Helsinki - Kolmonen

Miehet Kolmonen, 3: Sarjataulukko

OVTHMP
FC Futura00000-00
FC Kontu00000-00
FC Kuusysi00000-00
FC Viikingit/200000-00
HerTo00000-00
HyPS00000-00
JoKi00000-00
JäPS/4700000-00
Nopsa00000-00
PKKU00000-00
RiPS00000-00
Valtti00000-00

Runkopäivä = Pe

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: 3

Miehet Kolmonen
RiPS RiPS - Nopsa Nopsa
25.4. 18:30
Miehet Kolmonen
FC Viikingit/2 FC Viikingit/2 - PKKU PKKU
25.4. 19:00
Miehet Kolmonen
FC Futura FC Futura - Valtti Valtti
26.4. 18:30
Miehet Kolmonen
FC Kontu FC Kontu - JoKi JoKi
26.4. 19:15
Miehet Kolmonen
JäPS/47 JäPS/47 - HerTo HerTo
26.4. 19:30
Miehet Kolmonen
FC Kuusysi FC Kuusysi - HyPS HyPS
26.4. 19:30
Miehet Kolmonen
JoKi JoKi - FC Viikingit/2 FC Viikingit/2
2.5. 20:15
Miehet Kolmonen
FC Kontu FC Kontu - Nopsa Nopsa
3.5. 19:15
Miehet Kolmonen
Valtti Valtti - FC Kuusysi FC Kuusysi
3.5. 19:15
Miehet Kolmonen
HerTo HerTo - FC Futura FC Futura
3.5. 19:20
Miehet Kolmonen
HyPS HyPS - JäPS/47 JäPS/47
4.5. 15:00
Miehet Kolmonen
PKKU PKKU - RiPS RiPS
4.5. 16:00
Miehet Kolmonen
FC Viikingit/2 FC Viikingit/2 - RiPS RiPS
9.5. 20:00
Miehet Kolmonen
FC Futura FC Futura - FC Kontu FC Kontu
10.5. 18:30
Miehet Kolmonen
HerTo HerTo - Nopsa Nopsa
10.5. 19:15
Miehet Kolmonen
FC Kuusysi FC Kuusysi - JäPS/47 JäPS/47
10.5. 19:30
Miehet Kolmonen
JoKi JoKi - HyPS HyPS
11.5. 16:00
Miehet Kolmonen
PKKU PKKU - Valtti Valtti
11.5. 16:00
Miehet Kolmonen
RiPS RiPS - FC Futura FC Futura
15.5. 18:30
Miehet Kolmonen
Valtti Valtti - JoKi JoKi
17.5. 19:05
Miehet Kolmonen
FC Kontu FC Kontu - FC Kuusysi FC Kuusysi
17.5. 19:15
Miehet Kolmonen
JäPS/47 JäPS/47 - FC Viikingit/2 FC Viikingit/2
17.5. 19:30
Miehet Kolmonen
PKKU PKKU - Nopsa Nopsa
18.5. 16:00
Miehet Kolmonen
HyPS HyPS - HerTo HerTo
18.5. 16:00
Miehet Kolmonen
FC Viikingit/2 FC Viikingit/2 - HerTo HerTo
23.5. 20:15
Miehet Kolmonen
FC Kontu FC Kontu - Valtti Valtti
24.5. 19:15
Miehet Kolmonen
FC Kuusysi FC Kuusysi - Nopsa Nopsa
24.5. 19:30
Miehet Kolmonen
HyPS HyPS - FC Futura FC Futura
25.5. 15:00
Miehet Kolmonen
JoKi JoKi - RiPS RiPS
25.5. 16:00
Miehet Kolmonen
PKKU PKKU - JäPS/47 JäPS/47
25.5. 16:00
Miehet Kolmonen
RiPS RiPS - FC Kontu FC Kontu
29.5. 18:30
Miehet Kolmonen
FC Kuusysi FC Kuusysi - FC Viikingit/2 FC Viikingit/2
29.5. 19:30
Miehet Kolmonen
FC Futura FC Futura - JoKi JoKi
31.5. 18:30
Miehet Kolmonen
HerTo HerTo - PKKU PKKU
31.5. 19:15
Miehet Kolmonen
Valtti Valtti - HyPS HyPS
31.5. 19:15
Miehet Kolmonen
JäPS/47 JäPS/47 - Nopsa Nopsa
31.5. 19:45
Miehet Kolmonen
FC Kontu FC Kontu - JäPS/47 JäPS/47
5.6. 18:00
Miehet Kolmonen
JoKi JoKi - HerTo HerTo
6.6. 19:30
Miehet Kolmonen
FC Viikingit/2 FC Viikingit/2 - FC Futura FC Futura
6.6. 20:00
Miehet Kolmonen
PKKU PKKU - FC Kuusysi FC Kuusysi
7.6. 19:00
Miehet Kolmonen
