Helsinki - Miehet Kolmonen

Miehet Kolmonen, 1: Sarjataulukko

OVTHMP
Atlantis FC11110044-733
EsPa1171336-1422
FC Espoo/21171327-1422
SexyPöxyt1152416-1817
HPS1143421-1815
Töölön Taisto1150622-2615
BK-461135312-1414
NuPS1141630-2913
EIF/Akademi1141617-2313
FC FINNKURD1141623-3013
HIFK/2110659-326
FC HIK1111912-444

Runkopäivä = Pe

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: 1

Miehet Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - EsPa EsPa
24.7. 18:30
Miehet Kolmonen
FC HIK FC HIK - Atlantis FC Atlantis FC
24.7. 18:30
Miehet Kolmonen
NuPS NuPS - HPS HPS
26.7. 18:00
Miehet Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - HIFK/2 HIFK/2
26.7. 19:30
Miehet Kolmonen
FC Espoo/2 FC Espoo/2 - BK-46 BK-46
26.7. 20:00
Miehet Kolmonen
BK-46 BK-46 - FC FINNKURD FC FINNKURD
31.7. 18:30
Miehet Kolmonen
FC HIK FC HIK - SexyPöxyt SexyPöxyt
31.7. 18:30
Miehet Kolmonen
EsPa EsPa - Atlantis FC Atlantis FC
31.7. 20:15
Miehet Kolmonen
Töölön Taisto Töölön Taisto - NuPS NuPS
1.8. 19:15
Miehet Kolmonen
HPS HPS - FC Espoo/2 FC Espoo/2
2.8. 19:00
Miehet Kolmonen
HIFK/2 HIFK/2 - EIF/Akademi EIF/Akademi
3.8. 17:00
Miehet Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - NuPS NuPS
6.8. 18:30
Miehet Kolmonen
BK-46 BK-46 - Töölön Taisto Töölön Taisto
7.8. 18:30
Miehet Kolmonen
Atlantis FC Atlantis FC - FC FINNKURD FC FINNKURD
8.8. 19:15
Miehet Kolmonen
HPS HPS - FC HIK FC HIK
9.8. 19:00
Miehet Kolmonen
FC Espoo/2 FC Espoo/2 - SexyPöxyt SexyPöxyt
9.8. 20:00
Miehet Kolmonen
HIFK/2 HIFK/2 - EsPa EsPa
10.8. 17:00
Miehet Kolmonen
FC HIK FC HIK - BK-46 BK-46
14.8. 18:30
Miehet Kolmonen
FC FINNKURD FC FINNKURD - FC Espoo/2 FC Espoo/2
14.8. 20:15
Miehet Kolmonen
NuPS NuPS - Atlantis FC Atlantis FC
15.8. 18:00
Miehet Kolmonen
Töölön Taisto Töölön Taisto - HIFK/2 HIFK/2
15.8. 20:15
Miehet Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - EIF/Akademi EIF/Akademi
16.8. 19:30
Miehet Kolmonen
EsPa EsPa - HPS HPS
18.8. 19:00
Miehet Kolmonen
Miehet Kolmonen
BK-46 BK-46 - NuPS NuPS
21.8. 18:30
Miehet Kolmonen
FC HIK FC HIK - EIF/Akademi EIF/Akademi
21.8. 18:30
Miehet Kolmonen
Atlantis FC Atlantis FC - HPS HPS
23.8. 19:00
Miehet Kolmonen
Miehet Kolmonen
FC Espoo/2 FC Espoo/2 - EsPa EsPa
23.8. 20:00
Miehet Kolmonen
HIFK/2 HIFK/2 - FC FINNKURD FC FINNKURD
24.8. 17:00
Miehet Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - Atlantis FC Atlantis FC
27.8. 18:30
Miehet Kolmonen
Töölön Taisto Töölön Taisto - EsPa EsPa
29.8. 18:00
Miehet Kolmonen
FC Espoo/2 FC Espoo/2 - HIFK/2 HIFK/2
29.8. 20:00
Miehet Kolmonen
FC FINNKURD FC FINNKURD - SexyPöxyt SexyPöxyt
29.8. 20:15
Miehet Kolmonen
NuPS NuPS - FC HIK FC HIK
30.8. 18:00
Miehet Kolmonen
HPS HPS - BK-46 BK-46
30.8. 19:00
Miehet Kolmonen
BK-46 BK-46 - EIF/Akademi EIF/Akademi
4.9. 18:30
Miehet Kolmonen
HIFK/2 HIFK/2 - HPS HPS
5.9. 20:30
Miehet Kolmonen
Atlantis FC Atlantis FC - FC Espoo/2 FC Espoo/2
6.9. 18:15
Miehet Kolmonen
FC HIK FC HIK - Töölön Taisto Töölön Taisto
6.9. 18:30
Miehet Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - NuPS NuPS
6.9. 20:15
Miehet Kolmonen
EsPa EsPa - FC FINNKURD FC FINNKURD
6.9. 20:15
Miehet Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - FC FINNKURD FC FINNKURD
10.9. 18:30
Miehet Kolmonen
Atlantis FC Atlantis FC - SexyPöxyt SexyPöxyt
12.9. 18:00
Miehet Kolmonen
NuPS NuPS - FC Espoo/2 FC Espoo/2
13.9. 18:00
Miehet Kolmonen
HPS HPS - Töölön Taisto Töölön Taisto
13.9. 19:00
Miehet Kolmonen
HIFK/2 HIFK/2 - BK-46 BK-46
14.9. 17:00
Miehet Kolmonen
EsPa EsPa - FC HIK FC HIK
15.9. 17:00
Miehet Kolmonen
Miehet Kolmonen
FC Espoo/2 FC Espoo/2 - EIF/Akademi EIF/Akademi
20.9. 20:00
Miehet Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - HPS HPS
20.9. 20:15
Miehet Kolmonen
FC HIK FC HIK - HIFK/2 HIFK/2
21.9. 13:00
Miehet Kolmonen
BK-46 BK-46 - EsPa EsPa
21.9. 15:00
Miehet Kolmonen
FC FINNKURD FC FINNKURD - NuPS NuPS
22.9. 16:15
Miehet Kolmonen
HPS HPS - FC FINNKURD FC FINNKURD
27.9. 19:00
Miehet Kolmonen
FC HIK FC HIK - FC Espoo/2 FC Espoo/2
28.9. 13:00
Miehet Kolmonen
BK-46 BK-46 - SexyPöxyt SexyPöxyt
28.9. 15:00
Miehet Kolmonen
Miehet Kolmonen
HIFK/2 HIFK/2 - Atlantis FC Atlantis FC
28.9. 17:00
Miehet Kolmonen
EsPa EsPa - NuPS NuPS
29.9. 17:00
Miehet Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - EsPa EsPa
5.10. 16:15
Miehet Kolmonen
Miehet Kolmonen
Atlantis FC Atlantis FC - BK-46 BK-46
5.10. 16:15
Miehet Kolmonen
FC FINNKURD FC FINNKURD - FC HIK FC HIK
5.10. 16:15
Miehet Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - HPS HPS
5.10. 16:15
Miehet Kolmonen
NuPS NuPS - HIFK/2 HIFK/2
5.10. 16:15
Näytä lisää

