Helsinki - AC Season Finale Nhar

AC Season Finale Nhar, A: Sarjataulukko

OVTHMP
Fc QualityBallz220010-16
Rock and Boll21103-14
KäPa TB21013-63
Raiku10100-01
PrimeBall30122-71
United20110-31
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: A

AC Season Finale Nhar
Fc QualityBallz Fc QualityBallz - Rock and Boll Rock and Boll
1.4.2017 14:30
AC Season Finale Nhar
PrimeBall PrimeBall - KäPa TB KäPa TB
1.4.2017 16:00
AC Season Finale Nhar
Raiku Raiku - Rock and Boll Rock and Boll
1.4.2017 16:00
AC Season Finale Nhar
United United - Fc QualityBallz Fc QualityBallz
1.4.2017 16:00
AC Season Finale Nhar
United United - PrimeBall PrimeBall
1.4.2017 17:00
AC Season Finale Nhar
Fc QualityBallz Fc QualityBallz - Raiku Raiku
1.4.2017 17:00
AC Season Finale Nhar
Rock and Boll Rock and Boll - KäPa TB KäPa TB
1.4.2017 17:00
AC Season Finale Nhar
KäPa TB KäPa TB - Raiku Raiku
2.4.2017 10:00
AC Season Finale Nhar
Raiku Raiku - United United
2.4.2017 12:00
Näytä lisää

Tulokset: A

AC Season Finale Nhar
Fc QualityBallz Fc QualityBallz 6 - 0 KäPa TB KäPa TB
2.4.2017 klo 12:00
AC Season Finale Nhar
PrimeBall PrimeBall 1 - 3 Rock and Boll Rock and Boll
2.4.2017 klo 12:00
AC Season Finale Nhar
PrimeBall PrimeBall 1 - 4 Fc QualityBallz Fc QualityBallz
2.4.2017 klo 10:00
AC Season Finale Nhar
Rock and Boll Rock and Boll 0 - 0 United United
2.4.2017 klo 09:30
AC Season Finale Nhar
KäPa TB KäPa TB 3 - 0 United United
1.4.2017 klo 14:30
AC Season Finale Nhar
PrimeBall PrimeBall 0 - 0 Raiku Raiku
1.4.2017 klo 14:30
Näytä lisää