Helsinki - Miehet Kolmonen

Miehet Kolmonen, 1: Sarjataulukko

OVTHMP
Atlantis FC990038-627
EsPa961231-1019
FC Espoo/2951316-1216
Töölön Taisto1050520-2215
BK-46934210-1113
EIF/Akademi1041517-2013
SexyPöxyt941413-1613
NuPS940523-2012
HPS1033418-1812
FC FINNKURD1031621-2910
HIFK/290544-235
FC HIK911711-354

Runkopäivä = Pe

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: 1

Miehet Kolmonen
NuPS NuPS - EsPa EsPa
klo 18:00
Miehet Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - BK-46 BK-46
klo 20:15
Miehet Kolmonen
Atlantis FC Atlantis FC - HIFK/2 HIFK/2
Huomenna 19:15
Miehet Kolmonen
FC Espoo/2 FC Espoo/2 - FC HIK FC HIK
Huomenna 20:00
Miehet Kolmonen
EsPa EsPa - SexyPöxyt SexyPöxyt
30.6. 17:00
Miehet Kolmonen
Miehet Kolmonen
BK-46 BK-46 - Atlantis FC Atlantis FC
3.7. 18:30
Miehet Kolmonen
FC HIK FC HIK - FC FINNKURD FC FINNKURD
3.7. 18:30
Miehet Kolmonen
HPS HPS - EIF/Akademi EIF/Akademi
3.7. 19:30
Miehet Kolmonen
HIFK/2 HIFK/2 - NuPS NuPS
4.7. 20:30
Miehet Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - EsPa EsPa
24.7. 18:30
Miehet Kolmonen
FC HIK FC HIK - Atlantis FC Atlantis FC
24.7. 18:30
Miehet Kolmonen
NuPS NuPS - HPS HPS
26.7. 18:00
Miehet Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - HIFK/2 HIFK/2
26.7. 19:30
Miehet Kolmonen
FC Espoo/2 FC Espoo/2 - BK-46 BK-46
26.7. 20:00
Miehet Kolmonen
BK-46 BK-46 - FC FINNKURD FC FINNKURD
31.7. 18:30
Miehet Kolmonen
FC HIK FC HIK - SexyPöxyt SexyPöxyt
31.7. 18:30
Miehet Kolmonen
EsPa EsPa - Atlantis FC Atlantis FC
31.7. 20:15
Miehet Kolmonen
Töölön Taisto Töölön Taisto - NuPS NuPS
1.8. 19:15
Miehet Kolmonen
HPS HPS - FC Espoo/2 FC Espoo/2
2.8. 19:00
Miehet Kolmonen
HIFK/2 HIFK/2 - EIF/Akademi EIF/Akademi
3.8. 17:00
Miehet Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - NuPS NuPS
6.8. 18:30
Miehet Kolmonen
BK-46 BK-46 - Töölön Taisto Töölön Taisto
7.8. 18:30
Miehet Kolmonen
Atlantis FC Atlantis FC - FC FINNKURD FC FINNKURD
8.8. 19:15
Miehet Kolmonen
HPS HPS - FC HIK FC HIK
9.8. 19:00
Miehet Kolmonen
FC Espoo/2 FC Espoo/2 - SexyPöxyt SexyPöxyt
9.8. 20:00
Miehet Kolmonen
HIFK/2 HIFK/2 - EsPa EsPa
10.8. 17:00
Miehet Kolmonen
FC HIK FC HIK - BK-46 BK-46
14.8. 18:30
Miehet Kolmonen
FC FINNKURD FC FINNKURD - FC Espoo/2 FC Espoo/2
14.8. 20:15
Miehet Kolmonen
NuPS NuPS - Atlantis FC Atlantis FC
15.8. 18:00
Miehet Kolmonen
Töölön Taisto Töölön Taisto - HIFK/2 HIFK/2
15.8. 20:15
Miehet Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - EIF/Akademi EIF/Akademi
16.8. 19:30
Miehet Kolmonen
EsPa EsPa - HPS HPS
18.8. 19:00
Miehet Kolmonen
Miehet Kolmonen
BK-46 BK-46 - NuPS NuPS
21.8. 18:30
Miehet Kolmonen
FC HIK FC HIK - EIF/Akademi EIF/Akademi
21.8. 18:30
Miehet Kolmonen
Atlantis FC Atlantis FC - HPS HPS
23.8. 19:00
Miehet Kolmonen
Miehet Kolmonen
FC Espoo/2 FC Espoo/2 - EsPa EsPa
23.8. 20:00
Miehet Kolmonen
HIFK/2 HIFK/2 - FC FINNKURD FC FINNKURD
24.8. 17:00
Miehet Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - Atlantis FC Atlantis FC
27.8. 18:30
Miehet Kolmonen
Töölön Taisto Töölön Taisto - EsPa EsPa
29.8. 18:00
Miehet Kolmonen
FC Espoo/2 FC Espoo/2 - HIFK/2 HIFK/2
29.8. 20:00
Miehet Kolmonen
FC FINNKURD FC FINNKURD - SexyPöxyt SexyPöxyt
29.8. 20:15
Miehet Kolmonen
NuPS NuPS - FC HIK FC HIK
30.8. 18:00
Miehet Kolmonen
HPS HPS - BK-46 BK-46
30.8. 19:00
Miehet Kolmonen
BK-46 BK-46 - EIF/Akademi EIF/Akademi
4.9. 18:30
Miehet Kolmonen
HIFK/2 HIFK/2 - HPS HPS
5.9. 20:30
Miehet Kolmonen
Atlantis FC Atlantis FC - FC Espoo/2 FC Espoo/2
6.9. 18:15
Miehet Kolmonen
FC HIK FC HIK - Töölön Taisto Töölön Taisto
6.9. 18:30
Miehet Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - NuPS NuPS
6.9. 20:15
Miehet Kolmonen
EsPa EsPa - FC FINNKURD FC FINNKURD
6.9. 20:15
Miehet Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - FC FINNKURD FC FINNKURD
10.9. 18:30
Miehet Kolmonen
Atlantis FC Atlantis FC - SexyPöxyt SexyPöxyt
12.9. 18:00
Miehet Kolmonen
NuPS NuPS - FC Espoo/2 FC Espoo/2
13.9. 18:00
Miehet Kolmonen
HPS HPS - Töölön Taisto Töölön Taisto
13.9. 19:00
Miehet Kolmonen
HIFK/2 HIFK/2 - BK-46 BK-46
14.9. 17:00
Miehet Kolmonen
EsPa EsPa - FC HIK FC HIK
15.9. 17:00
Miehet Kolmonen
Miehet Kolmonen
FC Espoo/2 FC Espoo/2 - EIF/Akademi EIF/Akademi
20.9. 20:00
Miehet Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - HPS HPS
20.9. 20:15
Miehet Kolmonen
FC HIK FC HIK - HIFK/2 HIFK/2
21.9. 13:00
Miehet Kolmonen
BK-46 BK-46 - EsPa EsPa
21.9. 15:00
Miehet Kolmonen
FC FINNKURD FC FINNKURD - NuPS NuPS
22.9. 16:15
Miehet Kolmonen
HPS HPS - FC FINNKURD FC FINNKURD
27.9. 19:00
Miehet Kolmonen
FC HIK FC HIK - FC Espoo/2 FC Espoo/2
28.9. 13:00
Miehet Kolmonen
BK-46 BK-46 - SexyPöxyt SexyPöxyt
28.9. 15:00
Miehet Kolmonen
Miehet Kolmonen
HIFK/2 HIFK/2 - Atlantis FC Atlantis FC
28.9. 17:00
Miehet Kolmonen
EsPa EsPa - NuPS NuPS
29.9. 17:00
Miehet Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - EsPa EsPa
5.10. 16:15
Miehet Kolmonen
Miehet Kolmonen
Atlantis FC Atlantis FC - BK-46 BK-46
5.10. 16:15
Miehet Kolmonen
FC FINNKURD FC FINNKURD - FC HIK FC HIK
5.10. 16:15
Miehet Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - HPS HPS
5.10. 16:15
Miehet Kolmonen
NuPS NuPS - HIFK/2 HIFK/2
5.10. 16:15
Näytä lisää

