Helsinki - Miehet Nelonen

Miehet Nelonen, 1: Sarjataulukko

OVTHMP
FC Korso/United11100144-1630
FC Kirkkonummi1191149-628
Tikka1191140-928
FC Glid1053234-2218
FC Honka/31060426-1718
EPS/i1153326-2218
LoPa1142512-3114
GrIFK/U231132619-2211
Kasiysi/Rocky1131713-3410
Tolsa1121818-407
NuPS/Reservi1111913-424
BK-46/Akademi11011010-431

Runkopäivä = To

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: 1

Miehet Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - FC Glid FC Glid
18.7. 20:15
Miehet Nelonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - FC Glid FC Glid
24.7. 19:00
Miehet Nelonen
LoPa LoPa - Tikka Tikka
24.7. 19:00
Miehet Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 - EPS/i EPS/i
24.7. 20:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
Tolsa Tolsa - FC Korso/United FC Korso/United
26.7. 20:00
Miehet Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - NuPS/Reservi NuPS/Reservi
26.7. 20:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
FC Glid FC Glid - LoPa LoPa
1.8. 20:00
Miehet Nelonen
EPS/i EPS/i - Tolsa Tolsa
1.8. 20:15
Miehet Nelonen
Tikka Tikka - BK-46/Akademi BK-46/Akademi
1.8. 20:15
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
NuPS/Reservi NuPS/Reservi - GrIFK/U23 GrIFK/U23
2.8. 19:00
Miehet Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 - BK-46/Akademi BK-46/Akademi
5.8. 20:00
Miehet Nelonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - FC Honka/3 FC Honka/3
7.8. 18:00
Miehet Nelonen
FC Glid FC Glid - Tikka Tikka
8.8. 20:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
NuPS/Reservi NuPS/Reservi - EPS/i EPS/i
9.8. 19:00
Miehet Nelonen
Tolsa Tolsa - LoPa LoPa
9.8. 20:00
Miehet Nelonen
LoPa LoPa - FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
14.8. 19:00
Miehet Nelonen
BK-46/Akademi BK-46/Akademi - Tolsa Tolsa
15.8. 19:30
Miehet Nelonen
EPS/i EPS/i - Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky
15.8. 20:15
Miehet Nelonen
Tikka Tikka - NuPS/Reservi NuPS/Reservi
15.8. 20:15
Miehet Nelonen
FC Korso/United FC Korso/United - FC Glid FC Glid
15.8. 21:00
Miehet Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - GrIFK/U23 GrIFK/U23
16.8. 20:00
Miehet Nelonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - EPS/i EPS/i
21.8. 18:00
Miehet Nelonen
FC Glid FC Glid - BK-46/Akademi BK-46/Akademi
22.8. 20:00
Miehet Nelonen
FC Korso/United FC Korso/United - GrIFK/U23 GrIFK/U23
22.8. 21:00
Miehet Nelonen
NuPS/Reservi NuPS/Reservi - LoPa LoPa
23.8. 19:00
Miehet Nelonen
Tolsa Tolsa - Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky
23.8. 20:00
Miehet Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - Tikka Tikka
23.8. 20:00
Miehet Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 - Tolsa Tolsa
26.8. 20:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
LoPa LoPa - FC Honka/3 FC Honka/3
28.8. 19:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky - FC Glid FC Glid
30.8. 19:45
Miehet Nelonen
Tikka Tikka - EPS/i EPS/i
30.8. 20:15
Miehet Nelonen
FC Glid FC Glid - GrIFK/U23 GrIFK/U23
5.9. 20:00
Miehet Nelonen
EPS/i EPS/i - LoPa LoPa
5.9. 20:15
Miehet Nelonen
FC Korso/United FC Korso/United - Tikka Tikka
5.9. 21:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
Tolsa Tolsa - FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
6.9. 20:00
Miehet Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - BK-46/Akademi BK-46/Akademi
6.9. 20:00
Miehet Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 - LoPa LoPa
9.9. 20:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
NuPS/Reservi NuPS/Reservi - FC Glid FC Glid
12.9. 20:00
Miehet Nelonen
Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky - Tikka Tikka
13.9. 19:45
Miehet Nelonen
Tolsa Tolsa - FC Honka/3 FC Honka/3
13.9. 20:00
Miehet Nelonen
EPS/i EPS/i - FC Korso/United FC Korso/United
13.9. 20:15
Miehet Nelonen
LoPa LoPa - BK-46/Akademi BK-46/Akademi
18.9. 19:00
Miehet Nelonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - GrIFK/U23 GrIFK/U23
18.9. 20:30
Miehet Nelonen
FC Glid FC Glid - EPS/i EPS/i
19.9. 20:00
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky
20.9. 20:00
Miehet Nelonen
Tikka Tikka - Tolsa Tolsa
20.9. 20:15
Miehet Nelonen
FC Glid FC Glid - FC Honka/3 FC Honka/3
26.9. 20:00
Miehet Nelonen
EPS/i EPS/i - BK-46/Akademi BK-46/Akademi
26.9. 20:15
Miehet Nelonen
Miehet Nelonen
NuPS/Reservi NuPS/Reservi - Tolsa Tolsa
27.9. 19:00
Miehet Nelonen
Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky - LoPa LoPa
27.9. 19:45
Miehet Nelonen
Tikka Tikka - GrIFK/U23 GrIFK/U23
27.9. 20:15
Miehet Nelonen
BK-46/Akademi BK-46/Akademi - NuPS/Reservi NuPS/Reservi
2.10. 19:30
Miehet Nelonen
Tolsa Tolsa - FC Glid FC Glid
2.10. 20:00
Miehet Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - EPS/i EPS/i
2.10. 20:00
Miehet Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 - Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky
2.10. 20:00
Miehet Nelonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - Tikka Tikka
2.10. 20:30
Miehet Nelonen
FC Korso/United FC Korso/United - LoPa LoPa
2.10. 21:00
Näytä lisää

Tulokset: 1

Miehet Nelonen
Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky 1 - 4 GrIFK/U23 GrIFK/U23
5.7.2019 klo 19:45
Miehet Nelonen
NuPS/Reservi NuPS/Reservi 3 - 1 BK-46/Akademi BK-46/Akademi
5.7.2019 klo 18:00
Miehet Nelonen
EPS/i EPS/i 1 - 2 FC Honka/3 FC Honka/3
4.7.2019 klo 20:15
Miehet Nelonen
Tikka Tikka 2 - 1 FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
4.7.2019 klo 20:15
Miehet Nelonen
FC Glid FC Glid 7 - 3 Tolsa Tolsa
4.7.2019 klo 20:00
Miehet Nelonen
LoPa LoPa 0 - 5 FC Korso/United FC Korso/United
3.7.2019 klo 19:00
Miehet Nelonen
Tolsa Tolsa 2 - 2 NuPS/Reservi NuPS/Reservi
28.6.2019 klo 20:00
Miehet Nelonen
BK-46/Akademi BK-46/Akademi 3 - 6 EPS/i EPS/i
26.6.2019 klo 19:30
Miehet Nelonen
LoPa LoPa 3 - 3 Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky
26.6.2019 klo 19:00
Miehet Nelonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi 3 - 0 FC Korso/United FC Korso/United
26.6.2019 klo 18:00
Näytä lisää