Eteläinen alue - P13 Liiga Etelä

P13 Liiga Etelä, 1: Sarjataulukko

OVTHMP
FC Espoo00000-00
FC Honka00000-00
FC Inter00000-00
GrIFK00000-00
HJK00000-00
Ilves00000-00
KäPa00000-00
LAUTP00000-00
MuSa 00000-00
PKKU00000-00
TPS/YJ00000-00
VJS00000-00

Pelataan yksinkertainen sarja.
1-6. sijoittuneet pelaavat Mitalisarjassa, jonne kevään kolme parasta saavat lähtöpisteitä (3-2-1).
7-12. sijoittuneet pelaavat Jatkosarjassa.
1-10. sijoittuneet saavat paikan P13 I-tason lopputurnaukseen.

Etelä -liigan säännöt löytyvät kokonaisuudessaan TÄÄLTÄ.

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: 1

P13 Liiga Etelä
FC Honka FC Honka - TPS/YJ TPS/YJ
13.6. 11:00
P13 Liiga Etelä
LAUTP LAUTP - FC Espoo FC Espoo
13.6. 11:30
P13 Liiga Etelä
VJS VJS - Ilves Ilves
13.6. 12:00
P13 Liiga Etelä
HJK HJK - PKKU PKKU
13.6. 13:00
P13 Liiga Etelä
MuSa MuSa - KäPa KäPa
13.6. 15:00
P13 Liiga Etelä
FC Inter FC Inter - GrIFK GrIFK
14.6. 14:30
P13 Liiga Etelä
VJS VJS - FC Espoo FC Espoo
16.6. 18:00
P13 Liiga Etelä
FC Honka FC Honka - Ilves Ilves
16.6. 19:00
P13 Liiga Etelä
FC Inter FC Inter - KäPa KäPa
17.6. 17:15
P13 Liiga Etelä
HJK HJK - GrIFK GrIFK
17.6. 18:00
P13 Liiga Etelä
MuSa MuSa - PKKU PKKU
17.6. 18:30
P13 Liiga Etelä
LAUTP LAUTP - TPS/YJ TPS/YJ
17.6. 18:30
P13 Liiga Etelä
HJK HJK - FC Espoo FC Espoo
23.6. 18:00
P13 Liiga Etelä
Ilves Ilves - MuSa MuSa
23.6. 18:15
P13 Liiga Etelä
GrIFK GrIFK - VJS VJS
23.6. 18:30
P13 Liiga Etelä
FC Honka FC Honka - KäPa KäPa
24.6. 18:00
P13 Liiga Etelä
TPS/YJ TPS/YJ - FC Inter FC Inter
24.6. 18:00
P13 Liiga Etelä
LAUTP LAUTP - PKKU PKKU
24.6. 18:30
P13 Liiga Etelä
FC Espoo FC Espoo - PKKU PKKU
27.6. 11:00
P13 Liiga Etelä
Ilves Ilves - TPS/YJ TPS/YJ
27.6. 15:30
P13 Liiga Etelä
HJK HJK - MuSa MuSa
28.6. 13:00
P13 Liiga Etelä
GrIFK GrIFK - KäPa KäPa
28.6. 14:00
P13 Liiga Etelä
LAUTP LAUTP - VJS VJS
28.6. 15:00
P13 Liiga Etelä
FC Inter FC Inter - FC Honka FC Honka
28.6. 19:15
P13 Liiga Etelä
TPS/YJ TPS/YJ - FC Espoo FC Espoo
4.7. 14:00
P13 Liiga Etelä
VJS VJS - HJK HJK
4.7. 14:00
P13 Liiga Etelä
MuSa MuSa - FC Inter FC Inter
4.7. 16:00
P13 Liiga Etelä