Tulokset: 1

Miehet Kolmonen
FC FINNKURD FC FINNKURD 2 - 2 HPS HPS
26.6.2019 klo 19:15
Miehet Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi 4 - 1 Töölön Taisto Töölön Taisto
26.6.2019 klo 18:30
Miehet Kolmonen
HIFK/2 HIFK/2 0 - 0 FC HIK FC HIK
19.6.2019 klo 20:15
Miehet Kolmonen
HPS HPS 8 - 1 SexyPöxyt SexyPöxyt
19.6.2019 klo 19:30
Miehet Kolmonen
Atlantis FC Atlantis FC 7 - 1 Töölön Taisto Töölön Taisto
19.6.2019 klo 19:15
Miehet Kolmonen
NuPS NuPS 5 - 2 FC FINNKURD FC FINNKURD
18.6.2019 klo 20:00
Miehet Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi 2 - 3 FC Espoo/2 FC Espoo/2
18.6.2019 klo 18:30
Miehet Kolmonen
EsPa EsPa 0 - 0 BK-46 BK-46
16.6.2019 klo 17:00
Miehet Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt 0 - 1 Atlantis FC Atlantis FC
14.6.2019 klo 20:15
Miehet Kolmonen
FC Espoo/2 FC Espoo/2 1 - 0 NuPS NuPS
14.6.2019 klo 20:00
Näytä lisää