Eteläinen alue - P17 Nelonen

P17 Nelonen, 1: Sarjataulukko

OVTHMP
EPS/3550042-1015
VJS/Valkoinen B431023-710
PPV430125-119
Kasiysi/2430117-79
EsPa/HooGee YJ2421120-137
LePa/Vihreä320110-136
NJS/242027-166
HJK/West sinival 2410311-193
NuPS/musta40138-151
PPJ/340137-201
FC Kirkkonummi/White40135-231
HPS/Valkoinen40134-251
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: 1

P17 Nelonen
P17 Nelonen
NuPS/musta NuPS/musta - NJS/2 NJS/2
klo 20:00
P17 Nelonen
Kasiysi/2 Kasiysi/2 - PPV PPV
klo 20:15
P17 Nelonen
P17 Nelonen
PPJ/3 PPJ/3 - EsPa/HooGee YJ2 EsPa/HooGee YJ2
Huomenna 20:00
P17 Nelonen
EPS/3 EPS/3 - HPS/Valkoinen HPS/Valkoinen
18.8. 20:00
P17 Nelonen
NJS/2 NJS/2 - VJS/Valkoinen B VJS/Valkoinen B
19.8. 19:30
P17 Nelonen
EsPa/HooGee YJ2 EsPa/HooGee YJ2 - NuPS/musta NuPS/musta
19.8. 20:25
P17 Nelonen
LePa/Vihreä LePa/Vihreä - PPJ/3 PPJ/3
19.8. 20:35
P17 Nelonen
PPV PPV - FC Kirkkonummi/White FC Kirkkonummi/White
20.8. 18:00
P17 Nelonen
P17 Nelonen
P17 Nelonen
VJS/Valkoinen B VJS/Valkoinen B - EPS/3 EPS/3
25.8. 20:10
P17 Nelonen
HPS/Valkoinen HPS/Valkoinen - LePa/Vihreä LePa/Vihreä
25.8. 20:20
P17 Nelonen
Kasiysi/2 Kasiysi/2 - EsPa/HooGee YJ2 EsPa/HooGee YJ2
26.8. 20:15
P17 Nelonen
NuPS/musta NuPS/musta - PPV PPV
27.8. 19:45
P17 Nelonen
PPJ/3 PPJ/3 - NJS/2 NJS/2
27.8. 20:20
P17 Nelonen
FC Kirkkonummi/White FC Kirkkonummi/White - PPJ/3 PPJ/3
31.8. 19:30
P17 Nelonen
NJS/2 NJS/2 - EPS/3 EPS/3
2.9. 19:30
P17 Nelonen
Kasiysi/2 Kasiysi/2 - VJS/Valkoinen B VJS/Valkoinen B
2.9. 20:15
P17 Nelonen
P17 Nelonen
HPS/Valkoinen HPS/Valkoinen - NuPS/musta NuPS/musta
6.9. 13:00
P17 Nelonen
PPV PPV - LePa/Vihreä LePa/Vihreä
6.9. 13:00
P17 Nelonen
LePa/Vihreä LePa/Vihreä - Kasiysi/2 Kasiysi/2
8.9. 20:05
P17 Nelonen
VJS/Valkoinen B VJS/Valkoinen B - PPV PPV
8.9. 20:10
P17 Nelonen
EPS/3 EPS/3 - EsPa/HooGee YJ2 EsPa/HooGee YJ2
9.9. 20:00
P17 Nelonen
P17 Nelonen
PPJ/3 PPJ/3 - HPS/Valkoinen HPS/Valkoinen
10.9. 18:00
P17 Nelonen
HJK/West sinival 2 HJK/West sinival 2 - NJS/2 NJS/2
10.9. 18:30
P17 Nelonen
P17 Nelonen
P17 Nelonen
P17 Nelonen
PPV PPV - NJS/2 NJS/2
17.9. 18:00
P17 Nelonen
PPJ/3 PPJ/3 - Kasiysi/2 Kasiysi/2
17.9. 20:00
P17 Nelonen
LePa/Vihreä LePa/Vihreä - EPS/3 EPS/3
19.9. 14:55
P17 Nelonen
VJS/Valkoinen B VJS/Valkoinen B - PPJ/3 PPJ/3
22.9. 20:10
P17 Nelonen
NJS/2 NJS/2 - LePa/Vihreä LePa/Vihreä
23.9. 19:00
P17 Nelonen
EPS/3 EPS/3 - NuPS/musta NuPS/musta
23.9. 20:00
P17 Nelonen
Kasiysi/2 Kasiysi/2 - HPS/Valkoinen HPS/Valkoinen
23.9. 20:15
P17 Nelonen
P17 Nelonen
HJK/West sinival 2 HJK/West sinival 2 - PPV PPV
24.9. 18:00
P17 Nelonen
Näytä lisää

Tulokset: 1

P17 Nelonen
FC Kirkkonummi/White FC Kirkkonummi/White 0 - 12 EPS/3 EPS/3
10.8.2020 klo 19:30
P17 Nelonen
PPV PPV 9 - 1 HPS/Valkoinen HPS/Valkoinen
10.8.2020 klo 18:00
P17 Nelonen
PPJ/3 PPJ/3 1 - 8 PPV PPV
6.8.2020 klo 18:00
P17 Nelonen
EPS/3 EPS/3 4 - 2 Kasiysi/2 Kasiysi/2
5.8.2020 klo 20:05
P17 Nelonen
VJS/Valkoinen B VJS/Valkoinen B 3 - 2 HJK/West sinival 2 HJK/West sinival 2
5.8.2020 klo 19:30
P17 Nelonen
NJS/2 NJS/2 1 - 8 EsPa/HooGee YJ2 EsPa/HooGee YJ2
5.8.2020 klo 19:30
P17 Nelonen
HPS/Valkoinen HPS/Valkoinen 1 - 1 FC Kirkkonummi/White FC Kirkkonummi/White
4.8.2020 klo 20:20
P17 Nelonen
LePa/Vihreä LePa/Vihreä 4 - 3 NuPS/musta NuPS/musta
4.8.2020 klo 20:05
P17 Nelonen
HJK/West sinival 2 HJK/West sinival 2 4 - 11 EPS/3 EPS/3
30.7.2020 klo 20:30
P17 Nelonen
NuPS/musta NuPS/musta 2 - 2 PPJ/3 PPJ/3
29.7.2020 klo 20:00
Näytä lisää