Nopsa Nopsa - Valtti Valtti
8.6. 12:00
Miehet Kolmonen
HyPS HyPS - RiPS RiPS
8.6. 17:30
Miehet Kolmonen
RiPS RiPS - JäPS/47 JäPS/47
12.6. 18:30
Miehet Kolmonen
HerTo HerTo - Valtti Valtti
12.6. 19:15
Miehet Kolmonen
FC Viikingit/2 FC Viikingit/2 - FC Kontu FC Kontu
13.6. 20:15
Miehet Kolmonen
FC Futura FC Futura - FC Kuusysi FC Kuusysi
14.6. 18:30
Miehet Kolmonen
PKKU PKKU - HyPS HyPS
14.6. 19:00
Miehet Kolmonen
Nopsa Nopsa - JoKi JoKi
14.6. 19:15
Miehet Kolmonen
Valtti Valtti - FC Viikingit/2 FC Viikingit/2
17.6. 21:10
Miehet Kolmonen
JoKi JoKi - PKKU PKKU
18.6. 19:30
Miehet Kolmonen
HyPS HyPS - Nopsa Nopsa
19.6. 18:30
Miehet Kolmonen
FC Kontu FC Kontu - HerTo HerTo
19.6. 19:30
Miehet Kolmonen
FC Kuusysi FC Kuusysi - RiPS RiPS
19.6. 19:30
Miehet Kolmonen
JäPS/47 JäPS/47 - FC Futura FC Futura
19.6. 19:45
Miehet Kolmonen
HerTo HerTo - RiPS RiPS
26.6. 19:15
Miehet Kolmonen
JoKi JoKi - FC Kuusysi FC Kuusysi
27.6. 19:30
Miehet Kolmonen
PKKU PKKU - FC Kontu FC Kontu
28.6. 19:00
Miehet Kolmonen
Valtti Valtti - JäPS/47 JäPS/47
28.6. 19:15
Miehet Kolmonen
HyPS HyPS - FC Viikingit/2 FC Viikingit/2
29.6. 15:00
Miehet Kolmonen
Nopsa Nopsa - FC Futura FC Futura
1.7. 19:15
Miehet Kolmonen
RiPS RiPS - Valtti Valtti
3.7. 18:30
Miehet Kolmonen
FC Kuusysi FC Kuusysi - HerTo HerTo
3.7. 19:30
Miehet Kolmonen
Nopsa Nopsa - FC Viikingit/2 FC Viikingit/2
4.7. 19:15
Miehet Kolmonen
FC Futura FC Futura - PKKU PKKU
5.7. 18:30
Miehet Kolmonen
FC Kontu FC Kontu - HyPS HyPS
5.7. 19:15
Miehet Kolmonen
JäPS/47 JäPS/47 - JoKi JoKi
5.7. 19:45
Miehet Kolmonen
HerTo HerTo - JäPS/47 JäPS/47
24.7. 19:15
Miehet Kolmonen
JoKi JoKi - FC Kontu FC Kontu
25.7. 19:30
Miehet Kolmonen
PKKU PKKU - FC Viikingit/2 FC Viikingit/2
26.7. 19:00
Miehet Kolmonen
Valtti Valtti - FC Futura FC Futura
26.7. 19:15
Miehet Kolmonen
Nopsa Nopsa - RiPS RiPS
27.7. 12:00
Miehet Kolmonen
HyPS HyPS - FC Kuusysi FC Kuusysi
27.7. 15:00
Miehet Kolmonen
RiPS RiPS - PKKU PKKU
31.7. 18:30
Miehet Kolmonen
FC Viikingit/2 FC Viikingit/2 - JoKi JoKi
1.8. 20:00
Miehet Kolmonen
FC Futura FC Futura - HerTo HerTo
2.8. 18:30
Miehet Kolmonen
Nopsa Nopsa - FC Kontu FC Kontu
2.8. 19:15
Miehet Kolmonen
FC Kuusysi FC Kuusysi - Valtti Valtti
2.8. 19:30
Miehet Kolmonen
JäPS/47 JäPS/47 - HyPS HyPS
2.8. 19:45
Miehet Kolmonen
RiPS RiPS - FC Viikingit/2 FC Viikingit/2
8.8. 18:30
Miehet Kolmonen
Valtti Valtti - PKKU PKKU
9.8. 19:15
Miehet Kolmonen
JäPS/47 JäPS/47 - FC Kuusysi FC Kuusysi
9.8. 19:45
Miehet Kolmonen
Nopsa Nopsa - HerTo HerTo
10.8. 12:00
Miehet Kolmonen
HyPS HyPS - JoKi JoKi
10.8. 15:00
Miehet Kolmonen
FC Kontu FC Kontu - FC Futura FC Futura
10.8. 15:00
Miehet Kolmonen
HerTo HerTo - HyPS HyPS
14.8. 19:15
Miehet Kolmonen
FC Viikingit/2 FC Viikingit/2 - JäPS/47 JäPS/47
15.8. 20:15
Miehet Kolmonen
FC Futura FC Futura - RiPS RiPS
16.8. 18:30
Miehet Kolmonen
FC Kuusysi FC Kuusysi - FC Kontu FC Kontu
16.8. 19:30
Miehet Kolmonen
Nopsa Nopsa - PKKU PKKU
17.8. 12:00
Miehet Kolmonen
JoKi JoKi - Valtti Valtti
17.8. 16:00
Miehet Kolmonen
RiPS RiPS - JoKi JoKi
22.8. 18:30
Miehet Kolmonen
HerTo HerTo - FC Viikingit/2 FC Viikingit/2
23.8. 19:00
Miehet Kolmonen
JäPS/47 JäPS/47 - PKKU PKKU
23.8. 19:00
Miehet Kolmonen
Nopsa Nopsa - FC Kuusysi FC Kuusysi
23.8. 19:00
Miehet Kolmonen
Valtti Valtti - FC Kontu FC Kontu
23.8. 19:15
Miehet Kolmonen
FC Futura FC Futura - HyPS HyPS
24.8. 14:00
Miehet Kolmonen
HyPS HyPS - Valtti Valtti
28.8. 18:30
Miehet Kolmonen
JoKi JoKi - FC Futura FC Futura
29.8. 18:30
Miehet Kolmonen
FC Viikingit/2 FC Viikingit/2 - FC Kuusysi FC Kuusysi
29.8. 20:00
Miehet Kolmonen
FC Kontu FC Kontu - RiPS RiPS
30.8. 18:30
Miehet Kolmonen
Nopsa Nopsa - JäPS/47 JäPS/47
31.8. 12:00
Miehet Kolmonen
PKKU PKKU - HerTo HerTo
31.8. 15:00
Miehet Kolmonen
FC Futura FC Futura - FC Viikingit/2 FC Viikingit/2
6.9. 18:00
Miehet Kolmonen
HerTo HerTo - JoKi JoKi
6.9. 18:15
Miehet Kolmonen
RiPS RiPS - HyPS HyPS
6.9. 18:15
Miehet Kolmonen
Valtti Valtti - Nopsa Nopsa
6.9. 19:15
Miehet Kolmonen
JäPS/47 JäPS/47 - FC Kontu FC Kontu
6.9. 19:30
Miehet Kolmonen
FC Kuusysi FC Kuusysi - PKKU PKKU
6.9. 19:30
Miehet Kolmonen
JäPS/47 JäPS/47 - RiPS RiPS
11.9. 18:00
Miehet Kolmonen
JoKi JoKi - Nopsa Nopsa
12.9. 20:15
Miehet Kolmonen
Valtti Valtti - HerTo HerTo
13.9. 19:15
Miehet Kolmonen
FC Kuusysi FC Kuusysi - FC Futura FC Futura
13.9. 19:30
Miehet Kolmonen
FC Kontu FC Kontu - FC Viikingit/2 FC Viikingit/2
14.9. 14:00
Miehet Kolmonen
HyPS HyPS - PKKU PKKU
14.9. 15:00
Miehet Kolmonen
RiPS RiPS - FC Kuusysi FC Kuusysi
18.9. 18:00
Miehet Kolmonen
FC Viikingit/2 FC Viikingit/2 - Valtti Valtti
19.9. 20:00
Miehet Kolmonen
FC Futura FC Futura - JäPS/47 JäPS/47
20.9. 18:30
Miehet Kolmonen
HerTo HerTo - FC Kontu FC Kontu
20.9. 19:15
Miehet Kolmonen
PKKU PKKU - JoKi JoKi
21.9. 15:00
Miehet Kolmonen
Nopsa Nopsa - HyPS HyPS
21.9. 15:00
Miehet Kolmonen
RiPS RiPS - HerTo HerTo
25.9. 18:00
Miehet Kolmonen
JäPS/47 JäPS/47 - Valtti Valtti
25.9. 19:30
Miehet Kolmonen
FC Kuusysi FC Kuusysi - JoKi JoKi
25.9. 19:30
Miehet Kolmonen
FC Viikingit/2 FC Viikingit/2 - HyPS HyPS
26.9. 20:00
Miehet Kolmonen
FC Futura FC Futura - Nopsa Nopsa
27.9. 18:30
Miehet Kolmonen
FC Kontu FC Kontu - PKKU PKKU
27.9. 19:15
Miehet Kolmonen
FC Viikingit/2 FC Viikingit/2 - Nopsa Nopsa
6.10. 13:00
Miehet Kolmonen
JoKi JoKi - JäPS/47 JäPS/47
6.10. 13:00
Miehet Kolmonen
HerTo HerTo - FC Kuusysi FC Kuusysi
6.10. 13:00
Miehet Kolmonen
Valtti Valtti - RiPS RiPS
6.10. 13:00
Miehet Kolmonen
PKKU PKKU - FC Futura FC Futura
6.10. 13:00
Miehet Kolmonen
HyPS HyPS - FC Kontu FC Kontu
6.10. 13:00
Näytä lisää