Eteläinen alue - T18 Nelonen: Tilastot

T18 Nelonen 2020

Sarjataulukko

OVTHMP
RiPS/Sininen11101056-331
VJS1173143-1724
FC Espoo/United1153323-2318
FC Reipas1153327-2418
AskU/HAlku YJ1152422-2017
Jäntevä1144319-1016
FC Kirkkonummi/HGYJ21144313-1416
EPS/B31143413-2415
HPS/21142520-1014
LoPa1121813-277
KP-75/TuPS YJ1113712-256
Nopsa1101105-691

2.6. FCFJ/2 luopunut sarjasta, heidän ottelut poistettu ohjelmasta

Maalintekijät

PelaajaJoukkueMaalit
1Roos VilmaVJS21
2Kitinoja KerttuRiPS/Sininen17
3Hakala IinaRiPS/Sininen12
Honkanen AnnaleenaFC Reipas12
Grönqvist VeeraRiPS/Sininen12
6Koskinen OnnaFC Espoo/United10
7Lille MatildaVJS6
Määttä EnniRiPS/Sininen6
Alanko JuuliaAskU/HAlku YJ6
10Pennanen LumiKP-75/TuPS YJ5
Lindroos JuliaFC Espoo/United5
Satosaari MineaJäntevä5
Alanko EerikaAskU/HAlku YJ5
14Annala JanniinaNopsa4
Niemimaa SonjaJäntevä4
Rantanen NeeaRiPS/Sininen4
Jylhämaa JohannaFC Reipas4
Kassim HelinFC Reipas4
19Sarnikorpi MonaJäntevä3
Salonen EmmiEPS/B33
Aro MaijaLoPa3
Somppi VivianKP-75/TuPS YJ3
Mikkola EmmiFC Kirkkonummi/HGYJ23
Kaarnalehto JennaFC Espoo/United3
Helevä VilmaHPS/23
Huovinen ViiviFC Reipas3
27Flytström IraVJS2
Hagelberg SandraFC Kirkkonummi/HGYJ22
Nyman IidaVJS2
Tegelberg SagaHPS/22
Räisänen OonaEPS/B32
Igbinidu-Uwuigbe RuthHPS/22
Lipponen LahjaFC Kirkkonummi/HGYJ22
Tapionlinna EmiliaFC Reipas2
Fomin LottaAskU/HAlku YJ2
Helenius MinkaHPS/22
Nieminen AavaKP-75/TuPS YJ2
Apajalahti HannaEPS/B32
Kitinoja ReettaRiPS/Sininen2
Leskinen EmiliaLoPa2
Nordbäck SiniVJS2
Enberg EmiliaAskU/HAlku YJ2
Koho VeeraVJS2
Marin SenjaJäntevä2
Väisänen AinoVJS2
Fyhrqvist AnniRiPS/Sininen2
Halla PinjaAskU/HAlku YJ2
Martikainen NelliJäntevä2
Timonen EevaLoPa2
50Iso-Kuortti MarttaFC Kirkkonummi/HGYJ21
Maula ElsaKP-75/TuPS YJ1
Raekivi VilmaVJS1
Seppälä AuraFC Reipas1
Lusa AuraHPS/21
Mattila TheresaKP-75/TuPS YJ1
Najat JaraHPS/21
Vaittinen EllaFC Kirkkonummi/HGYJ21
Hakomäki TaikaLoPa1
Romppanen EllaVJS1
Tegelberg SelmaHPS/21
Ahonen EllenEPS/B31
Karvonen SaimiEPS/B31
Kuivanen KiraHPS/21
Peltola InaVJS1
Turkulainen IirisFC Kirkkonummi/HGYJ21
Cabaret CharlotteVJS1
Lehtimäki ViiviEPS/B31
Lundelin PihlaFC Kirkkonummi/HGYJ21
Nurmela JenniVJS1
Rauta HelmiFC Espoo/United1
Wallin BeataFC Kirkkonummi/HGYJ21
Welling ElliAskU/HAlku YJ1
Maukku MeliciaLoPa1
Raetsaari Sofia HenriikkaFC Espoo/United1
Almakari LinaEPS/B31
Eklund JennicaHPS/21
Hakala MatildaHPS/21
Heinaro Hanna AuroraFC Kirkkonummi/HGYJ21
Salmela Pinja AadaNopsa1
Sillanpää MillaHPS/21
Vänskä AnnaEPS/B31
Heinonen SiljaFC Espoo/United1
Karppinen KerttuLoPa1
Koski KiaHPS/21
Flink RoosaFC Espoo/United1
Hannikainen IidaHPS/21
Hurme AidaLoPa1
Lepola ReettaLoPa1
Markkanen KatriinaAskU/HAlku YJ1
Aronen HilmaHPS/21
Hakkarainen Viivi LottaFC Espoo/United1
Jäntti SiruJäntevä1
Pousar MaisaHPS/21
Rautio LiinaFC Reipas1
Snellman SiljaEPS/B31
Anttila MillaJäntevä1
Hammar SofiaAskU/HAlku YJ1
Herrala PihlaJäntevä1
Rautavuori RiiaAskU/HAlku YJ1
Roivas IidaVJS1
Toivanen SiniAskU/HAlku YJ1

Pelikiellot

Nimi Joukkue Pvm Syy Kesto Ottelut

Jaa: