Etelä - T18 Futsal-Kakkonen

T18 Futsal-Kakkonen, Lohko 1: Sarjataulukko

OVTHMP
PEP220014-06
TiPS/2220011-06
FC Kontu/Valkoinen22008-16
FC Honka/Keltainen21017-23
FC Espoo/United21012-53
PuiU/MPS YJ21012-83
FC Kontu/sininen20021-60
FC Kontu/EastUtd YJ220021-80
FC Honka/Keltainen 0520020-160
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: Lohko 1

T18 Futsal-Kakkonen
T18 Futsal-Kakkonen
FC Kontu/sininen FC Kontu/sininen - PEP PEP
19.1. 16:00
T18 Futsal-Kakkonen
T18 Futsal-Kakkonen
T18 Futsal-Kakkonen
T18 Futsal-Kakkonen
TiPS/2 TiPS/2 - FC Espoo/United FC Espoo/United
19.1. 17:45
T18 Futsal-Kakkonen
PEP PEP - FC Kontu/Valkoinen FC Kontu/Valkoinen
19.1. 18:15
T18 Futsal-Kakkonen
T18 Futsal-Kakkonen
T18 Futsal-Kakkonen
PEP PEP - TiPS/2 TiPS/2
1.2. 10:00
T18 Futsal-Kakkonen
T18 Futsal-Kakkonen
PuiU/MPS YJ PuiU/MPS YJ - PEP PEP
1.2. 11:30
T18 Futsal-Kakkonen
TiPS/2 TiPS/2 - FC Kontu/sininen FC Kontu/sininen
1.2. 12:15
T18 Futsal-Kakkonen
T18 Futsal-Kakkonen
T18 Futsal-Kakkonen
T18 Futsal-Kakkonen
T18 Futsal-Kakkonen
T18 Futsal-Kakkonen
FC Kontu/Valkoinen FC Kontu/Valkoinen - TiPS/2 TiPS/2
29.2. 14:30
T18 Futsal-Kakkonen
T18 Futsal-Kakkonen
T18 Futsal-Kakkonen
PEP PEP - FC Honka/Keltainen FC Honka/Keltainen
29.2. 15:15
T18 Futsal-Kakkonen
T18 Futsal-Kakkonen
T18 Futsal-Kakkonen
PEP PEP - FC Kontu/EastUtd YJ2 FC Kontu/EastUtd YJ2
29.2. 16:45
T18 Futsal-Kakkonen
FC Honka/Keltainen FC Honka/Keltainen - TiPS/2 TiPS/2
29.2. 16:45
T18 Futsal-Kakkonen
Näytä lisää

Tulokset: Lohko 1

T18 Futsal-Kakkonen
FC Kontu/Valkoinen FC Kontu/Valkoinen 4 - 1 FC Kontu/EastUtd YJ2 FC Kontu/EastUtd YJ2
8.12.2019 klo 16:45
T18 Futsal-Kakkonen
TiPS/2 TiPS/2 7 - 0 PuiU/MPS YJ PuiU/MPS YJ
8.12.2019 klo 16:00
T18 Futsal-Kakkonen
FC Kontu/sininen FC Kontu/sininen 0 - 4 FC Kontu/Valkoinen FC Kontu/Valkoinen
8.12.2019 klo 15:15
T18 Futsal-Kakkonen
FC Kontu/EastUtd YJ2 FC Kontu/EastUtd YJ2 0 - 4 TiPS/2 TiPS/2
8.12.2019 klo 14:30
T18 Futsal-Kakkonen
FC Kontu/sininen FC Kontu/sininen 1 - 2 PuiU/MPS YJ PuiU/MPS YJ
8.12.2019 klo 13:45
T18 Futsal-Kakkonen
PEP PEP 10 - 0 FC Honka/Keltainen 05 FC Honka/Keltainen 05
8.12.2019 klo 12:30
T18 Futsal-Kakkonen
FC Espoo/United FC Espoo/United 2 - 1 FC Honka/Keltainen FC Honka/Keltainen
8.12.2019 klo 11:45
T18 Futsal-Kakkonen
FC Honka/Keltainen FC Honka/Keltainen 6 - 0 FC Honka/Keltainen 05 FC Honka/Keltainen 05
8.12.2019 klo 10:45
T18 Futsal-Kakkonen
FC Espoo/United FC Espoo/United 0 - 4 PEP PEP
8.12.2019 klo 10:00
Näytä lisää

T18 Futsal-Kakkonen

Tehokas 2x10, 3 kum. virhettä