Helsinki - Miehet Nelonen

Miehet Nelonen, 2: Sarjataulukko

OVTHMP
SAPA/3971135-422
Toukolan Teräs871027-322
Spartak/Itä971129-1222
FC Viikingit/S.C.P952222-1517
PPJ/Ruoholahti941430-1913
Vesa931517-2010
FC ALPC931520-2410
HPS/2924315-1910
MPS/Old Stars923419-239
FC Kiffen/2914415-287
SUMU911710-404
FC POHU/IPU802612-442
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: 2

Miehet Nelonen
FC ALPC FC ALPC - SAPA/3 SAPA/3
klo 19:15
Miehet Nelonen
FC Kiffen/2 FC Kiffen/2 - Spartak/Itä Spartak/Itä
Huomenna 19:15
Miehet Nelonen
PPJ/Ruoholahti PPJ/Ruoholahti - Vesa Vesa
Huomenna 20:30
Miehet Nelonen
SUMU SUMU - HPS/2 HPS/2
26.6. 19:15
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
FC POHU/IPU FC POHU/IPU - FC ALPC FC ALPC
1.7. 18:00
Miehet Nelonen
Vesa Vesa - FC Kiffen/2 FC Kiffen/2
2.7. 18:00
Miehet Nelonen
Spartak/Itä Spartak/Itä - SUMU SUMU
3.7. 18:00
Miehet Nelonen
SAPA/3 SAPA/3 - MPS/Old Stars MPS/Old Stars
3.7. 19:00
Miehet Nelonen
HPS/2 HPS/2 - PPJ/Ruoholahti PPJ/Ruoholahti
4.7. 20:15
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
MPS/Old Stars MPS/Old Stars - FC POHU/IPU FC POHU/IPU
24.7. 19:15
Miehet Nelonen
FC Kiffen/2 FC Kiffen/2 - SAPA/3 SAPA/3
25.7. 19:15
Miehet Nelonen
FC Viikingit/S.C.P FC Viikingit/S.C.P - HPS/2 HPS/2
25.7. 19:15
Miehet Nelonen
SUMU SUMU - Toukolan Teräs Toukolan Teräs
25.7. 19:15
Miehet Nelonen
FC ALPC FC ALPC - Vesa Vesa
26.7. 19:15
Miehet Nelonen
Vesa Vesa - SUMU SUMU
30.7. 18:15
Miehet Nelonen
Spartak/Itä Spartak/Itä - FC ALPC FC ALPC
31.7. 19:15
Miehet Nelonen
FC POHU/IPU FC POHU/IPU - FC Kiffen/2 FC Kiffen/2
31.7. 19:15
Miehet Nelonen
HPS/2 HPS/2 - MPS/Old Stars MPS/Old Stars
1.8. 20:15
Miehet Nelonen
SAPA/3 SAPA/3 - FC Viikingit/S.C.P FC Viikingit/S.C.P
2.8. 19:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
FC POHU/IPU FC POHU/IPU - SAPA/3 SAPA/3
6.8. 19:30
Miehet Nelonen
FC Kiffen/2 FC Kiffen/2 - FC ALPC FC ALPC
6.8. 19:30
Miehet Nelonen
SUMU SUMU - MPS/Old Stars MPS/Old Stars
7.8 - 9.8
Miehet Nelonen
Vesa Vesa - HPS/2 HPS/2
7.8 - 9.8
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
Toukolan Teräs Toukolan Teräs - FC ALPC FC ALPC
11.8. 19:00
Miehet Nelonen
Spartak/Itä Spartak/Itä - FC POHU/IPU FC POHU/IPU
14.8 - 16.8
Miehet Nelonen
PPJ/Ruoholahti PPJ/Ruoholahti - SUMU SUMU
14.8 - 16.8
Miehet Nelonen
MPS/Old Stars MPS/Old Stars - FC Kiffen/2 FC Kiffen/2
14.8. 20:15
Miehet Nelonen
FC ALPC FC ALPC - FC Viikingit/S.C.P FC Viikingit/S.C.P
15.8. 19:30
Miehet Nelonen
HPS/2 HPS/2 - Toukolan Teräs Toukolan Teräs
15.8. 20:15
Miehet Nelonen
SAPA/3 SAPA/3 - Vesa Vesa
16.8. 19:00
Miehet Nelonen
SUMU SUMU - SAPA/3 SAPA/3
21.8 - 23.8
Miehet Nelonen
FC POHU/IPU FC POHU/IPU - PPJ/Ruoholahti PPJ/Ruoholahti
21.8 - 23.8
Miehet Nelonen
FC Viikingit/S.C.P FC Viikingit/S.C.P - Vesa Vesa
21.8 - 23.8
Miehet Nelonen
MPS/Old Stars MPS/Old Stars - Spartak/Itä Spartak/Itä
21.8. 20:15
Miehet Nelonen
HPS/2 HPS/2 - FC Kiffen/2 FC Kiffen/2
22.8. 20:15
Miehet Nelonen
Vesa Vesa - Toukolan Teräs Toukolan Teräs
28.8 - 30.8
Miehet Nelonen
Spartak/Itä Spartak/Itä - SAPA/3 SAPA/3
28.8 - 30.8
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
SUMU SUMU - FC POHU/IPU FC POHU/IPU
28.8 - 30.8
Miehet Nelonen
FC ALPC FC ALPC - HPS/2 HPS/2
28.8 - 30.8
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
FC POHU/IPU FC POHU/IPU - Vesa Vesa
4.9 - 6.9
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
FC Viikingit/S.C.P FC Viikingit/S.C.P - SUMU SUMU
4.9 - 6.9
Miehet Nelonen
SAPA/3 SAPA/3 - PPJ/Ruoholahti PPJ/Ruoholahti
4.9 - 6.9
Miehet Nelonen
MPS/Old Stars MPS/Old Stars - FC ALPC FC ALPC
4.9. 20:15
Miehet Nelonen
HPS/2 HPS/2 - Spartak/Itä Spartak/Itä
5.9. 20:15
Miehet Nelonen
FC ALPC FC ALPC - SUMU SUMU
11.9 - 13.9
Miehet Nelonen
FC Kiffen/2 FC Kiffen/2 - PPJ/Ruoholahti PPJ/Ruoholahti
11.9 - 13.9
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
Vesa Vesa - Spartak/Itä Spartak/Itä
11.9 - 13.9
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
SAPA/3 SAPA/3 - HPS/2 HPS/2
13.9. 19:00
Miehet Nelonen
Toukolan Teräs Toukolan Teräs - SAPA/3 SAPA/3
18.9 - 20.9
Miehet Nelonen
PPJ/Ruoholahti PPJ/Ruoholahti - FC ALPC FC ALPC
18.9 - 20.9
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
SUMU SUMU - FC Kiffen/2 FC Kiffen/2
18.9 - 20.9
Miehet Nelonen
MPS/Old Stars MPS/Old Stars - Vesa Vesa
18.9. 20:15
Miehet Nelonen
HPS/2 HPS/2 - FC POHU/IPU FC POHU/IPU
19.9. 20:15
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
Vesa Vesa - PPJ/Ruoholahti PPJ/Ruoholahti
25.9 - 27.9
Miehet Nelonen
Spartak/Itä Spartak/Itä - FC Kiffen/2 FC Kiffen/2
25.9 - 27.9
Miehet Nelonen
HPS/2 HPS/2 - SUMU SUMU
26.9. 20:15
Miehet Nelonen
SAPA/3 SAPA/3 - FC ALPC FC ALPC
27.9. 19:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
MPS/Old Stars MPS/Old Stars - SAPA/3 SAPA/3
1.10. 20:15
Miehet Nelonen
FC ALPC FC ALPC - FC POHU/IPU FC POHU/IPU
1.10. 20:15
Miehet Nelonen
SUMU SUMU - Spartak/Itä Spartak/Itä
1.10. 20:15
Miehet Nelonen
PPJ/Ruoholahti PPJ/Ruoholahti - HPS/2 HPS/2
1.10. 20:15
Miehet Nelonen
FC Kiffen/2 FC Kiffen/2 - Vesa Vesa
1.10. 20:15
Näytä lisää

