Eteläinen alue - T18 Nelonen

T18 Nelonen: Sarjataulukko

OVTHMP
AskU/HAlku YJ00000-00
EPS/B300000-00
FC Espoo/United00000-00
FC Kirkkonummi/HGYJ200000-00
FC Reipas00000-00
HPS/200000-00
Jäntevä00000-00
KP-75/TuPS YJ00000-00
LoPa00000-00
Nopsa00000-00
RiPS/Sininen00000-00
VJS00000-00

2.6. FCFJ/2 luopunut sarjasta, heidän ottelut poistettu ohjelmasta

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut

T18 Nelonen
FC Reipas FC Reipas - Nopsa Nopsa
23.6. 19:30
T18 Nelonen
Jäntevä Jäntevä - HPS/2 HPS/2
24.6. 19:35
T18 Nelonen
EPS/B3 EPS/B3 - KP-75/TuPS YJ KP-75/TuPS YJ
24.6. 20:20
T18 Nelonen
T18 Nelonen
FC Kirkkonummi/HGYJ2 FC Kirkkonummi/HGYJ2 - VJS VJS
25.6. 19:00
T18 Nelonen
LoPa LoPa - EPS/B3 EPS/B3
30.6. 19:45
T18 Nelonen
VJS VJS - FC Espoo/United FC Espoo/United
1.7. 18:15
T18 Nelonen
RiPS/Sininen RiPS/Sininen - FC Reipas FC Reipas
1.7. 18:30
T18 Nelonen
Nopsa Nopsa - AskU/HAlku YJ AskU/HAlku YJ
3.7. 18:15
T18 Nelonen
T18 Nelonen
AskU/HAlku YJ AskU/HAlku YJ - RiPS/Sininen RiPS/Sininen
15.7. 18:15
T18 Nelonen
T18 Nelonen
VJS VJS - AskU/HAlku YJ AskU/HAlku YJ
22.7 - 22.7
T18 Nelonen
RiPS/Sininen RiPS/Sininen - Nopsa Nopsa
22.7. 18:30
T18 Nelonen
Jäntevä Jäntevä - EPS/B3 EPS/B3
22.7. 19:35
T18 Nelonen
LoPa LoPa - FC Espoo/United FC Espoo/United
23.7. 19:45
T18 Nelonen
KP-75/TuPS YJ KP-75/TuPS YJ - FC Reipas FC Reipas
25.7. 12:00
T18 Nelonen
Nopsa Nopsa - VJS VJS
27.7. 19:15
T18 Nelonen
FC Reipas FC Reipas - LoPa LoPa
28.7. 19:30
T18 Nelonen
FC Espoo/United FC Espoo/United - HPS/2 HPS/2
29.7. 20:30
T18 Nelonen
T18 Nelonen
HPS/2 HPS/2 - FC Kirkkonummi/HGYJ2 FC Kirkkonummi/HGYJ2
30.7. 19:00
T18 Nelonen
FC Kirkkonummi/HGYJ2 FC Kirkkonummi/HGYJ2 - LoPa LoPa
2.8. 15:00
T18 Nelonen
FC Reipas FC Reipas - VJS VJS
4.8. 19:30
T18 Nelonen
VJS VJS - RiPS/Sininen RiPS/Sininen
5.8 - 5.8
T18 Nelonen
Jäntevä Jäntevä - FC Espoo/United FC Espoo/United
5.8. 19:35
T18 Nelonen
LoPa LoPa - AskU/HAlku YJ AskU/HAlku YJ
6.8. 19:45
T18 Nelonen
EPS/B3 EPS/B3 - HPS/2 HPS/2
7.8. 20:05
T18 Nelonen
KP-75/TuPS YJ KP-75/TuPS YJ - Nopsa Nopsa
8.8. 13:30
T18 Nelonen
HPS/2 HPS/2 - FC Reipas FC Reipas
8.8. 14:00
T18 Nelonen
Nopsa Nopsa - LoPa LoPa
10.8. 19:15
T18 Nelonen
FC Reipas FC Reipas - Jäntevä Jäntevä
11.8. 19:30
T18 Nelonen
RiPS/Sininen RiPS/Sininen - KP-75/TuPS YJ KP-75/TuPS YJ
12.8. 18:30
T18 Nelonen
T18 Nelonen
AskU/HAlku YJ AskU/HAlku YJ - HPS/2 HPS/2
14.8. 18:15
T18 Nelonen
LoPa LoPa - RiPS/Sininen RiPS/Sininen
18.8. 19:45
T18 Nelonen
HPS/2 HPS/2 - Nopsa Nopsa
19.8 - 19.8
T18 Nelonen
Jäntevä Jäntevä - AskU/HAlku YJ AskU/HAlku YJ
19.8. 19:35
T18 Nelonen
EPS/B3 EPS/B3 - FC Espoo/United FC Espoo/United
19.8. 20:00
T18 Nelonen
KP-75/TuPS YJ KP-75/TuPS YJ - VJS VJS
21.8. 20:00
T18 Nelonen
FC Reipas FC Reipas - EPS/B3 EPS/B3
24.8. 19:30
T18 Nelonen
Nopsa Nopsa - Jäntevä Jäntevä
25.8. 18:15
T18 Nelonen
VJS VJS - LoPa LoPa
26.8 - 26.8
T18 Nelonen
RiPS/Sininen RiPS/Sininen - HPS/2 HPS/2
26.8. 18:30
T18 Nelonen
T18 Nelonen
Nopsa Nopsa - EPS/B3 EPS/B3
30.8. 14:15
T18 Nelonen
LoPa LoPa - KP-75/TuPS YJ KP-75/TuPS YJ
1.9. 19:45
T18 Nelonen
HPS/2 HPS/2 - VJS VJS
2.9 - 2.9
T18 Nelonen
Jäntevä Jäntevä - RiPS/Sininen RiPS/Sininen
2.9. 19:05
T18 Nelonen
EPS/B3 EPS/B3 - AskU/HAlku YJ AskU/HAlku YJ
2.9. 20:00
T18 Nelonen
T18 Nelonen
FC Reipas FC Reipas - FC Espoo/United FC Espoo/United
6.9. 13:00
T18 Nelonen
VJS VJS - Jäntevä Jäntevä
9.9 - 9.9
T18 Nelonen
KP-75/TuPS YJ KP-75/TuPS YJ - HPS/2 HPS/2
10.9. 20:00
T18 Nelonen
T18 Nelonen
Nopsa Nopsa - FC Espoo/United FC Espoo/United
12.9. 16:15
T18 Nelonen
HPS/2 HPS/2 - LoPa LoPa
16.9 - 16.9
T18 Nelonen
Jäntevä Jäntevä - KP-75/TuPS YJ KP-75/TuPS YJ
16.9. 19:05
T18 Nelonen
EPS/B3 EPS/B3 - RiPS/Sininen RiPS/Sininen
16.9. 20:00
T18 Nelonen
T18 Nelonen
FC Kirkkonummi/HGYJ2 FC Kirkkonummi/HGYJ2 - Nopsa Nopsa
17.9. 19:00
T18 Nelonen
LoPa LoPa - Jäntevä Jäntevä
22.9. 19:45
T18 Nelonen
VJS VJS - EPS/B3 EPS/B3
23.9 - 23.9
T18 Nelonen
AskU/HAlku YJ AskU/HAlku YJ - FC Reipas FC Reipas
23.9. 17:45
T18 Nelonen
T18 Nelonen
Näytä lisää