Tulokset: 1

Miehet Kolmonen
HIFK/2 HIFK/2 5 - 5 NuPS NuPS
4.7.2019 klo 20:30
Miehet Kolmonen
HPS HPS 3 - 0 EIF/Akademi EIF/Akademi
3.7.2019 klo 19:30
Miehet Kolmonen
FC HIK FC HIK 1 - 2 FC FINNKURD FC FINNKURD
3.7.2019 klo 18:30
Miehet Kolmonen
BK-46 BK-46 1 - 2 Atlantis FC Atlantis FC
3.7.2019 klo 18:30
Miehet Kolmonen
Töölön Taisto Töölön Taisto 2 - 4 FC Espoo/2 FC Espoo/2
1.7.2019 klo 19:00
Miehet Kolmonen
EsPa EsPa 1 - 2 SexyPöxyt SexyPöxyt
30.6.2019 klo 17:00
Miehet Kolmonen
FC Espoo/2 FC Espoo/2 7 - 0 FC HIK FC HIK
28.6.2019 klo 20:00
Miehet Kolmonen
Atlantis FC Atlantis FC 4 - 0 HIFK/2 HIFK/2
28.6.2019 klo 19:15
Miehet Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt 1 - 1 BK-46 BK-46
27.6.2019 klo 20:15
Miehet Kolmonen
NuPS NuPS 2 - 4 EsPa EsPa
27.6.2019 klo 18:00
Näytä lisää