Eteläinen alue - Naisten harraste Futsal-Ykkönen

Naisten harraste Futsal-Ykkönen: Sarjataulukko

OVTHMP
SA Hot Shots22009-26
HG Diamonds21105-24
PK-35/Real PK21106-44
Kartanon Rouvat21105-44
LoPa/FC Vohvelit21017-73
FC POHU/N121014-43
Malmi United20204-42
TiPS N220202-22
FC Fox10102-21
Malmin naiset20115-71
HJK/United20113-81
Weltsut10011-30
Ponnistus20024-80
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut

Naisten harraste Futsal-Ykkönen
FC Fox FC Fox - Ponnistus Ponnistus
27.11 - 29.11
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
FC POHU/N1 FC POHU/N1 - PK-35/Real PK PK-35/Real PK
27.11 - 29.11
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
HG Diamonds HG Diamonds - Malmi United Malmi United
27.11 - 29.11
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
HJK/United HJK/United - Malmin naiset Malmin naiset
27.11 - 29.11
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
Weltsut Weltsut - SA Hot Shots SA Hot Shots
27.11 - 29.11
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
PK-35/Real PK PK-35/Real PK - FC Fox FC Fox
4.12 - 6.12
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
Malmi United Malmi United - FC POHU/N1 FC POHU/N1
4.12 - 6.12
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
Malmin naiset Malmin naiset - HG Diamonds HG Diamonds
4.12 - 6.12
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
Ponnistus Ponnistus - Weltsut Weltsut
4.12 - 6.12
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
SA Hot Shots SA Hot Shots - TiPS N2 TiPS N2
4.12 - 6.12
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
FC Fox FC Fox - Malmi United Malmi United
8.1.2021 18:30
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
TiPS N2 TiPS N2 - Ponnistus Ponnistus
8.1.2021 19:15
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
HJK/United HJK/United - Kartanon Rouvat Kartanon Rouvat
8.1.2021 20:00
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
Weltsut Weltsut - PK-35/Real PK PK-35/Real PK
9.1.2021 10:30
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
FC POHU/N1 FC POHU/N1 - Malmin naiset Malmin naiset
9.1.2021 17:45
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
HG Diamonds HG Diamonds - LoPa/FC Vohvelit LoPa/FC Vohvelit
10.1.2021 13:30
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
Ponnistus Ponnistus - SA Hot Shots SA Hot Shots
15.1.2021 18:30
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
Malmi United Malmi United - Weltsut Weltsut
15.1.2021 19:15
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
Malmin naiset Malmin naiset - FC Fox FC Fox
16.1.2021 15:15
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
LoPa/FC Vohvelit LoPa/FC Vohvelit - FC POHU/N1 FC POHU/N1
16.1.2021 16:00
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
Kartanon Rouvat Kartanon Rouvat - HG Diamonds HG Diamonds
17.1.2021 13:15
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
PK-35/Real PK PK-35/Real PK - TiPS N2 TiPS N2
17.1.2021 18:15
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
FC Fox FC Fox - LoPa/FC Vohvelit LoPa/FC Vohvelit
22.1.2021 18:30
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
HG Diamonds HG Diamonds - HJK/United HJK/United
23.1.2021 09:00
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
Weltsut Weltsut - Malmin naiset Malmin naiset
23.1.2021 09:45
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
FC POHU/N1 FC POHU/N1 - Kartanon Rouvat Kartanon Rouvat
23.1.2021 13:00
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
TiPS N2 TiPS N2 - Malmi United Malmi United
23.1.2021 17:45
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
SA Hot Shots SA Hot Shots - PK-35/Real PK PK-35/Real PK
23.1.2021 18:30
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
HJK/United HJK/United - FC POHU/N1 FC POHU/N1
6.2.2021 10:00
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
LoPa/FC Vohvelit LoPa/FC Vohvelit - Weltsut Weltsut
6.2.2021 10:45
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
Kartanon Rouvat Kartanon Rouvat - FC Fox FC Fox
6.2.2021 12:00
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
Malmin naiset Malmin naiset - TiPS N2 TiPS N2
6.2.2021 12:45
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
Malmi United Malmi United - SA Hot Shots SA Hot Shots
6.2.2021 13:30
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
PK-35/Real PK PK-35/Real PK - Ponnistus Ponnistus
6.2.2021 14:15
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
FC Fox FC Fox - HJK/United HJK/United
14.2.2021 09:00
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
FC POHU/N1 FC POHU/N1 - HG Diamonds HG Diamonds
14.2.2021 09:45
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
Ponnistus Ponnistus - Malmi United Malmi United
14.2.2021 10:30
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
Weltsut Weltsut - Kartanon Rouvat Kartanon Rouvat
14.2.2021 10:30
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
TiPS N2 TiPS N2 - LoPa/FC Vohvelit LoPa/FC Vohvelit
14.2.2021 11:15
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
SA Hot Shots SA Hot Shots - Malmin naiset Malmin naiset
14.2.2021 12:00
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
HG Diamonds HG Diamonds - FC Fox FC Fox
20.2.2021 09:00
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
HJK/United HJK/United - Weltsut Weltsut
20.2.2021 09:45
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
Kartanon Rouvat Kartanon Rouvat - TiPS N2 TiPS N2
20.2.2021 10:30
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
LoPa/FC Vohvelit LoPa/FC Vohvelit - SA Hot Shots SA Hot Shots
20.2.2021 11:15
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
Malmin naiset Malmin naiset - Ponnistus Ponnistus
20.2.2021 12:15
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
Malmi United Malmi United - PK-35/Real PK PK-35/Real PK
20.2.2021 13:00
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
TiPS N2 TiPS N2 - HJK/United HJK/United
6.3.2021 14:45
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
SA Hot Shots SA Hot Shots - Kartanon Rouvat Kartanon Rouvat
6.3.2021 15:30
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
FC Fox FC Fox - FC POHU/N1 FC POHU/N1
6.3.2021 16:00
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
PK-35/Real PK PK-35/Real PK - Malmin naiset Malmin naiset
6.3.2021 16:15
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
Ponnistus Ponnistus - LoPa/FC Vohvelit LoPa/FC Vohvelit
6.3.2021 16:45
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
Weltsut Weltsut - HG Diamonds HG Diamonds
6.3.2021 19:15
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
PK-35/Real PK PK-35/Real PK - Kartanon Rouvat Kartanon Rouvat
12.3.2021 18:00
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
Malmi United Malmi United - LoPa/FC Vohvelit LoPa/FC Vohvelit
12.3.2021 18:45
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
Weltsut Weltsut - FC Fox FC Fox
13.3.2021 11:00
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
SA Hot Shots SA Hot Shots - HG Diamonds HG Diamonds
13.3.2021 11:45
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
Ponnistus Ponnistus - HJK/United HJK/United
13.3.2021 12:45
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
TiPS N2 TiPS N2 - FC POHU/N1 FC POHU/N1
13.3.2021 13:30
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
SA Hot Shots SA Hot Shots - FC Fox FC Fox
20.3.2021 10:45
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
PK-35/Real PK PK-35/Real PK - HG Diamonds HG Diamonds
20.3.2021 11:30
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
Ponnistus Ponnistus - FC POHU/N1 FC POHU/N1
20.3.2021 12:15
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
TiPS N2 TiPS N2 - Weltsut Weltsut
20.3.2021 13:15
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
Malmi United Malmi United - HJK/United HJK/United
20.3.2021 14:00
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
Malmin naiset Malmin naiset - Kartanon Rouvat Kartanon Rouvat
20.3.2021 14:45
Näytä lisää

Tulokset

Naisten harraste Futsal-Ykkönen
HG Diamonds HG Diamonds 0 - 0 TiPS N2 TiPS N2
22.11.2020 klo 15:15
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
FC POHU/N1 FC POHU/N1 1 - 3 SA Hot Shots SA Hot Shots
15.11.2020 klo 20:30
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
LoPa/FC Vohvelit LoPa/FC Vohvelit 5 - 3 Malmin naiset Malmin naiset
14.11.2020 klo 12:00
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
Kartanon Rouvat Kartanon Rouvat 2 - 2 Malmi United Malmi United
14.11.2020 klo 11:15
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
HJK/United HJK/United 2 - 2 PK-35/Real PK PK-35/Real PK
14.11.2020 klo 10:30
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
HG Diamonds HG Diamonds 5 - 2 Ponnistus Ponnistus
14.11.2020 klo 09:45
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
FC Fox FC Fox 2 - 2 TiPS N2 TiPS N2
13.11.2020 klo 20:00
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
Malmin naiset Malmin naiset 2 - 2 Malmi United Malmi United
1.11.2020 klo 16:00
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
LoPa/FC Vohvelit LoPa/FC Vohvelit 2 - 4 PK-35/Real PK PK-35/Real PK
1.11.2020 klo 15:15
Naisten harraste Futsal-Ykkönen
HJK/United HJK/United 1 - 6 SA Hot Shots SA Hot Shots
1.11.2020 klo 14:30
Näytä lisää

Naisten harraste Futsal-Ykkönen

Suora peliaika 2x20, 4 kum. virhettä