Eteläinen alue - T13 Futsal-Ykkönen

T13 Futsal-Ykkönen: Sarjataulukko

OVTHMP
HPS220010-56
Valtti22006-16
TiPS22005-26
PPJ/valkoinen210111-73
Valtti/Keltainen21016-53
HJK/City sin21013-53
FC Kirkkonummi20023-60
HJK/City val20024-80
PPV20025-140
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut

T13 Futsal-Ykkönen
HPS HPS - Valtti Valtti
20.2. 09:00
T13 Futsal-Ykkönen
HJK/City val HJK/City val - PPV PPV
20.2. 09:45
T13 Futsal-Ykkönen
HJK/City sin HJK/City sin - TiPS TiPS
20.2. 10:30
T13 Futsal-Ykkönen
HJK/City val HJK/City val - HPS HPS
20.2. 11:15
T13 Futsal-Ykkönen
PPV PPV - Valtti Valtti
20.2. 12:00
T13 Futsal-Ykkönen
T13 Futsal-Ykkönen
T13 Futsal-Ykkönen
Valtti/Keltainen Valtti/Keltainen - TiPS TiPS
20.2. 14:15
T13 Futsal-Ykkönen
T13 Futsal-Ykkönen
Valtti/Keltainen Valtti/Keltainen - HPS HPS
7.3. 13:30
T13 Futsal-Ykkönen
TiPS TiPS - Valtti Valtti
7.3. 14:15
T13 Futsal-Ykkönen
PPV PPV - Valtti/Keltainen Valtti/Keltainen
7.3. 15:00
T13 Futsal-Ykkönen
HPS HPS - PPJ/valkoinen PPJ/valkoinen
7.3. 15:45
T13 Futsal-Ykkönen
Valtti Valtti - PPJ/valkoinen PPJ/valkoinen
13.3. 09:30
T13 Futsal-Ykkönen
PPV PPV - FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
13.3. 10:15
T13 Futsal-Ykkönen
Valtti Valtti - HJK/City val HJK/City val
13.3. 11:00
T13 Futsal-Ykkönen
TiPS TiPS - PPV PPV
13.3. 11:45
T13 Futsal-Ykkönen
PPJ/valkoinen PPJ/valkoinen - HJK/City val HJK/City val
13.3. 12:30
T13 Futsal-Ykkönen
HJK/City sin HJK/City sin - HPS HPS
13.3. 13:15
T13 Futsal-Ykkönen
T13 Futsal-Ykkönen
TiPS TiPS - HPS HPS
13.3. 14:45
T13 Futsal-Ykkönen
T13 Futsal-Ykkönen
HJK/City sin HJK/City sin - PPJ/valkoinen PPJ/valkoinen
10.4. 12:00
T13 Futsal-Ykkönen
HJK/City val HJK/City val - TiPS TiPS
10.4. 12:45
T13 Futsal-Ykkönen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - Valtti Valtti
10.4. 13:30
T13 Futsal-Ykkönen
PPV PPV - HJK/City sin HJK/City sin
10.4. 14:15
T13 Futsal-Ykkönen
Näytä lisää

Tulokset

T13 Futsal-Ykkönen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi 3 - 5 HPS HPS
15.11.2020 klo 12:15
T13 Futsal-Ykkönen
Valtti Valtti 3 - 0 HJK/City sin HJK/City sin
15.11.2020 klo 11:30
T13 Futsal-Ykkönen
Valtti/Keltainen Valtti/Keltainen 5 - 2 HJK/City val HJK/City val
15.11.2020 klo 11:30
T13 Futsal-Ykkönen
PPJ/valkoinen PPJ/valkoinen 9 - 3 PPV PPV
15.11.2020 klo 10:45
T13 Futsal-Ykkönen
TiPS TiPS 1 - 0 FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
15.11.2020 klo 10:45
T13 Futsal-Ykkönen
HJK/City sin HJK/City sin 3 - 2 HJK/City val HJK/City val
15.11.2020 klo 10:00
T13 Futsal-Ykkönen
Valtti Valtti 3 - 1 Valtti/Keltainen Valtti/Keltainen
15.11.2020 klo 10:00
T13 Futsal-Ykkönen
HPS HPS 5 - 2 PPV PPV
15.11.2020 klo 09:15
T13 Futsal-Ykkönen
PPJ/valkoinen PPJ/valkoinen 2 - 4 TiPS TiPS
15.11.2020 klo 09:15
Näytä lisää

T13 Futsal-Ykkönen

Tehokas 2x10, 4 kum. virhettä