonen
Warkaus JK Warkaus JK - PAVE PAVE
28.6. 19:00
Miesten Kolmonen
Kings SC Kings SC - SaPa SaPa
30.6. 19:45
Miesten Kolmonen
PAVE PAVE - Komeetat Komeetat
1.7. 19:00
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
Warkaus JK Warkaus JK - LehPa LehPa
3.7. 15:00
Miesten Kolmonen
SC Riverball SC Riverball - PK-37 PK-37
3.7. 15:30
Miesten Kolmonen
PAVE PAVE - SC Riverball SC Riverball
10.7. 15:00
Miesten Kolmonen
JPS JPS - SaPa SaPa
21.7. 19:00
Miesten Kolmonen
Kings SC Kings SC - PK-37 PK-37
21.7. 19:45
Miesten Kolmonen
AC BARCA AC BARCA - Komeetat Komeetat
22.7. 19:00
Miesten Kolmonen
FC Blackbird FC Blackbird - Warkaus JK Warkaus JK
23.7. 19:00
Miesten Kolmonen
LehPa LehPa - PAVE PAVE
23.7. 19:00
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
PK-37 PK-37 - JPS JPS
28.7. 19:00
Miesten Kolmonen
Warkaus JK Warkaus JK - SC Riverball SC Riverball
29.7. 18:30
Miesten Kolmonen
JJK Jyväskylä/2 JJK Jyväskylä/2 - Kings SC Kings SC
30.7. 19:00
Miesten Kolmonen
PAVE PAVE - FC Blackbird FC Blackbird
30.7. 19:00
Miesten Kolmonen
SaPa SaPa - AC BARCA AC BARCA
30.7. 19:00
Miesten Kolmonen
Komeetat Komeetat - LehPa LehPa
1.8. 17:00
Miesten Kolmonen
JPS JPS - JJK Jyväskylä/2 JJK Jyväskylä/2
4.8. 19:00
Miesten Kolmonen
Kings SC Kings SC - Warkaus JK Warkaus JK
4.8. 19:45
Miesten Kolmonen
AC BARCA AC BARCA - PK-37 PK-37
5.8. 19:00
Miesten Kolmonen
FC Blackbird FC Blackbird - LehPa LehPa
6.8. 19:00
Miesten Kolmonen
SaPa SaPa - Komeetat Komeetat
6.8. 19:00
Miesten Kolmonen
SC Riverball SC Riverball - PAVE PAVE
7.8. 17:00
Miesten Kolmonen
JJK Jyväskylä/2 JJK Jyväskylä/2 - AC BARCA AC BARCA
11.8. 19:00
Miesten Kolmonen
PK-37 PK-37 - SaPa SaPa
11.8. 19:00
Miesten Kolmonen
PAVE PAVE - Kings SC Kings SC
12.8. 19:00
Miesten Kolmonen
Warkaus JK Warkaus JK - JPS JPS
12.8. 19:00
Miesten Kolmonen
LehPa LehPa - SC Riverball SC Riverball
13.8. 19:00
Miesten Kolmonen
Komeetat Komeetat - FC Blackbird FC Blackbird
13.8. 19:00
Miesten Kolmonen
AC BARCA AC BARCA - Warkaus JK Warkaus JK
18.8. 19:00
Miesten Kolmonen
SaPa SaPa - JJK Jyväskylä/2 JJK Jyväskylä/2
18.8. 19:00
Miesten Kolmonen
Kings SC Kings SC - LehPa LehPa
18.8. 19:45
Miesten Kolmonen
PK-37 PK-37 - Komeetat Komeetat
19.8. 19:00
Miesten Kolmonen
JPS JPS - PAVE PAVE
20.8. 19:00
Miesten Kolmonen
SC Riverball SC Riverball - FC Blackbird FC Blackbird
21.8. 17:00
Miesten Kolmonen
JJK Jyväskylä/2 JJK Jyväskylä/2 - PK-37 PK-37
25.8. 19:00
Miesten Kolmonen
PAVE PAVE - AC BARCA AC BARCA