FC Honka FC Honka - LAUTP LAUTP
5.7. 12:00
P13 Liiga Etelä
KäPa KäPa - Ilves Ilves
5.7. 12:00
P13 Liiga Etelä
PKKU PKKU - GrIFK GrIFK
5.7. 13:00
P13 Liiga Etelä
FC Espoo FC Espoo - MuSa MuSa
25.7. 10:30
P13 Liiga Etelä
TPS/YJ TPS/YJ - HJK HJK
25.7. 12:00
P13 Liiga Etelä
PKKU PKKU - FC Inter FC Inter
26.7. 12:00
P13 Liiga Etelä
KäPa KäPa - VJS VJS
26.7. 12:00
P13 Liiga Etelä
Ilves Ilves - LAUTP LAUTP
26.7. 15:00
P13 Liiga Etelä
GrIFK GrIFK - FC Honka FC Honka
28.7. 18:30
P13 Liiga Etelä
FC Espoo FC Espoo - FC Inter FC Inter
1.8. 10:30
P13 Liiga Etelä
Ilves Ilves - HJK HJK
1.8. 12:00
P13 Liiga Etelä
TPS/YJ TPS/YJ - VJS VJS
1.8. 12:00
P13 Liiga Etelä
PKKU PKKU - FC Honka FC Honka
1.8. 12:00
P13 Liiga Etelä
KäPa KäPa - LAUTP LAUTP
2.8. 14:00
P13 Liiga Etelä
GrIFK GrIFK - MuSa MuSa
2.8. 14:00
P13 Liiga Etelä
VJS VJS - PKKU PKKU
8.8 - 9.8
P13 Liiga Etelä
FC Espoo FC Espoo - GrIFK GrIFK
8.8. 10:30
P13 Liiga Etelä
MuSa MuSa - FC Honka FC Honka
8.8. 15:00
P13 Liiga Etelä
KäPa KäPa - TPS/YJ TPS/YJ
9.8. 12:00
P13 Liiga Etelä
FC Inter FC Inter - Ilves Ilves
9.8. 17:15
P13 Liiga Etelä
LAUTP LAUTP - HJK HJK
9.8. 18:30
P13 Liiga Etelä
FC Honka FC Honka - VJS VJS
15.8. 11:00
P13 Liiga Etelä
HJK HJK - FC Inter FC Inter
15.8. 13:00
P13 Liiga Etelä
TPS/YJ TPS/YJ - MuSa MuSa
15.8. 14:00
P13 Liiga Etelä
GrIFK GrIFK - LAUTP LAUTP
15.8. 14:00
P13 Liiga Etelä
Ilves Ilves - FC Espoo FC Espoo
16.8. 12:00
P13 Liiga Etelä
PKKU PKKU - KäPa KäPa
16.8. 12:00
P13 Liiga Etelä
FC Espoo FC Espoo - KäPa KäPa
22.8. 10:30
P13 Liiga Etelä
PKKU PKKU - Ilves Ilves
22.8. 12:00
P13 Liiga Etelä
HJK HJK - FC Honka FC Honka
22.8. 13:00
P13 Liiga Etelä
MuSa MuSa - VJS VJS
22.8. 15:00
P13 Liiga Etelä
GrIFK GrIFK - TPS/YJ TPS/YJ
23.8. 12:00
P13 Liiga Etelä
FC Inter FC Inter - LAUTP LAUTP
23.8. 15:00
P13 Liiga Etelä
VJS VJS - FC Inter FC Inter
29.8 - 30.8
P13 Liiga Etelä
FC Honka FC Honka - FC Espoo FC Espoo
29.8. 11:00
P13 Liiga Etelä
Ilves Ilves - GrIFK GrIFK
29.8. 12:00
P13 Liiga Etelä
TPS/YJ TPS/YJ - PKKU PKKU
29.8. 14:00
P13 Liiga Etelä
LAUTP LAUTP - MuSa MuSa
30.8. 15:00
P13 Liiga Etelä
KäPa KäPa - HJK HJK
30.8. 15:00
Näytä lisää