Eteläinen alue - P13 Nelonen

P13 Nelonen, 1: Sarjataulukko

OVTHMP
Ponnistus440017-312
EIF/grön440016-612
EPS/Musta B320115-86
HJK/Töölö val420216-136
LePa/punainen42027-186
NJS/Sininen32019-66
PiTa/keltainen31027-73
VJS/Valkoinen B41037-113
FC Honka/Keltainen M51049-203
PPJ/Sininen41039-103
FC POHU/valkoinen20021-110
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: 1

P13 Nelonen
P13 Nelonen
FC POHU/valkoinen FC POHU/valkoinen - PPJ/Sininen PPJ/Sininen
Huomenna 17:30
P13 Nelonen
P13 Nelonen
EPS/Musta B EPS/Musta B - EIF/grön EIF/grön
16.8. 12:30
P13 Nelonen
P13 Nelonen
NJS/Sininen NJS/Sininen - EIF/grön EIF/grön
19.8. 18:15
P13 Nelonen
P13 Nelonen
Ponnistus Ponnistus - HJK/Töölö val HJK/Töölö val
21.8. 19:15
P13 Nelonen
P13 Nelonen
P13 Nelonen
EIF/grön EIF/grön - PiTa/keltainen PiTa/keltainen
25.8. 18:30
P13 Nelonen
P13 Nelonen
P13 Nelonen
LePa/punainen LePa/punainen - Ponnistus Ponnistus
30.8. 10:40
P13 Nelonen
P13 Nelonen
P13 Nelonen
NJS/Sininen NJS/Sininen - Ponnistus Ponnistus
2.9. 19:30
P13 Nelonen
P13 Nelonen
P13 Nelonen
EIF/grön EIF/grön - LePa/punainen LePa/punainen
8.9. 18:00
P13 Nelonen
P13 Nelonen
P13 Nelonen
Ponnistus Ponnistus - EPS/Musta B EPS/Musta B
11.9. 18:40
P13 Nelonen
P13 Nelonen
P13 Nelonen
PiTa/keltainen PiTa/keltainen - EPS/Musta B EPS/Musta B
15.9. 18:00
P13 Nelonen
EIF/grön EIF/grön - Ponnistus Ponnistus
16.9. 18:00
P13 Nelonen
P13 Nelonen
P13 Nelonen
Ponnistus Ponnistus - PiTa/keltainen PiTa/keltainen
22.9. 17:30
P13 Nelonen
P13 Nelonen
EPS/Musta B EPS/Musta B - PPJ/Sininen PPJ/Sininen
24.9. 18:15
P13 Nelonen
NJS/Sininen NJS/Sininen - LePa/punainen LePa/punainen
24.9. 18:30
P13 Nelonen
P13 Nelonen
Näytä lisää

Tulokset: 1

P13 Nelonen
FC Honka/Keltainen M FC Honka/Keltainen M 1 - 2 LePa/punainen LePa/punainen
11.8.2020 klo 20:00
P13 Nelonen
FC POHU/valkoinen FC POHU/valkoinen 0 - 6 Ponnistus Ponnistus
8.8.2020 klo 14:00
P13 Nelonen
FC Honka/Keltainen M FC Honka/Keltainen M 2 - 6 Ponnistus Ponnistus
6.8.2020 klo 17:00
P13 Nelonen
FC Honka/Keltainen M FC Honka/Keltainen M 2 - 6 HJK/Töölö val HJK/Töölö val
5.8.2020 klo 19:45
P13 Nelonen
EPS/Musta B EPS/Musta B 3 - 2 NJS/Sininen NJS/Sininen
5.8.2020 klo 19:10
P13 Nelonen
VJS/Valkoinen B VJS/Valkoinen B 0 - 2 PiTa/keltainen PiTa/keltainen
5.8.2020 klo 18:15
P13 Nelonen
PPJ/Sininen PPJ/Sininen 2 - 3 EIF/grön EIF/grön
4.8.2020 klo 18:00
P13 Nelonen
LePa/punainen LePa/punainen 1 - 7 PPJ/Sininen PPJ/Sininen
1.8.2020 klo 10:30
P13 Nelonen
EIF/grön EIF/grön 6 - 2 VJS/Valkoinen B VJS/Valkoinen B
29.7.2020 klo 19:00
P13 Nelonen
HJK/Töölö val HJK/Töölö val 2 - 9 EPS/Musta B EPS/Musta B
28.7.2020 klo 19:10
Näytä lisää