26.8. 18:30
Miesten Kolmonen
Warkaus JK Warkaus JK - SaPa SaPa
26.8. 18:30
Miesten Kolmonen
FC Blackbird FC Blackbird - Kings SC Kings SC
27.8. 19:00
Miesten Kolmonen
Komeetat Komeetat - SC Riverball SC Riverball
28.8. 17:00
Miesten Kolmonen
LehPa LehPa - JPS JPS
29.8. 17:00
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
PK-37 PK-37 - Warkaus JK Warkaus JK
2.9. 18:30
Miesten Kolmonen
JPS JPS - FC Blackbird FC Blackbird
3.9. 19:00
Miesten Kolmonen
SaPa SaPa - PAVE PAVE
3.9. 19:00
Miesten Kolmonen
Kings SC Kings SC - SC Riverball SC Riverball
4.9. 15:00
Miesten Kolmonen
AC BARCA AC BARCA - LehPa LehPa
4.9. 15:00
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
PAVE PAVE - PK-37 PK-37
9.9. 17:30
Miesten Kolmonen
FC Blackbird FC Blackbird - AC BARCA AC BARCA
10.9. 19:00
Miesten Kolmonen
LehPa LehPa - SaPa SaPa
10.9. 19:00
Miesten Kolmonen
Komeetat Komeetat - Kings SC Kings SC
10.9. 19:00
Miesten Kolmonen
SC Riverball SC Riverball - JPS JPS
11.9. 12:30
Miesten Kolmonen
PK-37 PK-37 - LehPa LehPa
15.9. 18:30
Miesten Kolmonen
JJK Jyväskylä/2 JJK Jyväskylä/2 - PAVE PAVE
15.9. 19:00
Miesten Kolmonen
JPS JPS - Kings SC Kings SC
17.9. 19:00
Miesten Kolmonen
SaPa SaPa - FC Blackbird FC Blackbird
17.9. 19:00
Miesten Kolmonen
AC BARCA AC BARCA - SC Riverball SC Riverball
18.9. 14:00
Miesten Kolmonen
Warkaus JK Warkaus JK - Komeetat Komeetat
18.9. 15:00
Miesten Kolmonen
JPS JPS - Komeetat Komeetat
22.9. 19:00
Miesten Kolmonen
FC Blackbird FC Blackbird - PK-37 PK-37
24.9. 19:00
Miesten Kolmonen
LehPa LehPa - JJK Jyväskylä/2 JJK Jyväskylä/2
24.9. 19:00
Miesten Kolmonen
Kings SC Kings SC - AC BARCA AC BARCA
24.9. 19:45
Miesten Kolmonen
SC Riverball SC Riverball - SaPa SaPa
25.9. 12:30
Miesten Kolmonen
PAVE PAVE - Warkaus JK Warkaus JK
25.9. 15:00
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
LehPa LehPa - Warkaus JK Warkaus JK
2.10. 15:00
Miesten Kolmonen
Komeetat Komeetat - PAVE PAVE
2.10. 15:00
Miesten Kolmonen
PK-37 PK-37 - SC Riverball SC Riverball
2.10. 15:00
Miesten Kolmonen
AC BARCA AC BARCA - JPS JPS
2.10. 15:00
Miesten Kolmonen
SaPa SaPa - Kings SC Kings SC
2.10. 15:00
Näytä lisää

Miesten Kolmonen

Pelataan kahdessa lohkossa 12 joukkueen 2x-sarjat. Lohkovoittajat selviävät Kakkosen karsintaan. Kummankin lohkon sijoille 11.-12. sijoittuneet putoavat Neloseen. Myös 10. sijoittuneista heikompi tai molemmat voivat pudota riippuen Kakkosesta mahdollisesti putoavista ja/tai sinne nousevista. Ohjelma vahvistetaan 23.2.