Tulokset: 2

Miehet Nelonen
FC POHU/IPU FC POHU/IPU 3 - 3 HPS/2 HPS/2
19.6.2019 klo 20:15
Miehet Nelonen
FC Viikingit/S.C.P FC Viikingit/S.C.P 0 - 0 Spartak/Itä Spartak/Itä
19.6.2019 klo 20:15
Miehet Nelonen
SAPA/3 SAPA/3 0 - 0 Toukolan Teräs Toukolan Teräs
19.6.2019 klo 18:00
Miehet Nelonen
FC ALPC FC ALPC 1 - 2 PPJ/Ruoholahti PPJ/Ruoholahti
18.6.2019 klo 18:00
Miehet Nelonen
FC Kiffen/2 FC Kiffen/2 4 - 1 SUMU SUMU
18.6.2019 klo 18:00
Miehet Nelonen
Vesa Vesa 3 - 0 MPS/Old Stars MPS/Old Stars
17.6.2019 klo 18:00
Miehet Nelonen
SUMU SUMU 0 - 6 FC ALPC FC ALPC
14.6.2019 klo 18:00
Miehet Nelonen
HPS/2 HPS/2 1 - 5 SAPA/3 SAPA/3
13.6.2019 klo 20:15
Miehet Nelonen
PPJ/Ruoholahti PPJ/Ruoholahti 1 - 1 FC Kiffen/2 FC Kiffen/2
11.6.2019 klo 20:30
Miehet Nelonen
MPS/Old Stars MPS/Old Stars 1 - 2 FC Viikingit/S.C.P FC Viikingit/S.C.P
11.6.2019 klo 19:15
Näytä lisää